25 Ekim 2014, Cumartesi


Türkiye - Spor Toto Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Sivasspor  Ç.Rizespor  
25.10.201419:00Fenerbahçe  GençlerbirliğiCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201419:00Balıkesirspor  Bursaspor  

Türkiye - PTT 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:00Bucaspor  Adanaspor  
25.10.201416:00Giresunspor  Alanyaspor  
25.10.201416:00Denizlispor  Boluspor  
25.10.201418:30Manisaspor  Karşıyaka  

İngiltere - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:45West Ham  Man. CityCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201417:00Liverpool  HullCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201417:00Southampton  Stoke CityCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201417:00Sunderland  Arsenal FCCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201417:00W.B.A  Crystal PalaceCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201419:30Swansea  LeicesterCanlı Maç Anlatımı 

La Liga - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Almeria  A. BilbaoCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201419:00Real Madrid  FC BarcelonaCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201421:00Valencia CF  ElcheCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201423:00Cordoba  Real SociedadCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201423:00Eibar  GranadaCanlı Maç Anlatımı 

Almanya - Bundesliga - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:30B. Dortmund  Hannover 96Canlı Maç Anlatımı 
25.10.201416:30Augsburg  FreiburgCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201416:30Hoffenheim  PaderbornCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201416:30Hertha Berlin  HamburgCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201416:30E.Frankfurt  VfB StuttgartCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201419:30B.Leverkusen  Schalke 04Canlı Maç Anlatımı 

İtalya - Serie A - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Empoli  CagliariCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201419:00Parma  SassuoloCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201421:45Sampdoria  AS RomaCanlı Maç Anlatımı 

Fransa - League 1 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201418:00PSG  FC BordeauxCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201421:00Bastia  MonacoCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201421:00Caen  LorientCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201421:00Evian TG  NantesCanlı Maç Anlatımı 
25.10.201421:00Reims  MontpellierCanlı Maç Anlatımı 

Uluslararası Dostluk - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:00Zambia  Ivory Coast  

Fransa - FA Cup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Epernay  Sedan  
25.10.201416:00AS Polignac  Yzeure  
25.10.201416:00Beaumont St Cyr  Chauray  
25.10.201416:00RC Amiens  Chambly  
25.10.201416:00AS Graces  Plouzane  
25.10.201416:30Paris CA  Paris FC  
25.10.201416:30Vallee Gresse  Aix FC  
25.10.201417:00US Reispertswiller  Strasbourg  
25.10.201417:00CM Aubervilliers  Entente SSG  
25.10.201417:00Libourne St.Seurin  Pau  
25.10.201417:00La Roche  Lucon  
25.10.201418:00Illhaeusern  Colmar  
25.10.201418:00FA Illkirch Graffenstaden  ASC Biesheim  
25.10.201418:00St Maur Lusitanos  Villemomble S.  
25.10.201418:00Drancy  Fleury Merogis U.S  
25.10.201418:00AS Gemenosienne  Martigues  
25.10.201418:00Maubeuge  US Biachoise  
25.10.201418:00OC Cesson  Vitre  
25.10.201419:00Selongey  Montceau  
25.10.201419:00Cournon d'Auvergne  Aurillac Arpajon  
25.10.201419:00Le Puy  St. Georges  
25.10.201419:00Jura Sud  Racing Besancon  
25.10.201419:00CA Pontarlier  Besancon ASPTT  
25.10.201419:00Vaulx-en-Velin  Feurs  
25.10.201419:00FC de Limonest  AS Minguettes Venissieux  
25.10.201419:00Sarreguemines FC  Raon L Etape  
25.10.201419:00Amneville  Epinal  
25.10.201419:00US Granvillaise  Avranches  
25.10.201419:00Flers FC  ST Lo Manche  
25.10.201419:00AS Trouville Deauville  Tourlaville  
25.10.201419:00Beauvais  Roye  
25.10.201419:00Lannion  Concarneau  
25.10.201419:00St. Malo  La Saint Colomban Locmine  
25.10.201419:00Pouzauges Reaumur AC  Le Poire Sur Vie  
25.10.201419:00La Valette  Marseille Consolat  
25.10.201419:00Marssac RS  Lourdes FC  
25.10.201419:30AFC Compiegne  Amiens  
25.10.201419:30Bayard Saumur  Carquefou  
25.10.201419:30AS Portet  Balma  
25.10.201420:00Sainte Geneviève  Issy les Moulineaux  
25.10.201420:00Vichy  Perignat-les-Sarlieve  
25.10.201420:00US Chauvigny  Cognac  
25.10.201420:00Poitiers  Bressuire  
25.10.201420:00Vallee Bleue  St. Priest  
25.10.201420:00Ain Sud Foot  ES Bressane Marboz  
25.10.201420:00Mont-de-Marsan  Trelissac  
25.10.201420:00Bergerac Perigord  Anglet  
25.10.201420:00Trelaze  Cholet  
25.10.201420:00Seyssinet Pariset  Bourgoin Jallieu  
25.10.201421:00Pont du Chateau  Moulins  
25.10.201421:00Rilhac Rancon  La Rochelle  
25.10.201421:00Meymac  Thouars Foot 79  
25.10.201421:00CS Neuvillois  Mos 3 Rivieres  
25.10.201421:00Saint-Chamond  Lyon Duchere  
25.10.201421:00Saint Marcellin  US Millery Vourles  
25.10.201421:00Pays Mazametain  Auch Football  
25.10.201421:00Golfech St Paul d Espy  Tarbes  
25.10.201421:00US De Cazeres  Semeac  
25.10.201421:30Eglantine Vierzon  SMOC St Jean de Brayes  

Hollanda - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201419:30Vitesse  NAC Breda  
25.10.201420:45Heracles  Willem II  
25.10.201420:45AZ Alkmaar  Groningen  
25.10.201421:45Ajax  Go Ahead E.  

Portekiz - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201418:00Boavista  P.Ferreira  
25.10.201418:00Moreirense  Gil Vicente  
25.10.201422:15Arouca  Porto  

Rusya - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201413:00Amkar  FK Rostov  
25.10.201416:00T.Moskova  Kuban Krasnodar  

Danimarka - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201418:00SønderjyskE  FC MidtjyllandCanlı Maç Anlatımı 

İngiltere - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Scunthorpe  Notts Co.  
25.10.201417:00Coventry  Peterboro  
25.10.201417:00Walsall  Chesterfield  
25.10.201417:00Port Vale  Leyton Orient  
25.10.201417:00Yeovil  Rochdale  
25.10.201417:00Preston  Fleetwood  
25.10.201417:00Gillingham  Crawley  
25.10.201417:00Oldham  Bradford  
25.10.201417:00Barnsley  Bristol City  
25.10.201417:00Crewe  Sheffield Utd.  
25.10.201417:00Doncaster  Milton Keynes  
25.10.201417:00Swindon  Colchester  

Norveç - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:30FK Haugesund  Strømsgodset  

Bulgaristan - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Levski Sofya  CSKA Sofya  
25.10.201419:00PFC Ludogorets Razgrad  Cherno More  

İskoçya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Dundee FC  Hamilton  
25.10.201417:00Inverness  Dundee U.  
25.10.201417:00Partick T.  St.Johnstone  
25.10.201417:00St. Mirren  Ross County  

Slovenya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Zavrc  Maribor  
25.10.201417:00Domzale  Koper  
25.10.201417:00MIK CM Celje  Radomlje  
25.10.201419:00Gorica  Ol Ljubljana  

Brezilya - Serie A - 2014

Puan Durumu
25.10.201421:20Fluminense  Atletico PR  
25.10.201421:20Palmeiras  Corinthians  
25.10.201421:20Figueirense  Cruzeiro  
25.10.201423:30Coritiba  Gremio  
25.10.201423:30Atletico MG  Sport  
25.10.201423:30Vitoria  Criciuma  
25.10.201423:30Chapecoense AF  Santos FC  

Arjantin - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201402:30Belgrano1-0 (1-0) Rosario C. Maç Özeti
25.10.201421:00Independiente  Tigre  
25.10.201422:00V.Sarsfield  Banfield  
25.10.201400:10Newells Old B.  Godoy Cruz  

World Championship 1 - World Cup Qualification UEFA Playoffs - 2013/2014

Puan Durumu
25.10.201416:00İtalya  Ukraine  
25.10.201419:30Scotland  Hollanda  

European Championship U-17 1 - AVRUPA U-17 Elemeler Grup 4 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00İngiltere U17  Cyprus U17  
25.10.201415:00Fransa U17  Macedonia U17  

Ivory Coast 1 - Championnat National - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Sewe Sport  SO Armee  
25.10.201417:00ASEC Mimosas  ASI D´Abengourou  
25.10.201417:00Africa Sports  Denguele Sport  
25.10.201417:00AS Tanda  Sporting Gagnoa  
25.10.201417:00Academia F. Amadou Diallo  Stade Abidjan  
25.10.201417:00CO Korhogo  Stella Club  
25.10.201417:00Jeunesse Abidjan  Bouake FC  

Kazakhstan 1 - Premier Lig Düşme Grubu - 2014

Puan Durumu
25.10.201412:00Irtysh Pavlodar  Tobol Kostanay  
25.10.201414:00Atyrau  Taraz  

Kuwait 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:40Al-Jahra  Al Nasr  
25.10.201420:05Al-Shabab SC  Khaitan SC  

