30 Mart 2015, Pazartesi


European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. A - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201521:45Hollanda1-1 (0-1) Türkiye
28.03.201519:00Çek Cum.2-2 (0-2) Letonya 
28.03.201517:00Kazakistan0-6 (0-4) Izlanda 

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp.B - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201521:45Andora0-6 (0-2) Bosna-Hersek 
28.03.201521:45Belçika10-0 (4-0) Güney Kibris 
28.03.201519:00Israil0-6 (0-2) Galler 

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. H - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201521:45Bulgaristan4-4 (4-2) Italya 
28.03.201519:00Azerbaycan4-0 (2-0) Malta 
28.03.201519:00Hirvatistan10-2 (2-0) Norveç 

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. C - 2014/2015

Puan Durumu
27.03.201521:45Makedonya2-4 (2-2) Belarus 
27.03.201521:45Slovakya6-0 (6-0) Lüksemburg 
27.03.201521:45Ispanya2-0 (2-0) Ukrayna 

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. E - 2014/2015

Puan Durumu
27.03.201521:45Ingiltere8-0 (4-0) Litvanya 
27.03.201521:45Slovenya12-0 (2-0) San Marino 
27.03.201521:45Isviçre6-0 (4-0) Estonya 

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. G - 2014/2015

Puan Durumu
27.03.201521:45Liechtenstein0-10 (0-4) Avusturya 
27.03.201521:45Moldova0-4 (0-0) Isveç 

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. F - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:45Macaristan0-0 (0-0) Yunanistan 
29.03.201519:00K.Irlanda4-2 (4-0) Finlandiya 
29.03.201519:00Romanya2-0 (2-0) Faroe Adalari 

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. D - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:45Irlanda2-2 (0-2) Polonya 
29.03.201519:00Gürcistan0-4 (0-4) Almanya 
29.03.201519:00Iskoçya12-2 (8-2) Gibraltar 

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. I - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:45Portekiz4-2 (2-0) Sirbistan 
29.03.201519:00Arnavutluk4-2 (0-2) Ermenistan 

Uluslararası - Dostluk Maçları - 2015

Puan Durumu
30.03.201515:00Elfsborg0-3 (0-2) Odd Grenland 
30.03.201512:00CSKA Moskova1-2 (1-1) Khimki 
29.03.201519:00FK Haugesund1-1 (1-1) Sandnes 
29.03.201518:30Ermis Aradippou1-1 (1-1) Arsenal Tula 
29.03.201518:00Viking1-0 (0-0) Start 
29.03.201517:35Tromsø2-0 (1-0) Bodø/Glimt 
29.03.201515:00Stabæk1-1 (0-1) Kongsvinger 
29.03.201513:00Amkar0-0 (0-0) Dinamo Ufa 
28.03.201516:00AIK0-0 (0-0) Norrkoping 
28.03.201516:00Lillestrøm1-2 (0-0) Strømsgodset 
28.03.201516:00Brommapojkarna1-1 (0-0) GIF Sundsvall 
28.03.201516:00AEK Larnaca1-5 (1-1) T.Moskova 
28.03.201516:00Sturm Graz1-0 (0-0) Domzale 
28.03.201515:10Kalmar FF1-0 (0-0) Åtvidaberg 
28.03.201515:00Mjøndalen2-2 (0-0) Stabæk 
28.03.201515:00Hammarby3-2 (1-0) Brann 
28.03.201515:00Gefle1-3 (1-1) Ostersund 
28.03.201515:00Mjallby0-2 (0-0) Halmstad 
28.03.201515:00M'gladbach0-0 (0-0) St. Pauli 
28.03.201515:00Othellos Athienou3-4 (2-2) Arsenal Tula 
28.03.201514:30Djurgaarden2-0 (0-0) KuPS 
28.03.201514:00Orebro0-1 (0-1) Sirius 
28.03.201514:00Hacken1-2 (0-0) Vålerenga 
28.03.201514:00Falkenbergs FF1-2 (1-0) Husqvarna FF 
28.03.201514:00IFK Varnamo0-3 (0-3) Helsingborg 
28.03.201512:301860 MÜnih1-1 (1-0) Rubin Kazan 
27.03.201521:30Aberdeen1-2 (0-1) Twente 
27.03.201520:05Nimes2-2 (2-1) O. Marsilya 
27.03.201519:30RasenBallsport Leipzig2-2 (1-1) Udinese 
27.03.201519:30Niort1-2 (1-0) FC Bordeaux 
27.03.201519:30Hannover 963-0 (1-0) RW Erfurt 
27.03.201519:00Aalen1-2 (0-1) B.Leverkusen 

Uluslararası Dostluk - 2015

Puan Durumu
30.03.201503:30Guyana2-0 Grenada 
29.03.201522:00Fransa2-0 (2-0) Danimarka
29.03.201520:00Ivory Coast1-1 (0-1) Equatorial Guinea 
29.03.201518:00Zambia2-0 Ruanda 
29.03.201517:00Brezilya1-0 (0-0) Sili 
29.03.201517:00Bostvana1-2 Mozambique 
29.03.201516:30South Africa1-1 (0-0) Nigeria 
29.03.201516:00Tanzanya1-1 Malavi 
29.03.201504:40Meksika1-0 (1-0) Ekvator 
28.03.201522:40El Salvador0-2 (0-0) Arjantin 
28.03.201521:45Ghana1-2 (0-0) Senegal 
28.03.201521:00Morocco0-1 (0-0) Uruguay 
28.03.201516:30Maritus1-1 Togo 
28.03.201516:00Irak2-1 (1-1) DR Congo 
28.03.201510:00Hong Kong1-0 (1-0) Guam 
28.03.201503:00Jamaika2-1 (1-1) Venezuela 
27.03.201523:30Trinidad/Tobago0-1 (0-1) Panama 
27.03.201522:20Kanada1-0 (1-0) Guatemala 
27.03.201521:00Gambia1-0 Mauritania 

İngiltere - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:15Fleetwood1-1 (0-1) Preston 
28.03.201517:00Bristol City2-2 (1-1) Barnsley 
28.03.201517:00Peterboro0-1 (0-0) Coventry 
28.03.201517:00Crawley1-2 (0-1) Gillingham 
28.03.201517:00Sheffield Utd.1-2 (0-1) Crewe 
28.03.201517:00Leyton Orient3-1 (0-1) Port Vale 
28.03.201517:00Chesterfield1-0 (0-0) Walsall 
28.03.201517:00Rochdale2-1 (0-0) Yeovil 
28.03.201517:00Notts Co.2-2 (1-1) Scunthorpe 
28.03.201517:00Bradford2-0 (0-0) Oldham 

Arjantin - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
30.03.201503:30Gimnasia LP2-3 (0-2) River Plate 
29.03.201500:15Boca Juniors3-0 (2-0) Estudiantes 
29.03.201500:15Union1-0 (1-0) V.Sarsfield 
29.03.201523:00Racing Club2-0 (2-0) S.M. San Juan 
29.03.201522:00Belgrano2-0 (1-0) Newells Old B. 
29.03.201502:00Crucero del N.1-0 (1-0) Temperley 
29.03.201501:30San Lorenzo4-0 (1-0) Lanus 
29.03.201501:10Godoy Cruz2-2 (1-1) Independiente 
29.03.201501:00Banfield1-0 (0-0) Huracan 
28.03.201520:00Olimpo0-0 (0-0) Atl. Rafaela 
28.03.201502:10Rosario C.1-1 (1-1) Colon 
27.03.201523:15Quilmes0-4 (0-2) Sarmiento 

Latvia 2 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201514:00FK Ogre2-3 Rezekne/BJSS 

Tunisia 2 - Ligue II Promotion Playoff - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:30Ben Guerdane2-1 Sfax Railways 
29.03.201516:30EO Sidi Bouzid0-2 AS Kasserine 
29.03.201516:30Olympique du Kef0-3 ES Hamam Sousse 

Japan 1 - L1-League - 2015

Puan Durumu
29.03.201507:00Albirex Niigata Ladies0-1 Iga Kunoichi 
29.03.201507:00Okayama Yunogo Belle1-0 AS Elfen Saitama 
28.03.201507:00NTV Beleza3-0 Speranza Osaka Takatsuki 
28.03.201506:00Urawa Ladies2-3 INAC Kobe Leonessa 
28.03.201505:00JEF Ladies1-1 Vegalta Sendai Ladies 

Japan 1 - L2-League - 2015

Puan Durumu
29.03.201507:00Nippon SCU1-0 Fukuoka J 
29.03.201507:00Parceiro Nagano4-0 Angeviolet Hiroshima 
29.03.201507:00Kibi International University0-0 Setagaya Sfida 
28.03.201511:30Harima1-1 Ehime 
28.03.201506:00Nojima Stella2-0 Japan Soccer College 

New Zealand 2 - Premier League North - 2015

Puan Durumu
28.03.201506:00Western Springs2-2 Birkenhead United 
28.03.201503:45East Coast Bays1-4 Hamilton Wanderers 
28.03.201503:45Central United4-2 Three Kings United 
28.03.201503:45Waitakere City0-0 Onehunga Sports 
28.03.201503:45Melville United2-6 Bay Olympic 
28.03.201503:45Eastern Suburbs1-2 Glenfield Rovers 

Lithuania 2 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201518:00MRU-TiuMenas0-0 Auska Alytus 
29.03.201515:00Lokomotyvas Radviliskis0-3 FK Palanga 
29.03.201515:00Kaunas0-0 Silute 
29.03.201514:00Banga Gargzdai3-1 FK Panevezys 
29.03.201513:00Lietava Jonava5-1 FK Krazante Kelme 
28.03.201519:00Nevezis3-0 Minija Kretinga 
28.03.201516:00Kruoja Pakruojis B4-2 FK Silas 
28.03.201514:00FK Tauras Taurage3-2 Dziugas Telsiai 

Norway 1 - Kadınlar Premier Lig - Toppserien - 2015

Puan Durumu
29.03.201518:00LSK Kvinner1-0 (1-0) Stabæk 
29.03.201517:30Medkila1-4 (0-2) Kolbotn 
29.03.201517:00Klepp3-1 (2-0) Vålerenga 
29.03.201516:00Avaldsnes3-2 (2-1) Arna-Bjørnar 
29.03.201516:00Sandviken2-2 (2-1) Trondheims-Orn 
28.03.201516:00Roa3-2 (1-2) Amazon Grimstad 

Australia 2 - Western - Eyalet Ligi - 2015

Puan Durumu
28.03.201511:00Inglewood United1-5 (0-2) Cockburn City 
28.03.201509:00Stirling Lions2-3 (0-0) Balcatta 
28.03.201509:00Armadale0-4 (0-1) Sorrento 
28.03.201509:00Bayswater City3-1 (2-0) Subiaco 
28.03.201509:00Perth1-0 (0-0) ECU Joondalup 

Brazil State 1 - Sul-Matogrossense playoff - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Novoperario FC0-2 Ivinhema 
29.03.201502:00Naviraiense1-1 Costa Rica EC 
28.03.201500:00Corumbaense2-1 Serc 
28.03.201522:00Comercial MS2-0 Aguia Negra 

Brazil State 1 - Potiguar 2.Tur - 2015

Puan Durumu
29.03.201501:00Santa Cruz RN2-0 Palmeira de Goianinha 
28.03.201522:00Globo FC2-1 Baraunas 
28.03.201521:00ABC2-0 Alecrim 

Brazil State 1 - Capixaba Championship Group - 2015

Puan Durumu
28.03.201521:30Rio Branco ES1-0 Real Noroeste 
28.03.201521:00Estrela do Norte0-1 Atletico ES 
28.03.201520:00Linhares1-2 Desportiva Capixaba 

Brazil State 1 - Capixaba Relegation Group - 2015

Puan Durumu
28.03.201520:00Vitoria ES1-1 Sport ES 

Gabon 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:30Akanda FC3-2 Stade Migoveen de Lambarene 
29.03.201518:00AS Pélican2-2 Union Sportive d´Oyem 
29.03.201518:00Port-Gentil FC1-2 Missile FC 
28.03.201517:00F Canon 1052-3 Mangasport 

Brazil State 1 - Brasiliense 1. Tur Playoff - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Sobradinho EC1-1 Brasiliense 
29.03.201522:00Bosque Formosa EC1-0 Gama 
29.03.201522:00Luziania2-1 Ceilandia 
29.03.201522:00Paracatu FC1-3 Brasilia 

European Championship U-19 1 - AVRUPA U-19 Elemeler Elit Grp. 2 - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201518:00Slovakia U193-0 Çek Cum. U19 
28.03.201513:00Germany U193-2 Ireland U19 

European Championship U-19 1 - AVRUPA U-19 Elemeler Elit Grp. 3 - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201515:00Russia U196-0 Litvanya U19 
28.03.201515:00Belçika U192-0 Sweden U19 

European Championship U-19 1 - AVRUPA U-19 Elemeler Elit Grp. 4 - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201518:00Hollanda U191-1 Norveç U19 
28.03.201515:00Sirbistan U193-1 Isviçre U19 

European Championship U-19 1 - AVRUPA U-19 Elemeler Elit Grp. 6 - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201515:30Hirvatistan U190-2 Austria U19 
28.03.201512:00Italya U190-0 Iskoçya U19 

European Championship U-19 1 - AVRUPA U-19 Elemeler Elit Grp. 7 - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201519:30Ingiltere U191-0 Azerbaijan U19 
28.03.201518:00Denmark U190-2 Fransa U19 

England 1 - Kadınlar - WSL Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201519:00Notts County Ladies FC1-2 Chelsea Ladies 
29.03.201516:00Birmingham City0-0 Manchester City 

Brazil Cup 3 - Copa do Nordeste Final Stages - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Sport5-2 Fortaleza 
29.03.201522:00Vitoria4-2 America RN 
28.03.201523:30Ceara2-1 Salgueiro 
28.03.201521:00Bahia1-0 Campinense 

European Championship U-21 1 - Avrupa Şampiyonası U-21 Elemeleri Grp. 4 - 2015/2016

Puan Durumu
28.03.201521:30Liechtenstein U210-2 (0-1) Arnavutluk U21 

World Championship 1 - Dünya Kupası Elemeleri CONCACAF 1.Tur - 2015/2017

Puan Durumu
30.03.201503:00Cayman Islands1-1 (1-1) Belize 
29.03.201500:00Dominica0-0 (0-0) British Virgin Islands 
29.03.201500:00Anguilla0-3 (0-2) Nikaragua 
29.03.201521:00Bermuda3-0 (0-0) Bahamas 
28.03.201502:00Curacao2-1 (2-1) Montserrat 

Brazil State 1 - Matogrossense 2nd group stage - 2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Luverdense3-3 Rondonopolis 
29.03.201522:00Operario MT1-2 Cuiaba 
29.03.201522:00Pocone MT1-2 Dom Bosco 

