20 Nisan 2014, Pazar


Türkiye - Spor Toto Süper Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:00Bursaspor1-0 (1-0) Elazigspor 
19.04.201419:00Galatasaray0-4 (0-1) Kasimpasa
19.04.201416:00Akhisar Bld.2-2 (2-0) Kayserispor 
19.04.201413:30Gaziantepspor0-1 (0-0) Gençlerbirligi 
18.04.201420:00K.Erciyesspor0-5 (0-3) Trabzonspor

İngiltere - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:30Chelsea FC1-2 (1-1) Sunderland
19.04.201417:00Aston Villa0-0 (0-0) Southampton
19.04.201417:00Cardiff1-1 (0-1) Stoke City
19.04.201417:00Newcastle1-2 (1-1) Swansea
19.04.201417:00West Ham0-1 (0-0) Crystal Palace
19.04.201414:45Tottenham3-1 (1-1) Fulham

Turkey Cup 1 - Ziraat Türkiye Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201420:30Antalyaspor1-3 (1-0) Eskisehirspor

La Liga - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201421:00Real Sociedad2-1 (1-1) Espanyol 
19.04.201419:00Levante0-0 (0-0) Getafe 
19.04.201417:00Osasuna1-1 (1-0) Valencia CF 
18.04.201421:30At. Madrid2-0 (0-0) Elche 

Almanya - Bundesliga - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:30Hamburg1-3 (0-2) Wolfsburg 
19.04.201416:30B. Dortmund4-2 (2-1) Mainz 05 
19.04.201416:30W. Bremen3-1 (1-1) Hoffenheim 
19.04.201416:30Freiburg4-2 (0-1) M'gladbach 
19.04.201416:30Augsburg0-0 (0-0) Hertha Berlin 
19.04.201416:30Braunschweig0-2 (0-0) Bayern Münih 
17.04.201421:30E.Frankfurt2-3 (1-3) Hannover 96 

İtalya - Serie A - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201422:00Fiorentina0-1 (0-1) AS Roma 
19.04.201419:30Juventus1-0 (0-0) Bologna 
19.04.201416:00Genoa1-2 (1-1) Cagliari 
19.04.201416:00Atalanta1-2 (0-0) Verona 
19.04.201416:00Parma0-2 (0-0) FC Inter 
19.04.201416:00AC Milan3-0 (1-0) Livorno 
19.04.201416:00Udinese1-1 (0-1) Napoli 
19.04.201416:00Catania2-1 (1-0) Sampdoria 
19.04.201416:00Chievo0-1 (0-1) Sassuolo 
19.04.201416:00Lazio3-3 (1-0) Torino 

Fransa - League 1 - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201421:30St.Etienne0-0 (0-0) Rennes 

Libertadores Kupası - 2014

Puan Durumu
18.04.201403:15The Strongest2-0 (0-0) Defensor Sporting 
17.04.201404:00Cruzeiro1-1 (0-1) Cerro Porteno 
17.04.201404:00Leon2-2 (1-1) Bolivar 

Portekiz - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201421:15Belenenses0-1 (0-0) S.Lizbon 
19.04.201419:00Gil Vicente0-0 (0-0) Estoril 
19.04.201418:00Maritimo3-1 (2-0) Academica 
19.04.201418:00P.Ferreira0-5 (0-1) Nacional 
17.04.201422:00Guimaraes2-3 (1-2) Arouca 

Rusya - Süper Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00A.Makhachkala1-2 (1-1) Zenit 
19.04.201414:30Lok. Moskova2-1 (0-1) Terek Grozny 
19.04.201412:00Tomsk2-0 (2-0) Krylya Sovetov 
18.04.201416:00Amkar0-2 (0-0) Ural S.R 

Danimarka - Süper Lig - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201420:00AGF0-4 (0-2) FC Midtjylland
18.04.201418:00Brøndby IF3-1 (0-0) SønderjyskE
17.04.201420:00FC Vestsjælland0-1 (0-1) FC Kophenhag
17.04.201418:00Esbjerg fB2-2 (2-1) Randers FC
17.04.201416:00OB Odense0-1 (0-1) Nordsjælland

İngiltere - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201421:45Sheffield Utd.1-0 (1-0) Stevenage 
18.04.201421:45Bradford1-0 (1-0) Peterboro 
18.04.201417:10Wolverhampton6-4 (3-1) Rotherham 
18.04.201417:00Crawley2-1 (1-1) Leyton Orient 
18.04.201417:00Gillingham2-0 (0-0) Tranmere 
18.04.201417:00Coventry1-2 (1-1) Swindon 
18.04.201417:00Port Vale1-0 (0-0) Milton Keynes 
18.04.201417:00Colchester0-1 (0-1) Oldham 
18.04.201417:00Carlisle1-1 (1-0) Walsall 
18.04.201417:00Brentford1-0 (1-0) Preston 
18.04.201417:00Shrewsbury1-3 (0-1) Crewe 
18.04.201417:00Bristol City2-1 (1-1) Notts Co. 

Bulgaristan - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Pirin Gotse Delchev1-2 (1-1) L.Sofya 
18.04.201415:00Cherno More1-1 (0-0) Litex Lovech 
17.04.201417:00Neftochimic 19620-3 (0-0) Slavia Sofya 
17.04.201417:00Lyubimets0-4 (0-0) C.Burgas 

İskoçya - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Hearts2-0 (0-0) Ross County 
19.04.201417:00Kilmarnock1-2 (0-0) Partick T. 
19.04.201417:00St.Johnstone2-0 (1-0) Dundee U. 
19.04.201417:00St. Mirren2-0 (2-0) Hibernian 
19.04.201414:45Motherwell3-3 (2-1) Celtic 
18.04.201421:45Inverness0-0 (0-0) Aberdeen 

Slovenya - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201421:05Rudar Velenje4-0 (1-0) Ol Ljubljana 
19.04.201421:00Gorica1-1 (1-0) Triglav 
19.04.201420:30Zavrc0-4 (0-1) Maribor 
19.04.201417:30Domzale2-0 (0-0) MIK CM Celje 
19.04.201417:30NK Krka0-3 (0-1) Koper 

Arjantin - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201402:10Racing Club0-1 (0-0) Gimnasia LP 
17.04.201423:10Belgrano1-2 (1-1) Godoy Cruz 
17.04.201421:00All Boys1-1 (0-0) Arsenal S. 
17.04.201402:10Boca Juniors0-0 (0-0) San Lorenzo 

Malawi 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.04.201415:30MTL Wanderers0-2 Silver Strikers 
19.04.201415:30CIVO United1-2 Tigers FC 
19.04.201415:30MAFCO3-0 Chikwawa United 

Belarus 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Slavia Mozyr2-0 Smolevichy 
19.04.201417:00Volna2-2 FC Minsk II 
19.04.201416:30Zorka-BDU1-2 Khimik Svetlogorsk 
19.04.201416:00Vedrich 972-1 FK Vitebsk 
19.04.201416:00Granit Mikashevichi2-1 FC Smorgon 
19.04.201415:00FK Gorodeya0-0 Gomelzheldortrans 
19.04.201415:00Kommunalnik0-2 FC Bereza 2010 
19.04.201414:00Lida0-1 Isloch 

Finland 3 - Kakkonen - Batı - 2014

Puan Durumu
19.04.201415:30Masku0-0 VIFK 

Finland 3 - Kakkonen - Doğu - 2014

Puan Durumu
18.04.201414:00SC KuFu-980-0 FC Futura 

Sweden 3 - 1. Lig Güney - 2014

Puan Durumu
19.04.201416:00Oskarshamns AIK2-2 Halmia 
18.04.201418:00IFK Uddevalla1-2 Utsiktens BK 
18.04.201416:00Motala AIF FK3-2 Trelleborg 

Australia 1 - A-League Finaller - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201409:40Central Coast Mariners1-0 (0-0) Adelaide United 
18.04.201412:30Melbourne Victory2-1 (1-1) Sydney FC 

Romania 2 - Liga II Serie A promotion group - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201417:00CSM Iasi1-1 SC Bacau 
18.04.201417:00FC Unirea Slobozia1-0 ACS Berceni 
18.04.201417:00FC Clinceni1-2 Rapid Bükres 

Romania 2 - Liga II Serie A relegation group - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201417:00Gloria Buzau1-0 Farul Constanta 
18.04.201411:00ACS Rapid CFR Suceava0-3 Dunarea Galati 
18.04.201411:00CF Braila0-2 Unirea Tarlungeni 

Romania 2 - Liga II Serie B promotion group - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201419:00Targu Mures2-0 CSM Metalul Resita 
18.04.201417:00G.Bistrita1-1 Ramnicu Valcea 
18.04.201412:00CS Universitatea Craiova4-1 Alro Slatina 

Romania 2 - Liga II Serie B relegation group - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201417:00Dacia Mioveni2-0 CS Minerul Motru 
18.04.201417:00Oradea4-0 UT Arad 

Brazil State 1 - Potiguar 2.Tur Playoff - 2014

Puan Durumu
17.04.201402:30Globo FC1-2 America RN 

Sweden 3 - 1. Lig Kuzey - 2014

Puan Durumu
19.04.201416:00Umeå1-1 Dalkurd FF 
17.04.201420:00BK Forward2-4 IK Frej 

Mexico 2 - Ascenso MX Clausura final stages - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201406:00Dorados1-1 Estudiantes Tecos 
17.04.201404:00Delfines Carmen2-2 Necaxa 
17.04.201402:00Alebrijes Oaxaca3-1 Leones Negros U. de G. 