Morocco 1 - Botola Pro - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00KAC Kenitra  Chabab Atlas Khenifra  
25.10.201418:00WAC Casablanca  CR Al Hoceima  
25.10.201421:00HUSA Agadir  RCA Casablanca  

Wales 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:30Newtown  TNS  
25.10.201416:30Port Talbot  Rhyl  
25.10.201416:30Prestatyn Town FC  Carmarthen  

Yemen 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30El Ahli Sanaa  AlOuroba  
25.10.201415:30Al Wahda Sanaa  Al-Helal Al-Sahely  

South Africa 2 - Ulusal 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:30Thanda Royal Zulu  Highlands Park  
25.10.201416:30Vasco da Gama  FC Cape Town  
25.10.201416:30Maluti FET College  Milano United FC  
25.10.201416:30Baroka FC  African Warriors  

England 7 - Premier Kuzey - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Ashton United  Ilkeston FC  
25.10.201417:00Belper Town  Curzon  
25.10.201417:00Blyth Spartans  Ramsbottom United  
25.10.201417:00Buxton  Halesowen  
25.10.201417:00FC United  Rushall Olympic  
25.10.201417:00Stamford AFC  Skelmersdale United  
25.10.201417:00Stourbridge  Frickley Athletic  
25.10.201417:00Trafford  Barwell F.C.  
25.10.201417:00Whitby  Nantwich Town  
25.10.201417:00Witton Albion  Grantham Town  
25.10.201417:00Workington  Kings Lynn  
25.10.201417:00Marine  Ramsbottom United  
25.10.201417:00Workington  Matlock Town  

Wales 2 - Huws Gray Alliance Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:30Buckley Town  Flint Town United  
25.10.201416:30Caersws  Penycae FC  
25.10.201416:30Guilsfield FC  Caernarfon  
25.10.201416:30Holyhead Hotspur  Mold Alexandra  
25.10.201416:30Llandrindod Wells  Denbigh Town  
25.10.201416:30Llandudno FC  Llanidloes Town FC  
25.10.201416:30Porthmadog  Rhydymwyn FC  
25.10.201416:30Rhayader Town FC  Conwy Borough FC  

Malta 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Pieta  Zebbug Rangers  
25.10.201416:00Qormi FC  Tarxien Rainbows  
25.10.201418:00Hibernians  Birkirkara  
25.10.201418:15Floriana  Mosta  

Costa Rica 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201400:00Santos de Guápiles  Limon  

Scotland 3 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Ayr  Brechin  
25.10.201417:00Dunfermline  Morton  
25.10.201417:00Forfar  Stranraer  
25.10.201417:00Stenhousemuir  Peterhead  
25.10.201417:00Stirling A.  Airdrie  

Scotland 4 - 3. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Albion R.  Berwick  
25.10.201417:00Annan Athletic  East Stirling  
25.10.201417:00Clyde  Elgin  
25.10.201417:00Montrose  Arbroath  
25.10.201417:00Queens Park  East Fife  

England 4 - 2.Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Cambridge  Hartlepool  
25.10.201417:00Shrewsbury  Portsmouth  
25.10.201417:00York  Mansfield  
25.10.201417:00Carlisle  Oxford  
25.10.201417:00Stevenage  Burton  
25.10.201417:00Luton  Northampton  
25.10.201417:00Newport  Accrington  
25.10.201417:00Wycombe  Dag and Red  
25.10.201417:00AFC Wimbledon  Tranmere  
25.10.201417:00Plymouth  Cheltenham  
25.10.201417:00Southend  Bury  

Northern Ireland 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Ballymena  Glenavon  
25.10.201417:00Cliftonville  Ballinamallard United  
25.10.201417:00Institute  Dungannon Swifts  
25.10.201417:00Linfield  Crusaders  
25.10.201417:00Portadown  Coleraine  
25.10.201417:00Warrenpoint Town  Glentoran  

England 7 - Premier Isthmian - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:30Lewes  Metropolitan Police F.C  
25.10.201417:00Bury Town  Tonbridge Angels  
25.10.201417:00Hornchurch  Enfield Town  
25.10.201417:00Billericay  Peacehaven & Telscombe FC  
25.10.201417:00Dulwich Hamlet  Hendon  
25.10.201417:00Leiston  Bognor Regis Town  
25.10.201417:00Margate  Leatherhead  
25.10.201417:00Wingate & Finchley  VCD Athletic FC  

Northern Ireland 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Armagh  Dundela  
25.10.201417:00Ballyclare Comrades  Lisburn  
25.10.201417:00Bangor  PSNI FC  
25.10.201417:00Dergview F.C  Donegal Celtic  
25.10.201417:00Harland & Wolff Welders F.C.  Larne  
25.10.201417:00Knockbreda  Ards  
25.10.201417:00Loughgall  Carrick Rangers  

Switzerland 4 - Erste Ligi, 1. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:30Martigny  Dudingen  
25.10.201418:00FC Azzurri 90  Naters  
25.10.201418:00Bavois  Meyrin  
25.10.201418:00Lancy FC  Echallens  
25.10.201418:00Fribourg  FC Monthey  
25.10.201418:30Yverdon  Team Vaud U21  
25.10.201419:00Terre Sainte  FC Stade Lausanne-Ouchy  

Slovakia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Zemplin Michalovce  Presov  
25.10.201415:00Dolny Kubin  Bardejov  
25.10.201418:30FK Poprad  Sobota  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00TSV Altenholz  Flensburg 08  
25.10.201415:00NTSV Strand  Heider SV  
25.10.201416:00Union Neumünster  TSV Schilksee  
25.10.201416:00FC Angeln 02  Preetzer TSV  
25.10.201416:00TSV Bordesholm  SV Henstedt-Ulzburg  
25.10.201416:30FC Dornbreite Luebeck  TSV Kropp  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Eisenach  SV Schott Jena  
25.10.201415:00Carl Zeiss Jena II  Einheit Rudolstadt  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Germania Schoneiche  Brandenburger SC Süd  
25.10.201415:00FC Neubrandenburg 04  SV Lichtenberg 47  
25.10.201415:00SV Waren 09  Hertha Zehlendorf  

Austria 3 - Yerel Lig - Orta - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201420:00SV Lafnitz  RZ Pellets WAC (A)  

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzeydoğu - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:30Budissa Bautzen  Magdeburg  
25.10.201414:30Germania Halberstadt  Babelsberg  

Germany 4 - Yerel Lig - Güneybatı - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Saarbrucken  Pirmasens  
25.10.201415:00Waldhof Mannheim  SpVgg Neckarelz  
25.10.201415:00SVN 1929 Zweibrücken  Freiburg II  
25.10.201415:00KSV Baunatal  FCA Walldorf  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - Bayanlar - 2014

Puan Durumu
25.10.201409:00Nippon SCU  Bunny's Kyoto  
25.10.201411:00Ateks Kiev  Illichevka  
25.10.201412:00ZFK Radnicki 2013  Kalemegdan  
25.10.201413:00Celik  Radnik-Bumerang Bijeljina  
25.10.201414:00SK Stich Humenne  FC Union Nove Zamky  
25.10.201415:00Veresegyhaz VSK  Nyirseg SC  
25.10.201416:00Agram  Katarina Zrinski  
25.10.201416:00Dinamo-Maksimir  Viktorija Slavonski Brod  
25.10.201421:30Adeco  Vitoria  

AFC Champions League 1 - AFC Şampiyonlar Ligi Finaller - 2014

Puan Durumu
25.10.201411:30Western Sydney Wanderers FC  Al Hilal  

Togo 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:00ASKO Kara  Gbikinti de Bassa  
25.10.201416:00Anges de Notse  Dynamic Togolais  
25.10.201416:00Douanes  Maranatha  
25.10.201416:00Unisport de Sokode  Togo-Port  
25.10.201416:00Agaza de Lome  AC Sèmassi  
25.10.201416:00Foadan  Gomido  

Peru 2 - 2.Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201423:00Deportivo Municipal  CD Atletico Minero del Rimac  
25.10.201423:30Willy Serrato  Club Deportivo Pacifico FC  

Estonia 1 - Premium Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201413:00Talinna Kalev  Nomme Kalju  
25.10.201413:00JK Sillamae Kalev  Paide Linnameeskond  
25.10.201413:00Johvi JK Orbit  Tammeka  
25.10.201416:00Trans Narva  Flora Tallinn  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 7 - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:00IL Froeya  Bjarg  
25.10.201416:00FK Fyllingsdalen 2  Odda  
25.10.201416:00Haugesund 2  Vard Haugesund 2  
25.10.201416:00Lyngbø  Vadmyra  
25.10.201416:00Lysekloster  Sotra Sportsklubb  
25.10.201416:00Varegg  Øystese  
25.10.201416:00Os  Smørås  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 8 - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:00Arna-Bjørnar  Hødd 2  
25.10.201416:00Aalesund 2  Tertnes  
25.10.201416:00Sogndal 2  Skarbøvik  
25.10.201416:00Spjelkavik  Stryn  
25.10.201416:00Årdal  Tornado  
25.10.201416:00Bergsøy  Larsnes/Gursken  
25.10.201416:00Eid IL  Norborg  

