23 Nisan 2014, Çarşamba


Brezilya - Serie A - 2014

Puan Durumu
26.04.201400:30Coritiba  Santos FC  

Brezilya - Serie A - 2014

Puan Durumu
20.04.201403:00Chapecoense AF0-0 (0-0) Coritiba Maç Özeti
20.04.201422:00Sao Paulo3-0 (2-0) Botafogo RJ Maç Özeti
20.04.201422:00Atletico PR1-0 (1-0) Gremio Maç Özeti
20.04.201422:00Atletico MG0-0 (0-0) Corinthians Maç Özeti
20.04.201422:00Bahia1-2 (0-0) Cruzeiro Maç Özeti
20.04.201400:30Flamengo0-0 (0-0) Goias Maç Özeti
20.04.201400:30Santos FC1-1 (0-0) Sport Maç Özeti
20.04.201400:30Criciuma1-2 (1-0) Palmeiras Maç Özeti

Brazil 3 - Serie C - Grup A - 2014

Puan Durumu
26.04.201422:00Paysandu  Aguia de Maraba  

Brazil 3 - Serie C - Grup B - 2014

Puan Durumu
26.04.201421:00Madureira RJ  Duque Caxias  
26.04.201422:00Caxias  Juventude  

Brazil State 1 - Amapaense 1. Tur - Playoff - 2014

Puan Durumu
26.04.201400:00Santos AP  EC Macapa  

Brazil State 1 - Alagoano 2. Tur - Playoff - 2014

Puan Durumu
26.04.201422:00Coruripe  CRB  

Brazil State 1 - Brasiliense 1. Tur Playoff - 2014

Puan Durumu
26.04.201422:00Sobradinho EC  Luziania  

Brazil State 1 - Acreano - 2014

Puan Durumu
26.04.201400:00Vasco da Gama AC  Alto Acre  

Brazil State 1 - Roraimense 1. Grup Turu - 2014

Puan Durumu
26.04.201423:30Bare  Sao Raimundo RR  

Brazil State 1 - Rondoniense - 2014

Puan Durumu
26.04.201423:00Ji-Parana FC  Rolim de Moura  
26.04.201400:00Cacoalense SE  Vilhena  

Brazil State 1 - Tocantinense 1. Grup Turu - 2014

Puan Durumu
26.04.201422:00Guarai  Interporto  
26.04.201423:00Colinas EC  Gurupi  
26.04.201423:00Palmas  Tocantinopolis  
26.04.201423:00Araguaina  Tocantins FC TO  

Brazil State 1 - Capixaba - 2014

Puan Durumu
26.04.201421:00Vitoria ES  Desportiva Capixaba  
26.04.201421:00Linhares3-0 Conilon Maç Özeti
26.04.201422:00Estrela do Norte0-0 E.C. Aracruz Maç Özeti
26.04.201400:30Colatina S.E  Real Noroeste  

Brazil State 1 - Pernambucano Playoff - 2014

Puan Durumu
23.04.201402:00Santa Cruz1-2 Salgueiro Maç Özeti

Brazil State 1 - Piauiense 2nd group stage - 2014

Puan Durumu
23.04.201422:00River AC  Piaui  

Brazil State 1 - Amapaense 1. Tur - 2014

Puan Durumu
23.04.201402:00EC Macapa0-3 Santos AP Maç Özeti
23.04.201402:30EC Macapa0-0 Ypiranga AP Maç Özeti

Brazil State 1 - Amazonense 2. Tur Playoff - 2014

Puan Durumu
24.04.201403:00Nacional AM  Manaus FC  

Brazil State 1 - Cearense 1. Lig 2. Grup Turu Playoff - 2014

Puan Durumu
24.04.201404:00Ceara  Fortaleza  

Brazil State 1 - Pernambucano Playoff - 2014

Puan Durumu
24.04.201404:00Nautico  Sport  

Brazil State 1 - Acreano - 2014

Puan Durumu
24.04.201402:00Andirá  Vasco da Gama AC  
24.04.201404:00Plácido de Castro  Alto Acre  

Brazil State 1 - Paraibano 2.Tur - 2014

Puan Durumu
24.04.201402:30Atletico Cajazeirense  Campinense  
24.04.201402:30Treze  Sousa  
24.04.201402:30Botafogo PB  Santa Cruz PB  