Honduras 1 - Liga Nacional - Clausura Final Stage - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201404:00CD Marathon2-1 (1-1) CD Motagua 
17.04.201404:00CD Victoria2-1 (2-1) Real España 

Brazil State 1 - Alagoano 2. Tur - Playoff - 2014

Puan Durumu
17.04.201402:30ASA0-2 CRB 
17.04.201402:30Murici0-0 Coruripe 

England 1 - Kadınlar - WSL Lig - 2014

Puan Durumu
17.04.201421:45Liverpool1-0 Manchester City 
17.04.201421:00Bristol Academy Ladies0-2 Chelsea Ladies 

Finland Cup 1 - Finlandiya Kupası - 2014

Puan Durumu
17.04.201417:00Atlantis1-4 (0-2) Haka 

Sweden 1 - Damallsvenskan - 2014

Puan Durumu
18.04.201416:00KIF Örebro2-0 Jitex BK 

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso Playoff Clausura Final stage - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201404:00Jaco Rays FC3-4 Guanacasteca 

Sweden 4 - 2. Lig Norrland - 2014

Puan Durumu
18.04.201416:00Selaanger FK4-2 Sandviks IK 
18.04.201416:00Mariehem SK2-6 Sandvikens IF 

Sweden 4 - 2. Lig Kuzey Svealand - 2014

Puan Durumu
18.04.201417:00Akropolis IF3-0 Vasterås IK 
18.04.201415:30Gamla Upsala3-1 IFK Aspudden-Tellus 
18.04.201415:00Skiljebo SK4-2 Spaarvagen 

Sweden 4 - 2.Lig Kuzey Götaland - 2014

Puan Durumu
19.04.201415:00IFK Olme0-1 Linkopings FF 
18.04.201416:00IK Gauthiod3-3 Nordvarmland FF 
18.04.201416:00Grebbestads IF0-1 Carlstad United 
18.04.201415:00Ytterby2-0 IFK Aamaal 
17.04.201420:00Stenungsunds IF2-2 Tibro AIK FK 

Sweden 4 - 2. Division Güney Svealand - 2014

Puan Durumu
19.04.201417:45Arameisk-Syrianska IF0-1 Rynninge IK 
19.04.201415:00Karlslunds IF HFK2-4 Betnahrin Suryoye IK 
18.04.201415:00Eskilstuna C2-0 FC Linkoping City 

Sweden 4 - 2. Lig Östra Götaland - 2014

Puan Durumu
18.04.201415:00Ljungby IF4-2 Vimmerby IF 
18.04.201415:00KSF Prespa Birlik0-2 Limhamn Bunkeflo IF 

Sweden 4 - 2. Division Batı Götaland - 2014

Puan Durumu
18.04.201416:00Tvaakers IF6-2 Raslatts SK 
18.04.201415:00Jonsereds IF0-0 Tenhults IF 
18.04.201415:00Hogaborgs BK2-2 Dalstorps IF 
18.04.201414:00Lindome GIF3-1 Saevedalens IF 
17.04.201420:00Torns IF4-3 Ramlösa Södra FF 

Denmark 2 - 1. Division Relegation Playoff Grp. 1 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201414:00Birkerød Skjold6-2 Raklev 

Lithuania 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201418:00FK Zalgirietis Vilnius2-3 Lokomotyvas Radviliskis 
19.04.201416:00Baltija Panevezys0-4 FK Silas 
19.04.201415:00Lietava Jonava0-0 Silute 
19.04.201414:00FK Tauras Taurage0-3 Stumbras Kaunas 
19.04.201414:00Nevezis5-1 FK Palanga 
18.04.201420:30MRU-TiuMenas1-0 FK Utenis Utena 

USA 2 - K. Amerika Bahar Sezonu - 2014

Puan Durumu
19.04.201422:10Ottawa Fury1-2 (0-1) Minnesota Stars 

Kazakhstan 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201414:00Kaspyi Aktau2-0 Ekibastuzets 
19.04.201414:00Akzhaiyk Uralsk1-0 Vostok 
19.04.201413:00Kyran Shymkent1-0 Okzhetpes Kokshetau 
19.04.201413:00CSKA Almaty3-3 FC Astana 
19.04.201412:00Maktaaral FC0-2 Gefest Qaraghandi 
19.04.201412:00FC Kyzylzhar Petropavlovsk0-1 Sunkar Qaskeleng 
18.04.201413:00Bayterek Astana2-1 Bolat 

Brazil State 1 - Cearense 1. Lig 2. Grup Turu Playoff - 2014

Puan Durumu
17.04.201404:00Fortaleza0-0 Ceara 

Brazil State 1 - Pernambucano Playoff - 2014

Puan Durumu
17.04.201404:00Sport2-0 Nautico 
17.04.201402:00Salgueiro1-1 Santa Cruz 

Kenya Cup 1 - İlk 8'ler Kupası - 2014

Puan Durumu
19.04.201415:00KCB2-1 (1-0) Ulinzi Stars 

Israel 2 - 2. Lig Play Off - Yükselme Grubu - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201416:00Hapoel Petach Tikva1-1 (0-0) Beitar Shimshon Tel Aviv 
18.04.201416:00Maccabi Ahi Nazrat1-1 (0-1) Hapoel Afula 
18.04.201416:00Hapoel Natzrat-Elite1-6 (0-3) Hapoel Ramat Gan 

Israel 2 - 2. Lig Play Off - Düşme Grubu - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201416:00Ironi Rishon Lezion3-0 (1-0) Maccabi Umm al-Fahm 
18.04.201416:00Hapoel Ashkelon0-2 (0-0) Hapoel Jerusalem 

Australia 2 - Northern New South Wales - Eyalet Ligi - 2014

Puan Durumu
19.04.201407:45Broadmeadow Magic0-1 Newcastle Jets Youth 
18.04.201411:00Edgeworth Eagles7-0 Charlestown City Blues 
18.04.201408:30Lambton Jaffas FC1-2 Weston Workers 

Greece 2 - Football League promotion group - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201418:00Fostiras1-0 (0-0) Olymp. Volou 
17.04.201417:30Aiginiakos FC1-1 (1-0) I. Psachna 
17.04.201415:30Chania FC3-0 (3-0) Iraklis 
17.04.201415:30Niki Volou1-0 (1-0) Kerkyra 

Latvia 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201416:00Rigas Futbola skola4-0 FK Jekabpils/JSC 
19.04.201416:00Varaviksne6-0 Preilu 
19.04.201416:00Salaspils2-3 Saldus 
19.04.201416:00Plavinas/DM1-10 Rezekne/BJSS 
19.04.201414:00Valmieras FK6-0 Smiltene 
19.04.201414:00Auda3-1 FK Tukums 2000 

Israel 1 - 1. Lig Play Off - Düşme Grubu - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:00Ashdod SC1-0 (0-0) Hapoel Acco 
19.04.201418:00Ironi Ramat Hasharon4-1 (0-1) Maccabi Petach Tikva 
19.04.201418:00Bnei Yehuda Tel Aviv1-3 (1-1) Hapoel Raanana 

Australia 2 - Tazmanya Ligi - 2014

Puan Durumu
19.04.201411:00Olympia FC Warriors3-1 Launceston City 
19.04.201409:00Devonport City2-0 Glenorchy Knights 
19.04.201407:00Kingborough Lions1-4 South Hobart 
18.04.201408:00Hobart Zebras4-0 Northern Rangers 

Israel 1 - 1. Lig Play Off - Şampiyonlar Grubu - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:30Maccabi Haifa2-1 (2-1) Hapoel Beer Sheva 
19.04.201417:00Ironi Kiryat Shmona1-1 (0-0) H. Tel-Aviv 

Australia 3 - New South Wales Premier League 2 - 2014

Puan Durumu
19.04.201412:30Sydney University4-2 Bankstown Berries 
19.04.201412:30Mt Druitt Town Rangers0-5 Central Coast Mariners Academy 
19.04.201412:30Spirit FC1-0 Fraser Park 

USA 3 - USL Pro Ligi - 2014

Puan Durumu
19.04.201402:25Charleston Battery1-1 (0-0) New York Red Bulls Reserves 

Mozambique 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201416:00Desportivo de Maputo0-0 Costa do Sol 
19.04.201416:00Textil do Pungue1-1 Ferroviario Pemba 

Latvia 1 - Premier Lig - Virsliga - 2014

Puan Durumu
19.04.201417:00FK Spartaks1-1 (1-0) FC Jurmala 
19.04.201414:00Daugava Daugavpils1-0 (1-0) FS Metta/LU 

Argentina 3 - Argentino A Relegation Group A - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201420:05Club Rivadavia0-1 (0-0) C.Cipolletti 
19.04.201402:10Mar del Plata1-1 (1-0) Deportivo Maipu 

Argentina 3 - Argentino A Relegation Group B - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201422:00Racing Olavarría0-3 (0-0) CD Libertad 
19.04.201421:00G.Esgrima2-0 (0-0) C.Cordoba 

Argentina 3 - Argentino A Relegation Group C - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201422:00Deportivo San Jorge Tucuman0-1 (0-0) CA Chaco For Ever 

Argentina 3 - Argentino A 2nd stage - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201403:30JU Universitario4-2 (2-0) G.Brown 

South Korea 1 - K Ligi - 2014

Puan Durumu
19.04.201410:00Nowon Hummel0-4 (0-2) Daejeon Citizen 
19.04.201410:00Suwon City3-2 (1-1) Bucheon FC 1995 
19.04.201408:00Gangwon FC0-1 (0-0) Daegu FC 