Belarus 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201413:00FK Gorodeya  FC Bereza 2010  
25.10.201413:00Lida  Granit Mikashevichi  
25.10.201413:00Vedrich 97  Khimik Svetlogorsk  
25.10.201413:00Slavia Mozyr  FC Smorgon  
25.10.201414:00Gomelzheldortrans  FC Minsk II  
25.10.201414:00Smolevichy  Isloch  
25.10.201415:00Volna  Kommunalnik  
25.10.201418:00FK Vitebsk  Zorka-BDU  

Malawi 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Blue Eagles  Bullets FC  
25.10.201415:30MTL Wanderers  Blantyre United  
25.10.201415:30MAFCO  Silver Strikers  

Latvia 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201414:00Smiltene  Salaspils  
25.10.201414:00FK 1625 Liepaja  Auda  
25.10.201414:00Rigas Futbola skola  Plavinas/DM  
25.10.201414:00SFK United  Preilu  
25.10.201414:00Olaine  FK Jēkabpils/JSC  
25.10.201415:00Valmieras FK  Saldus  

Paraguay 2 - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:00General Caballero  Club River Plate  
25.10.201422:30S.Trinidense  Tacuary  
25.10.201422:45Paranaense  Independiente CG  

Zimbabwe 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:00Bantu Rovers  Shabanie Mine  
25.10.201416:00Black Rhinos  Hwange  
25.10.201416:00FC Platinum  ZPC Kariba  

Latvia 1 - Premier Lig - Virsliga - 2014

Puan Durumu
25.10.201414:00FC Skonto Riga  Ventspils  
25.10.201414:00FK Jelgava  FC Jurmala  

South Korea 1 - K Ligi - 2014

Puan Durumu
25.10.201408:00Gwangju FC  Daejeon Citizen  
25.10.201408:00Korean Police FC  Gangwon FC  
25.10.201410:00FC Anyang  Bucheon FC 1995  

Ecuador 2 - Serie B - 2014

Puan Durumu
25.10.201400:00Imbabura S.C.  Municipal Canar  

Angola 1 - 1. Lig Girabola - 2014

Puan Durumu
25.10.201417:00Uniao Sport Clube do Uige  Sporting Cabinda  
25.10.201417:30CR da Caala  Primeiro de Maio  
25.10.201417:30ASA Luanda  Recreativo do Libolo  
25.10.201417:30Sport Lubango  Kabuscorp Palanca  
25.10.201418:00Petro Atletico  CD Huila  
25.10.201419:00Interclube  Primeiro de Agosto  

Kenya 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201415:00Thika United  Ulinzi Stars  
25.10.201415:00Western Stima  Top Fry AllStars  

Sudan 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201420:00Al Hilal Omdurman  Al-Merreikh  

Cameroon 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201417:30Cotonsport  Les Astres  

Slovakia 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Kosice  D.Streda  
25.10.201415:00Trnava  Trencin  
25.10.201418:00Myjava  Zilina  
25.10.201418:30FK Senica  Zlate Moravce  

Austria 1 - Bundesliga - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Sturm Graz  Rapid Wien  
25.10.201419:30Austria Wien  Wiener Neustadt  
25.10.201419:30Kresta St. Andra  Altach  
25.10.201419:30Adm/Modling  Ried  

Switzerland 2 - Challenge Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201418:45Lugano  Biel  
25.10.201419:00Servette  Wohlen  

Mexico 2 - Ascenso MX Açılış Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201403:00Atlante1-0 Lobos de la BUAP Maç Özeti
25.10.201403:30Estudiantes Tecos1-2 Club Zacatepec Maç Özeti

Colombia 1 - Liga Postobon - Clausura - 2014

Puan Durumu
25.10.201403:00Chico FC0-0 (0-0) Fortaleza FC Maç Özeti
25.10.201423:15La Equidad  Patriotas  

Croatia 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00NK Istra 1961  Slaven  
25.10.201420:00Hajduk Split  NK Lokomotiva  

Russia 3 - 2. Lig Güney - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201413:00Sochi  TSK Simferopol  
25.10.201414:00Druzhba  FC Krasnodar II  
25.10.201414:00Terek Grozny II  Anzhi Makhachkala II  
25.10.201414:00FC Rotor Volgograd  Angusht Nazran  
25.10.201414:00Dinamo Stavropol  FK Taganrog  
25.10.201414:30Vityaz Krymsk  FC Zhemchuzhyna Yalta  
25.10.201415:00FC SKCHF Sevastopol  Afips Afipsky  
25.10.201415:00Chernomorets N.  Torpedo Armavir  
25.10.201415:00Mashuk-KMV  Astrakhan  
25.10.201417:30S.Nalchik  Alania-D Vladikavkaz  

Spain 4 - 3. Lig, 15. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:45Valle de Egues  CD Corellano  
25.10.201416:45U. Mutilvera  CD Subiza  
25.10.201417:00Cortes  Izarra  
25.10.201417:00At. Valtierrano  Huarte  
25.10.201417:00CD Ardoi  Chantrea  
25.10.201417:45Pena Sport  Pamplona  
25.10.201417:45CD Beti Onak  At. Cirbonero  
25.10.201418:30UCD Burlades  Oberena  

Qatar 1 - Katar Yıldızlar Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:30Al-Khor  Al-Shamal  
25.10.201417:30Al-Shahaniya  Al-Arabi  
25.10.201419:45Al-Garrafa  Al Jaish  
25.10.201419:45Al-Wakra  Al-Ahli  

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso - Apertura Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201400:00Jaco Rays FC  Real Pococi  
25.10.201400:00Barrio Mexico  Coto Brus  
25.10.201400:00Aserri  ADF Siquirrena  

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso - Apertura Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201400:00AD Alajuela Junior Finca Austria  ADR Jicaral  
25.10.201400:10AD Zona Norte  Aguilas Guanacastecas  

Denmark 3 - 2. Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:30Kjellerup  FC Sydvest 05  
25.10.201415:00Brabrand  Blokhus FC  
25.10.201416:00Marienlyst  Skovbakken  
25.10.201416:00Næsby  Odder IGF  

F.Y.R.O.M. 1 - Prva Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Renova  FK Sileks  

Serbia 2 - Prva Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Sloga Kraljevo  FK Sloga Petrovac  
25.10.201415:30Indjija  Javor  
25.10.201415:30Moravac Mrstane  Proleter  
25.10.201415:30Backa Palanka  FK Radnik Surdulica  
25.10.201415:30FK Sloboda Point Sevojno  Jedinstvo Putevi  
25.10.201415:30Kolubara  FK Sindelic Beograd  
25.10.201415:30BSK Borca  Bežanija  
25.10.201419:00FK Metalac  Macva Sabac  

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Lig RS - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Proleter  FK Napredak Donji Sepak  
25.10.201415:30Mladost Gacko  Kozara  
25.10.201415:30Rudar Prijedor  Sutjeska  
25.10.201415:30FK Krupa  FK Leotar  
25.10.201415:30Tekstilac Derventa  Sloboda Mrkonjic Grad  
25.10.201415:30FK Podrinje  Sloboda Novi Grad  
25.10.201415:30Drina HE Visegrad  Vlasenica  

Moldova 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Lilcora  FC Budai  
25.10.201415:00Intersport Aroma  CS Petrocub  
25.10.201415:00Gagauziya  CSCA Buiucani  
25.10.201415:00FC Victoria Bardar  FC Edinet  
25.10.201415:00FC Sfintul Gheorghe  Speranta  

Hungary 2 - NB II - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Cegledi  Vasas Budapest  
25.10.201415:30Soroksár SC  Balmazujvaros  
25.10.201415:30BFC Siofok  Soproni Vasutas SE  
25.10.201415:30Szeged 2011  FC Ajka  
25.10.201415:30Szigetszentmiklosi  Kaposvar  
25.10.201417:00Zalaegerszeg  Gyirmot  

Sweden 3 - 1. Lig Güney - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:00Oskarshamns AIK  IFK Uddevalla  
25.10.201416:00Lunds BK  Skovde AIK  
25.10.201416:00Trelleborg  Norrby  
25.10.201416:00Utsiktens BK  Kristianstad  

Sweden 3 - 1. Lig Kuzey - 2014

Puan Durumu
25.10.201415:00Skellefteå  IK Brage  
25.10.201416:00Dalkurd FF  Huddinge IF  
25.10.201417:00Valsta Syrianska  BK Forward  

Norway 3 - 2. Lig Grp. 4 - 2014

Puan Durumu
25.10.201414:00Lørenskog  Eidsvold TF  
25.10.201414:00Mo  Drobak/Frogn  
25.10.201414:00Vålerenga 2  Moss  
25.10.201414:00Follo  Kvik Halden  
25.10.201414:00Skeid  Medkila  
25.10.201414:00Finnsnes  KFUM  
25.10.201414:00Kjelsås  Harstad  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 4 - 2014

Puan Durumu
25.10.201417:00Lommedalen  Bærum 2  
25.10.201417:00Mjøndalen 20-0 Kjapp Maç Özeti
25.10.201417:00Drammen FK  Skarphedin  
25.10.201417:00Jevnaker  Hønefoss 2  
25.10.201417:00Åssiden  Modum FK  
25.10.201417:00Odd Grenland 3  Vestfossen  
25.10.201417:00Asker 2  Lokomotiv Oslo FK  

Palestine 1 - Division A - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Shabab Al-Amaari  Gabal el Mokaper  
25.10.201419:00Hilal AL Quds  Shabab Al Khader  
25.10.201419:00Shabab Althahrea  Thagafi Tulkarm  

India ISL 1 - Indian Super League - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:30Delhi Dynamos FC  Chennaiyin FC  

