31 Ekim 2014, Cuma


Türkiye - Spor Toto Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:00Galatasaray  KasımpaşaCanlı Maç Anlatımı 

La Liga - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:45Deportivo  GetafeCanlı Maç Anlatımı 

Almanya - Bundesliga - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:30Schalke 04  AugsburgCanlı Maç Anlatımı 

Fransa - League 1 - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:30Monaco  ReimsCanlı Maç Anlatımı 

Uluslararası Dostluk - 2014

Puan Durumu
31.10.201417:00Kuzey Kore  Kuveyt  

Portekiz - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:45Benfica  Rio Ave  

Rusya - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201418:00FK Rostov  Ural S.R  

Danimarka - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201419:30FC Midtjylland  NordsjællandCanlı Maç Anlatımı 

Bulgaristan - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201414:00Marek Dupnitsa0-2 PFC Ludogorets Razgrad Maç Özeti

İskoçya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:45St.Johnstone  Motherwell  

Slovenya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201418:00Maribor  Domzale  

Lebanon 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201415:30Al-Nabi Shayth  Al-Ansar  
31.10.201415:30Al-Nejmeh  Al-Shbab Al-Qazeia  

Pakistan 1 - Premier League - 2014

Puan Durumu
31.10.201411:30KRL  KPT  

Tunisia 2 - 2. Lig Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201415:30Jendouba Sport  LPTA Tozeur  

Malta 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201419:00Msida  Lija  
31.10.201420:30Saint Andrews  Mqabba  
31.10.201421:00Pembroke Athleta F.C.  Birzebbuga St. Peters FC  

Jordan 1 - Pro Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201416:00Al-Jazeera  Al-Baqa´a  
31.10.201418:30Ramtha SC  M.Bani Hasan  

Hong Kong 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201414:00Kitchee  Biu Chun Rangers  

San Marino 1 - Şampiyona - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201422:15San Giovanni  T.P. Galazzano  

Azerbaijan 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201411:00Lokomotiv-Bilajary FK  Ganja  
31.10.201412:00Mil Mugan  Bakili  
31.10.201412:00P.Neftcala  Energetik FC  
31.10.201412:00Geyazan Gazakh  Turan Tovuz  

France 4 - CFA - Grup D - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:00Vitre  Lorient B  

Wales 2 - Huws Gray Alliance Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:30Denbigh Town  Holyhead Hotspur  

Wales 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:30Haverfordwest  Afan Lido  
31.10.201421:30Taffs Well  Penybont  

Algeria 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201416:00A Bou Saada  AS Khroub  
31.10.201416:00O Medea  RC Relizane  
31.10.201416:00US Chaouia  WA Tlemcen  
31.10.201416:00ESM Kolea  JSM Bejaia  
31.10.201416:00MC Saida  CRB Ain Fekroun  
31.10.201416:00Tadjenant  USMM Hadjout  
31.10.201416:00AB Merouana  CA Batna  
31.10.201417:00BB Arreridj  USM Blida  

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:00Liverpool U21  Tottenham U21  
31.10.201421:00Manchester City U21  Everton U21  

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:00Arsenal U21  Middlesbrough U21  

Croatia 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201415:00Inter Z.  Imotski  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:00FC Wegberg-Beeck  TSC Euskirchen  

Saudi Arabia 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201417:10Najran SC  Al-Shoalah  
31.10.201418:45Al-Faysaly  Al Hilal  
31.10.201418:45Al Ittihad  Hajer  

South Africa 1 - Premier Futbol Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:00Moroka Swallows  Platinum Stars  
31.10.201420:00Maritzburg United  University of Pretoria  

Argentina 3 - Primera B Metropolitana Torneo de Transicion - 2014

Puan Durumu
31.10.201420:30Dep. Merlo  Colegiales  

Honduras 1 - Ulusal Lig - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201403:00Deportivo Platense1-0 (0-0) CD Olimpia Maç Özeti

Belgium 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:30Oud-Heverlee  Seraing United  

Austria 3 - Yerel Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:00Vienna FC  Mattersburg (A)  
31.10.201420:00Neusiedl  Ritzing  
31.10.201420:30SV Stegersbach  Sollenau  
31.10.201420:30Amstetten  Neuberg  
31.10.201420:30Wiener SC  Schwechat  
31.10.201420:30SKN St. Poelten (A)  SR Donaufeld  