Brazil State 1 - Amapaense 1. Tur - 2014

Puan Durumu
18.04.201402:00Santana1-1 Santos AP 

Australia 2 - New South Wales - Eyalet Ligi - 2014

Puan Durumu
19.04.201412:30Blacktown Spartans4-1 Manly United 
19.04.201412:30Bonnyrigg White Eagles3-0 St George FC 
19.04.201412:30Sutherland Sharks3-4 Blacktown City Demons 
19.04.201412:30Sydney United5-1 South Coast Wolves 
18.04.201412:30Sydney Tigers1-3 Sydney Olympic 

Faroe Islands 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
17.04.201420:30Fuglafjørdur3-0 EB/Streymur 
17.04.201418:00Skála1-1 Vikingur 
17.04.201417:00Klaksvik4-1 AB Argir 
17.04.201417:00B68 Toftir2-4 B36 Tórshavn 
17.04.201417:00HB Tórshavn4-1 NSI Runavik 

China 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201410:30Chongqing L.4-2 Shenzhen Ruby 
19.04.201410:30Hebei Zhongji2-0 Shijiazhuang Yongchang 
19.04.201410:30Qingdao Jonoon0-1 Beijing Baxy 
19.04.201410:30Guangdong Sunray Cave1-1 Hunan Billows 
19.04.201410:00Tianjin Songjiang4-0 Qingdao Hainiu 
19.04.201410:00Anhui Jiufang1-2 Hubei Orient 
19.04.201409:30Yanbian1-0 Xinjiang Tianshan 

Kenya 2 - 1. Lig, Süper A Bölgesi - 2014

Puan Durumu
19.04.201415:00Ligi Ndogo0-3 Nakumatt 
19.04.201415:00FC Talanta2-1 Moyas 

Kenya 2 - 1. Lig, Süper B Bölgesi - 2014

Puan Durumu
19.04.201415:00Sher Karuturi0-4 Shabana 
19.04.201415:00Kakamega Homeboyz3-0 Zoo Kericho 
19.04.201415:00Nzoia United1-2 Agrochemicals 

Australia 2 - Victorian - Eyalet Ligi - 2014

Puan Durumu
19.04.201412:30Goulburn Valley Suns3-4 Werribee City 
17.04.201413:30Pascoe Vale SC2-1 Heidelberg United 
17.04.201413:30South Melbourne2-0 Ballarat Red Devils 
17.04.201413:15Dandenong Thunder SC0-0 Oakleigh Cannons 

Brazil State 1 - Paraibano 2.Tur - 2014

Puan Durumu
17.04.201402:30Sousa1-0 Centro Sportivo Paraibano 
17.04.201402:30Atletico Cajazeirense1-1 Treze 

Kazakhstan 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201414:00Aktobe3-0 (1-0) Kaisar Kyzylorda 
19.04.201413:00Taraz3-3 (0-1) Atyrau 
19.04.201413:00Spartak Semey1-1 (0-1) Zhetysu Taldykorgan 
19.04.201413:00Shakhtyor Karagandy3-1 (2-0) Ordabasy Shymkent 
19.04.201413:00Tobol Kostanay2-2 (0-2) Kairat Almaty 
19.04.201412:00Irtysh Pavlodar3-4 (3-2) Lokomotiv Astana 

South Korea 2 - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201409:00Changwon City0-2 Incheon Korail 
19.04.201409:00Ulsan Mipo1-1 Gangneung City 
19.04.201409:00Daejeon H & N1-0 Mokpo City 
19.04.201409:00Cheonan City0-1 Busan Transport Corp 
19.04.201409:00Gimhae2-2 Yongin City 

Australia 2 - Western - Eyalet Ligi - 2014

Puan Durumu
19.04.201410:00Stirling Lions1-4 Bayswater City 
19.04.201410:00ECU Joondalup0-2 Balcatta 
19.04.201410:00Perth3-3 Inglewood United 
19.04.201410:00Perth Glory B6-0 Armadale 
19.04.201410:00Cockburn City0-5 Floreat Athena 
19.04.201410:00Subiaco2-4 Sorrento 

Ireland 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
18.04.201421:45Cork City3-1 (0-0) Drogheda 
18.04.201421:45Dundalk2-2 (0-1) Shamrock 
18.04.201421:45Limerick FC2-1 (1-1) Athlone 
18.04.201421:45St.Patricks3-1 (1-1) Bohemians 
18.04.201421:45Sligo Rovers5-0 (2-0) UC Dublin FC 
18.04.201419:00Bray Wanderers0-0 (0-0) Derry 

Barbados 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
18.04.201404:00Weymouth Wales3-2 Pride of Gall Hill 
18.04.201402:00Silver Sands Football Club2-1 Pinelands 

Estonia 2 - Esiliiga - 2014

Puan Durumu
18.04.201419:00Kuressare5-4 JK Vaprus P 
18.04.201419:00Vaendra JK Vaprus0-1 Flora Rakvere 

South Korea 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201410:00Chunnam Dragons0-2 (0-1) Jeonbuk FC 
19.04.201408:00Ulsan Hyundai2-2 (0-1) Suwon S.B. 
19.04.201408:00Busan I'Park1-0 (1-0) Seongnam I. 

Estonia 1 - Premium Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201418:45Talinna Kalev1-4 (1-2) Flora Tallinn 
19.04.201416:00JK Sillamae Kalev0-3 (0-1) Nomme Kalju 
19.04.201413:00Johvi JK Orbit0-4 (0-2) Levadia Tallinn 
18.04.201419:00Tammeka2-4 (1-3) Paide Linnameeskond 
18.04.201418:45Trans Narva1-1 (1-1) FC Infonet 

Australia 2 - Queensland - Eyalet Ligi - 2014

Puan Durumu
17.04.201412:00Redlands United5-4 Moreton Bay United 

Nigeria 1 - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:00Sharks2-0 Nasarawa United 
19.04.201418:00Warri Wolves1-0 E. Rangers 

Brazil State 1 - Rondoniense - 2014

Puan Durumu
17.04.201402:30Rolim de Moura1-0 Vilhena 

Brazil State 1 - Tocantinense 1. Grup Turu - 2014

Puan Durumu
18.04.201423:00Colinas EC2-2 Tocantins FC TO 
18.04.201422:00Gurupi2-1 Araguaina 
17.04.201422:00Tocantinopolis0-1 Interporto 

Thailand 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201416:15Chonburi0-0 (0-0) Suphanburi FC 
19.04.201415:00Muang Thong United2-1 (1-0) Chiangrai United 
19.04.201415:00Air Force United FC0-1 (0-0) Samut Songkram 
19.04.201414:00Chainat FC1-0 (0-0) Songkhla United FC 
19.04.201414:00Thai Port FC1-0 (0-0) Buriram PEA 

Haiti 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
17.04.201418:00Baltimore SC0-0 Cavaly 
17.04.201418:00Racine0-2 Petit Goave 
17.04.201418:00AS Mirebalais1-1 Don Bosco SC 

Australia 2 - Southern - Eyalet Ligi - 2014

Puan Durumu
19.04.201408:30West Adelaide2-1 Para Hills Knights 
19.04.201408:30Adelaide Raiders1-3 North Eastern Metro Stars 
19.04.201408:30Adelaide Blue Eagles1-2 Adelaide Comets 
19.04.201408:30South Adelaide1-2 Croydon Kings 
19.04.201408:30Campbelltown City0-2 Western Strikers 
19.04.201408:30Adelaide City5-0 Cumberland United 
17.04.201413:00White City Woodville3-1 Adelaide Galaxy 

Angola 1 - 1. Lig Girabola - 2014

Puan Durumu
19.04.201418:00Sagrada Esperanca0-0 Primeiro de Maio 
19.04.201418:00Interclube0-1 Progresso Sambizanga 
19.04.201418:00Recreativo do Libolo1-0 Kabuscorp Palanca 
19.04.201418:00ASA Luanda1-0 CD Huila 
19.04.201418:00Uniao Sport Clube do Uige0-0 Onze Bravos 
18.04.201420:00Benfica Luanda1-0 CR da Caala 

Brazil State 1 - Sergipano 2. Grup Turu - 2014

Puan Durumu
11.05.201422:00Olímpico SE0-3 Estanciano EC 
08.05.201402:30Lagarto AC3-0 Olímpico SE 
04.05.201422:00Olímpico SE0-3 Itabaiana Coritiba FC 
02.05.201402:30Amadense EC3-0 Olímpico SE 
27.04.201422:00CD Caninde Sao Francisco3-0 Olímpico SE 
24.04.201402:30Olímpico SE0-3 Sergipe 
20.04.201422:00Itabaiana3-0 Olímpico SE 
17.04.201402:30Sergipe2-1 Itabaiana 

Sudan 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
18.04.201420:00Khartoum-32-0 Al-Amal 
17.04.201420:00Al Ahly Shendi1-0 El-Ahli Atbara 
17.04.201416:30Al-Hilal Kaduqli0-1 Hilal Al-Fasher 
17.04.201416:30Al-Nil0-0 Al-Merreikh 

Cameroon 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
17.04.201417:30Canon Sportif0-2 Scorpion 

Uruguay 1 - Primera Division Clausura - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201421:30Sud America2-1 (1-0) River Plate 
19.04.201421:30Nacional3-0 (1-0) Cerro Largo 
19.04.201421:30Danubio2-1 (1-0) Racing 