Serbia 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30OFK Belgrad  Cukaricki  
25.10.201415:30Mladost L  Rad  
25.10.201415:30FK Spartak Zlatibor Voda  Borac C.  
25.10.201418:00Radnicki N.  FK Radnicki 1923  
25.10.201419:00R.S. Belgrad  FK Donji Srem  
25.10.201420:00Vojvodina  Vozdovac  
25.10.201420:00Napredak  Novi Pazar  

Venezuela 2 - 2. Lig Açılış - Batı Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201422:30Carabobo FC B  Zamora FC B  
25.10.201423:30Policia de Lara FC0-0 Tachira B Maç Özeti

Venezuela 2 - 2. Lig Açılış - Doğu Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201422:30Arroceros  Deportivo Anzoategui B  
25.10.201422:30Universidad Central  Gran Valencia  
25.10.201422:30Diamantes de Guayana  Angostura FC  

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Lig FBiH - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Metalleghe BSI  NK Podgrmec  
25.10.201415:30Gradina Srebrenik  Rudar Kakanj  
25.10.201415:30Gorazde  GOSK Gabela  
25.10.201415:30Igman Konjic  Capljina  
25.10.201415:30FK Radnicki  Buducnost  
25.10.201415:30NK Mladost Doboj Kakanj  Orasje  
25.10.201415:30Jedinstvo Bi  NK Bratstvo  

F.Y.R.O.M. 2 - Vtora Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30FK Skopje  Makedonija GjP  
25.10.201415:30FC FK Rinija Gostivar  Miravci  
25.10.201415:30Mladost CD  Napredok  
25.10.201415:30Vrapchishte  Drita  
25.10.201415:30Shkupi Skopje  FK Gorno Lisice  

England 6 - Conference - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Chorley  Leamington  
25.10.201417:00Colwyn Bay  Barrow  
25.10.201417:00Gloucester City  Stalybridge  
25.10.201417:00Harrogate Town  Brackley Town  
25.10.201417:00Oxford City  Hednesford  
25.10.201417:00Hyde United  Leamington  
25.10.201417:00Boston Utd.  Solihull Moors  

England 6 - Conference - Güney - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Bath City  Hemel Hempstead  
25.10.201417:00Ebbsfleet United  Gosport Borough  
25.10.201417:00Maidenhead U  Staines Town  
25.10.201417:00Sutton United  Bishop Stortford  
25.10.201417:00Ebbsfleet United  Hayes & Yeading United  

England 7 - Premier Güney - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Arlesey Town  Chippenham Town  
25.10.201417:00Banbury United  Slough  
25.10.201417:00Bideford AFC  Hitchin Town  
25.10.201417:00Biggleswade Town  Frome Town  
25.10.201417:00Burnham  Dunstable Town FC  
25.10.201417:00Corby Town  Cirencester Town  
25.10.201417:00Histon  Hungerford Town  
25.10.201417:00Paulton Rover  Poole Town F.C  
25.10.201417:00Redditch United  Chesham United  
25.10.201417:00Truro City  Cambridge C  
25.10.201417:00St Neots Town  Hereford  

Bosnia-Herzegovina 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Drina Zvornik  FK Zvijezda  
25.10.201415:30FK Velez Mostar  Vitez  
25.10.201415:30FK Sarajevo  Radnik Bn  
25.10.201415:30Travnik  Zrinjski Mostar  
25.10.201415:30Celik Zenica  Slavija Sarajevo  
25.10.201415:30Olimpik Sarajevo  Siroki Brijeg  

Honduras 1 - Ulusal Lig - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201404:00Honduras Progreso3-2 (2-1) CD Victoria Maç Özeti

Armenia 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201413:40Banants Yerevan  FC Mika  
25.10.201415:10Ararat  Ulisses  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Rotenburger SV  VfV Hildesheim  
25.10.201416:00Lupo-Martini Wolfsburg  VfL Oldenburg  
25.10.201417:00SSV Jeddeloh  SC Gottingen 05  
25.10.201417:00FC Germania Egestorf-Langreder  SV Drochtersen/Assel  

Switzerland 3 - Erste Ligi, Yükselme Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30YF Juv Zurich  Old Boys  
25.10.201416:00Basel II  Stade Nyonnais  
25.10.201417:00Breitenrain  St. Gallen II  
25.10.201417:00FC Zurich II  Tuggen  
25.10.201417:30SC Bruhl  Locarno  

Guatemala 2 - Primera Lig - Apertura - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201400:00Aurora FC  CD Huehueteco  
25.10.201400:00CSD Comunicaciones B  Puerto San Jose  

Germany 4 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Uerdingen  FC Hennef 05  
25.10.201415:00Bochum II  M'gladbach II  
25.10.201415:00FC Koln II  SC Verl  
25.10.201415:00F.Dusseldorf II  Sportfr. Siegen  
25.10.201416:30Aachen  Schalke 04 II  

Belgium 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201421:00Lommel  KRC Mechelen  
25.10.201421:00Geel  Dessel  
25.10.201421:00KSK Heist  Eupen  
25.10.201421:00Virton  Aalst  
25.10.201421:00Seraing United  Tubize  
25.10.201421:00Patro Eisden  St.Truiden  

Luxembourg 1 - Ulusal Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201419:00US Mondorf les Bains  Victoria Rosport  
25.10.201419:00Progrès Nidderkuer  Kaerjeng  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Eintracht Stadtallendorf  Eschborn  
25.10.201416:00FC Schwalmstadt  FC Ederbergland  
25.10.201416:00TSV Steinbach  Bayern Alzenau  
25.10.201416:00OSC Vellmar  Rot-Weiß Darmstadt  
25.10.201416:00SC Viktoria 06 Griesheim  FSC Lohfelden  
25.10.201416:00Sportfreunde Seligenstadt  Buchonia Flieden  

Slovakia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Dubnica  SKF Sered  
25.10.201415:00Duslo Sala  Nove Mesto  

Moldova 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Saxan Ceadir-Lunga  FC Milsami Orhei  
25.10.201417:00FC Tiraspol  FC Sheriff  

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Wolfsburg II  FC Hansa Lüneburg  

Austria 3 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Hard  SV Austria Salzburg  
25.10.201416:30Altach (A)  TSV Neumarkt  
25.10.201416:30USC Eugendorf  FC Wacker Innsbruck (A)  
25.10.201417:00Schwaz  Bizau  
25.10.201417:00Dornbirn  Wattens  
25.10.201418:15Pinzgau Saalfelden  FC Höchst  

Mexico 1 - MX Açılış Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201403:30Queretaro FC3-2 (2-0) CF America Maç Özeti
25.10.201405:30Santos0-0 (0-0) Pumas UNAM Maç Özeti

Chile 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201402:00Atletico Nublense3-1 (1-1) Union Espanola Maç Özeti
25.10.201418:30Univ. Conce  Cobresal  
25.10.201421:30Santiago Wanderers  San Marcos  
25.10.201400:00Universidad Catolica  Audax Italiano  

Switzerland 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201418:45Thun  Aarau  
25.10.201421:00Basel  Sion  

Chile 2 - Primera B Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201421:30Temuco  Iberia  
25.10.201422:00La Serena  Magallanes  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Pfeddersheim  SV Rochling  
25.10.201416:00Arminia Ludwigshafen  SV Gonsenheim  
25.10.201416:00Betzdorf  SpVgg EGC Wirges  
25.10.201416:30FV Diefflen  Saar 05 Saarbrucken  
25.10.201416:30FSV Salmrohr  Hertha Wiesbach  
25.10.201416:30TuS Mechtersheim  SC Idar-Oberstein  
25.10.201416:30SC Hauenstein  Saarbrucken II  

Poland 3 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:00Siarka Tarnobrzeg  Okocimski KS Brzesko  
25.10.201415:00Stal Stalowa Wola  Stal Mielec  
25.10.201415:00Gornik Walbrzych  Puszcza Niepolomice  
25.10.201416:00Rozwoj Katowice  Limanovia Limanowa  
25.10.201416:00MKS Kluczbork  Zaglebie Sosnowiec  
25.10.201417:00Wisla Pulawy  Kotwica Kolobrzeg  
25.10.201419:00Znicz Pruszkow  Rakow  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:00BSV Buxtehude  TuS Germania Schnelsen  
25.10.201415:00Meiendorfer SV  TuS Dassendorf  
25.10.201416:00SV Rugenbergen  SV Curslack-Neuengamme  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Brinkumer SV  SV Grohn  
25.10.201416:00OSC Bremerhaven  Blumenthaler SV  
25.10.201416:00Vatan Sport Bremen  Leher  
25.10.201416:00Habenhauser FV  TSV Grolland  

Norway 3 - 2. Lig Grp. 2 - 2014

Puan Durumu
25.10.201414:00Valdres FK  Gjoevik FF  
25.10.201414:00NIL-Trysil  Brumunddal  
25.10.201414:00Tiller  Herd  
25.10.201414:00Elverum  Raufoss  
25.10.201414:00Rosenborg 2  Byåsen  
25.10.201414:00Molde 2  Træff  
25.10.201414:00Levanger  Nardo  

Norway 3 - 2. Lig Grp. 3 - 2014

Puan Durumu
25.10.201414:00Fana  Førde  
25.10.201414:00Vard Haugesund  Aalgaard FK  
25.10.201414:00Egersund  Stord Sunnhordland  
25.10.201414:00Lyn  Florø  
25.10.201414:00Vidar  FK Fyllingsdalen  
25.10.201414:00Brann 2  Stabæk 2  
25.10.201414:00Grorud  Åsane  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 2 - 2014