USA 3 - USL - 2015

Puan Durumu
30.03.201504:10Portland Timbers USL3-1 (1-0) Real Monarchs SLC 
30.03.201502:05Seattle Sounders FC USL4-0 (3-0) Vancouver Whitecaps USL 
29.03.201505:30LA Galaxy II2-3 (1-2) Sacramento Republic FC  
29.03.201505:00Orange County Blues FC1-2 (1-2) Arizona United SC 
29.03.201504:00Austin Aztex2-0 (1-0) Colorado Springs Switchbacks FC 
29.03.201502:00Tulsa Roughnecks FC1-1 (0-1) OKC Energy FC  
29.03.201501:00Pittsburgh Riverhounds5-2 (2-1) Harrisburg City Islanders 
29.03.201501:00Wilmington Hammerheads2-2 (2-1) Richmond Kickers 
28.03.201521:00Louisville City FC2-0 (1-0) St. Louis 
28.03.201520:05New York Red Bulls USL0-0 (0-0) Rochester Rhinos 
28.03.201518:30Montreal Impact0-2 (0-1) Toronto FC USL 
28.03.201501:30Charlotte Independence2-3 (1-3) Charleston Battery 

Argentina 3 - Federal A Zona 1 - 2015

Puan Durumu
30.03.201502:30Alianza de Cutral Co2-3 (0-0) General Belgrano 
29.03.201522:05C.Cipolletti5-2 (2-0) Tiro Federal Bahia Blanca 
29.03.201522:00 Deportivo Madryn2-1 (1-0) Independiente de Neuquen 
29.03.201522:00CA Alvarado0-1 (0-0) Deportivo Roca 

Argentina 3 - Federal A Zona 4 - 2015

Puan Durumu
29.03.201523:30J.Antoniana2-1 (1-1) Deportivo San Jorge Tucuman 
29.03.201523:05S.M. Tucuman0-0 (0-0) Altos Hornos Zapla 
29.03.201523:00Andino0-2 (0-1) Union Aconquija 
29.03.201523:00San Lorenzo de Alem1-1 (1-1) Americo Tesorieri 
29.03.201522:40Concepcion FC1-0 (0-0) Gimnasia y Tiro 

Argentina 3 - Federal A Zona 2 - 2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Union Villa Krause1-2 (1-1) Talleres 
29.03.201500:009 de Julio Morteros0-1 (0-0) Deportivo Maipu 
29.03.201523:00Gutierrez SC2-0 (0-0) JU Universitario 
29.03.201522:00Independiente Chivilcoy2-0 (0-0) Sportivo Las Parejas 

Argentina 3 - Federal A Zona 3 - 2015

Puan Durumu
29.03.201523:15CA Chaco For Ever3-1 (1-1) G.Esgrima 
29.03.201523:05CD Libertad1-3 (0-2) Club Atletico Mitre 
29.03.201523:05Velez Sarfield San Ramon1-1 (0-1) U.Sunchales 
29.03.201522:30Textil Mandiyu0-6 (0-1) Sol de America Formosa 
29.03.201522:30Sportivo Patria3-2 (1-2) Sarmiento de Resistencia 

South Korea 1 - K Ligi - 2015

Puan Durumu
29.03.201510:00Korean Police FC1-0 (0-0) Nowon Hummel 
29.03.201508:00Daegu FC2-1 (1-1) Gangwon FC 
29.03.201506:00Seoul E-Land FC1-1 (1-0) FC Anyang 
28.03.201507:00Suwon City3-2 (0-0) Bucheon FC 1995 
28.03.201507:00Ansan Hallelujah0-1 (0-0) Gyeongnam FC 

Australia 3 - New South Wales Premier League 2 - 2015

Puan Durumu
29.03.201508:00Bankstown City Lions5-0 (0-0) Mt Druitt Town Rangers 
29.03.201507:00Fraser Park0-1 (0-0) Spirit FC 
28.03.201510:30Mounties Wanderers0-2 (0-0) Northern Tigers 
28.03.201510:30Sydney University0-6 (0-4) Hakoah Sydney City East 
28.03.201510:30St George FC1-3 (0-1) Central Coast Mariners Youth 
28.03.201510:30Bankstown Berries2-2 (1-0) Macarthur Rams 

New Zealand 2 - Premier League Mainland - 2015

Puan Durumu
28.03.201506:00Cashmere Technical2-0 Christchurch United 
28.03.201504:00Western1-0 Halswell United 
28.03.201502:00Ferrymead Bays2-1 Canterbury University 
28.03.201502:00Nelson Suburbs2-2 Coastal Spirit 

Brazil State 1 - Roraimense 1. Grup Turu - 2015

Puan Durumu
29.03.201501:15Bare1-0 GAS 
28.03.201523:00Atletico Roraima1-4 Nautico RR 

New Zealand 1 - Premier Lig Play Off - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201504:00Auckland City5-1 Waitakere Utd. 
29.03.201502:00Team Wellington3-4 Hawkes Bay United 

Australia 2 - Tazmanya Ligi - 2015

Puan Durumu
28.03.201510:00Launceston City2-2 (2-1) Northern Rangers 
28.03.201505:00Devonport City2-6 (0-3) South Hobart 
28.03.201505:00Kingborough Lions4-2 (2-0) Glenorchy Knights 

Zimbabwe 1 - Premier Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Tsholotsho0-1 Highlanders 
29.03.201516:00CAPS United1-0 FC Platinum 
29.03.201516:00Dongo1-2 How Mine 
29.03.201516:00Hwange3-3 ZPC Kariba 
28.03.201515:00Chapungu United0-1 Dynamos 
28.03.201515:00Harare City2-0 Chicken Inn FC 
28.03.201515:00Flame Lilly1-1 WhaWha 
28.03.201515:00Buffaloes FC1-1 Triangle FC 

Brazil State 1 - Alagoano 2. Tur - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Coruripe0-3 ASA 
29.03.201522:00CS Alagoano1-0 Murici 
29.03.201522:00CE Olhodaguense0-0 Santa Rita 
29.03.201522:00Ipanema1-2 Clube Sociedade Esportiva 

Japan Cup 1 - Lig Kupası A Grubu - 2015

Puan Durumu
28.03.201510:00Matsumoto Yamaga1-1 (1-0) FC Tokyo 
28.03.201510:00Sagan Tosu0-0 (0-0) S.Bellmare 
28.03.201507:00A. Niigata0-0 (0-0) S.Hiroshima 

Japan Cup 1 - Lig Kupası B Grubu - 2015

Puan Durumu
28.03.201510:00Vissel Kobe3-1 (1-0) Yamagata 
28.03.201507:00Y.F.Marinos2-0 (0-0) Shimizu S-Pulse 
28.03.201507:00Grampus Eight3-2 (3-0) Vegalta Sendai 

Japan 3 - J3 Ligi - 2015

Puan Durumu
29.03.201508:00Machida Zelvia0-1 Blaublitz Akita 
29.03.201507:00Grulla Morioka0-0 K. Toyama 
29.03.201507:00YSCC0-1 Fukushima United 
29.03.201507:00SC Sagamihara0-2 Gainare Tottori 
29.03.201507:00Fujieda MYFC0-1 Nagano Parceiro 
29.03.201507:00F.C. Ryukyu2-1 J. League U22 

Andorra 2 - 2. Lig Yükselme Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:00La Massana0-5 P.Encarnada 
29.03.201513:00Atl. Escaldes3-0 FC Rangers 

Mozambique 1 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201516:30Ferroviário de Nacala Velha0-2 Ferroviário de Maputo 
29.03.201516:30FC Chibuto3-1 Desportivo de Maputo 
29.03.201516:301º Maio de Quelimane1-0 Ferroviário de Nampula 
28.03.201516:30ENH de Vilankulo1-0 Desportivo de Nacala 

South Korea 2 - 2. Lig - 2015

Puan Durumu
28.03.201508:00Yongin City0-1 Incheon Korail 
28.03.201508:00Ulsan Mipo6-3 Cheonan City 
28.03.201508:00Gimhae2-2 Mokpo City 
28.03.201508:00Daejeon H & N4-1 Changwon City 
28.03.201508:00Gangneung City0-0 Busan Transport Corp 

Brazil State 1 - Paraense 2. Grup Turu - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Remo1-3 Paysandu 
29.03.201522:00Gaviao Kyikateje FC2-2 Castanhal EC 
29.03.201501:00Tapajos3-1 Parauapebas FC 
29.03.201501:00Paragominas FC2-0 Independente PA 

Brazil State 1 - Piauiense 1st group stage - 2015

Puan Durumu
29.03.201521:45Caicara0-0 4 de Julho 
28.03.201523:00River AC2-1 Parnahyba 
28.03.201521:00Piaui0-1 Flamengo PI 

Australia 2 - New South Wales - Eyalet Ligi - 2015

Puan Durumu
29.03.201507:00Sydney Olympic2-2 (1-0) Bonnyrigg White Eagles 
29.03.201507:00Manly United0-0 (0-0) Rockdale City Suns 
29.03.201507:00Blacktown City Demons3-1 (1-1) Parramatta FC 
28.03.201510:30Blacktown Spartans2-4 (2-1) Sydney United 
28.03.201510:30Marconi Stallions2-5 (1-2) Sydney Tigers 
28.03.201510:30Sutherland Sharks2-2 (0-2) South Coast Wolves 

Japan 4 - J4 Ligi - 2015

Puan Durumu
29.03.201509:30Azul Claro Numazu2-0 Ryutsu Keizai University 
29.03.201507:00Vanraure Hachinohe2-0 Verspah Oita 
29.03.201507:00Honda Lock2-1 Y.Musashino 
29.03.201507:00Hitachi Tochigi Uva0-3 Sagawa Printing 
29.03.201507:00FC Maruyasu Okazaki0-5 Honda F.C. 
29.03.201507:00Nara Club1-1 FC Osaka 
28.03.201506:00Fagiano Okayama FC II1-2 Sony Sendai 
28.03.201506:00MIO Biwako Kusatsu1-1 Kagoshima United 

Brazil State 1 - Catarinense Düşme Grubu - 2015

Puan Durumu
28.03.201521:00Guarani de Palhoca3-0 Atlético Ibirama 
28.03.201521:00Avai FC3-0 Marcilio Dias 

Brazil State 1 - Catarinense 2nd group stage - 2015

Puan Durumu
29.03.201500:30Inter de Lages1-1 Metropolitano 
29.03.201522:00Chapecoense AF1-1 Figueirense 
28.03.201521:00Joinville1-0 Criciuma 

Brazil State 1 - Tocantinense 1. Grup Turu - 2015

Puan Durumu
29.03.201501:30Paraiso AC3-2 Tocantins FC TO 
28.03.201523:00Araguaina0-2 Gurupi 
28.03.201523:00Palmas3-0 Tocantinopolis 
28.03.201521:00Guarai0-1 Interporto 

Ireland 1 - Premier Lig - 2015

Puan Durumu
28.03.201520:30Limerick FC1-2 (0-1) St.Patricks 
28.03.201519:45Bray Wanderers0-1 (0-0) Cork City 
27.03.201522:00Shamrock0-0 (0-0) Bohemians 
27.03.201521:45Derry3-0 (2-0) Drogheda 
27.03.201521:45Galway United FC1-2 (1-1) Longford 
27.03.201521:35Dundalk3-0 (2-0) Sligo Rovers 

Brazil State 1 - Acreano - 2015

Puan Durumu
30.03.201502:00Náuas0-0 Plácido de Castro 
30.03.201501:30Galvez EC3-1 Amax 
29.03.201523:30Alto Acre0-4 Rio Branco 

Australia 2 - Queensland - Eyalet Ligi - 2015

Puan Durumu
29.03.201511:00Olympic F.C.5-2 (4-0) SWQ Thunder 
29.03.201511:00Moreton Bay United4-2 (4-1) Brisbane City 
28.03.201511:30FNQ Bulls0-1 (0-1) Brisbane Strikers 
28.03.201511:00North Queensland Fury FC1-5 (0-2) Sunshine Coast 
28.03.201509:00Palm Beach Sharks1-0 (1-0) Redlands United 
28.03.201507:30Brisbane Roar FC Youth12-0 (7-0) Western Pride 

Ecuador 2 - Serie B - 2015

Puan Durumu
29.03.201519:30Olmedo2-2 LDU Portoviejo 
28.03.201523:00Dep. Macara0-0 Manta 
28.03.201523:00Delfin0-0 Tecnico Universitario 
28.03.201523:00Gualaceo SC3-0 Espoli 
28.03.201519:00Dep. Azogues1-3 Imbabura S.C. 
28.03.201503:00Fuerzo Amarilla SC1-1 Deportivo Quevedo 

Australia 3 - Victorian Premier League One - 2015

Puan Durumu
29.03.201507:00St Albans Saints0-3 (0-1) Eastern Lions SC 
29.03.201507:00Nunawading City FC2-3 (0-3) FC Bendigo 
28.03.201508:00Murray United FC1-1 (0-0) Brunswick City 
28.03.201507:00Moreland Zebras2-2 (2-1) Dandenong City 
28.03.201506:00Ballarat Red Devils1-4 (1-1) Melbourne Victory U20 
28.03.201506:00Moreland City FC1-0 (0-0) Box Hill United 
28.03.201506:00Springvale White Eagles1-1 (1-1) Melbourne City FC Youth 
28.03.201506:00Sunshine George Cross0-4 (0-1) Goulburn Valley Suns 
28.03.201506:00Whittlesea Ranges2-3 (2-1) Kingston City 

Haiti 1 - Premiere Division Serie de Ouverture - 2015

Puan Durumu
30.03.201501:00Racing FC0-0 Tempête FC 
30.03.201501:00FICA0-0 US La Jeune 
30.03.201501:00Baltimore SC1-0 America des Cayes 
30.03.201501:00PNH FC3-0 Valencia de Leogane 
29.03.201523:00Racine1-0 Ouanaminthe FC 
28.03.201500:00Violette AC0-0 Roulado de la Gonave 
28.03.201522:00Cavaly1-0 AS Capoise 

Kenya 1 - Premier Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201516:15Nairobi City Stars1-2 (0-2) Tusker FC 
29.03.201515:00SoNy Sugar1-0 (0-0) Ushuru FC 
29.03.201514:00KCB0-1 (0-1) Chemelil Sugar 
28.03.201514:15Ulinzi Stars1-0 (1-0) AFC Leopards 
28.03.201514:00Thika United4-2 (2-2) Muhoroni Youth fc 
28.03.201512:00Nakuru AllStars0-1 (0-0) Western Stima 

Brazil State 1 - Amazonense 1. Grup Turu - 2015

Puan Durumu
29.03.201523:00Manaus FC1-2 Princesa do Solimoes 
29.03.201523:00Penarol3-3 Fast Clube 
28.03.201522:00Sao Raimundo AM1-0 Rio Negro AM 
28.03.201521:30Iranduba AM5-1 Operario AM 
28.03.201521:00Nacional AM2-1 Nacional Borbense 

Australia 4 - Brisbane Capital League Division One - 2015

Puan Durumu
29.03.201511:00Moggill5-0 Brisbane Force 
29.03.201510:00Holland Park Hawks2-2 Mount Gravatt 
28.03.201511:00Pine Rivers United0-0 Bayside United 
28.03.201510:00Grange Thistle2-1 Brisbane Knights 
28.03.201510:00Southside Eagles0-2 North Pine 
28.03.201509:30North Star FC3-0 Annerley 

