28 Nisan 2015, Salı


Türkiye - PTT 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201517:00Karşıyaka0-0 Giresunspor Maç Özeti
28.04.201517:00Elazığspor0-0 Alanyaspor Maç Özeti
28.04.201519:00Şanlıurfaspor  Denizlispor  
28.04.201519:00Orduspor  Altınordu  

İngiltere - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:45Hull  LiverpoolCanlı Maç Anlatımı 

Turkey Cup 1 - Türkiye Kupası - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201520:30Bursaspor  FenerbahçeCanlı Maç Anlatımı 

La Liga - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:00FC Barcelona  GetafeCanlı Maç Anlatımı 
28.04.201523:00A. Bilbao  Real SociedadCanlı Maç Anlatımı 
28.04.201523:00Levante  CordobaCanlı Maç Anlatımı 

İtalya - Serie A - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:45Udinese  FC InterCanlı Maç Anlatımı 

Fransa - League 1 - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201522:00PSG  MetzCanlı Maç Anlatımı 

İngiltere - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:45Colchester  Swindon  

England 7 - Zamaretto Lig , Playoff - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:45Poole Town F.C  St Neots Town  
28.04.201521:45Truro City  Hungerford Town  

England 7 - Evo-Stik Lig , Playoff - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:45Workington  Ilkeston FC  
28.04.201521:45Ashton United  Curzon  

Northern Ireland Promotion/Relegation - Playoff - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:45Bangor  Warrenpoint Town  

Brazil State 1 - Alagoano 2. Tur - Playoff - 2015

Puan Durumu
28.04.201502:30CS Alagoano1-2 Coruripe Maç Özeti

Finland 3 - Kakkonen - Doğu - 2015

Puan Durumu
28.04.201518:30FC Kiffen  Sudet  

Finland 3 - Kakkonen - Kuzey - 2015

Puan Durumu
28.04.201518:30KPV  Kerho 07  

Finland 4 - Kolmonen Helsinki and Uusimaa III - 2015

Puan Durumu
28.04.201518:00PuiU  HyPS  

Norway 3 - 2. Lig Grp. 2 - 2015

Puan Durumu
28.04.201520:00Drammen FK  Lørenskog  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 5 - 2015

Puan Durumu
28.04.201521:00Odd Grenland 3  Mandalskam  

F.Y.R.O.M. 1 - Prva Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201517:00FK Turnovo0-1 Shkendija 79 Maç Özeti
28.04.201519:00Vardar Skopje  Rabotnicki  

Austria 3 - Yerel Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201520:00Vienna FC  Parndorf  
28.04.201520:00Adm/Modling (A)  SV Marsch Neuberg  
28.04.201520:00Neusiedl  SR Donaufeld  
28.04.201520:00Austria Wien (A)  Schwechat  
28.04.201520:30SKN St. Poelten (A)  Rapid Wien (A)  
28.04.201520:30Amstetten  Sollenau  
28.04.201520:30SV Stegersbach  Ritzing  

Germany 4 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201519:30SV Roedinghausen  M'gladbach II  
28.04.201520:30FC Kray  Sportfr. Siegen  
28.04.201520:30Uerdingen  SC Wiedenbrück  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201519:30Dynamo Dresden II  Aue II  

Switzerland 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201520:45Sion  FC Zurich  

Croatia 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201519:00Dinamo Zagreb  Osijek  

Austria Cup 1 - Avusturya Kupası - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201519:00SV Grödig  Salzburg  

Germany 4 - Yerel Lig - Bayern - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201516:30B.Münih II2-0 (2-0) SV Seligenporten Maç Özeti

Slovakia 2 - 1. Lig - Yükselme Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201518:00Zilina B  Lokomotiva Zvolen  

Finland 4 - Kolmonen Vaasa and Central Ostrobothnia - 2015

Puan Durumu
28.04.201519:00Sisu-Pallo  Sporting Kristina  

Norway 4 - 3. Lig Grp. 7 - 2015

Puan Durumu
28.04.201521:00Brann 2  Varegg  

Vietnam 2 - V-league 2 - 2015

Puan Durumu
28.04.201513:00CLB TP Ho Chi Minh3-0 Dak Lak Maç Özeti

Russia 3 - PFL Zone South 2nd stage Grp. B - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201517:00FC Krasnodar II0-0 Terek Grozny II Maç Özeti

Cameroon 1 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
28.04.201517:30Cotonsport  Unisport  

Sudan 1 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
28.04.201516:45Al-Rabta Kosti  Ahil Al Khartoum  