Puan Durumu
25.10.201417:00Hasle/Løren  Ullern  
25.10.201417:00Kjelsås 2  Oldenborg  
25.10.201417:00Romsaas  Røa  
25.10.201417:00Ull Kisa 2  Lyn 2  
25.10.201417:00Lørenskog 2  Korsvoll  
25.10.201417:00Strømmen 2  Oslo City  
25.10.201417:00Hauerseter  Frigg  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 1 - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:00Rustad IL  Trosvik  
25.10.201416:00Nesodden  Sprint Jeløy  
25.10.201416:00Selbak  Oppsal  
25.10.201416:00Sarpsborg 08 2  FK Sparta Sarpsborg  
25.10.201416:00Grorud 2  Kraakeroeya  
25.10.201416:00Fredrikstad 2  Østsiden  
25.10.201416:00Follo 2  Kolbotn  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 3 - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:00Raufoss 2  Hamarkam. 2  
25.10.201416:00Storhamar  Sander  
25.10.201416:00Grue  Moelven  
25.10.201416:00FF Lillehammer  Gran IL  
25.10.201416:00Fu/Vo  Ottestad  
25.10.201416:00Gjoevik-Lyn 2  Lillestrøm 2  
25.10.201416:00Flisa  Rælingen  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 9 - 2014

Puan Durumu
25.10.201417:00Nardo 2  Heimdal  
25.10.201417:00Sunndal  Kolstad  
25.10.201417:00Brattvag  Averoykam.  
25.10.201417:00Sverresborg  KIL/Hemne  
25.10.201417:00Traeff 2  Orkla  
25.10.201417:00Kristiansund BK 2  Buvik  
25.10.201417:00Charlottenlund  Strindheim  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 10 - 2014

Puan Durumu
25.10.201417:00Tynset  NTNUI  
25.10.201417:00Skedsmo  Steinkjer  
25.10.201417:00Byåsen 2  Ranheim 2  
25.10.201417:00Gjerdrum  Verdal  
25.10.201417:00Aafjord  Rorvik  
25.10.201417:00Fet  Stjørdals Blink  
25.10.201417:00Fjellhamar  Alvdal  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 5 - 2014

Puan Durumu
25.10.201417:00Pors Grenland 2  Lyngdal  
25.10.201417:00Start 2  Sandefjord 2  
25.10.201417:00Vigor  Randesund  
25.10.201417:00Re  Mandalskam  
25.10.201417:00Larvik Turn  Urædd FK  
25.10.201417:00Runar  Tollnes  
25.10.201417:00FK Tønsberg  Donn  

Morocco 2 - Elite 2 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201418:00US Temara  Widad Fez  
25.10.201418:00Olympique Dcheira  ASS Sale  
25.10.201418:00USM Ait Melloul  JSK Chabab Kasba Tadla  
25.10.201418:00Racing de Casablanca  Chabab Houara  
25.10.201418:00JSM Laayoune  Youssoufia Berrechid  
25.10.201418:00CODM Meknes  Ittihad Tanger  
25.10.201418:00Rajaa Beni Mellal  MCO Oujda  
25.10.201418:00Union Mohammedia  Widad Temara  

Netherlands 3 - Topklasse Saturday - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Lisse  Barendrecht  
25.10.201415:30Hoek  SVV Scheveningen  
25.10.201415:30Kozakken Boys  Ajax (A)  
25.10.201415:30Excelsior Maassluis  Rijnsburgse Boys  
25.10.201415:30Capelle  Genemuiden  
25.10.201416:00Sparta Nijkerk  Spakenburg  
25.10.201416:00IJsselmeervogels  GVVV Veenendaal  
25.10.201416:00ONS Sneek  HHC  

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 5 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201422:30CD Libertad  Club Atletico Alvarado  
25.10.201423:00Mar del Plata  Tiro Federal  

Spain 4 - 3. Lig, 11. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:30Campos  Alcudia  
25.10.201417:00Ferriolense  CF Soller  
25.10.201417:30Collerense  Santa Eulalia  
25.10.201417:30CF Platges de Calvia  Penya Ciutadella Esportiva  

Spain 4 - 3. Lig, 1. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201418:00Deportivo LC B  RC Villalbes  

New Zealand 1 - Premiership - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201403:00Otago United0-3 Auckland City Maç Özeti

Vanuatu 1 - Premier League - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201404:00Amical FC  Tupuji Imere  
25.10.201405:00Tafea FC  Narak  

European Championship U-17 1 - AVRUPA U-17 Elemeler Grup 10 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:30Belçika U17  Bosnia-Herzegovina U17  
25.10.201420:00Azerbaijan U17  İsviçre U17  

Brazil 3 - Serie C final stage - 2014

Puan Durumu
25.10.201421:00Tupi  Paysandu  
25.10.201400:00Fortaleza  Macae  

Greece 2 - Futbol Lig - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Ethnikos Gazoros F.C.  Fokikos  
25.10.201416:00Zakynthos APS  Aiginiakos FC  
25.10.201416:00Tyrnavos 2005  Iraklis  

Greece 2 - Futbol Lig - Güney - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Fostiras  Acharnaikos FC  
25.10.201417:00I. Psachna  AOT Alimos  
25.10.201418:00Episkopi Rethymno  Panahaiki  

Australia 1 - A-League - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201411:45Melbourne Victory  Melbourne Heart  

Indonesia 1 - Super League Second Round Grp A - 2014

Puan Durumu
25.10.201409:30Persipura  Semen Padang  
25.10.201415:00Arema  Persela  

Iraq 1 - Premier league Group 1 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Arbil  Zakho  
25.10.201415:00Al Quwa Al Jawiya  Al Kahrabaa  

Iraq 1 - Premier league Group 2 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Al Shorta  Al Talaba  
25.10.201415:00Al Sulaimaniya  Al Naft  
25.10.201415:00Baghdad FC  Naft Misan  

Brazil 4 - Serie D Final Stages - 2014

Puan Durumu
25.10.201422:00Tombense FC  Confianca  

Albania 2 - 1. Lig A - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Besa  KF Kamza  
25.10.201415:30Adriatiku Mamurrasi  Ada Velipoje  
25.10.201415:30Kastrioti  Iliria Fushe-Kruje  
25.10.201415:30Terbuni Puke  Beslidhja Lezhe  
25.10.201415:30KS Veleciku Koplik  Burreli  

Albania 2 - 1. Lig B - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Din. Tirana  Lushnja  
25.10.201415:30Luftetari  Bylis  
25.10.201415:30Sopoti Librazhd  Tomori  
25.10.201415:30Shkumbini  KS Naftetari Kucove  
25.10.201415:30Butrinti Sarande  Pogradeci  

Lebanon 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Al-Nabi Shayth  Al-Shbab Al-Qazeia  
25.10.201415:30Al-Safa  Al Akhaahli Alahly  
25.10.201415:30Al-Nejmeh  Shabab Sahel  

Pakistan 1 - Premier League - 2014

Puan Durumu
25.10.201413:00KRL  PIA  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00FC Unterfohring  TSV Bogen  
25.10.201415:00Sportbund DJK Rosenheim  FC Bad Kötzting  
25.10.201415:00TSV Rain/Lech  TSV Schwabmunchen  
25.10.201415:00BCF Wolfratshausen  VfB Eichstatt  
25.10.201416:00FC Sonthofen  DJK Vilzing  
25.10.201416:00SpVgg Hankofen-Hailing  TSV Landsberg  
25.10.201416:00SV Pullach  TSV 1860 Rosenheim  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00SpVgg Bayern Hof  SpVgg Weiden  
25.10.201416:00SV Memmelsdorf  FSV Erlangen-Bruck  
25.10.201416:00TSV Neudrossenfeld  SV Erlenbach  
25.10.201416:00Ansbach  Wurzburger  
25.10.201417:00FC Amberg  Viktoria Aschaffenburg  
25.10.201417:00Alemannia Haibach  TSV Aubstadt  
25.10.201417:00TSV Großbardorf  DJK Ammerthal  

Germany 4 - Yerel Lig - Bayern - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201413:30Augsburg II  Ingolstadt II  
25.10.201415:001860 Münih II  FV Illertissen  
25.10.201415:00SV Heimstetten  VfR Garching  
25.10.201415:00Nürnberg II  B.Münih II  
25.10.201415:00SV Schalding-Heining  FC Memmingen  
25.10.201418:00TSV Buchbach  Eintracht Bamberg  

Taiwan 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201410:00Tainan City  NSTC  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2014