Australia 2 - Victorian - Eyalet Ligi - 2015

Puan Durumu
29.03.201508:00Dandenong Thunder SC0-2 (0-0) Hume City FC 
29.03.201508:00Heidelberg United1-1 (0-1) South Melbourne 
29.03.201507:00Werribee City1-2 Melbourne Knights 
28.03.201508:00Northcote City2-3 (1-2) Avondale Heights 
28.03.201508:00North Geelong Warriors3-4 (1-1) Pascoe Vale SC 

Kenya 1 - FKF Premier League - 2015

Puan Durumu
29.03.201515:00Bidco United1-0 (1-0) Oserian 
29.03.201515:00Modern Coast Rangers3-0 West Kenya Sugar 
29.03.201515:00Kariobangi Sharks2-0 Moyas 
29.03.201515:00St Joseph FC2-1 Nzoia United 
29.03.201513:00Shabana3-3 Kakamega Homeboyz 
28.03.201514:00Ligi Ndogo2-1 Finlays Horticulture 
28.03.201514:00Nairobi Stima1-0 (0-0) Nakumatt 

Colombia 2 - Torneo Postobon - Apertura - 2015

Puan Durumu
29.03.201500:30Llaneros FC1-0 Union Magdalena 
29.03.201500:00Rionegro2-0 Fortaleza FC 
29.03.201500:00Depor Aguablanca0-2 Real Cartagena 
28.03.201522:00Valledupar1-0 Deportivo Pereira 
28.03.201522:00Real Santander2-0 Centauros 

Argentina 3 - Primera B Metropolitana - 2015

Puan Durumu
29.03.201519:35B.Adrogue2-1 (1-1) Colegiales 
29.03.201501:35Def.Belgrano1-0 (1-0) Dep.Moron 
28.03.201520:00Atl.Platense1-0 (1-0) Dep.Armenio 
28.03.201520:00V.San Carlos1-3 (1-2) Tristan Suarez 
28.03.201517:30Barracas C.2-1 (0-1) CA Fenix 
28.03.201517:00Dep. Merlo0-0 (0-0) Flandria 
27.03.201521:00A.Brown1-1 (1-0) Comunicaciones 
27.03.201521:00At.Estudiantes2-0 (2-0) Deportivo Espanol 

Uruguay 1 - Primera Division Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201523:30Nacional5-3 (0-0) Atenas 
29.03.201522:05Tacuarembo FC1-0 (1-0) Racing 
29.03.201522:00J. Piedras5-0 (2-0) Defensor Sporting 
29.03.201522:00Cerro2-2 (0-1) Sud America 
29.03.201522:00Fenix1-2 (0-1) River Plate 
29.03.201522:00Rampla Juniors1-3 (0-2) Montevideo Wanderers 
28.03.201500:00Penarol2-1 (2-0) El Tanque Sisley 
28.03.201521:00Rentistas1-0 (0-0) Danubio 

Argentina 4 - Primera C - 2015

Puan Durumu
29.03.201517:00CA Defensores Unidos1-2 Dock Sud 
28.03.201520:00Lamadrid2-2 CA San Miguel 
28.03.201517:00Justo Jose de Urquiza1-2 Central Cordoba de Rosario 
28.03.201516:00Canuelas0-1 Argentino de Quilmes 
28.03.201516:00San Telmo0-0 Excursionistas 
27.03.201521:00CA Talleres Remedios de Escalada3-1 Sacachispas FC 

Australia Youth 2 - NPL Youth Queensland - 2015

Puan Durumu
29.03.201509:00Olympic F.C. U205-3 Palm Beach Sharks U20 
28.03.201509:30Brisbane Strikers U206-0 SWQ Thunder U20 

Australia Youth 2 - NPL Youth Western - 2015

Puan Durumu
28.03.201509:00Inglewood United U205-3 Cockburn City U20 
28.03.201507:00Armadale U201-2 Sorrento U20 
28.03.201507:00Perth U202-3 ECU Joondalup U20 
28.03.201507:00Bayswater City U203-4 Subiaco U20 
28.03.201507:00Stirling Lions U200-4 Balcatta U20 

Australia Youth 2 - NPL Youth Victoria - 2015

Puan Durumu
29.03.201506:00Dandenong Thunder SC U201-1 Hume City FC U20 
29.03.201506:00Heidelberg United U203-2 South Melbourne FC U20 
29.03.201505:00Werribee City U202-4 Melbourne Knights FC U20 
28.03.201506:00North Geelong Warriors U201-1 Pascoe Vale SC U20 
28.03.201505:30Northcote City FC U204-0 Avondale Heights U20 

Australia 3 - Southern State League - 2015

Puan Durumu
28.03.201511:30Gawler SC1-2 Eastern United FC 
28.03.201510:30Adelaide Olympic1-0 Adelaide United Youth 
28.03.201510:30Adelaide Hills3-1 Noarlunga United 
28.03.201510:30Adelaide Victory3-1 Salisbury United 
28.03.201506:30Sturt Lions3-3 Adelaide Cobras 
28.03.201506:30Western Strikers1-2 Cumberland United 
28.03.201506:30The Cove4-0 Seaford Rangers 
28.03.201506:30Playford City Patriots5-0 Northern Demons 

Australia 2 - Southern - Eyalet Ligi - 2015

Puan Durumu
28.03.201511:00Adelaide Comets1-4 (1-2) Adelaide Galaxy 
28.03.201510:30Port Adelaide Lion SC3-0 (2-0) White City Woodville 
28.03.201510:30Croydon Kings1-2 (0-0) Adelaide Raiders 
28.03.201506:30Adelaide City1-3 (0-3) Modbury Jets 
28.03.201506:30South Adelaide1-4 (1-1) North Eastern Metro Stars 
28.03.201506:30Campbelltown City1-1 (0-1) Adelaide Blue Eagles 
28.03.201506:30Para Hills Knights1-1 (1-1) West Adelaide 

Cameroon 1 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201517:30Canon Sportif0-3 New Stars 
29.03.201517:30Union Sportive1-0 Botafogo 
29.03.201517:30Young Sports Academy0-0 APEJES FC 
29.03.201517:30Bamboutos0-0 Lion Blesse 
29.03.201517:30Panthere FC0-0 Fovu Club 
29.03.201515:30Dragon2-1 Tonnerre Kalara 
29.03.201515:30Les Astres2-0 Njala Quan 

Barbados 1 - Premier Lig - 2015

Puan Durumu
30.03.201503:00Pride of Gall Hill4-0 Brittons Hill 
30.03.201501:00BDF1-2 Notre Dame 

Brazil State 1 - Mineiro I - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Atletico MG3-0 Villa Nova AC 
29.03.201522:00Uniao Recreativa dos Trabalhadores0-2 Cruzeiro 
29.03.201522:00Democrata GV1-0 Mamore 
29.03.201522:00Caldense0-0 Ituiutaba 
29.03.201522:00Guarani MG1-0 Tupi 
29.03.201522:00Tombense FC1-1 America MG 

Brazil State 1 - Maranhense 1. Grup Turu - 2015

Puan Durumu
28.03.201500:15Balsas EC0-4 Moto Club MA 
28.03.201500:15Imperatriz2-0 EC Cordino 

Brazil State 1 - Carioca 1. Div. Taca Guanabara - 2015

Puan Durumu
30.03.201501:30Fluminense4-2 Barra Mansa 
29.03.201522:00Friburguense1-1 Volta Redonda 
29.03.201522:00AD Cabofriense0-0 Nova Iguacu 
29.03.201522:00Vasco da Gama1-1 Botafogo RJ 
29.03.201521:30Bangu1-0 Tigres do Brasil 
29.03.201521:30Resende4-2 Boavista 
28.03.201521:00Bonsucesso FC0-2 Flamengo 
28.03.201520:30Madureira RJ1-0 Macae 

Brazil State 1 - Paulista A1 - 2015

Puan Durumu
29.03.201500:30Red Bull Brasil2-0 (2-0) Palmeiras 
29.03.201500:30Santos FC2-2 (1-1) Sao Bento 
29.03.201500:30XV de Piracicaba1-0 (1-0) Ponte Preta 
29.03.201500:30CA Penapolense3-0 (1-0) Audax Sao Paulo 
29.03.201522:00Sao Paulo3-0 (0-0) Linense 
29.03.201522:00Bragantino0-1 (0-1) Corinthians 
28.03.201523:30Mogi Mirim2-0 (1-0) Marilia Atletico 
28.03.201523:30Capivariano1-1 (0-0) Rio Claro 
28.03.201521:00Ituano FC0-0 (0-0) Portuguesa 
28.03.201521:00Sao Bernardo1-0 (0-0) Botafogo SP 

Brazil State 1 - Gaúcho 1. Div. 1st group stage - 2015

Puan Durumu
30.03.201501:30CE Lajeadense2-0 Cruzeiro RS 
30.03.201501:00Brasil de Pelotas0-0 Veranopolis 
30.03.201501:00Passo Fundo0-0 Juventude 
29.03.201500:30Gremio2-0 Sao Paulo RG 
29.03.201500:00CE Aimore 3-1 Avenida 
29.03.201522:00Ypiranga RS1-0 Novo Hamburgo 
29.03.201522:00Uniao Frederiquense0-1 Internacional 

Brazil State 1 - Goiano - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Gremio Anapolis0-2 Itumbiara 
29.03.201522:00Caldas Novas0-2 Goias 
29.03.201522:00Goianesia2-1 Anapolina 
28.03.201523:30CRAC0-2 Atletico GO 

Colombia 1 - Liga Postobon - Apertura - 2015

Puan Durumu
30.03.201503:30Millonarios3-1 (1-0) Chico FC 
30.03.201501:30Once Caldas2-2 (1-0) A. Petrolera 
30.03.201501:00Cucuta1-2 (0-1) Independiente Medellin 
29.03.201523:15Atletico Huila2-1 (2-1) Envigado 
29.03.201523:15Atletico Junior1-1 (0-0) Itagui 
29.03.201504:00Atletico Nacional2-0 (2-0) Tolima 
29.03.201501:00Deportivo Pasto1-4 (1-1) Deportivo Cali 
28.03.201523:00CD Jaguares1-1 (1-1) La Equidad 
28.03.201521:00Patriotas0-0 (0-0) Santa Fe 
28.03.201502:45Cortulua0-1 (0-0) Uniautonoma 

Brazil State 2 - Paulista A2 - 2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Mirassol2-0 Paulista FC 
29.03.201516:00Matonense2-2 Santo Andre 
28.03.201500:00Velo Clube2-6 Novorizontino 
28.03.201500:00Ferroviaria7-1 Monte Azul 
28.03.201521:00Atletico Sorocaba0-1 Catanduvense 
28.03.201521:00Oeste FC1-2 Agua Santa 
28.03.201521:00Uniao Barbarense3-2 Independente SP 
28.03.201521:00Comercial RP1-0 Batatais 
28.03.201520:00Guaratingueta0-4 Sao Caetano 
28.03.201515:00Rio Branco SP2-0 Guarani 

Cuba 1 - Ulusal Şampiyona - 2015

Puan Durumu
28.03.201521:30Isla de la Juventud1-0 Villa Clara 
28.03.201521:30Santiago de Cuba2-0 Sancti Spíritus 
28.03.201521:30Camagüey2-1 Las Tunas 
28.03.201521:30La Habana2-2 Ciego de Ávila 
28.03.201521:30Cienfuegos0-0 Guantánamo 

Fiji 1 - National League - 2015

Puan Durumu
28.03.201509:00Rewa1-1 Nadi 
28.03.201505:00Nadroga0-4 Lautoka 

Costa Rica 1 - Primera - Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201501:05D,Saprissa1-2 (0-0) Belen 
29.03.201523:00AS Puma0-1 (0-0) Uruguay 
29.03.201523:00Limon2-0 (1-0) Santos de Guápiles 
29.03.201505:00C.S. Cartaginés1-1 (0-0) Universidad de Costa Rica 
28.03.201523:00Deportiva Carmelita0-3 (0-0) Municipal Pérez Zeledón 

Brazil State 1 - Paraibano - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Miramar EC1-3 Botafogo PB 

India 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201514:00Royal Wahingdoh2-0 (1-0) Pune FC 
28.03.201515:30Sporting Club de Goa1-1 (1-1) Lajong FC 
28.03.201513:00Salgaocar3-1 (2-0) Mumbai FC 
28.03.201513:00Mohun Bagan1-0 (0-0) East Bengal Club 

El Salvador 1 - Primera Division - Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00CD Dragon1-1 Juventud Independiente 
29.03.201500:00Atletico Marte1-0 UES 

Guatemala 1 - Liga Nacional Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Guastatoya1-0 (0-0) Coatepeque 
29.03.201505:00Club Xelaju3-1 (3-0) Deportivo Petapa 
29.03.201502:00CD Suchitepequez2-1 (1-1) Penarol LM 
28.03.201523:35Universidad SC2-0 (2-0) Antigua Guatemala 

Ghana 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00New Edubiase2-0 Bechem United 
29.03.201518:00Heart of Lions1-0 Kessben FC 
29.03.201518:00Aduana Stars2-1 Chelsea 
29.03.201518:00Hasaacas3-1 WAFA 
29.03.201518:00BA Stars FC1-0 Ashanti Gold 
29.03.201518:00Inter Allies FC2-1 Hearts of Oak 
29.03.201518:00Kotoko1-0 Liberty P. 
28.03.201517:00Great Olympics1-0 All Stars 

Panama 1 - 1. Lig Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Sporting San Miguelito2-0 CD Plaza Amador 
29.03.201501:00Independiente de La Chorrera4-2 Atlético Chiriquí 
29.03.201501:00Municipal Chorrillo2-2 Chepo FC 
29.03.201501:00Alianza FC1-0 San Francisco FC 
29.03.201501:00Tauro FC0-1 CD Árabe Unido 

Mexico 3 - Segunda Division - Liga Premier Clausura Grp. 1 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201505:00Jaibos Tampico Madero1-1 Murcielagos FC 
29.03.201501:00U.A. de Ciudad Juarez2-0 U.A. Zacatecas 
28.03.201523:00Deportivo Tepic II1-0 U.A. de Chihuahua 
28.03.201523:00Reynosa F.C.2-1 Santos de Soledad F.C. 
28.03.201519:00Estudiantes Tecos0-2 Queretaro FC II 
28.03.201504:15Cimarrones de Sonora1-1 Loros de Colima 

Mexico 3 - Segunda Division - Liga Premier Clausura Grp. 2 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:00Cruz Azul Hidalgo4-1 U.A. Estado de Mexico 
29.03.201501:00Atletico Coatzacoalcos1-1 Pioneros de Cancun 
28.03.201523:00Ocelotes de la UNACH2-2 Tlaxcala F.C. 
28.03.201523:00Real Cuautitlan C.R.2-1 Veracruz II 
28.03.201523:00Guerreros5-0 Internacional de Acapulco F.C. 
28.03.201504:00Inter Playa del Carmen3-1 Albinegros de Orizaba 
27.03.201520:00Teca UTN1-1 Toros Neza 

Mexico 3 - Segunda Division - Nuevos Talentos Clausura Grp. 1 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Selva Canera3-0 Zitacuaro 
29.03.201521:00Alebrijes Oaxaca II1-3 Pumas Naucalpan 
28.03.201523:00Patriotas de Cordoba1-0 Centro Universitario del Futbol 
28.03.201523:00Canoneros de Campeche3-0 UA Hidalgo 
28.03.201518:00Lobos Prepa2-3 Zorros UMSNH 
27.03.201519:00America Coapa0-0 CD Cuautla 