Indonesia 1 - Super League First Round East - 2014

Puan Durumu
19.04.201411:30Persipura1-1 PSM 
19.04.201411:30Persela2-0 Persiba Bantul 
18.04.201415:00Persepam Madura United2-1 Persiram 

Indonesia 1 - Super League First Round West - 2014

Puan Durumu
19.04.201415:00Arema3-0 Pelita Jaya 
18.04.201411:30Persita1-2 Barito Putera 

Colombia 2 - Torneo Postobon - Apertura - 2014

Puan Durumu
17.04.201419:30Centauros2-0 CD Jaguares 

Colombia 1 - Liga Postobon - Apertura - 2014

Puan Durumu
17.04.201404:00Itagui1-1 (1-0) Atletico Nacional 
17.04.201402:00Santa Fe2-2 (0-1) Autonoma 

Guatemala 2 - Primera Division - Clausura - Group B - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201405:00Sacachispas Chiquimula1-0 Antigua Guatemala 

Guatemala 1 - Liga Nacional Clausura - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201405:00Deportivo Marquense3-0 (0-0) Penarol LM 

Brazil State 1 - Capixaba - 2014

Puan Durumu
10.05.201421:00Conilon0-3 Sao Mateus 
04.05.201421:00Castelo FC3-0 Conilon 
01.05.201402:15Conilon0-3 Vitoria ES 
26.04.201421:00Linhares3-0 Conilon 
19.04.201402:15Conilon0-3 Colatina S.E 

Malaysia 1 - Süper Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201415:45Pahang4-1 Sime Darby 
19.04.201415:45Selangor1-0 Singapore Lions XII 
19.04.201415:45Terengganu0-2 Perak 
19.04.201415:45ATM FA4-1 Selangor Pkns FC 
18.04.201415:45Johor FC2-1 PBDKT T-Team FC 
18.04.201415:45Kelantan0-1 Sarawak FA 

Costa Rica 1 - Primera - Clausura - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201405:00LD Alajuelense1-0 (0-0) Belen 
17.04.201423:00Deportiva Carmelita4-2 (3-0) Limon 
17.04.201405:00C.S. Cartaginés2-0 (1-0) Santos de Guápiles 
17.04.201405:00D,Saprissa1-1 (1-0) Club Sport Herediano 
17.04.201405:00Municipal Pérez Zeledón4-2 (2-0) Puntarenas FC 
17.04.201403:00Universidad de Costa Rica2-1 (1-0) Uruguay 

Venezuela 1 - Primera Division - Clausura - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201402:30Anzoategui1-1 (0-0) Zamora FC 

Vietnam 1 - V-league - 2014

Puan Durumu
19.04.201412:30Da Nang1-1 (1-0) Hoang Anh Gia Lai 
19.04.201412:00TT Ha Noi2-2 (2-1) QNK Quang Nam 
18.04.201412:00LS Thanh Hoa3-2 (2-2) Than Quang Ninh 

Mexico 1 - Liga MX Clausura - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201403:30Morelia5-1 (3-1) Cruz Azul 

Chile 1 - Primera - Clausura - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201421:00Univ. Conce1-0 (0-0) Univ. de Chile 
19.04.201418:30Palestino0-1 (0-1) Municipal Iquique 
19.04.201418:30Rangers0-2 (0-0) Audax Italiano 

Egypt 1 - Premier Lig Grup 1 - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:00El Entag El Harby0-1 (0-1) ENPPI 
19.04.201416:30El Gounah1-0 (1-0) Arab Contractors 
19.04.201416:30Misr El-Maqasha1-1 (1-1) El Raja Marsa Matruh 
19.04.201416:30El Dakhleya0-3 (0-1) Smouha SC 
19.04.201416:30Al Ittihad2-1 (1-1) Ghazl Al Mehalla 

Egypt 1 - Premier Lig Grup 2 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201419:00El Zamalek4-0 (1-0) El Minya 
17.04.201416:30Olympic El Qanah FC2-1 (0-1) Wadi Degla FC 
17.04.201416:30Itthad Al Shortah2-0 (1-0) El Hodood 
17.04.201416:30Al Masry1-1 (1-1) El Geish 

Romania Cup 1 - Cup - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201420:30Dinamo Bükres1-1 (0-1) Steaua Bükres 

Uruguay 2 - Segunda Division - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201421:30Villa Teresa0-1 Rampla Juniors 

Champions League - Kadınlar Şampiyonlar Ligi - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:00Birmingham City0-0 Tyresö FF 
19.04.201415:00Potsdam0-0 VfL Wolfsburg 

Libya 1 - Premier Lig A Grubu - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:00Al-Nasser1-0 Al-Hilal 

Libya 1 - Premier Lig B Grubu - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201418:00Al-O.Zaouia0-0 Al-Ittihad 
18.04.201417:00Al Ahli B2-2 Al-Tahaddi 

Greece 3 - Football league 2 Group 2 - 2013/2014

Puan Durumu
25.05.201417:00Keravnos Thesprotikou3-0 Tylikratis FC 
18.05.201417:00Tylikratis FC0-3 Agios Thomas 
11.05.201417:00Kastoras3-0 Tylikratis FC 
04.05.201417:00Tylikratis FC0-3 Thesprotos FC 
27.04.201417:00Eth.Filippiadas3-0 Tylikratis FC 

Greece 3 - Football league 2 Group 3 - 2013/2014

Puan Durumu
25.05.201417:00Lefkadia Naousas3-0 Pyrgetos FC 
18.05.201417:00Pyrgetos FC0-3 Rigas Feraios 
11.05.201417:00Pyrgetos FC0-3 Achilleas Neokaisareias 
04.05.201417:00Machitis Terpsitheas3-0 Pyrgetos FC 
27.04.201417:00Pyrgetos FC0-3 Naousa FC 

Greece 3 - Football league 2 Group 5 - 2013/2014

Puan Durumu
25.05.201417:00Ao Mykonos3-0 Olympiakos Lavrio 
18.05.201417:00E.Asteras0-3 Doxa Vyrona 
18.05.201417:00Rouvas3-0 Olympiakos Lavrio 
11.05.201417:00Ionikos3-0 E.Asteras 
11.05.201417:00Olympiakos Lavrio0-3 Atromitos Piraeus 
04.05.201417:00E.Asteras0-3 Giouchtas FC 
04.05.201417:00Proodeftiki3-0 Olympiakos Lavrio 
27.04.201417:00Paneleysiniakos3-0 E.Asteras 

India 1 - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:30Pune FC1-2 (1-0) East Bengal Club 
19.04.201414:00Churchill Brothers0-2 (0-0) Chirag United 

Morocco 2 - Elite 2 - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:00Chabab Atlas Khenifra3-0 JSM Laayoune 
19.04.201418:00IZK Khemisset1-1 Racing de Casablanca 
19.04.201418:00Youssoufia Berrechid2-1 Ittihad Tanger 
19.04.201418:00JSK Chabab Kasba Tadla0-0 CODM Meknes 

Lebanon 1 - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201415:30Trables SC2-1 Salam Zgharta 
19.04.201415:30Tadamon Sour3-2 Al Egtmaaey trablos 
19.04.201415:30Al-Mabarrah0-2 Al Akhaahli Alahly 
19.04.201415:30Al-Safa0-2 Al-Nejmeh 

Bahrain 1 - Premiere Lig - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201419:45Al-Shabbab0-1 Al-Rifaa 
18.04.201417:30Al-Hadd1-0 Malkia 

Ghana 1 - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:00Dwarfs4-1 Heart of Lions 
19.04.201418:00Kotoko0-1 Inter Allies FC 

Botswana 1 - Premier League - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:30Flamengo Santos0-0 Orapa United FC 
19.04.201416:30Wonder Sporting FC0-0 Notwane FC 
19.04.201416:30TAFIC2-3 Nico United 
18.04.201416:30B.M.Commission4-1 Motlakase 
18.04.201416:30Gaborone Utd.0-0 Miscellaneous 
18.04.201416:30Extension G.2-2 Township R. 
18.04.201416:30B.D.Force XI1-1 ECCO City G. 

Oman 1 - Omantel Professional League - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:15Al-Oruba1-1 Saham 
17.04.201419:30Al-Seeb8-1 Al Ittihad 
17.04.201416:45Fnjaa1-1 Al-Msnaa 

Jordan 1 - Pro Ligi - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:00Al-Faisaly1-0 M.Bani Hasan 
19.04.201418:00Al-Jazeera1-1 That Ras 
18.04.201418:00Ramtha SC3-4 S. Al-Ordon 
18.04.201416:00Al-Sareeh0-1 Al-Hussein 
17.04.201418:00Al-Baqa´a6-0 Al-Arabi 
17.04.201418:00AL Shaik Hussian0-3 Al-Wihdat 

Azerbaijan 2 - 1. Division - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201414:00P.Neftcala1-0 Shahdag Samur 
19.04.201414:00Neftchi ISM4-0 Lokomotiv-Bilajary FK 
19.04.201414:00Turan Tovuz2-1 Ganja 
19.04.201414:00Araz PFK4-0 Geyazan Gazakh 
18.04.201414:00Energetik FC0-0 MOIK 
18.04.201414:00Shamkir1-0 Karvan Evlakh 

Russia Cup 1 - Rusya Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201418:30FK Rostov3-1 (2-1) Luch Energiya 