Puan Durumu
25.10.201411:00Airnergy FC U21  Vac U19  
25.10.201411:00Veresegyhaz VSK U21  Csepel FC U19  
25.10.201411:30PAOK Thessaloniki FC U20  Veria U20  
25.10.201411:30OFI Crete U20  Asteras Tripolis U20  
25.10.201412:00Senec U19  Kosice U19  
25.10.201412:00FC Tatran Prešov U19  Trencin U19  
25.10.201412:00Podbrezova U19  Ruzomberok U19  
25.10.201412:00BBCU FC  Nakhon Ratchasima FC  
25.10.201412:00Bangkok FC  Chiangmai FC  
25.10.201412:00Pattaya United  Roi Et United FC  
25.10.201412:00TTM Phichit  Phitsanulok FC  
25.10.201412:00Bucaspor U21  Adanaspor U21  
25.10.201412:00Sriracha  Trat FC  
25.10.201412:00Sakaryaspor U19  Kirklarelispor U19  
25.10.201413:00Atromitos Ath U20  Ergotelis U20  
25.10.201414:00Olimpik Donetsk U21  Vorskla U21  
25.10.201414:30Chernomorets Pomorie  Nesebar  
25.10.201414:30FK IMT Beograd  Hajduk Beograd  
25.10.201414:30Teleoptik  GSP Polet  
25.10.201414:30Jasenica 1911  Zeleznicar Lajkovac  
25.10.201414:30Karadjordje Topola  Sumadija Arandelovac  
25.10.201414:30Rudar Kostolac  Jedinstvo Ub  
25.10.201415:00Radnicki Nova Pazova  Senta  
25.10.201415:00Backa 1901  Radnicki Sombor  
25.10.201415:00Cement Beocin  Radnicki Sremska Mitrovica  
25.10.201415:00FK Banat  Dunav Stari Banovci  
25.10.201415:00Sindelic Nis  Timok  
25.10.201415:00FC Nitra U19  MSK Zilina U19  
25.10.201415:00FK Pohronie B  TJ Tatran Krasno nad Kysucou  
25.10.201415:00SK Futura  Slovan Giraltovce  
25.10.201415:00CS Ineu  CS Millenium Giarmata  
25.10.201416:00Trnava U19  Slovan Bratislava U19  
25.10.201416:30NK Istra 1961 B  Dubrava Zagreb  
25.10.201416:30Mladost Zdralovi  Belisce  
25.10.201416:30Dakovo  Podravina  
25.10.201416:30Neretva  NK Gosk Dubrovnik  
25.10.201416:30Omis  Mosor  
25.10.201417:30Malaga U18  Los Molinos CF U18  
25.10.201418:00Zenit St. Petersburg U21  Mordovya U21  
25.10.201418:00Budafoki LC U21  Dunakanyar SE U21  

San Marino 1 - Şampiyona - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Tre Fiori  Cailungo  
25.10.201416:00Faetano  Cosmos  
25.10.201416:00FC Fiorentino  Folgore  
25.10.201416:00SP Libertas  T.P. Galazzano  

Oman 1 - Professional League - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:10Dhofar  Al-Shabab  
25.10.201417:00Al-Khaboora  Al-Suwaiq  
25.10.201418:40Al-Nasr  Al-Msnaa  

Solomon Islands 1 - S-League - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201406:00Solomon Warriors FC  Kossa FC  
25.10.201408:00Koloale FC  Marist  

Romania 2 - 2. Lig Seri 1 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201411:00ACS Academica Arges  SC Bacau  
25.10.201411:00FC Voluntari  ACS Rapid CFR Suceava  
25.10.201411:00Gloria Buzau  FC Unirea Slobozia  
25.10.201411:00Farul Constanta  CS Balotesti  
25.10.201411:00FCM Dorohoi  AFC Sageata Navodari  
25.10.201411:00CF Braila  ACS Berceni  

Romania 2 - 2. Lig Seri 2 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201411:00Alro Slatina  FC Olimpia Satu Mare  
25.10.201411:00Unirea Tarlungeni  Oradea  
25.10.201411:00CS Caransebes  CSM Metalul Resita  
25.10.201411:00Fortuna Poiana Campina  Dacia Mioveni  
25.10.201411:00CS Soimii Pancota  ACS Poli Timisoara  

Spain 4 - 3. Lig, 8. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:15LA Granja  La Baneza FC  
25.10.201417:30Numancia B  CD Villa de Simancas  

Denmark 2 - Kadınlar - 1. Lig Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:00Bk. Rødovre  Damsø  
25.10.201414:00Sundby  B1913  
25.10.201415:00Birkerød Skjold  Raklev  

Denmark 2 - Kadınlar - 1. Lig Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201413:30SønderjyskE  Naesby BK  
25.10.201413:45ASA Aarhus  Varde  

Georgia 1 - Umaglesi Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:00Samtredia  Baia  
25.10.201414:00FC Guria Lanchkhuti  Dinamo Batumi  
25.10.201414:00FC Shukura Kobuleti  Dila Gori  
25.10.201414:00FC Metalurgi Rustavi  Kolkheti-1913 Poti  

Italy 3 - Lega Pro - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30L'Aquila  Pisa  
25.10.201416:00Pro Piacenza  Savona  
25.10.201417:00Grosseto  Spal  
25.10.201418:00Reggiana  Tuttocuoio  

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:00Jægersborg  FC Egedal  
25.10.201414:00Kastrup B.  B 1903  
25.10.201414:00B.Skovlunde  Fremad Valby  
25.10.201416:00Taastrup FC  NB Bornholm  
25.10.201416:00Vanløse  AB Tårnby  
25.10.201416:00KFUM Roskilde  Birkerød  
25.10.201416:30Fredensborg BI  Greve  

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Otterup  Slagelse  
25.10.201415:00Ledøje-Smørum Fodbold  FC Soenderborg  
25.10.201415:00FA 2000  Næstved II  
25.10.201416:00Døllefjelde-Musse  FC Skanderborg  
25.10.201416:00Dalum  Ringsted  

Wales 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:30Afan Lido  AFC Porth  
25.10.201416:30Caerau Ely  Garden Village  
25.10.201416:30Cambrian & Clydach  Monmouth Town FC  
25.10.201416:30Goytre AFC  Haverfordwest  
25.10.201416:30Penybont  Aberdare Town FC  
25.10.201416:30Pontardawe Town  Briton Ferry  
25.10.201416:30Ton Pentre  Cardif Met University  

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Stoke City U21  Arsenal U21  

Croatia 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00NK Radnik Sesvete  Pomorac  
25.10.201416:00Imotski  Rudes  

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 3 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:00Viby IF  Aarhus Fremad  
25.10.201414:00Lystrup IF  Brabrand II  
25.10.201414:00AaB II  Lindholm  
25.10.201414:00Randers Freja  IF Lyseng  
25.10.201415:00Hjoerring IF  Hobro II  
25.10.201416:00FC Djursland  Holstebro  
25.10.201416:00VRI  Vorup  

Azerbaijan 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00AZAL PFC Baku  FK Baku  
25.10.201416:00Simurq  Araz PFK  

Denmark 3 - 2. Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:00HIK  Helsingør  
25.10.201416:00Frem  Herlev  
25.10.201416:00Rishøj  S.Vedbæk  

Denmark 1 - Kadınlar - Lig 3F - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Kolding B  F.Hjørring  

Denmark Junior 1 - U17 Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:00AC Horsens U17  Randers FC (J)  
25.10.201416:15Lyngby (J)  Vejle (J)  
25.10.201416:15Nordsjælland (J)  FC Midtjylland (J)  
25.10.201416:15Brøndby (J)  Silkeborg U17  
25.10.201417:15FC Kopenhag (J)  HB Køge (J)  
25.10.201417:15Esbjerg (J)  AGF/Viby (J)  

Denmark Youth 1 - U19 Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:00Lyngby (Y)  Vejle (Y)  
25.10.201414:00FC Nordsjælland (Y)  FC Midtjylland (Y)  
25.10.201414:00Brøndby (Y)  Silkeborg (Y)  
25.10.201415:00Esbjerg (Y)  AGF/Viby (Y)  

Norway 3 - 2. Lig Grp. 1 - 2014

Puan Durumu
25.10.201414:00Kongsvinger  Arendal Fotball  
25.10.201414:00Asker  Vindbjart  
25.10.201414:00Ørn-Horten  Flekkerøy  
25.10.201414:00Notodden  Jerv  
25.10.201414:00Pors Grenland  Holmen  
25.10.201414:00Fram Larvik  Birkebeineren  
25.10.201414:00Odd Grenland 2  Strømsgodset 2  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 6 - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:00Bryne 2  Randaberg  
25.10.201416:00Staal Jorpeland  Vaulen  
25.10.201416:00Aakra  Klepp  
25.10.201416:00Vardeneset  Hundvaag  
25.10.201416:00Sola  Froyland  
25.10.201416:00Viking 2  Sandnes 2  
25.10.201416:00Kopervik  Austraatt  

Lithuania 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201414:00Stumbras Kaunas  Spyris Kaunas  

Kazakhstan 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201411:00Sunkar Qaskeleng  FC Kyzylzhar Petropavlovsk  
25.10.201412:00FC Astana  CSKA Almaty  
25.10.201412:00Vostok  Akzhaiyk Uralsk  
25.10.201412:00Okzhetpes Kokshetau  Kyran Shymkent  
25.10.201412:00Gefest Qaraghandi0-3 Maktaaral FC Maç Özeti
25.10.201412:00Ekibastuzets  Kaspyi Aktau  
25.10.201412:00Bolat  Bayterek Astana  

China 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201409:00Hebei Zhongji  Xinjiang Tianshan  
25.10.201409:00Beijing Technology  Qingdao Jonoon  
25.10.201409:00Tianjin Songjiang  Guangdong Sunray Cave  
25.10.201409:00Chongqing L.  Anhui Jiufang  
25.10.201409:00Yanbian  Hubei Orient  
25.10.201409:00Shenzhen Ruby  Hunan Billows  
25.10.201409:00Qingdao Hainiu  Beijing Baxy  
25.10.201409:00Chengdu Blades  Shijiazhuang Yongchang  