Mexico 3 - Segunda Division - Nuevos Talentos Clausura Grp. 2 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Reboceros la Piedad1-1 Chivas Rayadas 
29.03.201521:00Celaya II0-1 Cachorros UANL 
28.03.201523:00Calor de San Pedro0-1 Sahuayo 
28.03.201519:00Necaxa II2-1 Deportivo San Juan 
28.03.201518:00Topos de Reynosa1-2 Correcaminos de la UAT II 
28.03.201504:00Real Zamora0-2 Mineros de Fresnillo 

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso Clausura grp. A - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Grecia2-1 AD Zona Norte 
29.03.201520:00Aguilas Guanacastecas2-1 Guanacasteca 
29.03.201504:00Puntarenas FC1-0 Deportiva San Carlos 

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso Clausura grp. B - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Coto Brus1-2 Seleccion de Osa 
29.03.201523:20Cariari4-0 Jaco Rays FC 
29.03.201520:00ADF Siquirrena2-2 Turrialba 
28.03.201523:00Aserri3-2 Barrio Mexico 

Venezuela 2 - Segunda Division - Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201523:30Yaracuyanos FC2-0 Margarita 
29.03.201523:30Urena Fc2-2 Atletico Socopo 
29.03.201522:30Monagas SC1-0 Mineros De Guayana B 
29.03.201522:30Diamantes de Guayana2-1 Estudiantes de Caracas 
28.03.201522:00Policia de Lara FC1-1 Union Atletico Falcon 

Venezuela 1 - Primera Division - Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201501:30Zamora FC3-0 (1-0) Atletico Venezuela 
29.03.201500:35Caracas1-0 (1-0) Deportivo Petare 
29.03.201500:35Aragua FC1-1 (0-1) Carabobo FC 
29.03.201500:30Mineros De Guayana1-3 (0-1) Anzoategui 
29.03.201523:35Estudiantes Merida0-2 (0-0) Tachira 
29.03.201523:30Trujillanos FC1-0 (0-0) Zulia 
29.03.201523:05Metropolitanos FC0-0 (0-0) Tucanes FC 
29.03.201523:05Deportivo Lara4-1 (2-0) Portuguesa FC 
28.03.201500:30Real Esppor3-0 (1-0) LLaneros Guanare 

Congo 1 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201515:30Patronage Sainte-Anne3-0 AS Cheminots 
29.03.201515:30Tongo FC0-0 Saint Michel de Ouenzé 
29.03.201515:30V. Club Mokanda4-0 JS de Poto-Poto 

Chile 2 - Primera B Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201522:30S. Morning1-1 Rangers 
29.03.201522:00San Luis2-0 Magallanes 
29.03.201522:00Curico Unido2-1 Iberia 
29.03.201521:30Lota Schwager2-0 D. Concepcion 
28.03.201520:30Temuco0-3 U. San Felipe 

Chile 1 - Primera - Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201520:30U.La Calera1-4 (1-2) San Marcos 

Friendlies U-21 1 - Hazırlık Maçları U-21 - 2015

Puan Durumu
27.03.201521:30Çek Cum. U210-1 (0-0) Ingiltere U21 
27.03.201521:00Germany U212-2 (0-1) Italya U21 
27.03.201519:15Sirbistan U210-1 (0-1) Isveç U21 
27.03.201518:30Türkiye U212-0 (1-0) Danimarka U21 

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - Bayanlar - 2015

Puan Durumu
29.03.201512:30ZFK AS Junajted11-0 ZFK Mladost Idnina 
29.03.201511:00Apollon Limassol LFC8-0 Pafia Pafos 
29.03.201511:00Pascal/Ledra0-2 Chrysomilia 
28.03.201521:00Raheny United FC1-2 Wexford Youths 
28.03.201515:00Citizen5-1 Chelsea SS 
28.03.201514:30Shatin SA2-1 Far Triumph 
28.03.201513:00Club One 7-0 Wofoo Tai Po 

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2015

Puan Durumu
30.03.201514:30Viktoria Plzen U214-2 Jablonec U21 
30.03.201514:00Liberec U212-3 Pribram U21 
29.03.201522:00Esportivo1-0 Santo Angelo 
29.03.201519:00Selfoss0-4 KA Akureyri 
29.03.201515:45Sri Lanka U230-5 Yemen U23 
29.03.201515:30Iran U236-0 Afghanistan U23 
29.03.201515:15Vietnam U230-2 Japan U23 
29.03.201515:00Philippines U231-5 Thailand U23 
29.03.201515:00Mongolia U230-7 Laos U23 
29.03.201513:30Nepal U230-6 Saudi Arabia U23 
29.03.201512:45Mohammedan SC2-0 Chirag United 
29.03.201512:00Cambodia U231-4 North Korea U23 
29.03.201512:00Osmanlispor FK U193-1 Sanliurfaspor U19 
29.03.201512:00Genclerbirligi U192-2 Kayseri Erciyesspor U19 
29.03.201512:00Royal Thai Army1-0 Rayong United FC 
29.03.201512:00Singapore U230-5 China U23 
29.03.201511:30Macao U230-2 Malaysia U23 
29.03.201511:30FK Raca Bratislava2-2 FC Rohoznik 
29.03.201511:15FavAC0-0 Simmeringer SC 
29.03.201511:15Meteor Prag3-1 Caslav 
29.03.201511:00Aydinspor U192-4 Turgutluspor U19 
29.03.201511:00PAS Giannina U200-2 PAOK Thessaloniki FC U20 
29.03.201508:30Fire Services0-0 Sai Kung 
29.03.201507:00Monaro Panthers0-5 Canberra Olympic 
29.03.201505:00Blacktown City FC U203-1 Parramatta FC U20 
29.03.201505:00Sydney Olympic U201-0 Bonnyrigg White Eagles U20 
29.03.201505:00Monaro Panthers U204-8 Canberra Olympic U20 
29.03.201504:00Sport Boys1-0 Uni.Dep. Peru 
28.03.201521:00Goiania1-0 Quirinopolis 
28.03.201518:00Purbach5-0 ASK Marz 
28.03.201517:45HIFK U190-0 KaaPo U19 
28.03.201517:30Molletense0-2 Tecnofutbol 
28.03.201517:00Elblag3-0 Korsze 
28.03.201516:00Sola Oswiecim2-0 Korona Kielce ll 
28.03.201515:00Warta Poznan2-0 Tarnovia Tarnowo Podgorne 
28.03.201515:00Lweza FC2-0 Children Restoration Outreach FC 
28.03.201514:30FC Nitra U191-0 Tatran Presov U19 
28.03.201514:00Lechia Gdansk II3-1 Chemik Police 
28.03.201514:00Diosgyori VTK U211-3 Ferencvaros U21 
28.03.201513:00Slask Wroclaw ll2-0 MKS Olawa 
28.03.201512:00Slovan Bratislava U192-0 Partizan Bardejov U19 
28.03.201512:00Osmanlispor FK U211-2 Denizlispor U21 
28.03.201512:00Romgaz Craiova U190-1 Pandurii U19 
28.03.201512:00Eskishehirspor U210-0 Mersin U21 
28.03.201512:00Cagliari Primavera1-2 Cittadella Primavera 
28.03.201512:00Grunwald Ruda Slaska0-1 Czaniec 
28.03.201511:15Loko Vltavin4-0 Chomutov 
28.03.201511:15Taringa Rovers1-0 Peninsula Power 
28.03.201509:00Taringa Rovers Reserves3-0 Peninsula Power Reserves 
28.03.201508:30Marconi Stallions U203-1 APIA Leichhardt Tigers U20 
28.03.201508:30Croydon Kings Reserves2-1 Adelaide Raiders Reserves 
28.03.201508:00Jingtie Locomotive3-1 Yunnan Wanhao 
28.03.201504:30Para Hills Knights Reserves3-1 West Adelaide Reserves 
27.03.201523:00Throttur R.0-3 HK 
27.03.201521:00Morocco2-0 Kongo 
27.03.201519:45SAK 19140-1 SV Wals Grunau 
27.03.201519:30FC Deutschkreutz0-7 Oberwart 
27.03.201519:00Baltyk Gdynia4-1 Cartusia Kartuzy 
27.03.201519:00AEL Limassol1-1 S. Donetsk 
27.03.201518:30Oman U234-0 Lebanon U23 

Benin 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00ASPAC0-2 Ayema FC 
29.03.201518:00AS Police1-0 P.Djougou 
29.03.201518:00Asos1-2 A.Omnisport 
29.03.201518:00Tonnerre FC0-0 Buffles du Borgou 
29.03.201518:00Beke FC2-0 Dragons FC 
28.03.201517:00Energie FC1-0 J.S. Agonlin 
28.03.201517:00US Krake1-1 Mogas 90 FC 

Guinea 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Gangan FC1-2 Athlético Coléah 
29.03.201517:00Soumba FC0-0 Satellite FC 
28.03.201517:00Santoba FC1-1 Hafia FC 
28.03.201517:00Fello Star2-1 Sequence 

Senegal 1 - Championnat National - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:00Olympique de Ngor4-1 Pikine 
29.03.201520:00La Linguère4-3 Guédiawaye FC 
29.03.201520:00Mbour Petite Cote0-1 AS des Douanes 
29.03.201519:00Ouakam1-0 Port Autonome 
28.03.201519:00Diaraf2-3 Niary Tally 
28.03.201519:00Diambars4-0 Stade de Mbour 
28.03.201519:00Casa Sport2-1 ASC Suneor 

Chile Cup 1 - Cup - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201500:10Univ. Conce3-2 (2-0) Palestino 

Burkina Faso 1 - Ulusal Şampiyona - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201517:00ASF Bobo-Dioulasso0-4 US Forces Armees 
28.03.201517:00Santos FC2-1 US Comoe 
28.03.201517:00Sonabel1-1 US Ouagadougou 
28.03.201517:00Racing Club Bobo1-1 Etoile Filante 
28.03.201517:00Majestic FC1-0 Bankuy Sport 
28.03.201517:00Rail Club Kadiogo1-0 Canon du Sud 

Vanuatu 1 - Premier League - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201506:00Spirit 083-1 Shepherds United 
28.03.201502:30Tupuji Imere5-0 Narak 

Australia 1 - A-League - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201509:05Newcastle Jets0-1 (0-1) Adelaide United 
29.03.201507:05Wellington Phoenix0-3 (0-3) Sydney FC 
28.03.201512:40Perth Glory3-2 (0-1) Western Sydney Wanderers FC 
28.03.201510:35Melbourne Heart1-0 (1-0) Brisbane Roar FC 

Greece 2 - Futbol Lig - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201515:00Lamia1-1 (0-0) Apollon Kalamaria 
28.03.201515:00Agrotikos1-1 (0-0) Iraklis 
28.03.201515:00Fokikos4-1 (2-0) Tyrnavos 2005 
28.03.201515:00Larisa2-0 (0-0) Zakynthos APS 
28.03.201515:00Ethnikos Gazoros F.C.1-2 (1-0) Olymp. Volou 
28.03.201515:00Pierikos FC1-0 (1-0) A.Karditsas 

Greece 2 - Futbol Lig - Güney - 2014/2015

Puan Durumu
05.04.201518:00Paniliakos0-3 Kalithea 
29.03.201518:00I. Psachna3-0 Paniliakos 
29.03.201515:05Panahaiki1-2 (1-1) Chania FC 
29.03.201515:00Kalithea0-2 (0-1) AEK 
29.03.201515:00AOT Alimos2-0 (1-0) Fostiras 
29.03.201515:00Episkopi Rethymno3-1 (1-0) A.Smirnis 
29.03.201515:00Panegialios3-0 (1-0) Ae Ermionidas 

Champions League - Kadınlar Şampiyonlar Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201513:00Frankfurt7-0 Bristol Academy Ladies 
28.03.201520:00Paris SG5-0 Glasgow City 
28.03.201516:00FC Malmö3-3 VfL Wolfsburg 
28.03.201515:00Brøndby1-1 Linköping FC 

Cyprus 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201515:30EN Parekklisias1-0 Elpida Xylofagou 
28.03.201515:30Enosis Paralimni3-0 AE Zakakiou 
28.03.201515:30Karmiotissa Pano Polemidion0-1 AEP Paphos 
28.03.201515:30Nikos & Sokratis Erimis2-2 Omonia Aradippou 
28.03.201515:30Aris L.4-2 A.P.E.P. 
28.03.201515:30ENAD Polis Chrysochous1-4 Anagennisi Deryneia 

Martinique 1 - dHnonneur Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201522:00Belimois0-8 Golden Star 
28.03.201522:00CS Case-Pilote2-4 Club Franciscain 
28.03.201522:00US Robert1-1 Samaritaine 
28.03.201522:00US Marinoise1-2 Real Tartane 
28.03.201502:00RC Rivière-Pilote1-0 Essor-Préchotain 
28.03.201502:00Club Colonial Fort de France1-0 Aiglon 
28.03.201502:00Golden Lion de Saint Joseph2-0 Emulation 

Egypt 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201515:00Al Masry0-1 (0-0) Arab Contractors 
30.03.201515:00ENPPI0-0 (0-0) Al Ittihad 
30.03.201515:00Itthad Al Shortah1-0 (0-0) Wadi Degla FC 
30.03.201515:00Smouha SC2-0 (0-0) El Geish 

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Byzantio Kokkinokhoma1-2 Panserraikos FC 
29.03.201516:00Iraklis Ampelokipoi0-2 Kavala 
29.03.201516:00Kampaniakos Chalastras3-0 Kastoria 
29.03.201516:00Apollon Arnaia0-1 Aris Salonika 
29.03.201516:00A.Giannitsa1-0 Thyella Filotas 
29.03.201516:00Doxa Dramas1-1 Ethnikos Alexandroupoli 
29.03.201516:00Ethnikos Agioneri2-1 Orfeas Eleftheroupolis 

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
17.05.201517:00Lefkadia Naousas0-3 Vataniakos FC 
17.05.201517:00Pyrsos Grevena0-3 Anagennisi Artas 
10.05.201517:00EA Pavlou Makrochori3-0 Lefkadia Naousas 
10.05.201517:00Pyrasos3-0 Pyrsos Grevena 
03.05.201517:00Lefkadia Naousas0-3 Kozani FC 
03.05.201517:00Pyrsos Grevena0-3 Vataniakos FC 
26.04.201517:00Trikala3-0 Lefkadia Naousas 
26.04.201517:00EA Pavlou Makrochori3-0 Pyrsos Grevena 
19.04.201516:30Eth.Filippiadas3-0 Lefkadia Naousas 
19.04.201516:30Pyrsos Grevena0-3 Kozani FC 
05.04.201516:00Lefkadia Naousas0-3 Pyrsos Grevena 
29.03.201516:00Oikonomos Tsaritsani3-0 Kozani FC 
29.03.201516:00Thesprotos FC1-0 EA Pavlou Makrochori 
29.03.201516:00Opountios1-2 Trikala 
29.03.201516:00Anagennisi Artas0-3 Achilleas Neokaisareias 
29.03.201516:00Pyrasos0-0 Rigas Feraios 
29.03.201516:00Vataniakos FC0-3 AE Karaiskakis 
29.03.201515:00Pyrsos Grevena0-3 Eth.Filippiadas 
29.03.201515:00Dotieas Agias3-0 Lefkadia Naousas 