Finland 4 - Kolmonen Helsinki and Uusimaa I - 2015

Puan Durumu
28.04.201519:15FC POHU  Espoo  

Argentina 3 - Primera B Metropolitana - 2015

Puan Durumu
28.04.201521:30At.Estudiantes  Colegiales  

Argentina 4 - Primera C - 2015

Puan Durumu
28.04.201521:30Sacachispas FC  Defensores de Cambaceres  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - Bayanlar - 2015

Puan Durumu
28.04.201516:00Cyprus U19  Hungary U19  
28.04.201519:30Glumsloevs FF  Husie IF  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2015

Puan Durumu
28.04.201513:00Lokomotiv Sofia U21  Marek U21  
28.04.201516:00CSKA Sofia U21  Litex Lovech U21  
28.04.201516:30Ukrayna U19  Georgia U19  
28.04.201517:15Al-Shahaniya  Al-Khuraitiat  
28.04.201519:00IFK Gothenburg U19  Elfsborg U19  
28.04.201519:00Flora Tallinn  JK Sillamae Kalev  
28.04.201519:45Al-Shamal  Al-Sailiya  

Hungary Cup 1 - FA Cup - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201519:00Ujpest  Videoton FC  

Bulgaria Cup 1 - Cup - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201519:00L.Plovdiv  Cherno More  

Iran 2 - Azadegan League Grp B - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201515:15Siah Jamegan  Damash  
28.04.201515:15Pas  Foolad Yazd  
28.04.201515:15Shahrdari Tabriz  Gol Gohar  
28.04.201515:15Mes Rafsanjan  Parseh Tehran FC  
28.04.201515:15Shahrdari Bandar Abbas  Sanat Naft Abadan  

Uganda 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201516:30Kampala City Council  Express SC  
28.04.201516:30Kira Young FC  URA FC  
28.04.201516:30Rwenshama FC  BUL FC  
28.04.201516:30Sadolin Paints FC  Soana FC  

Egypt 2 - 2. Lig Grup 4 - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201516:00Shabab Fakos  Al Sharkeyah  
28.04.201516:00Markaz Shabab Soyer  Manshyat el Shohadaa  

Egypt 2 - 2. Lig Grup 5 - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201516:00El Senbellawin  Belqas  
28.04.201516:00Sherben  Dekernes  
28.04.201516:00El Mansura  Gomhoreyet Shbeen  
28.04.201516:00Sed Elmahla  El Mahalla El Kobra  
28.04.201516:00Sers Elyan  Al hamol  
28.04.201516:00Markaz Shabab Tala  Ghazl Al Mehalla  

Egypt 2 - 2. Lig Grup 6 - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201516:00Tanta  Al Olympi  
28.04.201516:00Kafr El Shaikh  Targy Matrouh  
28.04.201516:00Meiah Elbehairah  Markaz Shabab Koom Hamada  
28.04.201516:00Shabab Aldabaa  Koom Hamada  
28.04.201516:00Pharco FC  Maleyeit Kafr El Zayiat  
28.04.201516:00EL Hamam  Ghazl Kafr EL Dawar  

Egypt 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201516:45El Gounah0-0 El Geish Maç Özeti
28.04.201516:45Misr El-Maqasha0-0 El Dakhleya Maç Özeti
28.04.201516:45Itthad Al Shortah0-0 Al Asyoty Sport Maç Özeti
28.04.201516:45ENPPI2-0 Alaab Damanhour Maç Özeti
28.04.201516:45Al Ittihad0-1 El Raja Marsa Matruh Maç Özeti
28.04.201519:00Wadi Degla FC  Ismaily SC  

Georgia 2 - Pirveli Lig - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201515:00FC Skuri Tsalenjikha  Sapovnela  
28.04.201515:00FC Algeti Marneuli  FC Mesakhte Tkibuli  
28.04.201515:00FC Kolkheti Khobi  Mertskhali  
28.04.201515:00Dinamo Tbilisi II0-3 FC Betlemi Keda Maç Özeti

Germany 4 - Yerel Lig - Güneybatı - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201520:00Homburg  Hoffenheim II  

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:00Fulham U21  Manchester United U21  

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201515:00West Bromwich Albion U213-0 Arsenal U21 Maç Özeti
28.04.201517:00Derby U21  Newcastle U21  
28.04.201521:00Middlesbrough U21  Bolton U21  

Saudi Arabia 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201520:40Al Ahli  Al Fath  

South Africa 1 - Premier Futbol Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201520:30University of Pretoria  Moroka Swallows  
28.04.201520:30Maritzburg United  Ajax Cape Town  