Albania 2 - 1. Division - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Din. Tirana0-4 Apolonia 
19.04.201417:00Pogradeci1-0 KF Kamza 
19.04.201417:00Adriatiku Mamurrasi4-3 Elbasani 
19.04.201417:00Himara1-0 Terbuni Puke 
19.04.201417:00KS Albpetrol Patos3-1 Luftetari 
19.04.201417:00KS Veleciku Koplik2-1 Shkumbini 
19.04.201417:00Butrinti Sarande0-2 Ada Velipoje 
19.04.201417:00Tomori1-3 Burreli 

Hong Kong 1 - First Division - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201412:30TSW Pegasus2-0 Fourway Athletics 
19.04.201409:30Citizen2-1 Southern District RSA 
17.04.201415:00Kitchee1-1 South China 

South Africa 2 - National First Division - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:00Vasco da Gama2-1 Roses United FC 
19.04.201416:00Maluti FET College0-0 Milano United FC 
19.04.201416:00Thanda Royal Zulu2-1 Jomo Cosmos 
19.04.201416:00Blackburn Rovers0-1 African Warriors 
18.04.201420:30Santos1-1 Baroka FC 

Italy 3 - Serie C1 B - 2013/2014

Puan Durumu
04.05.201416:00Ascoli3-0 Nocerina 
27.04.201416:00Nocerina0-3 Barletta 

Kuwait 1 - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201420:15Al-Tadhamon4-2 Al Sahel SC 
19.04.201420:15Kazma0-1 Al-Quadsia 
18.04.201421:15Al Yarmouk Kuwait1-0 Al-Arabi 
18.04.201420:15Al-Salmiyah5-1 Al-Shabab SC 
18.04.201417:30Al-Kuwait3-1 Al-Salibikhaet 
18.04.201417:30Khaitan SC1-4 Al-Jahra 

Georgia 2 - Pirveli Liga grp. B - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201415:00Sulori Vani2-3 FC Chiatura 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 17 - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:00Ejea3-0 Altorricón 
17.04.201419:00CD Tamarite2-0 Sabinanigo 
17.04.201418:30SD Tarazona3-1 CD Oliver 
17.04.201418:00Utebo0-1 SD Borja 
17.04.201413:00CD Teruel0-5 AD Almudevar 
17.04.201413:00Cuarte Ind.2-1 CF Illueca 
17.04.201413:00Barbastro3-1 At. Calatayud 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 14 - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201420:30Don Benito1-1 CD Azuaga 
17.04.201420:00Santa Amalia2-2 CD Castuera 
17.04.201419:30RCP Valverdeno3-3 Diter Zafra 
17.04.201419:30Olivenza0-0 CA Pueblonuevo 
17.04.201419:00At. San José1-0 Don Benito 
17.04.201418:00CD Azuaga3-2 UP Plasencia 
17.04.201418:00Cacereno B1-1 Extremadura 
17.04.201418:00Villanovense0-1 Jerez CF 
17.04.201413:00Miajadas2-0 CD Hernan Cortes 
17.04.201413:00Ciudad Plasencia0-4 UD Fuente de Cantos 
17.04.201412:30UD Badajoz0-0 CD Coria 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 7 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201413:15S.S.Reyes1-0 AD Union Adarve 
17.04.201413:00Alcobendas CF0-1 Atletico Pinto 
17.04.201413:00Aravaca CF1-2 Inter de Madrid 
17.04.201413:00Pozuelo Alarcon2-2 RCD Carabanchel 
17.04.201412:30CD Vicalvaro0-0 CU Collado Villalba 
17.04.201412:30Parla2-0 CD Los Yebenes San Bruno 
17.04.201412:30AD Torrejon CF1-2 Colmenar Viejo 
17.04.201412:30San Fernando0-1 Rayo Majadahonda 
17.04.201412:30R.Vallecano B3-1 Trival Valderas 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 2 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201420:30Urraca CF1-1 CD Praviano 
17.04.201419:00Atletico de Lugones0-2 CD Tuilla 
17.04.201419:00UC Ceares0-2 CD Cudillero 
17.04.201418:00CD Lealtad3-0 UD Gijon Industrial 
17.04.201418:00UP Langreo4-1 Real Tapia CF 
17.04.201413:00Oviedo B3-1 Real Aviles CF B 
17.04.201413:00CD Covadonga2-1 Entregu CF 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 3 - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:30UM Escobedo1-0 Castro CF 
17.04.201418:30Club Deportivo Colindres0-2 CD Cayon 
17.04.201418:00SD Gama0-1 Vimenor CF 
17.04.201418:00Santona CF1-1 Buelna 
17.04.201413:00Ribamontan Mar0-0 CD Laredo 
17.04.201413:00Racing Santander B1-0 Siete Villas 
17.04.201413:00Rayo Cantabria2-0 Selaya FC 
17.04.201413:00CD Bezana0-2 UM Escobedo 
17.04.201412:45CD Guarnizo1-3 At. Albericia 
17.04.201412:45Barreda Balompie0-4 RS Gimnastica 
17.04.201412:30Castro CF4-0 Pontejos 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 6 - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:00At. Sanguntino1-0 CF Borriol 
18.04.201418:30Pinoso CF2-0 CF Torre Levante 
18.04.201418:00CF Cullera1-0 La Nucia 
18.04.201413:00Ribarroya CF3-2 Alzira 
17.04.201421:00Muro CF1-0 Jove Espanol 
17.04.201419:00FC Torrevieja2-1 CD Acero 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 4 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201412:30Portugalete0-2 Zalla 
17.04.201412:30CD Basconia2-1 Club Bermeo FT 
17.04.201412:30C. Durango0-1 Alaves B 
17.04.201412:00CD Elgoibar0-0 Santutxu FC 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 1 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201419:30Rapido de Bouzas2-1 CD Dorneda 
17.04.201419:00Cerceda2-1 Negreira 
17.04.201419:00CD As Pontes3-0 SD Grixoa 
17.04.201418:30Betanzos CF0-1 RC Villalbes 
17.04.201418:00UD Barbadas3-2 CD Boiro 
17.04.201418:00Deportivo LC B0-2 UD Somozas 
17.04.201418:00Alondras4-1 CD Choco 
17.04.201418:00Laracha CF3-1 Cultural Areas 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 5 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201421:30Manlleu0-0 Santfeliuenc FC 
17.04.201420:30Castelldefels3-3 Palamos 
17.04.201419:00Pobla Mafumet0-1 UE Vilassar de Mar 

Spain 4 - 3. Lig, 13. Grup - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:00Yeclano6-2 Muleno CF 
17.04.201419:00Cartagena FC1-1 CD Bullense 
17.04.201419:00Costa Calida4-0 Olimpico de Totana 
17.04.201413:00Moratalla1-5 Mar Menor 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 16 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201419:00At. Vianes0-5 CD Varea 
17.04.201419:00Arnedo0-1 San Marcial 
17.04.201418:00Naxara1-0 Oyonesa 
17.04.201418:00Pradejon1-4 Agoncillo 
17.04.201417:45CDFC La Calzada0-0 Alfaro 
17.04.201417:30At. River Ebro1-1 Pena Balsamaiso CF 
17.04.201413:00Berceo2-2 CD Calahorra 
17.04.201413:00CF Ciudad de Alfaro1-3 Haro 
17.04.201413:00Calasancio0-3 Anguiano 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 9 - 2013/2014

Puan Durumu
11.05.201417:30Union Estepona0-2 Casino del Real 
04.05.201417:30UD Maracena2-0 Union Estepona 
01.05.201417:30CD Huercal2-0 Union Estepona 
27.04.201417:30Union Estepona0-2 Huector Tajar 
20.04.201417:30CD Martos2-0 Union Estepona 
17.04.201419:00Huector Tajar1-2 Atarfe Industrial CF 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 12 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201414:30Union Viera CF2-0 UD Ibarra 
17.04.201414:30Dep. Marino2-1 Tenisca 
17.04.201414:00CD El Cotillo1-2 Lanzarote 
17.04.201414:00Mensajero5-0 Club Atletico Victoria 
17.04.201414:00At. Granadilla6-1 Realejos 
17.04.201414:00CD Vera Puerto de la Cruz5-1 San Isidro 
17.04.201414:00Las Zocas1-0 UD Telde 
17.04.201414:00CD Union Sur Yaiza1-3 Estrella 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 15 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201420:00Murchante3-1 Cortes 
17.04.201418:00CD Corellano1-4 Valle de Egues 
17.04.201418:00CD Lagun Artea3-0 Atletico Artajones 
17.04.201417:30At. Valtierrano3-1 CD Erriberri 
17.04.201413:00CD Beti Onak1-0 Chantrea 
17.04.201413:00Huarte1-1 UCD Burlades 
17.04.201413:00Osasuna B0-2 U. Mutilvera 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 18 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201418:30CD Pedroneras1-0 Almansa 
17.04.201418:30G. Alcazar1-2 Puertollano 
17.04.201418:00Hellin1-1 CF Talavera de la Reina 
17.04.201418:00Mora1-0 Villarrubia CF 
17.04.201418:00Socuellamos2-1 Albacete B 
17.04.201413:30Villarrobledo3-0 Club Atletico Ibanes 
17.04.201413:00CDE EF Zona 51-3 La Gineta 
17.04.201413:00Manzanares CF0-0 Quintanar Rey 

Netherlands 3 - Topklasse Saturday - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:00IJsselmeervogels2-1 GVVV Veenendaal 
19.04.201416:00ONS Sneek1-1 Kozakken Boys 
19.04.201415:30Ter Leede0-2 Excelsior Maassluis 
19.04.201415:30HHC4-0 SVV Scheveningen 
19.04.201415:30Noordwijkerhout0-2 Spakenburg 
19.04.201415:30Barendrecht3-3 Katwijk 
19.04.201415:30Rijnsburgse Boys3-0 Capelle 
19.04.201415:30Lisse4-0 Excelsior '31 