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 3 - 2014/2015

Puan Durumu
17.05.201517:00AO Kymi0-3 PAO Vardas 
17.05.201517:00Asteras Magoulas3-0 Mandraikos FC 
10.05.201517:00Mandraikos FC0-3 APO Panargiakos 
10.05.201517:00Panelefsiniakos3-0 AO Kymi 
03.05.201517:00AO Kymi0-3 Ermis Kiveri 
03.05.201517:00Kalamata3-0 Mandraikos FC 
26.04.201517:00Zakynthiakos FC3-0 AO Kymi 
26.04.201517:00Mandraikos FC0-3 PAO Vardas 
19.04.201516:30Mandraikos FC0-3 Panelefsiniakos 
19.04.201516:30AO Kymi0-3 Vyzas 
05.04.201516:00Achaiki FC3-0 AO Kymi 
05.04.201516:00Ermis Kiveri3-0 Mandraikos FC 
29.03.201516:00APO Panargiakos2-0 Achaiki FC 
29.03.201516:00Kalamata4-0 Asteras Magoulas 
29.03.201516:00Aiolikos Mitilini3-0 Ermis Kiveri 
29.03.201516:00Loutraki1-0 Vyzas 
29.03.201515:00Panarkadikos FC3-0 AO Kymi 
29.03.201515:00Mandraikos FC0-3 Zakynthiakos FC 
28.03.201516:00PAO Vardas1-1 Doxa Manoladas 

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 4 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00PAO Kroussonas1-2 Ethnikos P. 
29.03.201516:00Ilisiakos Zografou1-1 Anagennisi Ierapetra 
29.03.201516:00Kissamikos FC3-2 Triglia Rafinas 
29.03.201516:00Atromitos Piraeus4-1 Giouchtas FC 
29.03.201516:00Kifisia FC2-1 Nea Ionia 
29.03.201516:00PAS Irodotos1-0 Glyfada FC 
29.03.201516:00Astir Varis2-1 Ionikos 

Uruguay 2 - Segunda Division - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201521:00Villa Espanola0-2 Huracan FC 
28.03.201521:00Villa Teresa0-1 Plaza Colonia 
28.03.201521:00Miramar Misiones4-0 D.Maldonado 
28.03.201521:00Cerro Largo0-0 Progreso 
28.03.201521:00Boston River2-1 Rocha FC 
28.03.201515:15Liverpool FC1-1 Canadian SC 
28.03.201515:15Club Atletico Torque3-1 Cerrito 

Hong Kong 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201510:00Rangers0-5 Kitchee 

Jamaica 1 - Premier Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201502:30Harbour View0-1 Boys Town 
30.03.201502:00Arnett Gardens1-0 Rivoli United 
30.03.201502:00Waterhouse FC1-0 Humble Lions 
29.03.201523:30S.C. Academy0-0 Reno FC 

Hong Kong 2 - First Division - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201510:30Lucky Mile1-0 Tuen Mun SA 
29.03.201510:30Southern District RSA4-1 Tai Chung 
29.03.201510:30Kwun Tong0-2 Kwai Tsing 
29.03.201510:30Citizen1-0 Hong Kong FC 
29.03.201510:30Metro Gallery Sun Source5-0 Shatin SA 
29.03.201510:30Happy Valley0-3 Yau Tsim Mong 

Italy 4 - Serie D Group A - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Sporting Bellinzago0-3 Bra 
29.03.201516:00Acqui3-1 Asti 
29.03.201516:00Borgosesia5-0 Borgomanero 
29.03.201516:00ASD Calcio Chieri 19553-2 Caronnese 
29.03.201516:00Pro Settimo1-0 Lavagnese 
29.03.201516:00Argentina1-0 Novese 
29.03.201516:00Derthona1-2 Oltrepo Voghera 
29.03.201516:00Sestri Levante1-0 RapalloBogliasco 
29.03.201516:00Cuneo3-0 Vado 
29.03.201516:00Sancolombano2-0 Vallee d'Aoste Charvensod 

Italy 4 - Serie D Group B - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Lecco0-0 Castiglione 
29.03.201516:00A.C. Montichiari0-3 Ciliverghe Mazzano 
29.03.201516:00MapelloBonate1-1 Ciserano 
29.03.201516:00Sondrio Calcio1-0 Olginatese 
29.03.201516:00Folgore Caratese0-0 Pergolettese 
29.03.201516:00Castellana1-1 Pontisola 
29.03.201516:00Caravaggio2-3 Pro Sesto 
29.03.201516:00Inveruno0-1 Villafranca 
29.03.201516:00Virtus Verona4-1 Seregno 

Italy 4 - Serie D Group C - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Mezzocorona0-2 Altovicentino 
29.03.201516:00Triestina1-2 Clodiense 
29.03.201516:00Tamai2-0 Union Pro 
29.03.201516:00Giorgione0-1 Legnago Salus 
29.03.201516:00ArzignanoChiampo2-1 Kras 
29.03.201516:00Fontanafredda1-1 Ripa Fenadora 
28.03.201516:00Biancoscudati Padova2-0 Dro 
28.03.201516:00Belluno1-3 Sacilese 

Italy 4 - Serie D Group D - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Delta Porto Tolle3-1 Abano 
29.03.201516:00Scandicci0-0 S.P. Padova 
29.03.201516:00Fidenza2-0 Bellaria Igea M. 
29.03.201516:00Imolese Calcio2-1 Fortis Juventus 
29.03.201516:00Thermal Abano0-3 Montemurlo 
29.03.201516:00Este0-0 Mezzolara 
29.03.201516:00Correggese0-1 Piacenza 
29.03.201516:00Rimini1-0 Ribelle 
29.03.201516:00Formigine0-1 Romagna Centro 
29.03.201516:00Fiorenzuola1-2 Castelfranco 

Italy 4 - Serie D Group E - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Sansepolcro1-2 Gualdo Casacastalda 
29.03.201516:00Sangiovannese1-0 Colligiana 
29.03.201516:00Massese0-0 Poggibonsi 
29.03.201516:00Voluntas Spoleto1-3 Ponsacco 
29.03.201516:00San Donato1-4 Siena 
29.03.201516:00U.S. Gavorrano2-1 Flaminia 
28.03.201515:30Trestina2-0 Bastia Calcio 
28.03.201515:30Villabiagio1-0 Pianese 
28.03.201515:30Rieti1-1 Foligno 

Italy 4 - Serie D Group F - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Termoli Calcio0-0 Amiternina 
29.03.201516:00Maceratese1-1 Chieti 
29.03.201516:00Giulianova1-1 Campobasso 
29.03.201516:00Recanatese2-2 Civitanovese 
29.03.201516:00Celano1-1 Jesina 
29.03.201516:00Fano Alma J.3-0 Fermana 
29.03.201516:00Castelfidardo0-0 Matelica 
29.03.201516:00Agnonese3-4 San Nicolo 
29.03.201516:00Sambenedettese1-3 Vis Pesaro 

Italy 4 - Serie D Group G - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Palestrina0-0 Arzachena 
29.03.201516:00Isola Liri1-0 San Cesareo 
29.03.201516:00Cynthia0-0 Fondi 
29.03.201516:00Astrea1-1 Sora 
29.03.201516:00Aprilia1-1 Castelli Romani 
29.03.201516:00Terracina2-5 Budoni 
29.03.201516:00Ostia Mare4-1 Selargius 
29.03.201516:00Anziolavinio0-6 Viterbese 
28.03.201515:30Nuorese1-0 Olbia 

Italy 4 - Serie D Group H - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Bisceglie3-2 Pomigliano 
29.03.201517:00Manfredonia1-1 Sarnese 1926 
29.03.201517:00Potenza3-1 Grottaglie 
29.03.201516:00Cavese2-0 Arzanese 
29.03.201516:00Francavilla2-4 Brindisi 
29.03.201516:00Gelbison Cilento2-1 Monopoli 
29.03.201516:00Puteolana1-2 Gallipoli 
29.03.201516:00San Severo3-0 Scafatese 
29.03.201516:00Taranto4-1 Andria BAT 

Italy 4 - Serie D Group I - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Hinterreggio1-1 Agropoli 
29.03.201516:00Nerostellati Frattese3-3 Akragas 
29.03.201516:00Turris Neapolis3-1 Battipagliese 
29.03.201516:00Torrecuso1-2 Due Torri 
29.03.201516:00Orlandina0-5 Leonfortese 
29.03.201516:00Rende2-0 Gioiese 
29.03.201516:00Noto2-0 Progreditur Marcianise 
29.03.201516:00Roccella0-0 Sorrento 
28.03.201515:30Tiger Brolo1-1 Montalto Uffugo 

Azerbaijan 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
27.05.201517:00Lokomotiv-Bilajary FK0-3 Bakili 
23.05.201517:00P.Neftcala3-0 Lokomotiv-Bilajary FK 
14.05.201517:00Lokomotiv-Bilajary FK0-3 MOIK 
08.05.201517:00Ravan Baku3-0 Lokomotiv-Bilajary FK 
01.05.201517:00Lokomotiv-Bilajary FK0-3 Geyazan Gazakh 
24.04.201517:00Energetik FC3-0 Lokomotiv-Bilajary FK 
18.04.201517:00Lokomotiv-Bilajary FK0-3 FC Agsu 
10.04.201517:00Zira3-0 Lokomotiv-Bilajary FK 
02.04.201517:00Lokomotiv-Bilajary FK0-3 Neftchi ISM 
28.03.201517:00Shamkir3-0 Lokomotiv-Bilajary FK 
28.03.201513:00Ganja1-4 P.Neftcala 
28.03.201513:00Shahdag Samur3-0 Geyazan Gazakh 

Guadeloupe 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201502:00La Gauloise1-0 USR 
29.03.201502:00Etoile2-1 US Baie-Mahault 
29.03.201502:00AS Gosier0-0 AS RC De Basse Terre 
29.03.201502:00Siroco0-0 Juventus SA 
29.03.201502:00Red Star1-0 Club Amical Marquisat 
29.03.201502:00Arsenal1-1 Solidarité Scolaire 
29.03.201502:00CS Moulien1-1 Phare du Canal 

Spain 4 - 3. Lig, 17. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:30Sarinena2-0 Utebo 
29.03.201518:00CD Tamarite1-2 AD Almudevar 
29.03.201518:00At. Monzon0-0 CF Villa de Alagon 
29.03.201518:00CF Illueca0-2 CD Binéfar 
29.03.201518:00Sabinanigo2-2 Villanueva 
29.03.201517:30Ejea0-0 CD Caspe 
29.03.201517:15Aandorra0-1 SD Borja 
29.03.201513:00Cuarte Ind.1-3 CD Teruel 
29.03.201513:00RSD Santa Isabel0-1 Ebro 
28.03.201517:45Barbastro0-3 SD Tarazona 

Spain 4 - 3. Lig, 8. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:30La Baneza FC2-3 Numancia B 
29.03.201518:00G. Segoviana2-0 A.Tordesillas 
29.03.201518:00Palencia1-1 CF Cristo Atl. 
29.03.201518:00CD Villa de Simancas0-7 Arandina CF 
29.03.201518:00Bembibre3-0 CD Beroil Bupolsa 
29.03.201518:00CD Cebrerena3-1 LA Granja 
28.03.201518:30CF Salmantino0-2 CD Becerril 
28.03.201518:00Burgos Promesas1-4 Real Avila 
28.03.201518:00CD Mirandes B1-2 SD Almazan 
28.03.201517:30CD Villaralbo2-1 La Virgen del Camino 

Spain 4 - 3. Lig, 13. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:45Fortuna1-1 EF Alhama 
29.03.201519:00EG El Palmar CF0-2 Mar Menor 
29.03.201519:00Muleno CF3-0 Cieza 
29.03.201518:00Yeclano1-3 La Union CF 
29.03.201518:00Deportiva Minera0-1 CDA Aguilas FC 
29.03.201518:00Cartagena FC1-4 Caravaca Vera Cruz 
29.03.201518:00Pinatar4-2 Plus Ultra 
29.03.201513:00CF Molina1-3 Huercal Overa CF 
29.03.201513:00Murcia B1-1 Moratalla 

Spain 4 - 3. Lig, 7. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:30Navalcarnero2-1 Inter de Madrid 
29.03.201513:00Alcala3-0 CD Mostoles 
29.03.201513:00S.S.Reyes1-1 San Fernando 
29.03.201513:00Rayo Majadahonda1-0 Pozuelo Alarcon 
29.03.201512:30Colmenar Viejo0-1 CD Puerta Bonita 
29.03.201512:30AD Torrejon CF1-2 FC Villanueva del Pardillo 
29.03.201512:30Atletico Pinto0-1 Alcobendas CF 
29.03.201511:00At. Madrid C1-2 AD Union Adarve 
28.03.201518:00Alcobendas CF0-1 Real Madrid C 
28.03.201518:00Alcorcon B2-1 Parla 

Italy 3 - Lega Pro - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00Pro Piacenza1-2 (0-2) Carrarese 
29.03.201519:00Tuttocuoio1-0 (1-0) Gubbio 
29.03.201517:00Forli2-1 (0-1) Ascoli 
29.03.201515:30Pistoiese0-2 (0-2) Lucchese 
29.03.201515:30US Ancona 19050-3 (0-0) Spal 
29.03.201513:30L'Aquila2-1 (2-0) Santarcangelo 
28.03.201520:30Reggiana0-0 (0-0) Teramo 
28.03.201518:00Grosseto1-0 (0-0) Pontedera 
28.03.201516:00San Marino1-2 (1-1) Savona 
27.03.201521:45Pisa0-0 (0-0) Prato 

Italy 3 - Lega Pro - Grup C - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Vigor Lamezia0-1 (0-0) Cosenza 
29.03.201515:30Foggia1-1 (0-0) Juve Stabia 
28.03.201518:00Melfi3-0 (2-0) Barletta 
28.03.201517:00Catanzaro2-1 (1-0) Lecce 
28.03.201517:00Salernitana2-1 (2-1) Reggina 
28.03.201516:00Savoia0-2 (0-0) Matera 
28.03.201515:30Ischia Isolaverde1-1 (0-0) Lupa Roma 
28.03.201515:30Aversa1-1 (0-0) Messina 
27.03.201520:30Benevento2-0 (2-0) Paganese 

Italy 3 - Lega Pro - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00Novara1-0 (0-0) Real Vicenza 
29.03.201517:00Feralpisalò0-0 (0-0) Renate 
29.03.201513:30Sassari Torres0-0 (0-0) Monza 
29.03.201512:00Pordenone Calcio2-1 (2-0) Mantova 
28.03.201520:30Albinoleffe3-3 (0-1) Venezia 
28.03.201518:00Giana Erminio0-0 (0-0) Pavia 
28.03.201517:00Arezzo2-2 (2-1) Propatria 
28.03.201516:00Bassano V.3-2 (1-1) Alessandria 
28.03.201516:00Cremonese1-0 (0-0) Como 
28.03.201515:30Lumezzane0-0 (0-0) Sudtirol 