Brazil State 1 - Sergipano 2. Grup Turu - 2014

Puan Durumu
24.04.201402:15Amadense EC  AD Socorrense  
24.04.201402:15Lagarto AC  Confianca  
24.04.201402:15Estanciano EC  CD Caninde Sao Francisco  
24.04.201402:15Itabaiana Coritiba FC  Itabaiana  
24.04.201402:30Olímpico SE0-3 Sergipe Maç Özeti

Brazil State 1 - Paraibano 2.Tur - 2014

Puan Durumu
25.04.201402:30Centro Sportivo Paraibano  Auto Esporte  

Brazil State 1 - Acreano - 2014

Puan Durumu
21.04.201402:00Rio Branco1-0 Plácido de Castro Maç Özeti

Brazil State 1 - Tocantinense 1. Grup Turu - 2014

Puan Durumu
21.04.201422:00Interporto0-0 Tocantins FC TO Maç Özeti
21.04.201422:00Guarai1-2 Araguaina Maç Özeti
21.04.201422:00Gurupi1-2 Palmas Maç Özeti
21.04.201422:00Tocantinopolis5-1 Colinas EC Maç Özeti

Brazil State 1 - Paraense 2. Grup Turu Playoff - 2014

Puan Durumu
20.04.201423:00Independente PA3-0 Remo Maç Özeti

Brazil State 1 - Alagoano 2. Tur - Playoff - 2014

Puan Durumu
20.04.201422:00CRB0-2 ASA Maç Özeti

Brazil State 1 - Brasiliense 1. Tur Playoff - 2014

Puan Durumu
20.04.201416:00Brasiliense0-0 SE Unai Itapua Maç Özeti

Brazil State 1 - Acreano - 2014

Puan Durumu
20.04.201401:00Vasco da Gama AC5-2 Náuas Maç Özeti
20.04.201403:00Alto Acre2-6 Galvez EC Maç Özeti
20.04.201400:00Atlético Acreano4-1 Andirá Maç Özeti

Brazil State 1 - Roraimense 1. Grup Turu - 2014

Puan Durumu
20.04.201401:30Nautico RR5-1 GAS Maç Özeti

Brazil State 1 - Paraibano 2.Tur - 2014

Puan Durumu
20.04.201422:00Centro Sportivo Paraibano3-1 Atletico Cajazeirense Maç Özeti
20.04.201423:00Treze1-1 Auto Esporte Maç Özeti
20.04.201400:30Sousa2-2 Botafogo PB Maç Özeti
20.04.201400:30Santa Cruz PB0-2 Campinense Maç Özeti

Brazil State 1 - Rondoniense - 2014

Puan Durumu
20.04.201423:00Ji-Parana FC1-2 Cacoalense SE Maç Özeti

Brazil State 1 - Sergipano 2. Grup Turu - 2014

Puan Durumu
20.04.201402:30Confianca3-0 Itabaiana Coritiba FC Maç Özeti
20.04.201422:00Itabaiana3-0 Olímpico SE Maç Özeti
20.04.201422:00CD Caninde Sao Francisco0-1 Sergipe Maç Özeti
20.04.201422:00Amadense EC2-2 Lagarto AC Maç Özeti
20.04.201422:00AD Socorrense3-1 Estanciano EC Maç Özeti

Brazil State 1 - Capixaba - 2014

Puan Durumu
20.04.201421:00Castelo FC2-0 Estrela do Norte Maç Özeti

Brezilya - Serie B - 2014

Puan Durumu
23.04.201403:50Avai FC1-2 (1-1) Bragantino Maç Özeti

Brezilya - Serie B - 2014

Puan Durumu
26.04.201401:30Icasa  Sampaio Correa  
26.04.201403:00Parana Clube  Joinville  
26.04.201422:20Oeste FC  America RN  
26.04.201422:20Portuguesa  Santa Cruz  
26.04.201422:20Nautico  Vila Nova  
26.04.201422:20Luverdense  Vasco da Gama  
26.04.201422:20Atletico GO  Ponte Preta  

Brezilya - Serie B - 2014

Puan Durumu
20.04.201403:00Ceara1-0 (1-0) Oeste FC Maç Özeti
20.04.201403:00America RN3-1 (2-1) Avai FC Maç Özeti
©Copyright 2014