Netherlands 3 - Topklasse Sunday - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:30Haaglandia/Winston6-2 ADO '20 
19.04.201418:00RKSV Leonidas1-2 FC Chabab 
19.04.201418:00UNA4-0 Juliana 31 
19.04.201418:00Be Quick G3-2 HSC '21 
19.04.201418:00Lienden1-3 WKE Emmen 
19.04.201418:00JVC Cuyk4-2 VVSB 

Lesotho 1 - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201416:00Matlama1-1 Linare 
18.04.201416:00Melele FC1-0 Mphatlalatsane 
18.04.201416:00LDF1-2 Lioli 
18.04.201416:00Bantu United8-1 Mpharane Celtics 

Tanzania 1 - Premier League - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:00Mbeya City1-0 JKT Mgambo 
19.04.201416:00Prisons SC1-0 Ashanti United SC 
19.04.201416:00JKT Oljoro FC1-1 Mtibwa Sugar 
19.04.201416:00Coastal Union0-1 Kagera Sugar 
19.04.201416:00Young Africans1-1 Simba SC 

Albania 1 - Süperlig - 2013/2014

Puan Durumu
10.05.201416:00Bylis0-3 Kukesi 
03.05.201416:00Teuta Durres3-0 Bylis 
30.04.201416:00Bylis0-3 Besa 
26.04.201416:00Flamurtari3-0 Bylis 
19.04.201416:00Bylis0-3 KF Tirana 
19.04.201415:00Kastrioti2-4 Vllaznia 

Morocco 1 - Botola Pro - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201422:00MAS Fes1-0 (0-0) OCS Safi 
19.04.201420:00WAC Casablanca2-0 (0-0) CR Al Hoceima 
19.04.201417:30ASS Sale0-0 (0-0) Widad Fez 

Wales 1 - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:30Airbus UK1-2 (1-0) Carmarthen 
18.04.201421:30Port Talbot1-1 (0-1) Aberystwyth 
18.04.201417:00Bala Town2-4 (2-3) Prestatyn Town FC 
18.04.201417:00Rhyl0-3 (0-1) Newtown 
18.04.201416:30Bangor City1-9 (1-5) TNS 

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 11 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201419:00Santa Eulalia2-0 Campos 
17.04.201418:30Alcudia2-3 CD Manacor 
17.04.201418:00Penya Ciutadella Esportiva2-1 Montuiri 
17.04.201418:00SD Formentera2-1 San Rafael 
17.04.201418:00Poblense1-1 Collerense 
17.04.201413:00Mallorca B3-0 CF Platges de Calvia 
17.04.201413:00UD Rotlet Molinar1-2 CD Atletico Rafal 
17.04.201413:00Ferriolense2-0 Mercadal 
17.04.201413:00Binissalem1-1 Llosetense 

Uganda 1 - Süper Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:30Proline2-0 Children Restoration Outreach FC 
18.04.201416:30Bunamwaya SC0-0 URA FC 
18.04.201416:30SC Villa1-1 Masaka Local 
18.04.201416:30Simba FC0-0 Uganda Police 
18.04.201416:30Express SC2-0 Soana FC 
18.04.201416:30SC Victoria University1-0 BUL FC 

Luxembourg 2 - Promotion D'Honneur - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:00CS Pétange2-4 US Hostert 
19.04.201419:00Union 052-1 Jeunesse Junglinster 
19.04.201419:00CS Muhlenbach Lusitanos3-1 FC Alliance Aischdall HE 
19.04.201419:00FF Norden 022-4 FC Rodange 91 
19.04.201419:00Erpeldange2-2 Una Strassen 
19.04.201419:00US Mondorf les Bains2-0 US Sandweiler 
19.04.201418:00Marisca Miersch0-4 Victoria Rosport 

France 4 - CFA - Grup A - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:00S. St.Gratien1-1 Chambly 

France 4 - CFA - Grup C - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:30Pau2-0 US Le Pontet 
17.04.201420:00Valence0-0 Grenoble 

France 4 - CFA - Grup D - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201420:00Romorantin0-1 St. Malo 
19.04.201419:30Trelissac1-1 Les Herbiers 
19.04.201419:30Concarneau0-3 Villenave 
19.04.201419:30Vendee F. F.0-0 Nantes B 
19.04.201419:00Stade Bordelais4-0 Pontivy 
18.04.201420:30Avranches2-0 Plabennec 

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Lig FBiH - 2013/2014

Puan Durumu
31.05.201418:30NK Mladost Doboj Kakanj3-0 NK Troglav 
24.05.201418:30NK Troglav0-3 Capljina 
17.05.201418:30NK Troglav0-3 Igman Konjic 
14.05.201418:00Gradina Srebrenik3-0 NK Troglav 
10.05.201418:00NK Troglav0-3 Iskra Bugojno 
03.05.201418:00HNK Branitelj3-0 NK Troglav 
26.04.201417:30NK Troglav0-3 Orasje 
19.04.201417:30Iskra Bugojno2-0 Capljina 
19.04.201417:30HNK Branitelj3-0 Gradina Srebrenik 
19.04.201417:30Orasje2-0 Igman Konjic 
19.04.201417:30Rudar Kakanj3-0 NK Troglav 
19.04.201417:30GOSK Gabela0-0 FK Radnicki 
19.04.201417:30Buducnost1-3 Sloboda Tuzla 
19.04.201417:30NK Podgrmec1-0 NK Mladost Doboj Kakanj 
19.04.201417:30NK Bratstvo0-0 Jedinstvo Bi 

Moldova 2 - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201416:00FC Victoria Bardar3-1 FC Sheriff II 
18.04.201416:00FC Sfintul Gheorghe4-0 Gagauziya 
18.04.201416:00Lilcora1-1 Locomotiv 
18.04.201416:00CF Riscani2-2 FC Edinet 
18.04.201416:00Saxan Ceadir-Lunga1-1 CSCA Buiucani 
18.04.201416:00Intersport Aroma3-3 FC Slobozia Mare 

Serbia 2 - Prva Liga - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Teleoptik2-2 FK Sindelic Beograd 
19.04.201417:00Jedinstvo Putevi0-0 Bežanija 
19.04.201417:00Proleter2-1 Timok 
19.04.201417:00Borac C.1-0 FC Smederevo 
19.04.201417:00Mladost L2-1 FK Dolina Padina 

Wales 2 - Huws Gray Alliance Ligi - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:30Buckley Town2-4 Conwy Borough FC 
19.04.201416:30Llanrhaeadr FC2-1 Llandudno FC 
19.04.201416:30Caersws2-2 Penycae FC 

England 6 - Conference - Kuzey - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Telford2-1 (1-1) Gloucester City 
19.04.201417:00Barrow0-1 (0-1) Bradford PA 
19.04.201417:00Guiseley2-1 (0-0) Colwyn Bay 
19.04.201417:00Histon0-3 (0-1) Solihull Moors 
19.04.201417:00Leamington0-0 (0-0) Boston Utd. 
19.04.201417:00North Ferriby United3-2 (1-2) Harrogate Town 
19.04.201417:00Oxford City1-2 (1-1) Hednesford 
19.04.201417:00Stalybridge3-2 (1-1) Gainsborough 
19.04.201417:00Vauxhall Motors2-1 (1-1) Workington 
19.04.201417:00Worcester1-1 (0-0) Brackley Town 
18.04.201421:45Stockport0-0 (0-0) Altrincham 

England 6 - Conference - Güney - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Bishop Stortford1-2 (0-0) Sutton United 
19.04.201417:00Concord Rangers1-2 (0-0) Dover 
19.04.201417:00Farnborough3-0 (0-0) Maidenhead U 
19.04.201417:00Gosport Borough3-1 (1-1) Bath City 
19.04.201417:00Hayes & Yeading United1-0 (0-0) Boreham Wood 
19.04.201417:00Staines Town3-1 (2-1) Chelmsford 
19.04.201417:00Tonbridge Angels1-1 (1-1) Bromley 
19.04.201417:00Whitehawk3-0 (1-0) Dorchester Town 
18.04.201421:45Weston Super Mare1-1 (0-1) Havant and W. 
18.04.201417:00Eastleigh2-1 (0-0) Basingstoke 
18.04.201417:00Ebbsfleet United1-0 (0-0) Eastbourne Borough 
17.04.201421:45Hayes & Yeading United0-1 (0-0) Gosport Borough 

England 7 - Evo-Stik League Southern - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00AFC Totton1-1 Bedford 
19.04.201417:00Banbury United1-5 St.Albans 
19.04.201417:00Biggleswade Town3-0 Bideford AFC 
19.04.201417:00Chesham United0-1 Stourbridge 
19.04.201417:00Corby Town1-3 Arlesey Town 
19.04.201417:00Frome Town4-1 Burnham 
19.04.201417:00Hitchin Town3-1 Chippenham Town 
19.04.201417:00Hungerford Town0-4 Hemel Hempstead 
19.04.201417:00Poole Town F.C0-1 Cambridge C 
19.04.201417:00Redditch United0-4 Weymouth 
19.04.201417:00St Neots Town3-1 Bashley 
17.04.201421:45Hungerford Town1-1 Chippenham Town 
17.04.201421:45Poole Town F.C1-0 Chesham United 