Georgia 2 - Pirveli Lig - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201513:00Chkherimela FC2-0 Adeli Batumi 
28.03.201513:00FC Samgurali Tskhaltubo2-0 FC STU Tbilisi 
28.03.201513:00Lazika Zugdidi1-0 FC Chiatura 

Georgia 2 - Pirveli Lig - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
19.05.201516:00Dinamo Tbilisi II0-3 Sapovnela 
15.05.201516:00FC Algeti Marneuli3-0 Dinamo Tbilisi II 
08.05.201516:00Dinamo Tbilisi II0-3 FC Borjomi 
04.05.201516:00FC Kolkheti Khobi3-0 Dinamo Tbilisi II 
28.04.201515:00Dinamo Tbilisi II0-3 FC Betlemi Keda 
24.04.201515:00Mertskhali3-0 Dinamo Tbilisi II 
16.04.201515:00Dinamo Tbilisi II0-3 FC Gagra 
10.04.201515:00FC Mesakhte Tkibuli3-0 Dinamo Tbilisi II 
06.04.201515:00Dinamo Tbilisi II0-3 FC Skuri Tsalenjikha 
02.04.201515:00Sapovnela3-0 Dinamo Tbilisi II 
28.03.201513:00FC Skuri Tsalenjikha2-0 FC Kolkheti Khobi 
28.03.201513:00FC Gagra1-1 Mertskhali 
28.03.201513:00FC Betlemi Keda2-1 FC Mesakhte Tkibuli 
28.03.201513:00FC Borjomi0-0 Sapovnela 
28.03.201513:00Dinamo Tbilisi II0-3 FC Algeti Marneuli 

Netherlands 3 - Topklasse Sunday - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:30HSC '211-0 OJC Rosmalen 
29.03.201515:30JVC Cuyk0-1 AFC 
29.03.201515:30UNA6-1 RKSV Leonidas 
29.03.201515:00ADO '204-2 De Treffers 
29.03.201515:00HBS Craeyenhout3-0 HFC EDO 
29.03.201515:00WKE Emmen1-2 Lienden 
29.03.201515:00Koninklijke HFC2-0 VVSB 

Spain 4 - 3. Lig, 14. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00At. San José2-2 Olivenza 
29.03.201518:30CD Hernan Cortes0-4 Moralo 
29.03.201518:30CP Valdivia0-0 Extremadura 
29.03.201518:00Sanvicenteno0-2 CD Coria 
29.03.201518:00Diter Zafra1-1 Santa Amalia 
29.03.201513:00UP Plasencia1-2 UD Fuente de Cantos 
29.03.201513:00Merida4-0 CD Castuera 
28.03.201519:00CD Badajoz3-2 Deportivo Pacense 
28.03.201519:00CA Pueblonuevo1-0 CD Azuaga 
28.03.201518:00Jerez CF2-0 Don Benito 

Spain 4 - 3. Lig, 11. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00Alcudia1-1 Constancia 
29.03.201517:30Santa Eulalia0-1 UD Alaro 
29.03.201513:30CF Soller0-1 Mercadal 
29.03.201513:00Campos0-0 Collerense 
29.03.201513:00SD Formentera2-0 Montuiri 
29.03.201513:00CD Manacor0-0 San Rafael 
28.03.201519:00CD Atletico Rafal2-2 CF Platges de Calvia 
28.03.201518:00Penya Ciutadella Esportiva1-1 Ferriolense 
28.03.201518:00Binissalem2-0 CD Son Cladera 
28.03.201517:30Llosetense2-2 Poblense 

Spain 4 - 3. Lig, 10. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201513:15UB Lebrijana1-2 Algeciras 
29.03.201513:00Conil FC1-1 CD Guadalcacin 
29.03.201513:00A.Sanluqueno2-1 La Palma CF 
29.03.201513:00Cadiz B1-1 CMD San Juan 
29.03.201512:30CD Alcala1-0 Los Barrios 
29.03.201512:00Arcos CF3-0 R. Huelva B 
28.03.201519:00Ceuta1-1 San Fernando CD 
28.03.201518:30CD San Roque de Cadiz1-0 Pena Deportiva Rociera 
28.03.201518:30Mairena0-0 CD Cabecense 
28.03.201518:00Sevilla C1-1 Coria CF 
28.03.201517:15CD Gerena5-1 Ecija 

Spain 4 - 3. Lig, 1. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:15Silva SD2-1 Ribadumia CF 
29.03.201519:00Cultural Areas1-2 Deportivo LC B 
29.03.201518:30UD Barbadas2-1 Cerceda 
29.03.201518:30CD Boiro2-2 Ribadeo FC 
29.03.201518:00Ordenes1-2 Rapido de Bouzas 
29.03.201518:00CD Choco5-0 CD As Pontes 
29.03.201518:00Arosa SC0-0 Alondras 
29.03.201518:00Bertamirans FC0-8 Pontevedra 
29.03.201518:00Laracha CF0-3 Bergantinos CF 
29.03.201518:00RC Villalbes1-1 Xuventu Sanxenxo 

Spain 4 - 3. Lig, 9. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201513:00Los Molinos CF0-2 A.Malagueno 
29.03.201513:00Velez CF1-1 CD El Ejido 2012 
28.03.201519:00Antequera3-0 UD Maracena 
28.03.201519:00Atarfe Industrial CF5-0 CD Espanol del Alquian 
28.03.201519:00Villacarrillo CF1-2 A.Mancha Real 
28.03.201518:30UD San Pedro0-0 Huector Tajar 
28.03.201518:00Los Villares CF2-0 Atletico Melilla CF 

Spain 4 - 3. Lig, 16. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00Naxara1-2 Yague 
29.03.201518:00Haro3-0 Casalarreina CF 
29.03.201518:00Alfaro2-0 CD Tedeon 
29.03.201518:00SD Logrones3-1 CD Calahorra 
29.03.201518:00Arnedo1-0 Calasancio 
29.03.201517:45CDFC La Calzada0-2 CD Varea 
29.03.201513:30At. River Ebro1-0 CF Ciudad de Alfaro 
28.03.201519:30Pena Balsamaiso CF1-1 Anguiano 
28.03.201518:00Agoncillo0-0 At. Vianes 
28.03.201517:30Oyonesa1-0 Villegas 

Spain 4 - 3. Lig, 6. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00Ontinyent2-2 Crevillente 
29.03.201513:00Villarreal C3-1 At. Sanguntino 
29.03.201513:00SC Requena0-0 FC Torrevieja 
28.03.201521:30Castellon5-1 Jove Espanol 
28.03.201521:00Orihuela3-3 Alzira 
28.03.201518:30CF Torre Levante1-0 CD Utiel 
28.03.201518:00Ribarroya CF0-0 Muro CF 
28.03.201518:00CD Acero1-1 Paterna CF 
28.03.201518:00CF Cullera2-2 UD Beniganim 
28.03.201517:30Levante B1-0 La Nucia 

Spain 4 - 3. Lig, 12. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201514:00CD El Cotillo0-0 Real Sporting San Jose 
29.03.201514:00Las Zocas3-0 Lanzarote 
29.03.201514:00CD Vera Puerto de la Cruz4-1 Santa Brigida 
29.03.201514:00Mensajero1-0 Arucas CF 
29.03.201514:00Club Atletico Victoria1-1 UD Ibarra 
29.03.201513:30Estrella1-0 Tenisca 
28.03.201521:30Dep. Marino1-1 Laguna 
28.03.201519:00CD Santa Ursula1-1 Tenerife B 
27.03.201523:00Union Viera CF1-1 UD Telde 

Spain 4 - 3. Lig, 18. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
17.05.201518:00Hellin0-2 Mora 
10.05.201518:00CD Madridejos2-0 Hellin 
03.05.201518:00Hellin0-2 Villarrubia CF 
26.04.201518:00Toledo B2-0 Hellin 
19.04.201518:00Hellin0-2 CD Pedroneras 
12.04.201518:00Villarrobledo2-0 Hellin 
05.04.201518:00Hellin0-2 Albacete B 
29.03.201519:00Villarrobledo0-1 Almansa 
29.03.201518:30Villarrubia CF2-1 Mora 
29.03.201518:00Club Atletico Ibanes1-1 CD Madridejos 
29.03.201518:00Toledo B1-0 Daimiel 
29.03.201518:00CD Pedroneras3-0 Marchamalo 
29.03.201518:00Quintanar Rey2-0 Hellin 
29.03.201518:00Manzanares CF1-1 La Gineta 
29.03.201518:00G. Alcazar0-4 CF Talavera de la Reina 
29.03.201513:30CD Ciudad Real2-1 Almagro CF 
29.03.201513:00Albacete B1-2 Puertollano 

Spain 4 - 3. Lig, 2. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
17.05.201518:00CD Cudillero0-2 Univ.Oviedo 
10.05.201518:00Astur CF2-0 CD Cudillero 
03.05.201518:00CD Praviano2-0 CD Cudillero 
26.04.201518:00CD Cudillero0-2 Atletico de Lugones 
19.04.201518:00Llanes2-0 CD Cudillero 
12.04.201518:00CD Cudillero0-2 Urraca CF 
05.04.201518:00Andes CF2-0 CD Cudillero 
29.03.201518:00CD Cudillero0-2 Condal CF 
29.03.201518:00Caudal Dep.0-0 Atletico de Lugones 
29.03.201518:00CD Tuilla2-2 Oviedo B 
29.03.201518:00CD Praviano1-2 CD Covadonga 
29.03.201518:00Llanes2-1 CD Mosconia 
29.03.201518:00Andes CF1-2 CD Roces 
29.03.201513:00Univ.Oviedo1-1 Real Aviles CF B 
29.03.201512:45L'Entregu CF0-2 Astur CF 
29.03.201512:45SD Lenense2-1 UD Gijon Industrial 
28.03.201518:00UC Ceares2-2 Urraca CF 

Spain 4 - 3. Lig, 3. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:30Textil Escudo2-0 Castro CF 
29.03.201512:45Siete Villas0-2 SD Gama 
28.03.201518:00CD Bezana0-2 RS Gimnastica 
28.03.201518:00UM Escobedo0-0 CD Cayon 
28.03.201518:00Santona CF1-1 Club Deportivo Colindres 
28.03.201518:00Selaya FC2-2 CD Arenas de Frajanas 
28.03.201518:00Vimenor CF0-2 Buelna 
28.03.201518:00Barreda Balompie0-2 SD Revilla 
28.03.201518:00Rayo Cantabria0-0 At. Albericia 
28.03.201517:45Racing Santander B3-1 CD Laredo 

Spain 4 - 3. Lig, 4. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201512:30Portugalete3-2 CD Aurrera de Vitoria 
29.03.201512:30Alaves B4-4 SD Erandio Club 
28.03.201519:00Zamudio SD2-2 Club Bermeo FT 
28.03.201519:00SD Gernika1-1 Santurtzi CD 
28.03.201519:00CD Basconia3-1 C. Durango 
28.03.201518:30Balmaseda FC1-0 Amurrio 
28.03.201518:00Arenas Getxo4-0 Santutxu FC 
28.03.201518:00Lagun Onak1-2 Pasaia KE 
28.03.201518:00Beasain1-2 Oiartzun KE 
28.03.201517:00CD Berio FT0-0 Zalla 

Spain 4 - 3. Lig, 5. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00CE Europa2-1 Gava 
29.03.201517:30Figueres1-0 Terrassa 
29.03.201517:30Palamos3-2 Cerdanyola del Valles FC 
29.03.201513:00Castelldefels1-4 UE Vilassar de Mar 
29.03.201513:00CD Masnou1-1 FC Martinenc 
29.03.201513:00Sabadell B1-2 Manlleu 
29.03.201513:00FC Vilafranca1-0 Santfeliuenc FC 
29.03.201513:00AE Prat1-0 Asco CF 
29.03.201513:00Pobla Mafumet2-0 CF Montanesa 
29.03.201513:00UE Rubi2-0 CF Peralada 

Netherlands 3 - Topklasse Saturday - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201516:00Sparta Nijkerk0-2 Hoek 
28.03.201516:00Spakenburg3-1 ONS Sneek 
28.03.201516:00Ajax (A)0-2 Rijnsburgse Boys 
28.03.201515:30Lisse2-1 Kozakken Boys 
28.03.201515:30Barendrecht0-1 Excelsior Maassluis 
28.03.201515:30Genemuiden3-4 IJsselmeervogels 
28.03.201515:30SVV Scheveningen1-0 Capelle 
28.03.201515:30GVVV Veenendaal0-4 HHC 

Lesotho 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Qoaling Highlanders0-2 Bantu United 
29.03.201516:00Likila United1-1 Nyenye Rovers 
29.03.201516:00Kick4Life1-2 Likhopo 
29.03.201515:00Matlama3-0 LCS 
28.03.201515:00Sandawana FC1-0 Mphatlalatsane 
28.03.201515:00LDF0-2 Lioli 
28.03.201515:00LMPS1-0 Linare 

Luxembourg 2 - Promotion D'Honneur - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Union 054-2 FC Mamer 32 
29.03.201517:00Erpeldange2-1 CS Pétange 
29.03.201517:00RM Hamm Benfica3-0 US Sandweiler 
29.03.201517:00Titus Lamadelaine2-1 Swift Hesperange 
29.03.201517:00Minerva Lintgen0-3 Una Strassen 

Greece 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
10.05.201501:00Niki Volou0-3 OFI Crete 
03.05.201501:00Panaitolikos3-0 Niki Volou 
26.04.201501:00Niki Volou0-3 Veria FC 
19.04.201501:00Niki Volou0-3 Platanias 
04.04.201501:00Kalloni L.3-0 Niki Volou 

Swaziland 1 - Premier League - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:30RSSC United FC2-3 Mbabane H. 
29.03.201514:30Malanti Cheifs2-1 Manzini W. 
28.03.201517:00Mbabane S.5-2 Red Lions 
28.03.201517:00Royal Leopards5-2 Green Mamba 
28.03.201514:00Manzini Sundowns1-0 Moneni Pirates 

Wales 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:00Aberystwyth1-3 (0-1) Airbus UK 
28.03.201516:35Bala Town4-1 (2-0) Port Talbot 
28.03.201516:30Elements Cefn Druids0-2 (0-1) Bangor City 
28.03.201516:30Rhyl1-2 (0-2) Connahs Quay 
28.03.201516:30Carmarthen5-2 (3-1) Prestatyn Town FC 
27.03.201521:45TNS4-2 (1-2) Newtown 

Spain 4 - 3. Lig, 15. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00CD Corellano0-3 Cortes 
29.03.201518:00Izarra2-1 At. Valtierrano 
29.03.201518:00At. Cirbonero1-1 San Juan 
28.03.201519:00Valle de Egues3-4 U. Mutilvera 
28.03.201518:00CD Subiza0-1 Pena Sport 
28.03.201517:45Huarte1-5 Osasuna B 
28.03.201517:45Pamplona1-0 CD Ardoi 
28.03.201517:30Iruna3-1 UCD Burlades 
28.03.201517:30Chantrea3-1 CD Beti Onak 
28.03.201517:30Oberena0-0 CD Idoya 