Botswana 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201516:30B.D.Force XI  Letlapeng  
28.04.201520:00Gaborone Utd.  Police XI  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201519:00St.Kickers II  Ulm  

Armenia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201516:00Alashkert FC II  FC Mika II  

Scotland Reserve 1 - Development League - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201518:00Inverness U20  Ross County U20  
28.04.201520:00Aberdeen U20  Hearts U20  
28.04.201520:00St.Johnstone U20  Dundee United U20  
28.04.201521:30Hibernian U20  Falkirk U20  

Gabon 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201518:00Akanda FC  Cercle Mbéri Sportif  

Argentina 3 - Federal A Zona 1 - 2015

Puan Durumu
28.04.201502:00Independiente de Neuquen1-0 (1-0) Tiro Federal Bahia Blanca Maç Özeti

Argentina 3 - Federal A Zona 2 - 2015

Puan Durumu
28.04.201503:00Talleres2-2 (2-2) JU Universitario Maç Özeti

Sweden Reserve 2 - Superettan Soedra U21 - 2015

Puan Durumu
28.04.201518:00GAIS U21  Joenkoepings Soedra U21  

AFC Cup - AFC Cup grp. A - 2015

Puan Durumu
28.04.201515:00Salam Zgharta0-3 Al-Wihdat Maç Özeti
28.04.201518:00Al-Nahda  Al-Wahda  

AFC Cup - AFC Cup grp. B - 2015

Puan Durumu
28.04.201518:00Al-Jazeera  Taraji Wade AL Nees  
28.04.201518:30Al-Hidd  Al Shorta  

AFC Cup - AFC Cup grp. E - 2015

Puan Durumu
28.04.201511:30Persipura6-0 S.Armed Forces Maç Özeti
28.04.201514:00Maziya1-2 Bengaluru FC Maç Özeti

AFC Cup - AFC Cup grp. F - 2015

Puan Durumu
28.04.201514:30B.Khalsa FC  Kitchee  
28.04.201515:30East Bengal Club  Johor FC  

Denmark Reserve 1 - Rezerv Lig Şampiyonluk Playoff - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201515:00FC Midtjylland Reserves  Nordsjælland Reserves  

Colombia 2 - Torneo Postobon - Apertura - 2015

Puan Durumu
28.04.201502:00Bucaramanga3-2 Bogota FC Maç Özeti
28.04.201504:00America de Cali1-1 Union Magdalena Maç Özeti

İngiltere - Championship Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:45Rotherham  Reading  

Litvanya Premier Lig - 2015

Puan Durumu
28.04.201519:30Suduva  K.Pakruojis  

Almanya Kupası - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:30Bayern Münih  B. Dortmund  

Belçika Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:30Kortrijk  Standard Liege  

Çek Cumhuriyeti Kupa - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201520:10Liberec  Teplice  

Romanya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201517:00CFR Cluj0-0 Concordia Chiajna Maç Özeti
28.04.201519:15Rapid Bükreş  Botosani  
28.04.201521:30Pandurii  Dinamo Bükreş  

Singapur - S.League - 2015

Puan Durumu
28.04.201516:05Home United FC0-0 (0-0) Young Lions Maç Özeti

Arjantin - 2. Lig - 2015

Puan Durumu
28.04.201503:00Gimnasia J2-1 (1-0) Gimnasia Mendoza Maç Özeti

İtalya - Serie B - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:30Crotone  Avellino  
28.04.201521:30Carpi  Bari  
28.04.201521:30Ternana  Frosinone  
28.04.201521:30Livorno  Modena  
28.04.201521:30Latina  Perugia  
28.04.201521:30Pescara  Pro Vercelli  
28.04.201521:30Cittadella  Spezia  
28.04.201521:30Entella  Varese  
28.04.201521:30Trapani  Virtus Lanciano  
28.04.201521:30Brescia  Vicenza  

Fransa - Ligue 2 - 2014/2015

Puan Durumu
28.04.201521:30Ajaccio  Orléans  
28.04.201521:30Auxerre  Laval  
28.04.201521:30Creteil  Brest  
28.04.201521:30Dijon  Arles  
28.04.201521:30GFCO Ajaccio  Tours  
28.04.201521:30Le Havre  Nimes  
28.04.201521:30Niort  Chateauroux  
28.04.201521:30Troyes  Angers  
28.04.201521:30Valenciennes  Nancy  

İşveç - Superettan - 2015

Puan Durumu
28.04.201519:45Ljungskile  Mjallby  
©Copyright 2015