England 7 - Evo-Stik League - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00AFC Fylde1-2 Grantham Town 
19.04.201417:00Ashton United4-1 Skelmersdale United 
19.04.201417:00Barwell F.C.0-2 Witton Albion 
19.04.201417:00Buxton4-2 Droylsden 
19.04.201417:00Marine2-3 Ilkeston FC 
19.04.201417:00Nantwich Town1-1 Matlock Town 
19.04.201417:00Rushall Olympic4-1 Frickley Athletic 
19.04.201417:00Stamford AFC2-3 FC United 
19.04.201417:00Stocksbridge Park Steels0-0 Kings Lynn 
19.04.201417:00Trafford1-2 Stafford 
19.04.201417:00Whitby1-1 Chorley 
19.04.201417:00Worksop3-2 Blyth Spartans 

Hungary 2 - NB II - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:00Gyirmot4-0 Vasas Budapest 
19.04.201419:00Szolnok3-1 Bekescsaba 
19.04.201418:00BFC Siofok0-0 Dunaujvaros 
19.04.201418:00Kisvarda0-0 FC Ajka 
19.04.201418:00Szigetszentmiklosi2-0 Kozarmisleny 
19.04.201418:00Cegledi1-0 Tatabanya 
19.04.201418:00Balmazujvaros2-2 Nyiregyhaza 
19.04.201417:00Soproni Vasutas SE3-3 Zalaegerszeg 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201421:00TSG Sprockhövel2-1 TuS Erndtebruck 
17.04.201420:30Westfalia Rhynern2-2 FC Gutersloh 

Wales 2 - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:30Pontardawe Town2-4 Cambrian & Clydach 
19.04.201416:30Aberbargoed Buds1-4 Penybont 
19.04.201416:30AFC Porth1-2 Tata Steel F.C 
19.04.201416:30Cwmbran Celtic0-3 Goytre United 
19.04.201416:30Aberdare Town FC0-1 Goytre AFC 
19.04.201416:30Caerau Ely2-1 Monmouth Town FC 
17.04.201421:45Pontardawe Town3-2 West End 

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Division RS - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:30Sloboda Mrkonjic Grad1-0 Sutjeska 
19.04.201416:30Drina HE Visegrad1-2 Kozara 
19.04.201416:30Drina Zvornik1-0 FK Modrica 
19.04.201416:30Proleter3-1 Sloga Doboj 
19.04.201416:30FK Borac Samac0-2 FK Napredak Donji Sepak 
19.04.201416:30Sloboda Novi Grad4-0 Rudar Ugljevik 
19.04.201416:30FK Podrinje2-0 Mladost Gacko 

F.Y.R.O.M. 2 - Vtora Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Lokomotiva2-4 11 Oktomvri 
19.04.201417:00Drita1-0 Vrapchishte 
19.04.201417:00FK Zajazi5-2 Novaci 
19.04.201417:00FK Borec0-1 Madzari Solidarnost 
19.04.201417:00FK Korzo4-1 FK Sileks 
19.04.201417:00Pobeda Junior3-2 Teteks 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201415:00Gruen-Weiß Piesteritz4-2 SV Schott Jena 
19.04.201415:00Cottbus II2-0 Dynamo Dresden II 
19.04.201415:00Einheit Rudolstadt1-3 SSV Markranstaedt 
19.04.201415:00VfL Halle 964-1 Aue II 
19.04.201415:00FC Oberlausitz Neugersdorf8-0 Heidenauer SV 
17.04.201420:00Carl Zeiss Jena II5-0 Union Sandersdorf 

Switzerland 4 - Erste Liga Classic Grp. 1 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201421:15Dudingen1-0 Meyrin 
17.04.201421:00Bavois3-1 Martigny 

Northern Ireland 2 - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Lisburn1-3 Bangor 
19.04.201417:00Carrick Rangers3-0 Knockbreda 
19.04.201417:00Coagh United3-1 Donegal Celtic 
19.04.201417:00Dergview F.C1-5 Ballyclare Comrades 
19.04.201417:00Dundela1-0 Limavady 
19.04.201417:00Harland & Wolff Welders F.C.0-1 Institute 
19.04.201417:00Loughgall1-0 Larne 
17.04.201420:45Donegal Celtic5-3 Dundela 

Serbia 1 - Süper Lig - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201419:30FK Sloboda Point Sevojno1-2 (1-1) Vojvodina 
17.04.201419:30Radnicki N.1-0 (1-0) Napredak 
17.04.201419:30Cukaricki3-1 (2-0) FK Donji Srem 
17.04.201419:00Partizan2-0 (0-0) Jagodina 
17.04.201417:00FK Radnicki 19231-3 (1-1) OFK Belgrad 
17.04.201417:00Rad1-0 (1-0) Javor 
17.04.201417:00Novi Pazar0-1 (0-1) R.S. Belgrad 
17.04.201416:00FK Spartak Zlatibor Voda1-0 (1-0) Vozdovac 

Denmark 4 - Danmarksserien Grp. 1 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201416:30Fredensborg BI1-2 Glostrup 
17.04.201416:00Ledøje-Smørum Fodbold1-1 Jægersborg 
17.04.201416:00Frederikssund1-1 Herlev 
17.04.201416:00NB Bornholm0-1 Avedøre 
17.04.201416:00FC Øresund2-1 Virum S. 
17.04.201415:00AB Tårnby2-2 B 1903 
17.04.201412:00B.Skovlunde0-1 FA 2000 

İngiltere - Playoff Blue Square Premier - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Halifax2-1 (2-1) Macclesfield 
19.04.201417:00Forest Green2-2 (1-0) Woking 
19.04.201417:00Nuneaton0-1 (0-0) Barnet 
19.04.201414:30Welling1-2 (0-1) Luton 
19.04.201414:00Chester0-0 (0-0) Wrexham 
18.04.201421:45Tamworth1-0 (0-0) Hereford 
18.04.201418:15Alfreton3-3 (1-2) Grimsby 
18.04.201417:00Aldershot3-2 (2-2) Salisbury City 
18.04.201417:00Braintree Town1-0 (1-0) Dartford 
18.04.201417:00Gateshead2-2 (1-1) Southport 
18.04.201417:00Hyde United1-3 (1-1) Kidderminster 
18.04.201417:00Lincoln1-0 (1-0) Cambridge 

Scotland 3 - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Airdrie2-1 (0-0) East Fife 
19.04.201417:00Ayr1-1 (0-0) Dunfermline 
19.04.201417:00Forfar0-2 (0-2) Arbroath 
19.04.201417:00Stenhousemuir0-4 (0-2) Rangers 
19.04.201417:00Stranraer1-2 (1-1) Brechin 

Scotland 4 - 3. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Annan Athletic1-1 (0-0) Queens Park 
19.04.201417:00Berwick1-0 (1-0) East Stirling 
19.04.201417:00Montrose0-2 (0-2) Clyde 
19.04.201417:00Peterhead2-0 (2-0) Albion R. 
19.04.201417:00Stirling A.2-2 (1-1) Elgin 

Northern Ireland 1 - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:15Ballinamallard United0-0 (0-0) Ballymena 
19.04.201417:00Dungannon Swifts2-0 (0-0) Ards 
19.04.201417:00Warrenpoint Town0-1 (0-0) Coleraine 
19.04.201417:00Cliftonville5-0 (1-0) Glenavon 
19.04.201417:00Glentoran3-0 (1-0) Crusaders 
19.04.201417:00Linfield1-1 (0-0) Portadown 

England 7 - Ryman League - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Hornchurch2-3 Hampton & Richmond 
19.04.201417:00Carshalton Athletic0-6 Margate 
19.04.201417:00Cray Wanderers0-1 Harrow Borough 
19.04.201417:00Dulwich Hamlet2-3 Leiston 
19.04.201417:00East Thurrock United1-1 Metropolitan Police F.C 
19.04.201417:00Hendon2-3 Grays 
19.04.201417:00Lewes1-4 Bury Town 
19.04.201417:00Lowestoft Town1-0 Billericay 
19.04.201417:00Maidstone1-2 Bognor Regis Town 
19.04.201417:00Thamesmead Town2-0 Canvey 
19.04.201417:00Wealdstone0-4 Kingstonian 
19.04.201417:00Wingate & Finchley1-1 Enfield Town 
17.04.201421:45Grays1-1 Lowestoft Town 

France 3 - 3. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201421:30Orléans1-1 (0-0) Strasbourg 
18.04.201421:00Amiens0-0 (0-0) Lucon 
18.04.201421:00Dunkerque2-0 (2-0) Red Star 
18.04.201421:00Bourg-Peronnas0-0 (0-0) Frejus Saint Raphael 
18.04.201421:00Colmar2-2 (1-0) Vannes 
18.04.201421:00GFCO Ajaccio1-0 (1-0) US Colomiers 
18.04.201421:00Luzenac1-0 (0-0) Boulogne 
18.04.201421:00Le Poire Sur Vie5-0 (3-0) U.Pont du Gard 
18.04.201421:00Carquefou1-2 (1-0) Paris FC 

Denmark 4 - Danmarksserien Grp. 2 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201416:00KFUM Roskilde0-2 Aarup 
17.04.201416:00Frem Sakskøbing2-0 Krarup/Espe SG & I 
17.04.201416:00Kolding IF3-0 Kolding B 
17.04.201416:00Ringsted1-0 Sydalliancen 
17.04.201416:00Slagelse1-1 Greve 
17.04.201416:00Taastrup FC0-2 Marstal/Rise 
17.04.201412:00Næsby 21-2 Otterup 