Montenegro 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:30Kom3-0 FK Cetinje 
29.03.201516:30Zabjelo1-0 Igalo 
29.03.201516:30Jezero1-0 FK Radnicki Berane 
29.03.201516:30Decic Tuzi3-1 Bratstvo 
29.03.201516:30FK Arsenal Tivat0-1 Jedinstvo BP 

Serbia 2 - Prva Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201519:00FK Metalac2-0 Sloga Kraljevo 
28.03.201515:30Backa Backa Palanka2-0 Bežanija 
28.03.201515:30Indjija1-0 BSK Borca 
28.03.201515:30FK Sindjelic Beograd1-0 Jedinstvo Putevi 
28.03.201515:30Kolubara0-0 Moravac Mrstane 
28.03.201515:30FK Sloboda Point Sevojno1-2 FK Radnik Surdulica 

Hungary 2 - NB II - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201518:00Kaposvar0-0 Balmazujvaros 
28.03.201516:00BFC Siofok3-0 FC Ajka 
28.03.201516:00Szigetszentmiklosi1-1 Mezokovesd SE 
28.03.201516:00Szeged 20110-0 Soproni Vasutas SE 
28.03.201516:00Soroksar SC1-4 Aqvital FC Csakvar 
28.03.201516:00Cegledi0-2 Zalaegerszeg 

Moldova 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:00FC Budai2-1 Zimbru II 
29.03.201515:00FC Edinet1-0 CSCA Buiucani 
29.03.201515:00Speranta0-1 CS Petrocub 
29.03.201515:00FC Victoria Bardar3-1 Intersport Aroma 

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Lig RS - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:30FK Napredak Donji Sepak1-0 Sloboda Mrkonjic Grad 
29.03.201515:30Vlasenica2-0 Sutjeska 
29.03.201515:30Sloboda Novi Grad2-1 FK Leotar 
29.03.201515:30Tekstilac Derventa1-0 Mladost Gacko 
29.03.201515:30FK Podrinje1-2 Proleter 
29.03.201515:30FK Krupa2-1 Rudar Prijedor 

Wales 2 - Huws Gray Alliance Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201516:30Caersws0-2 Caernarfon 
28.03.201516:30Llandrindod Wells0-4 Guilsfield FC 
28.03.201516:30Rhydymwyn FC0-5 Buckley Town 
28.03.201516:30Holyhead Hotspur2-1 Denbigh Town 
28.03.201516:30Flint Town United1-0 Rhayader Town FC 
28.03.201515:00Penycae FC1-2 Llandudno FC 

France 4 - CFA - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201520:00Romorantin0-0 Lille B 
28.03.201519:00Croix2-2 Paris SG B 
28.03.201519:00Dieppe4-0 US Ivry 
28.03.201519:00Beauvais2-0 Quevilly 
28.03.201519:00Roye0-2 Entente SSG 
28.03.201519:00Mantes1-2 Lens B 
28.03.201519:00Arras0-1 Calais 
28.03.201519:00Amiens AC0-1 Sedan 

France 4 - CFA - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201519:30Moulins2-1 Sochaux B 
28.03.201519:00Jura Sud0-0 Yzeure 
28.03.201519:00Raon L Etape1-3 Drancy 
28.03.201519:00ASM Belfort1-0 Saint Etienne B 
28.03.201519:00Sarre-Union1-2 Fleury Merogis U.S 
28.03.201517:00Troyes B0-0 Viry Chatillon 
28.03.201516:00Metz B0-0 Montceau 
28.03.201516:00CM Aubervilliers1-0 Mulhouse 

France 4 - CFA - Grup D - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201520:00Lorient B1-2 Vitre 
28.03.201520:00Limoges4-2 Plabennec 
28.03.201520:00Pau4-1 Trelissac 
28.03.201519:30Les Herbiers1-1 Tarbes 
28.03.201519:30Concarneau2-3 Mont-de-Marsan 
28.03.201519:00Pontivy1-2 Bordeaux B 
28.03.201519:00Nantes B2-0 Vendee F. F. 
28.03.201519:00Stade Bordelais3-3 St. Malo 

England 7 - Premier Kuzey - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201517:00Marine2-0 Stamford AFC 
28.03.201517:00Grantham Town0-1 Ramsbottom United 
28.03.201517:00Halesowen1-1 Trafford 
28.03.201517:00Ilkeston FC2-0 Skelmersdale United 
28.03.201517:00Kings Lynn1-3 Blyth Spartans 
28.03.201517:00Matlock Town0-3 Curzon 
28.03.201517:00Nantwich Town2-1 Belper Town 
28.03.201517:00Whitby0-1 Barwell F.C. 
28.03.201517:00Workington1-2 Buxton 
28.03.201517:00Rushall Olympic1-3 Frickley Athletic 

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201516:00Jægersborg0-0 NB Bornholm 
28.03.201516:00Fredensborg BI1-2 AB Tårnby 
28.03.201514:30KFUM Roskilde0-4 Taastrup FC 
28.03.201514:00B 19030-4 Greve 
28.03.201514:00B.Skovlunde1-1 FC Egedal 
28.03.201514:00Kastrup B.4-1 Birkerød 
28.03.201514:00Fremad Valby0-3 Vanløse 

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201514:00Kalundborg5-2 Slagelse 
28.03.201516:00B 19091-1 Marstal/Rise 
28.03.201516:00FC Skanderborg2-3 FC Soenderborg 
28.03.201516:00Døllefjelde-Musse1-1 Næstved II 
28.03.201515:00Ledøje-Smørum Fodbold6-0 Næsby 2 
28.03.201515:00Otterup0-0 Ringsted 
28.03.201515:00FA 20001-1 Dalum 

France 4 - CFA - Grup C - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201519:00Monaco B0-1 Rodez 
28.03.201519:00Marignane0-0 Lyon Duchere 
28.03.201519:00Villefranche S.0-0 Grenoble 
28.03.201519:00Sete1-3 Montpellier B 
28.03.201519:00Azergues1-1 Hyeres 
28.03.201518:00AS Beziers1-0 St. Priest 
27.03.201519:00Nice B3-2 US Le Pontet 

Wales 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201516:30Taffs Well2-0 Afan Lido 
28.03.201516:00Goytre AFC1-2 Briton Ferry 
28.03.201516:00Caerau Ely3-0 AFC Porth 
27.03.201522:00Cambrian & Clydach0-1 Garden Village 
27.03.201521:30Penybont0-1 Ton Pentre 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00SuS Neuenkirchen2-3 TuS Ennepetal 
29.03.201516:00Westfalia Rhynern0-0 Westfalia Herne 
29.03.201516:00SuS Stadtlohn2-0 Eintracht Rheine 
29.03.201516:00VfB Hüls4-3 ASC Dortmund 
29.03.201516:00TSG Sprockhövel0-4 TuS Erndtebrueck 
28.03.201517:00SpVgg Erkenschwick0-0 FC Guetersloh 
27.03.201520:30Lippstadt2-1 SC Roland Beckum 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:15Bruhl1-2 TSC Euskirchen 
29.03.201516:00Hilal Maroc Bergheim0-2 FC Wegberg-Beeck 
29.03.201516:00Bergisch Gladbach4-1 SV Eilendorf 
29.03.201516:00Germania Windeck2-2 Aachen II 
29.03.201516:00VfL Alfter3-0 VfL Leverkusen 
29.03.201516:00FC Huerth3-1 SC Germania Erftstadt-Lechenich 
28.03.201516:00TSV Hertha Walheim0-6 Bonner SC 

Croatia 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:30Imotski2-0 Lucko 
29.03.201517:30Cibalia1-2 NK Bistra 
29.03.201517:30NK Radnik Sesvete2-0 Dragovoljac 

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 3 - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201516:15Lystrup IF2-0 Hobro II 
28.03.201516:00VRI0-3 Aarhus Fremad 
28.03.201516:00FC Djursland1-1 Viby IF 
28.03.201515:00IF Lyseng3-2 Hjoerring IF 
28.03.201514:00Randers Freja1-1 Vorup 
28.03.201514:00AaB II2-2 Holstebro 

England 7 - Premier Isthmian - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201517:00Hornchurch1-3 Harrow Borough 
28.03.201517:00Bognor Regis Town2-0 Metropolitan Police F.C 
28.03.201517:00Bury Town0-2 Grays 
28.03.201517:00Canvey1-0 Billericay 
28.03.201517:00East Thurrock United2-1 Witham Town 
28.03.201517:00Enfield Town1-0 Hampton & Richmond 
28.03.201517:00Hendon2-0 Leatherhead 
28.03.201517:00Kingstonian3-0 Peacehaven & Telscombe FC 
28.03.201517:00Leiston2-1 Tonbridge Angels 
28.03.201517:00Maidstone2-1 Margate 
28.03.201517:00VCD Athletic FC2-0 Lewes 
28.03.201515:00Wingate & Finchley3-0 Dulwich Hamlet 

England 7 - Premier Güney - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201517:00Banbury United0-1 Paulton Rovers 
28.03.201517:00Chesham United0-3 Chippenham Town 
28.03.201517:00Cirencester Town1-1 Arlesey Town 
28.03.201517:00Corby Town2-2 Dorchester Town 
28.03.201517:00Histon1-1 Redditch United 
28.03.201517:00Hitchin Town5-2 Slough 
28.03.201517:00Hungerford Town1-1 Biggleswade Town 
28.03.201517:00Poole Town F.C3-2 Cambridge C 
28.03.201517:00St Neots Town1-0 Bideford AFC 
28.03.201517:00Truro City0-0 Dunstable Town FC 
28.03.201517:00Weymouth3-3 Burnham 

Denmark 3 - 2. Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201514:30Nordvest FC0-3 (0-2) Frem 
29.03.201514:00Avarta0-0 (0-0) B 93 
29.03.201514:00Helsingør1-1 (0-1) Hvidovre 
28.03.201516:00S.Vedbæk0-0 (0-0) Avedøre 
28.03.201514:00Herlev0-2 (0-1) Fremad Amager 
28.03.201514:00HIK1-0 (1-0) Nykoebing FC 
28.03.201514:00B 19081-1 (1-0) GVI 

Denmark Junior 1 - U17 Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201516:15OB (J)4-1 HB Køge (J) 
28.03.201516:15Nordsjælland (J)5-3 Randers FC (J) 
28.03.201516:00FC Kopenhag (J)3-3 Vejle (J) 
28.03.201514:00AC Horsens U172-2 AaB (J) 
28.03.201514:00FC Midtjylland (J)3-1 Silkeborg U17 
28.03.201514:00Lyngby (J)1-4 Esbjerg (J) 

Denmark Youth 1 - U19 Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201517:30FC Kopenhag (Y)3-1 Vejle (Y) 
28.03.201514:00FC Nordsjælland (Y)0-1 Randers FC (Y) 

İngiltere - Playoff Blue Square Premier - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201517:00Alfreton1-1 (0-1) Barnet 
28.03.201517:00Chester2-3 (1-1) Woking 
28.03.201517:00Dartford1-2 (0-1) Altrincham 
28.03.201517:00Dover1-0 (1-0) Telford 
28.03.201517:00Gateshead2-3 (1-1) Eastleigh 
28.03.201517:00Kidderminster3-1 (3-0) Braintree Town 
28.03.201517:00Lincoln1-2 (0-2) Forest Green 
28.03.201517:00Nuneaton1-2 (0-1) Halifax 
28.03.201517:00Southport2-1 (1-0) Torquay 
28.03.201517:00Welling0-2 (0-2) Grimsby 
28.03.201514:30Macclesfield0-0 (0-0) Bristol Rovers 

Scotland 3 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201517:00Airdrie2-1 (1-0) Stenhousemuir 
28.03.201517:00Ayr2-2 (0-1) Brechin 
28.03.201517:00Dunfermline0-4 (0-1) Morton 
28.03.201517:00Forfar4-0 (2-0) Stirling A. 
28.03.201517:00Peterhead1-2 (1-0) Stranraer 

Scotland 4 - 3. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201517:00Albion R.0-3 (0-2) Elgin 
28.03.201517:00Annan Athletic0-1 (0-0) Clyde 
28.03.201517:00Berwick1-1 (1-1) Queens Park 
28.03.201517:00East Fife3-0 (2-0) Montrose 
28.03.201517:00East Stirling1-0 (1-0) Arbroath 

Northern Ireland 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201517:00Ballinamallard United1-3 (1-1) Ballymena 
28.03.201517:00Cliftonville5-1 (4-0) Institute 
28.03.201517:00Coleraine1-5 (1-3) Crusaders 
28.03.201517:00Glenavon1-0 (1-0) Linfield 
28.03.201517:00Glentoran2-0 (1-0) Dungannon Swifts 
28.03.201517:00Warrenpoint Town0-0 (0-0) Portadown 

England 4 - 2.Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201517:00Tranmere1-1 (0-1) AFC Wimbledon 
28.03.201517:00Northampton2-1 (0-0) Luton 
28.03.201517:00Exeter1-1 (0-1) Morecambe 
28.03.201517:00Mansfield1-4 (0-2) York 
28.03.201517:00Portsmouth0-2 (0-1) Shrewsbury 
28.03.201517:00Oxford2-1 (1-1) Carlisle 
28.03.201517:00Cheltenham0-3 (0-1) Plymouth 
28.03.201517:00Dag and Red0-1 (0-0) Wycombe 
28.03.201517:00Hartlepool2-1 (1-1) Cambridge 
27.03.201521:45Accrington0-2 (0-0) Newport 

F.Y.R.O.M. 2 - Vtora Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Miravci2-0 Napredok 
29.03.201516:00Makedonija GjP1-0 Drita 
28.03.201516:00Shkupi Skopje0-1 Vlazerimi 77 
28.03.201516:00Mladost CD2-0 FK Gorno Lisice 
28.03.201516:00FC FK Rinija Gostivar0-0 FK Skopje 

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Lig FBiH - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Capljina0-0 Metalleghe BSI 
29.03.201516:00Buducnost0-0 GOSK Gabela 
29.03.201516:00Orasje1-0 Turbina Jablanica 
29.03.201516:00NK Bratstvo1-0 Rudar Kakanj 
29.03.201516:00Jedinstvo Bi2-0 NK Podgrmec 
29.03.201516:00NK Mladost Doboj Kakanj1-0 Gradina Srebrenik 
29.03.201516:00FK Radnicki0-0 HNK Branitelj 
29.03.201516:00Igman Konjic0-0 Gorazde 

Northern Ireland 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201517:00Ards2-0 Knockbreda 
28.03.201517:00Armagh1-1 Dergview F.C 
28.03.201517:00Carrick Rangers2-2 Bangor 
28.03.201517:00Dundela0-3 Ballyclare Comrades 
28.03.201517:00Harland & Wolff Welders F.C.3-2 Lisburn 
28.03.201517:00Larne0-3 Loughgall 
28.03.201517:00PSNI FC0-0 Donegal Celtic 