Kenya 2 - 1. Lig, Süper A Bölgesi - 2014

Puan Durumu
25.10.201408:00Kariobangi Sharks  Modern Coast Rangers  
25.10.201410:00Bidco United  Nakumatt  

Kenya 2 - 1. Lig, Süper B Bölgesi - 2014

Puan Durumu
25.10.201415:00Finlays Horticulture  Rift Valley United  
25.10.201415:00Nzoia United  Sher Karuturi  

Faroe Islands 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201414:00EB/Streymur  Klaksvik  
25.10.201414:00B36 Tórshavn  HB Tórshavn  
25.10.201414:00AB Argir  Skála  
25.10.201414:00NSI Runavik  Fuglafjørdur  
25.10.201414:00Vikingur  B68 Toftir  

Zambia 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201414:00Konkola Mine Police  Indeni FC  
25.10.201416:00Nchanga Rangers  Kabwe Warriors  

Uzbekistan 1 - PFL - 2014

Puan Durumu
25.10.201413:00Neftchi Fargona  Bunyodkor Tashkent  
25.10.201413:00Sogdiyona Jizzax  Andijon  
25.10.201413:00Navbahor Namangan  Mashal Muborak  
25.10.201413:30Metallurg Bekobod  Pakhtakor Tashkent  
25.10.201414:00Buxoro  OTMK Olmaliq  
25.10.201415:00Nasaf Qarshi  Qizilqum Zarafshon  

Russia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201412:00Gazovik Orenburg  Sokol Saratov  
25.10.201412:00FC Dinamo St Petersburg  Khimik Dzerzhinsk  
25.10.201412:00Metallurg Krasnoyarsk  SKA-Energiya  
25.10.201413:00Sakhalin  Shinnik Yaroslavl  
25.10.201415:00Volga Nyzhnyi  Tosno  
25.10.201415:00Krylya Sovetov  Luch Energiya  
25.10.201416:00A.Makhachkala  S.Novosibirsk  
25.10.201416:00Baltika  Tyumen  
25.10.201416:00Volgar Gazprom  Tomsk  

Japan 3 - J3 Ligi - 2014

Puan Durumu
25.10.201407:00F.C. Ryukyu  Grulla Morioka  

South Korea 2 - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201409:00Yongin City  Ulsan Mipo  
25.10.201409:00Mokpo City  Incheon Korail  
25.10.201409:00Busan Transport Corp  Gangneung City  
25.10.201409:00Daejeon H & N  Gimhae  
25.10.201409:00Cheonan City  Changwon City  

Estonia 2 - Esiliiga - 2014

Puan Durumu
25.10.201413:00Kivioli Tamme Auto  Kuressare  

Switzerland 4 - Erste Ligi, 2. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Black Stars  FC Bern  
25.10.201417:00Schotz  Solothurn  
25.10.201417:00Luzern II  Young Boys II  
25.10.201418:00FC Grenchen  FC Sursee  
25.10.201418:30Wangen  Munsingen  
25.10.201419:00Concordia  Cham  

Switzerland 4 - Erste Ligi, 3. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00FC Dietikon  FC Muri  
25.10.201417:00Eschen/Mauren  FC Wettswil-Bonstetten  
25.10.201417:00Grasshoppers II  Baden  
25.10.201417:00FC Thalwil  FC Balzers  

Argentina 3 - Primera B Metropolitana Torneo de Transicion - 2014

Puan Durumu
25.10.201417:00Colegiales  B.Adrogue  
25.10.201421:30Dep.Armenio  Barracas C.  
25.10.201421:30Tristan Suarez  Dep. Merlo  
25.10.201422:00Dep.Moron  Comunicaciones  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:30Kehler FV  Reutlingen  
25.10.201416:30Bahlinger SC  Freiburger FC  
25.10.201416:30FV Ravensburg  SC Pfullendorf  
25.10.201416:30Germania Friedrichstal  SV Spielberg  
25.10.201416:30TSG Balingen  Freiberg  
25.10.201416:30FSV Hollenbach  SV Kickers Pforzheim  
25.10.201416:30FC 08 Villingen  Vfr Mannheim  
25.10.201416:30Ulm  St.Kickers II  

Saudi Arabia 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201418:00Al-Shoalah  Al Fath  
25.10.201419:50Al-Raed  Al Ahli  
25.10.201420:00Al Nasr  Al Ittihad  

Cyprus 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Omonia Aradippou  AE Zakakiou  
25.10.201415:30A.P.E.P.  AEP Paphos  
25.10.201415:30Anagennisi Deryneia  Enosis Paralimni  
25.10.201415:30ENAD Polis Chrysochous  EN Parekklisias  
25.10.201415:30Digenis Voroklinis  Karmiotissa Pano Polemidion  
25.10.201415:30Aris L.  Nikos & Sokratis Erimis  

Rwanda 1 - Championnat National - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:30Kiyovu Sport  Mukura Victory  
25.10.201416:30AS Kigali  Marines FC  
25.10.201416:30Espoir FC  Isonga  
25.10.201416:30Gicumbi FC  Amagaju  
25.10.201416:30APR FC  Etincelles FC  
25.10.201416:30Sunrise FC  Police FC  

Italy 3 - Lega Pro - Grup C - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Cosenza  Juve Stabia  
25.10.201416:00Ischia Isolaverde  Paganese  
25.10.201417:00Melfi  Messina  
25.10.201418:00Savoia  Martina  
25.10.201420:30Barletta  Matera  

Italy 3 - Lega Pro - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:30Pordenone Calcio  Pavia  
25.10.201416:00Mantova  Monza  
25.10.201417:00Giana Erminio  Real Vicenza  
25.10.201418:00Arezzo  Feralpisalò  
25.10.201420:30Albinoleffe  Alessandria  

Netherlands 3 - Topklasse Sunday - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201420:30OJC Rosmalen  UNA  

Spain 4 - 3. Lig, 3. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:45Club Deportivo Colindres  Santona CF  

Spain 4 - 3. Lig, 4. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:45Oiartzun KE  CD Basconia  
25.10.201418:00Pasaia KE  Alaves B  
25.10.201419:00Club Bermeo FT  Beasain  

Spain 4 - 3. Lig, 9. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Villacarrillo CF  Atletico Melilla CF  

Spain 4 - 3. Lig, 6. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00CF Cullera  CD Acero  

Antigua and Barbuda 1 - Premier Division - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201423:00Virgin Atlantic Fort Road FC  Parham  

Tanzania 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Stand United  Young Africans  
25.10.201416:00Ndanda FC  JKT Mgambo  
25.10.201416:00Kagera Sugar  Coastal Union  
25.10.201416:00Azzam United  JKT Ruvu Stars  
25.10.201416:00Prisons SC  Simba SC  
25.10.201416:00Ruvu Shooting  Polisi Morogoro  
25.10.201416:00Mbeya City  Mtibwa Sugar  

Martinique 1 - dHnonneur Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201403:00Golden Star  US Marinoise  
25.10.201403:00Aiglon  RC Rivière-Pilote  
25.10.201422:30US Robert  Golden Lion de Saint Joseph  
25.10.201422:30Real Tartane  CS Case-Pilote  
25.10.201422:30Emulation  Belimois  
25.10.201422:30Essor-Préchotain  Club Franciscain  
25.10.201422:30Samaritaine  Club Colonial Fort de France  

Egypt 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Alaab Damanhour  Petrojet  
25.10.201418:15Arab Contractors  El Gounah  
25.10.201420:30El Zamalek  Smouha SC  

Tahiti 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201407:30Tefana  Tahiti U17  
25.10.201408:30Manu Ura  AS Excelsior  
25.10.201409:30Central Sport  Dragon  

Spain 4 - 3. Lig, 12. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Arucas CF  CD Santa Ursula  
25.10.201418:00Santa Brigida  Dep. Marino  
25.10.201422:30Laguna  Club Atletico Victoria  

Lesotho 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Nyenye Rovers  Lioli  
25.10.201416:00LCS  Likila United  

Greece 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Pas Giannina  Kalloni L.  
25.10.201417:15Levadiakos  Panionios  
25.10.201419:30Atromitos  Ergotelis  

Cyprus 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201418:00Doxa Katokopia  Omonia Nicosia  
25.10.201419:00AEK Larnaca  AEL Limassol  

Israel 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Maccabi Petach Tikva  Hapoel Beer Sheva  
25.10.201419:30Maccabi Haifa  Hapoel Raanana  
25.10.201419:30Ashdod SC  Hapoel Petach Tikva  
25.10.201419:30Maccabi Netanya  Bnei Sachnin  
25.10.201419:30Ironi Kiryat Shmona  Hapoel Haifa  

Swaziland 1 - Premier League - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Red Lions  Mbabane S.  
25.10.201416:00Moneni Pirates  Manzini Sundowns  
25.10.201417:00Manzini Sea Birds  Young Buffaloes  

Albania 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Skenderbeu  Vllaznia  
25.10.201415:00Kukesi  Flamurtari  

İngiltere - Championship Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:15Millwall  Cardiff  
25.10.201417:00Leeds United  Wolverhampton  
25.10.201417:00Nottingham F.  Blackburn  
25.10.201417:00Brighton  Rotherham  
25.10.201417:00Sheffield Wed.  Norwich  
25.10.201417:00Birmingham  Bournemouth  
25.10.201417:00Ipswich  Huddersfield  
25.10.201417:00Bolton  Brentford  
25.10.201417:00Middlesbrough  Watford  
25.10.201417:00Reading  Blackpool  
25.10.201417:00Derby  Wigan Athletic  