Austria 3 - Yerel Lig - Orta - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:00SC Weiz  Wolfsberg  
31.10.201420:00FC Pasching  Sturm Graz (A)  
31.10.201420:00SK Austria Klagenfurt  SV Lafnitz  
31.10.201420:00Vöcklamarkt  St.Florian  
31.10.201420:00BW Linz  Kalsdorf  
31.10.201420:00Vorwarts Steyr  Allerheiligen  

Uganda 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201415:30Entebbe FC  BUL FC  
31.10.201415:30SC Villa  Kampala City Council  
31.10.201415:30Soana FC  Bunamwaya SC  
31.10.201415:30Lweza FC  URA FC  

Morocco 1 - Botola Pro - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:00RCA Casablanca  OCK Khouribga  

Qatar 1 - Katar Yıldızlar Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201416:30Al-Shamal  Al-Garrafa  
31.10.201416:30Al Jaish  Al-Shahaniya  
31.10.201416:30Al-Ahli  Umm Salal  
31.10.201418:45Lekhwiya  Al-Arabi  

Montenegro 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201414:30Igalo  Kom  
31.10.201414:30FK Cetinje  FK Radnicki Berane  
31.10.201414:30Zabjelo  Bratstvo  
31.10.201414:30Jezero  FK Iskra  
31.10.201414:30Decic Tuzi  Jedinstvo BP  
31.10.201414:30Ibar  FK Arsenal Tivat  

Hungary 2 - NB II - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201416:30Vasas Budapest  Zalaegerszeg  

France 4 - CFA - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:00Yzeure  Jura Sud  
31.10.201420:00Montceau  Metz B  

Tunisia 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201415:30Stade Tunisien  Esperance de Tunis  

Denmark 3 - 2. Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201419:30Hvidovre  Frem  

Italy 3 - Lega Pro - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:30Gubbio  Reggiana  

Italy 3 - Lega Pro - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:45Sudtirol  Albinoleffe  

Spain 4 - 3. Lig, 4. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:30Balmaseda FC  SD Erandio Club  
31.10.201421:00Zamudio SD  Amurrio  

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 5 - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201401:00Mar del Plata3-1 (1-0) Talleres Maç Özeti

Spain 4 - 3. Lig, 15. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:00Huarte  Pena Sport  

Israel 2 - Ulusal Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201414:00Bnei Lod0-0 Hapoel Jerusalem Maç Özeti
31.10.201414:00Ironi Tiberias1-0 Maccabi Ahi Nazrat Maç Özeti
31.10.201414:00Maccabi Herzeliya0-0 Hapoel Afula Maç Özeti
31.10.201414:00Hapoel Ramat Gan0-0 Maccabi Kiryat Gat Maç Özeti
31.10.201415:00Bnei Yehuda Tel Aviv  Hakoach Amidar Ramat Gan  

Wales 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:30Elements Cefn Druids  Prestatyn Town FC  
31.10.201421:45Aberystwyth  Newtown  

Yemen 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201414:30Sabbab Al-Jeel  Al Saker Taizz  
31.10.201414:30AlOuroba  Fhman  
31.10.201414:30Al Shula  El Ahli Sanaa  
31.10.201414:30Shaab Ibb  Shab Hadramawt  

England 4 - 2.Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:45Accrington  Morecambe  

France 3 - 3. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:00Colmar  Amiens  
31.10.201421:00Marseille Consolat  Frejus Saint Raphael  
31.10.201421:00Boulogne  Lucon  
31.10.201421:00Bourg-Peronnas  Istres  
31.10.201421:00Paris FC  US Colomiers  
31.10.201421:00CA Bastia  Dunkerque  
31.10.201421:00Epinal  Chambly  
31.10.201421:00Le Poire Sur Vie  Red Star  
31.10.201421:00Strasbourg  Avranches  

Costa Rica 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201404:00Deportiva Carmelita0-1 (0-1) Club Sport Herediano Maç Özeti

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 3 - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:00Vorup  Lystrup IF  

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzeydoğu - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201416:00Plauen  Germania Halberstadt  

Germany 4 - Yerel Lig - Güneybatı - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:00Pirmasens  Kaiserslautern II  

Germany 4 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:00SV Rodinghausen  SC Wiedenbrück  
31.10.201420:30Wattenscheid  F.Dusseldorf II  
31.10.201420:30Viktoria Koln 1904  Aachen  