Switzerland 4 - Erste Ligi, 1. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Terre Sainte1-3 FC Azzurri 90 
29.03.201515:30Team Vaud U211-1 Bavois 
28.03.201519:00Meyrin1-2 Dudingen 
28.03.201518:30FC Monthey0-1 Naters 
28.03.201518:00FC Stade Lausanne-Ouchy2-2 Echallens 
28.03.201518:00Fribourg2-1 Martigny 
28.03.201517:00Yverdon2-1 Lancy FC 

Switzerland 4 - Erste Ligi, 2. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:30Zug7-1 Concordia 
29.03.201515:30Kriens7-0 FC Bern 
29.03.201515:30FC Muensingen2-1 Luzern II 
28.03.201517:00Solothurn2-3 Cham 
28.03.201517:00Wangen2-2 Black Stars 
28.03.201517:00FC Schoetz3-0 FC Grenchen 
28.03.201517:00Young Boys II1-2 FC Sursee 

Switzerland 4 - Erste Ligi, 3. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00FC Thalwil2-1 FC Dietikon 
29.03.201517:00Team Ticino U213-1 AC Taverne 1 
28.03.201518:00FC Seuzach3-3 Baden 
28.03.201517:30FC Gossau3-0 FC Muri 
28.03.201517:00FC Wettswil-Bonstetten2-1 Winterthur II 
28.03.201517:00Grasshoppers II1-2 M.Stabio 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Oberhausen II0-3 Sportfreunde Baumberg 
29.03.201516:00Ratinger SV2-1 SC Kapellen Erft 
29.03.201516:00VfB Hilden2-4 Velbert 
29.03.201516:00Nievenheim0-5 TuS Boesinghoven 
29.03.201516:00VfB Homberg1-1 Duisburg II 
29.03.201516:00Wuppertal3-2 TuRU Duesseldorf 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Karlsruhe II1-1 FV Ravensburg 
28.03.201516:00Ulm0-1 SV Spielberg 
28.03.201516:00FC 08 Villingen1-1 SC Pfullendorf 
28.03.201516:00FSV Hollenbach1-1 Germania Friedrichstal 
28.03.201516:00Kehler FV3-1 TSG Balingen 
28.03.201516:00Freiburger FC3-0 VfR Aalen II 
28.03.201516:00Reutlingen2-0 SV Kickers Pforzheim 
28.03.201516:00Bahlinger SC3-0 Freiberg 
28.03.201515:00St.Kickers II4-0 Vfr Mannheim 

Denmark 3 - 2. Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201514:00Svendborg1-2 (0-0) FC Sydvest 05 
29.03.201514:00Kolding B2-5 (0-2) Marienlyst 
28.03.201516:00Næsby3-0 (1-0) Ringkøbing 
28.03.201516:00Blokhus FC4-1 (1-1) Thisted 
28.03.201516:00Odder IGF0-0 (0-0) Varde 
28.03.201515:00Brabrand0-3 (0-1) Næstved 
28.03.201515:00Middelfart2-1 (0-1) Kolding IF 
28.03.201514:00Skovbakken2-5 (2-2) Kjellerup 

France 3 - 3. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
27.03.201521:30Paris FC2-2 (1-1) Lucon 
27.03.201521:00Colmar1-1 (1-0) Frejus Saint Raphael 
27.03.201521:00Marseille Consolat2-1 (0-0) Istres 
27.03.201521:00Boulogne2-1 (0-0) Amiens 
27.03.201521:00Bourg-Peronnas1-1 (1-1) Dunkerque 
27.03.201521:00CA Bastia2-3 (1-1) Red Star 
27.03.201521:00Epinal0-0 (0-0) US Colomiers 
27.03.201521:00Le Poire Sur Vie1-1 (0-0) Avranches 
27.03.201521:00Strasbourg2-0 (1-0) Chambly 

Switzerland 3 - Erste Ligi, Yükselme Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201520:00Xamax2-0 SC Bruhl 
28.03.201518:30Locarno2-0 FC Koeniz 
28.03.201517:00Rapperswil1-0 Etoile Carouge 
28.03.201517:00Breitenrain1-4 Sion II 
28.03.201517:00St. Gallen II2-1 Stade Nyonnais 
28.03.201516:00FC Zurich II4-3 Delemont 
28.03.201516:00YF Juv Zurich4-0 Tuggen 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Lupo-Martini Wolfsburg3-2 Rotenburger SV 
29.03.201516:00SV Teutonia Uelzen1-4 FC Wunstorf 
29.03.201516:00Spelle-Venhaus2-1 VfL Oldenburg 
29.03.201516:00Osnabrück II2-5 SV Drochtersen/Assel 
29.03.201516:00TSV Ottersberg5-1 SC Goettingen 05 
28.03.201517:00Eintracht Northeim0-1 VfV Hildesheim 
28.03.201517:00FC Germania Egestorf-Langreder1-0 SSV Jeddeloh 
28.03.201517:00Arminia Hannover2-2 TB Uphusen 

Austria 3 - Yerel Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Neuberg0-1 Neusiedl 
27.03.201519:45Rapid Wien (A)3-1 SR Donaufeld 
27.03.201519:45Schwechat0-0 Ritzing 
27.03.201519:45Parndorf4-1 SV Stegersbach 
27.03.201519:30Wiener SC3-5 Vienna FC 
27.03.201519:30Mattersburg (A)2-0 Sollenau 

Austria 3 - Yerel Lig - Orta - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201518:00St.Florian0-1 SV Wallern 
28.03.201517:00Union Gurten1-1 Wolfsberger AC (A) 
27.03.201519:30SC Weiz2-1 Vöcklamarkt 
27.03.201519:30Allerheiligen2-0 SK Austria Klagenfurt 
27.03.201519:30Vorwaerts Steyr0-2 FC Pasching 
27.03.201519:30ATSV Wolfsberg0-2 Kalsdorf 
27.03.201519:30Sturm Graz (A)1-2 SV Lafnitz 
27.03.201519:00SAK Klagenfurt1-1 BW Linz 

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzeydoğu - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201514:30Berlin Ankaraspor3-1 (2-0) VfB Auerbach 
29.03.201514:30Union Berlin II2-3 (1-2) FC Viktoria 1889 Berlin 
28.03.201515:05FSV Wacker Nordhausen0-5 (0-3) Magdeburg 
28.03.201514:30FSV Zwickau1-0 (0-0) TSG Neustrelitz 
28.03.201514:30Germania Halberstadt1-1 (0-0) Hertha Berlin II 
28.03.201514:30Babelsberg0-0 (0-0) BFC Dynamo 

Germany 4 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201515:00Sportfreunde Lotte2-2 (1-0) M'gladbach II 
28.03.201515:00SC Wiedenbrück4-0 (2-0) FC Kray 
28.03.201515:00Uerdingen1-1 (1-1) Bochum II 
28.03.201515:00Wattenscheid1-1 (0-1) Sportfr. Siegen 
28.03.201515:00FC Hennef 051-3 (1-1) SC Verl 
28.03.201515:00F.Dusseldorf II0-3 (0-1) Viktoria Koeln 1904 
27.03.201520:30Essen0-3 (0-0) SV Roedinghausen 

Poland 3 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00Stal Mielec5-1 (3-1) Okocimski KS Brzesko 
29.03.201518:00Kotwica Kolobrzeg2-0 (2-0) Limanovia Limanowa 
28.03.201518:00Zaglebie Sosnowiec3-1 (2-1) Rakow 
28.03.201517:00KS Legionovia Legionowo1-2 (0-0) Znicz Pruszkow 
28.03.201516:00MKS Kluczbork0-2 (0-1) Rozwoj Katowice 
28.03.201516:00Wisla Pulawy3-2 (0-0) Nadwislan Gora 
28.03.201516:00Stal Stalowa Wola2-1 (0-1) Energetyk ROW Rybnik 
28.03.201515:30Puszcza Niepolomice2-1 (1-1) Blekitni Stargard 
28.03.201515:00Gornik Walbrzych3-2 (2-0) Siarka Tarnobrzeg 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00TuS Germania Schnelsen0-5 SV Halstenbek-Rellingen 
29.03.201516:00SC Vier- und Marschlande3-3 BSV Buxtehude 
29.03.201515:00TSV Buchholz1-0 Meiendorfer SV 
29.03.201511:45Uhlenhorster SC Paloma4-0 Niendorfer TSV 
28.03.201516:00SV Curslack-Neuengamme2-3 Altonaer FC 93 
28.03.201515:00VfL Pinneberg1-1 SV Rugenbergen 
27.03.201520:30Vic. Hamburg1-1 HSV Barmbek-Uhlenhorst 
27.03.201520:30FC Suederelbe6-1 Condor Hamburg 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:30Türkspor Bremen1-4 TuS Schwachhausen 
29.03.201516:00Vatan Sport Bremen1-6 Bremerhaven 
29.03.201516:00Habenhauser FV3-2 Leher 
29.03.201515:00Brinkumer SV9-0 TSV Grolland 
28.03.201516:30VfL Bremen3-0 Werder Bremen III 
28.03.201516:30FC Union 600-2 SV Grohn 
28.03.201516:00SG Aumund-Vegesack0-1 Blumenthaler SV 
28.03.201516:00OSC Bremerhaven0-3 Bremer SV 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00TuS Hartenholm0-4 TSV Kropp 
29.03.201515:00SV Eichede II1-1 TuRa Meldorf 
28.03.201516:00Union Neumünster1-0 SV Todesfelde 
28.03.201516:00TSV Bordesholm2-4 Eutin 08 
28.03.201516:00FC Dornbreite Luebeck0-2 TSV Schilksee 
28.03.201515:00Heider SV0-0 Flensburg 08 
28.03.201515:00NTSV Strand1-2 SV Henstedt-Ulzburg 
28.03.201515:00TSV Altenholz3-2 Preetzer TSV 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:00Eisenach0-1 Aue II 
29.03.201515:00Chemnitz II0-3 FC Oberlausitz Neugersdorf 
29.03.201515:00Carl Zeiss Jena II2-1 Dynamo Dresden II 
29.03.201515:00VfL Halle 961-2 RW Erfurt II 
29.03.201515:00RasenBallsport Leipzig ll4-0 SV Schott Jena 
28.03.201515:00Cottbus II1-0 SSV Markranstaedt 
28.03.201515:00Askania Bernburg0-3 L. Leipzig 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:00SV Waren 090-1 FSV Union Fuerstenwalde 
29.03.201515:00FC Strausberg0-1 FC Pommern Greifswald 
28.03.201515:00SV Lichtenberg 473-1 Optik Rathenow 
28.03.201515:00FC Neubrandenburg 040-1 FSV Luckenwalde 
28.03.201515:00Germania Schoneiche0-0 FC Schonberg 
28.03.201515:00BSV Hurturkel Berlin1-2 SV Altludersdorf 
28.03.201515:00Brandenburger SC Süd1-1 Malchower SV 
28.03.201515:00Hansa Rostock II2-0 Hertha Zehlendorf 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00SV Gonsenheim1-2 SV Roechling 
29.03.201516:00Saarbrucken II1-1 SC Idar-Oberstein 
28.03.201516:30Betzdorf0-0 Borussia Neunkirchen 
28.03.201516:30SC Hauenstein4-2 Elversberg II 
28.03.201516:30Pfeddersheim0-1 TSV Schott Mainz 
28.03.201516:30FV Diefflen0-2 TuS Mechtersheim 
28.03.201516:30Saar 05 Saarbruecken3-0 Hertha Wiesbach 
28.03.201515:30Arminia Ludwigshafen2-4 FSV Salmrohr 
28.03.201515:30SpVgg EGC Wirges2-0 SpVgg Burgbrohl 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201516:30TSV Steinbach1-1 SpVgg 1922 Hadamar 
28.03.201516:00OSC Vellmar0-1 Bayern Alzenau 
28.03.201516:00SpVgg Oberrad1-1 TSV Lehnerz 
28.03.201516:00SV Wiesbaden5-1 Eintracht Stadtallendorf 
28.03.201516:00Buchonia Flieden1-0 FSC Lohfelden 
28.03.201516:00FC Ederbergland0-1 Wehen II 
28.03.201516:00FC Schwalmstadt0-4 Rot-Weiß Darmstadt 
28.03.201516:00Sportfreunde Seligenstadt0-2 Eschborn 

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00FT Braunschweig0-4 (0-2) ETSV Weiche Flensburg 
29.03.201515:00Goslarer SC3-0 (1-0) Werder Bremen II 
29.03.201515:00Eintracht Norderstedt2-0 (1-0) FC Hansa Lüneburg 
29.03.201515:00Neumunster1-1 (1-1) Hannover II 
29.03.201515:00TSV Havelse2-0 (0-0) Braunschweig II 
27.03.201520:30Lübeck3-0 (1-0) Cloppenburg 
27.03.201520:30Meppen1-2 (1-1) BSV Rehden 

Austria 3 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201518:00St. Johann1-4 Wattens 
28.03.201517:00Dornbirn1-2 Hard 
28.03.201516:30FC Höchst0-0 USC Eugendorf 
28.03.201516:30Kufstein3-1 Schwaz 
28.03.201516:30Pinzgau Saalfelden0-3 FC Kitzbuehel 
28.03.201516:00FC Wacker Innsbruck (A)2-1 Bizau 
28.03.201516:00SV Austria Salzburg4-0 TSV Neumarkt 
28.03.201516:00Seekirchen0-1 Altach (A) 

Denmark 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00AC Horsens1-1 (0-0) Fredericia 
29.03.201516:00FC Roskilde1-0 (0-0) Hjørring 
27.03.201520:00Skive0-0 (0-0) Viborg 

Switzerland 2 - Challenge Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201518:45Lausanne1-0 (0-0) Le Mont LS 
28.03.201518:45Chiasso0-2 (0-1) Biel 
28.03.201518:45Wohlen2-1 (0-0) Lugano 

Russia 3 - 2. Lig Güney - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201515:00Sochi0-3 (0-1) Vityaz Krymsk 
28.03.201514:00FC Krasnodar II0-1 (0-1) Torpedo Armavir 
28.03.201514:00FC Alania Vladikavkaz4-0 (2-0) FK Taganrog 
28.03.201514:00S.Nalchik0-0 (0-0) Astrakhan 
28.03.201514:00Terek Grozny II1-1 (1-0) Mitos 
28.03.201514:00FC Rotor Volgograd2-2 (1-0) Mashuk-KMV 
28.03.201513:30Anzhi Makhachkala II1-1 (0-1) Angusht Nazran 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Unterhaching II3-4 Sportbund DJK Rosenheim 
29.03.201516:00DJK Vilzing1-1 VfB Eichstatt 
29.03.201516:00SV Raisting0-0 BCF Wolfratshausen 
28.03.201516:00FC Sonthofen0-3 TSV Rain/Lech 
28.03.201516:00SpVgg Hankofen-Hailing1-0 FC Pipinsried 
28.03.201516:00TSV Bogen0-1 SV Pullach 
28.03.201515:00TSV 1860 Rosenheim2-0 FC Bad Kötzting 
28.03.201515:00TSV Landsberg1-1 TSV Schwabmuenchen 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201517:00TSV Aubstadt2-0 SpVgg Weiden 
28.03.201517:00SV Erlenbach2-1 FSV Erlangen-Bruck 
28.03.201517:00Alemannia Haibach1-0 TSV Großbardorf 
28.03.201517:00FC Amberg2-0