Almanya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:00Kaiserslautern  F.Dusseldorf  
25.10.201414:00St. Pauli  Karlsruhe  

Finlandiya - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201414:00Seinäjoen JK  MyPa  
25.10.201414:00KuPS  VPS  
25.10.201414:00IFK Mariehamn  Turku PS  
25.10.201414:00FC Lahti  Honka  
25.10.201414:00Inter Turku  FF Jaro  

Litvanya Premier Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201416:00Z.Vilnius  Ekranas  
25.10.201418:00Suduva  Atlantas  

İngiltere - Federasyon Kupası - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Spennymoor Town FC  Telford  
25.10.201417:00Kings Lynn  AFC Fylde  
25.10.201417:00Grimsby  Guiseley  
25.10.201417:00Alfreton  Lincoln  
25.10.201417:00Chorley  Halifax  
25.10.201417:00Barwell F.C.  Altrincham  
25.10.201417:00Leek Town  Blyth Spartans  
25.10.201417:00Stockport  Chester  
25.10.201417:00Gateshead  Gainsborough  
25.10.201417:00Tamworth  Southport  
25.10.201417:00Dartford  Burgess Hill Town  
25.10.201417:00Maidstone  Welling  
25.10.201417:00Witham Town  Weston Super Mare  
25.10.201417:00Eastbourne Borough  Dover  
25.10.201417:00Weymouth  Braintree Town  
25.10.201417:00Canvey  Havant and W.  
25.10.201417:00St.Albans  Concord Rangers  
25.10.201417:00Basingstoke  Harrow Borough  
25.10.201417:00Nuneaton  Hemel Hempstead  
25.10.201417:00Aldershot  Torquay  
25.10.201417:00Kidderminster  Eastleigh  
25.10.201417:00Dorchester Town  Bristol Rovers  
25.10.201417:00Chelmsford  Barnet  
25.10.201417:00Woking  Boreham Wood  
25.10.201417:00Warrington Town  North Ferriby United  
25.10.201417:00Evesham United  Bromley  
25.10.201417:00Norton United  Shildon AFC  
25.10.201417:00East Thurrock United  Bath City  
25.10.201417:00Willand Rovers  Gosport Borough  
25.10.201417:00Gloucester City  Forest Green  

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:30Tuzlaspor  Batman Pet.  

İspanya - LIGA Adelante - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Mallorca  Sabadell  
25.10.201419:00R.Santander  Alaves  
25.10.201419:15Betis  R.Huelva  
25.10.201421:00Ponferradina  Las Palmas  

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201413:30Erzurum BB  Beylerbeyi  
25.10.201414:30Silivrispor  Etimesgut Belediyespor  

Amerika - Major League Soccer - 2014

Puan Durumu
25.10.201403:20Chicago Fire2-1 (0-1) Houston Dynamo Maç Özeti
25.10.201421:30S.Sounders  L.A. Galaxy  
25.10.201423:00Montreal Impact  DC United  

İşveç - Allsvenskan - 2014

Puan Durumu
25.10.201417:00Hacken  Gefle  

Belarus Süper Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201414:00B.Bobruisk  FC Minsk  
25.10.201414:00Dinamo Brest  FK Slutsk  

Cezayir - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00USM El Harrach  ASO Chlef  
25.10.201417:00RC Arbaa  JS Saoura  
25.10.201418:00CR Belouizdad  MO Bejaia  
25.10.201419:45CS Constantine  USM Bel Abbes  
25.10.201419:45MC Oran  MC El Eulma  

Karabağ - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201414:30Berane  Mornar  
25.10.201414:30FK Lovcen  M.Podgorica  
25.10.201414:30FK Grbalj  Petrovac  
25.10.201414:30Mogren  Buducnost P  
25.10.201414:30Zeta  FK Bokelj  

Brezilya - Serie B - 2014

Puan Durumu
25.10.201402:50Ceara0-2 (0-1) Santa Cruz Maç Özeti
25.10.201402:50ABC2-1 (0-0) Parana Clube Maç Özeti
25.10.201421:20Bragantino  Ituiutaba  
25.10.201421:20Vasco da Gama  Ponte Preta  
25.10.201422:20Nautico  Atletico GO  

Ekvator - Serie A - Apertura - 2014

Puan Durumu
25.10.201423:00Liga de Loja  Uni. Catolica  

Macaristan - Soproni Liga - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Puskas FC Academy  MTK Hungaria  
25.10.201417:00Kecskemeti TE  Honved  
25.10.201419:00Pecsi MFC  Lombard  
25.10.201419:00Diosgyor  Dunaujvaros Palhalma  
25.10.201421:00Videoton FC  Paksi SE  

Belçika Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201419:00Waasland  Genk  
25.10.201421:00Charleroi  Oostende  
25.10.201421:00Zulte-Waregem  Cercle Bruges  
25.10.201421:00Westerlo  Kortrijk  

Paraguay - Division Profesional - Apertura - 2014

Puan Durumu
25.10.201422:00Deportivo Capiata  General Diaz  
25.10.201422:00Rubio Nu  Libertad  
25.10.201422:00Guarani  Cerro Porteno  
25.10.201422:00Olimpia  Sol de America  
25.10.201422:003 de Febrero  Nacional  
25.10.201422:0012 de Octubre  Luqueno  
25.10.201423:30Sol de America  Guarani  

Peru - Primera División - 2014

Puan Durumu
25.10.201420:45Cienciano  Huanuco  
25.10.201423:00S.Cristal  U.C. Vallejo  

Çek Cumhuriyeti 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201418:00Jablonec  Teplice  
25.10.201418:00Pribram  Ostrava  
25.10.201418:00H.Kralove  Dukla Praha  
25.10.201421:15Slovacko  Plzen  

Polonya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:30Piast Gliwice  Jagiellonia B.  
25.10.201416:30Lechia Gdansk  Slask Wroclaw  
25.10.201419:00Pogon Szczecin  C.Krakow  

Polonya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Bytovia Bytow  Miedz Legnica  
25.10.201416:00Olimpia Grudziadz  Sandecja N.S.  
25.10.201417:00Wigry Suwalki  LKS Nieciecza  
25.10.201418:00GKS Katowice  Dolcan Zabki  
25.10.201418:45Zaglebie Lubin  Arka Gdynia  
25.10.201419:00Wisla Plock  F.Swinoujscie  

Romanya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Ceahlaul Piatra-Neamt  CSMS Iasi  
25.10.201418:30Uni. Cluj  FC Viitorul Constanta  
25.10.201421:00Botosani  Rapid Bükreş  

Almanya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Unterhaching  Stuttgart II  
25.10.201415:00St.Kickers  Cottbus  
25.10.201415:00Duisburg  Dynamo Dresden  
25.10.201415:00Chemnitz  Holstein Kiel  
25.10.201415:00Hallescher FC  Wehen  
25.10.201415:00Osnabruck  Sonnenhof Großaspach  

Singapur - S.League - 2014

Puan Durumu
25.10.201414:30Young Lions  Geylang United  
25.10.201415:15Brunei DPMM  B.Khalsa FC  

Hollanda - 2.Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:30Venlo  Waalwijk  
25.10.201420:45Maastricht  Achilles 29  

İskoçya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00Dumbarton  Rangers  
25.10.201417:00Falkirk  Cowdenbeath  
25.10.201417:00Livingston  Queen of South  
25.10.201417:00Raith Rovers  Alloa  

Slovenya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00AH Mes Tech  Garmin Sencur  
25.10.201415:00NK Verzej  Aluminij  
25.10.201415:00NK Dob  Krsko Posavje  

Türkiye - TFF 2.Ligi Yükselme Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201419:00Göztepe  Diyarbakır BŞB  

Arjantin - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
25.10.201402:30Douglas Haig2-1 (2-1) Boca Unidos Maç Özeti
25.10.201404:00Atl.Tucuman1-0 (0-0) Ind. Rivadavia Maç Özeti

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201419:00Espanyol B  Olimpic Xativa  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00San Roque  Villanovense  

İtalya - Serie B - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201416:00Avellino  Virtus Lanciano  
25.10.201416:00Crotone  Cittadella  
25.10.201416:00Latina  Brescia  
25.10.201416:00Livorno  Spezia  
25.10.201416:00Pescara  Carpi  
25.10.201416:00Pro Vercelli  Perugia  
25.10.201416:00Varese  Bari  
25.10.201416:00Entella  Frosinone  
25.10.201416:00Catania  Vicenza  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:15Valladolid B  Leonesa  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201417:00R.Sociedad B  Fuenlabrada  

Fransa - Ligue 2 - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201415:00Troyes  Dijon  

Çek Cumhuriyeti - Druha League - 2014/2015

Puan Durumu
25.10.201411:15Pardubice  Sezimovo Usti  
25.10.201411:15Sokolov  Most  
25.10.201411:15Karvina  Opava  
25.10.201415:30Frydek-Mistek  Znojmo  
25.10.201419:00Zlin  Sigma Olomouc  

İşveç - Superettan - 2014

Puan Durumu
25.10.201415:00Degerfors  Husqvarna FF  
25.10.201417:00Ostersund  Assyriska FF  
©Copyright 2014