Poland 3 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201414:05KS Legionovia Legionowo0-0 Stal Stalowa Wola Maç Özeti
31.10.201414:05Okocimski KS Brzesko0-0 Energetyk ROW Rybnik Maç Özeti
31.10.201418:00Stal Mielec  Gornik Walbrzych  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:30TuS Germania Schnelsen  HSV Barmbek-Uhlenhorst  
31.10.201420:30FC Suderelbe  SV Rugenbergen  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201414:00Aue II  SSV Markranstaedt  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:00Hertha Wiesbach  Elversberg II  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:00SpVgg Weiden  Regensburg II  

Germany 4 - Yerel Lig - Bayern - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:00Burghausen  SpVgg Bayreuth  
31.10.201420:30FC Schweinfurt  Eintracht Bamberg  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2014

Puan Durumu
31.10.201411:00Budapest Honved U213-0 Mercedes-Kecskemeti LA U21 Maç Özeti
31.10.201411:00CSKA Moscow U211-0 Zenit St. Petersburg U21 Maç Özeti
31.10.201412:00Puskas FC Academy U213-1 Vac U21 Maç Özeti
31.10.201413:00MTK Budapest U21  Vasas Budapest U21  
31.10.201413:00Zaglebie Lubin U21  Arka Gdynia U21  
31.10.201414:00FC Rakovski 2011 U19  Gigant Saedinenie U19  
31.10.201414:00Pirin Blagoevgrad U19  Velbazhd Kyustendil U19  
31.10.201414:00Oskar EL U19  Vitosha Bistrica U19  
31.10.201414:00Septemvri Sofia U19  Minyor U19  
31.10.201414:30Arsenal Bila  FC Kremin Kremenchuk  
31.10.201415:00Bardejov U19  FC Nitra U19  
31.10.201415:30Dinamo Zagreb B  NK HASK  
31.10.201416:00Levski Sofia U19  CSKA Sofia U19  
31.10.201416:00Lokomotiv Sofia U19  Conegliano German U19  
31.10.201420:00Parndorf (A)  Purbach  
31.10.201420:30ASK Ebreichsdorf  Kremser SC  
31.10.201420:30SC Mannsdorf  SV Leobendorf  
31.10.201400:00XV de Piracicaba  Inter de Limeira  

Slovakia 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201419:30Trencin  Ruzomberok  

Ireland Promotion/Relegation - Premier Division Qualification - 2014

Puan Durumu
31.10.201421:45Galway FC  UC Dublin FC  

European Championship U-17 1 - AVRUPA U-17 Elemeler Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201413:00Georgia U17  Poland U17  
31.10.201413:00Liechtenstein U17  Estonia U17  

European Championship U-17 1 - AVRUPA U-17 Elemeler Grp. 1 - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201415:00Russia U17  England U17  
31.10.201415:00Bulgaria U17  Moldova U17  

Vanuatu 1 - Premier League - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201406:00Amical FC1-0 Narak Maç Özeti

Greece 2 - Futbol Lig - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:30Larisa  Pierikos FC  

Australia 1 - A-League - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201410:45Melbourne Heart1-2 (1-1) Adelaide United Maç Özeti

Iran 2 - Azadegan League Grp B - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201412:45Gol Gohar  Etka Gorgan FC  

Iraq 1 - Premier league Group 1 - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201414:00Zakho  Naft Al Junoob  
31.10.201414:00Al Quwa Al Jawiya  Al-Masafi  

Iraq 1 - Premier league Group 2 - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201414:00Al Najaf  Baghdad FC  
31.10.201414:00Al Minaa  Al Talaba  

Iran 1 - Pro Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201413:45Naft Tehran1-0 Padideh FC Maç Özeti
31.10.201414:00Sepahan0-0 Esteghlal Khuzestan Maç Özeti
31.10.201415:05Esteghlal  Saba Qom  
31.10.201415:10Saipa  Rah Ahan  
31.10.201415:20Naft Masjed Soleyman FC  Zob Ahan  
31.10.201415:20Gostaresh Foolad FC  Teraktor Sazi  

Copa Sudamericana 1 - Copa Sudamericana - 2014

Puan Durumu
31.10.201402:30Boca Juniors1-0 (0-0) Cerro Porteno Maç Özeti

Austria 3 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201419:00Altach (A)  Bizau  
31.10.201420:00Schwaz  FC Wacker Innsbruck (A)  
31.10.201420:00FC Eurotours Kitzbuehel  Kufstein  
31.10.201420:00St. Johann  FC Höchst  

Chile 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201422:00Santiago Wanderers  O'Higgins  

Russia 3 - 2. Lig Güney - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201413:00FC Zhemchuzhyna Yalta0-0 Biolog Novokubansk Maç Özeti
31.10.201413:00Anzhi Makhachkala II1-0 (0-0) FC Rotor Volgograd Maç Özeti
31.10.201413:00Angusht Nazran0-0 (0-0) Dinamo Stavropol Maç Özeti
31.10.201413:00FK Taganrog0-0 (0-0) Mashuk-KMV Maç Özeti
31.10.201413:00Astrakhan2-1 (2-1) Mitos Maç Özeti
31.10.201414:00Torpedo Armavir1-0 Vityaz Krymsk Maç Özeti
31.10.201415:00FC Krasnodar II  FC SKCHF Sevastopol  
31.10.201415:00Alania-D Vladikavkaz  Terek Grozny II  
31.10.201416:00Afips Afipsky  Sochi  
31.10.201416:00TSK Simferopol  Chernomorets N.  

İngiltere - Championship Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:45Norwich  Bolton  

Ukrayna - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201419:00Met. Donetsk  S. Donetsk  

Almanya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201419:30Karlsruhe  Sandhausen  
31.10.201419:30F.Dusseldorf  Ingolstadt  
31.10.201419:30Union Berlin  Greuther Furth  

Litvanya Premier Lig - 2014

Puan Durumu
31.10.201417:00Klaipedos Granitas  Siauliai  
31.10.201419:00Dainava Alytus  Banga Gargzdai  

Amerika - Major League Soccer - 2014

Puan Durumu
31.10.201402:10NY Red Bulls2-1 (0-0) Kansas City Maç Özeti

Cezayir - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201417:00NA Hussein Dey  CS Constantine  

Brezilya - Serie B - 2014

Puan Durumu
31.10.201423:30Atletico GO  Vila Nova  

Macaristan - Soproni Liga - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:00Kecskemeti TE  Puskas FC Academy  

Belçika Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:30Zulte-Waregem  Genk  

Çek Cumhuriyeti 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:15M Boleslav  Bohemians 1905  

Polonya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201419:00Gornik Leczna  Lechia Gdansk  
31.10.201421:30Korona Kielce  Wisla Krakow  

Polonya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201414:45F.Swinoujscie  Wigry Suwalki  
31.10.201418:00Miedz Legnica  Pogon Siedlce  
31.10.201419:00Sandecja N.S.  GKS Katowice  
31.10.201419:30Arka Gdynia  Chrobry Glogow  
31.10.201420:45Widzew Lodz  Zaglebie Lubin  

Romanya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:30Steaua Bükreş  Dinamo Bükreş  

Almanya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201420:00Hansa Rostock  Osnabruck  
31.10.201420:00Sonnenhof Großaspach  Mainz 05 II  

Singapur - S.League - 2014

Puan Durumu
31.10.201413:30B.Khalsa FC0-0 (0-0) Home United FC Maç Özeti
31.10.201413:30Tampines Rov.0-0 (0-0) Brunei DPMM Maç Özeti
31.10.201413:30S.Armed Forces0-0 (0-0) A.Niigata Maç Özeti

Hollanda - 2.Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:00Eindhoven  Jong Ajax  
31.10.201421:00Telstar  Maastricht  
31.10.201421:00Fort.Sittard  Emmen  

Slovenya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201415:00Tolmin  Smartno 1928  
31.10.201418:00Krsko Posavje  NK Verzej  

Arjantin - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
31.10.201423:10All Boys  Crucero del N.  

Fransa - Ligue 2 - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201421:00Auxerre  Brest  
31.10.201421:00Clermont Foot  Nimes  
31.10.201421:00Creteil  Sochaux  
31.10.201421:00Dijon  Ajaccio  
31.10.201421:00GFCO Ajaccio  Chateauroux  
31.10.201421:00Laval  Tours  
31.10.201421:00Le Havre  Arles  
31.10.201421:00Troyes  Orléans  

Çek Cumhuriyeti - Druha League - 2014/2015

Puan Durumu
31.10.201419:00Labem  Frydek-Mistek  
©Copyright 2014