Denmark 4 - Danmarksserien Grp. 3 - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201415:00Aarhus Fremad II4-1 Hjoerring IF 
17.04.201416:00AaB II1-3 VRI 
17.04.201416:00Hobro II0-0 Varde 
17.04.201415:00Hedensted1-3 Lindholm 
17.04.201414:00Randers Freja0-0 IF Lyseng 
17.04.201414:00Viby IF0-0 Kjellerup 
17.04.201414:00Aabyhoej IF2-0 Vejgaard 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201420:00Vfr Mannheim0-0 FV Ravensburg 
17.04.201419:15Bahlinger SC1-1 FCA Walldorf 
17.04.201419:15FSV Hollenbach2-0 Nottingen 
17.04.201419:15St.Kickers II3-2 Freiberg 
17.04.201419:15TSV Grunbach2-1 Kehler FV 
17.04.201419:15FC 08 Villingen5-2 FC Bruchsal 
17.04.201419:15SV Oberachern1-5 SV Spielberg 
17.04.201419:00TSG Balingen3-2 Reutlingen 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201415:00FC Schonberg1-1 Brandenburger SC Süd 
19.04.201415:00SV Lichtenberg 471-1 FC Pommern Greifswald 
19.04.201415:00BSV Hurturkel Berlin1-0 FSV Luckenwalde 
18.04.201415:00BFC Dynamo3-1 Torgelower SV Greif 
17.04.201420:00VSG Altglienicke3-2 FC Neubrandenburg 04 

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201421:00Everton U210-1 Middlesbrough U21 
17.04.201421:00Manchester United U212-2 Norwich U21 
17.04.201414:00Sunderland U211-2 West Ham U21 

F.Y.R.O.M. 1 - Prva Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Pelister1-0 (1-0) FK Gorno Lisice 
19.04.201417:00Renova2-6 (0-2) Rabotnicki 
19.04.201417:00FC FK Rinija Gostivar1-2 (0-1) FK Turnovo 
19.04.201417:00Napredok1-3 (0-2) Bregalnica Kraun Stip 
19.04.201417:00Makedonija GjP1-3 (0-1) Shkendija 79 

Luxembourg 1 - National Division - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:10Differdang032-1 (2-0) Wiltz 71 
19.04.201419:00Swift Hesperange0-3 (0-1) Dudelange 
19.04.201419:00Fola4-0 (1-0) Progrès Nidderkuer 
19.04.201419:00Racing FC Union Luxembourg2-1 (2-0) RM Hamm Benfica 
19.04.201419:00Kaerjeng3-1 (2-1) Etzella Ettelbruck 
19.04.201416:40Grevenmacher1-4 (1-2) Jeunesse Esch 
18.04.201421:00Jeunesse Canach1-1 (0-1) Rumelange 

Armenia 1 - Premier League - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Ararat1-2 Banants Yerevan 
19.04.201415:00Gandzasar0-0 Shirak 

England 4 - League 2 - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Portsmouth3-2 (2-2) Bristol Rovers 
19.04.201417:00Burton3-0 (1-0) Hartlepool 
18.04.201417:00Wycombe1-1 (1-1) Northampton 
18.04.201417:00Oxford0-1 (0-0) York 
18.04.201417:00Bury4-0 (1-0) Plymouth 
18.04.201417:00Accrington1-1 (0-0) Mansfield 
18.04.201417:00Cheltenham1-2 (1-0) Fleetwood 
18.04.201417:00AFC Wimbledon2-2 (0-1) Newport 
18.04.201417:00Torquay0-1 (0-0) Dag and Red 
18.04.201417:00Rochdale0-3 (0-2) Southend 
18.04.201417:00Morecambe1-1 (0-1) Scunthorpe 
18.04.201417:00Chesterfield1-1 (0-1) Exeter 

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzeydoğu - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201415:00L. Leipzig3-2 (1-2) TSG Neustrelitz 
19.04.201414:30ZFC Meuselwitz0-4 (0-2) Germania Halberstadt 
19.04.201414:30VfB Auerbach0-2 (0-1) Optik Rathenow 
18.04.201415:00Berlin Ankaraspor1-2 (0-1) Union Berlin II 
18.04.201415:00Hertha Berlin II1-1 (0-0) FSV Wacker Nordhausen 
17.04.201420:00Magdeburg1-1 (1-1) FC Viktoria 1889 Berlin 

Switzerland 3 - Erste Liga Promotion - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:00Etoile Carouge0-3 FC Koniz 
19.04.201418:00Delemont2-1 Sion II 
19.04.201417:30SC Bruhl1-1 St. Gallen II 
19.04.201417:00Breitenrain0-0 Stade Nyonnais 
19.04.201416:00Basel II0-2 Le Mont LS 
17.04.201421:15Old Boys2-3 FC Zurich II 
17.04.201421:00Tuggen2-0 Kriens 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:00SV Curslack-Neuengamme2-0 Oststeinbeker SV 
19.04.201416:00VfL Pinneberg0-1 HSV Barmbek-Uhlenhorst 
19.04.201416:00TSV Buchholz5-1 FC Elmshorn 
18.04.201415:00Altonaer FC 933-1 SC Alstertal-Langenhorn 
18.04.201411:45Condor Hamburg3-1 Meiendorfer SV 
18.04.201411:45SC Vier- und Marschlande0-2 SV Rugenbergen 
17.04.201420:30SV Blankenese2-5 SV Halstenbek-Rellingen 
17.04.201420:30TuS Germania Schnelsen1-1 TuS Dassendorf 
17.04.201420:30Niendorfer TSV1-0 Bramfelder SV 

Argentina 3 - Primera B Metropolitana - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201421:30Comunicaciones0-1 (0-0) Dep.Moron 
19.04.201421:30Dep.Armenio1-0 (0-0) At.Estudiantes 
19.04.201419:35Dep. Merlo0-1 (0-1) Atl.Platense 
19.04.201419:00Colegiales0-1 (0-0) Def.Belgrano 
19.04.201417:00Chacarita Jun.0-0 (0-0) Barracas C. 
19.04.201403:05Almagro0-2 (0-1) Nueva Chicago 
18.04.201421:30CA Fenix1-2 (0-1) Acassuso 
18.04.201421:30Tristan Suarez3-3 (1-1) Flandria 
18.04.201421:05Temperley0-1 (0-0) Los Andes 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201420:00Preetzer TSV1-0 SSC Hagen Ahrensburg 
17.04.201419:30TSV Altenholz4-2 SV Todesfelde 
17.04.201419:30Heider SV5-0 Flensburg 08 
17.04.201419:30Union Neumünster1-3 TSV Kropp 
17.04.201419:30NTSV Strand3-3 TSV Schilksee 
17.04.201419:30TuS Hartenholm0-5 Lübeck 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00SC Gottingen 051-1 VfL Oldenburg 

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzey - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:00Neumunster0-0 (0-0) ETSV Weiche Flensburg 
19.04.201415:00SV Eichede0-3 (0-1) Werder Bremen II 

Austria 3 - Regionalliga Middle - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00St.Florian0-2 SV Lafnitz 
19.04.201416:30Linzer ASK4-2 Allerheiligen 
19.04.201415:00Vöcklamarkt2-5 Kalsdorf 
18.04.201418:00Kapfenberger SV KM II0-0 Vorwarts Steyr 
17.04.201420:00SV Villach1-2 BW Linz 

Austria 3 - Regionalliga East - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:15SC Retz1-2 SV Stegersbach 
19.04.201417:15Neuberg2-3 ATSV Ober-Grafendorf 
18.04.201420:30Wiener SC1-3 Adm/Modling (A) 
18.04.201420:30Schwechat1-0 Rapid Wien (A) 
18.04.201420:30Amstetten2-1 Austria Wien (A) 
18.04.201420:00FAC Team für Wien2-1 SC Wiener Viktoria 
18.04.201420:00Oberwart1-0 Mattersburg (A) 
18.04.201420:00Ritzing1-3 Sollenau 

South Africa 1 - Premier Soccer League - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:00Moroka Swallows0-1 (0-1) Sundowns FC 
19.04.201416:00SuperSport United0-0 (0-0) Bidvest Wits 
19.04.201416:00Platinum Stars1-4 (1-2) Lamontville G.Arrows 
18.04.201419:00Maritzburg United2-0 (0-0) Ajax Cape Town 

Denmark 3 - 2. Division East - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201416:00FC Egedal1-2 (0-2) Vanløse 
17.04.201416:00Frem2-1 (2-1) Helsingør 
17.04.201416:00Birkerød1-3 (1-1) GVI 
17.04.201415:00Næstved2-0 (0-0) Nykoebing FC 
17.04.201414:30Nordvest FC5-2 (2-2) S.Vedbæk 
17.04.201414:00FC Roskilde1-0 (0-0) B 93 
17.04.201414:00Svebølle1-1 (0-1) Avarta 
17.04.201414:00Fremad Amager4-1 (3-1) B 1908 

Denmark 3 - 2. Division West - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201416:00Rishøj2-2 (1-1) Brabrand 
17.04.201416:00Aarhus Fremad1-1 (1-0) Blokhus FC 
17.04.201416:00Næsby1-2 (0-2) Middelfart 
17.04.201415:00FC Sydvest 052-2 (2-1) Ringkøbing 
17.04.201414:30FC Skanderborg1-2 (1-0) HIK 
17.04.201414:00Thisted5-2 (1-1) FC Djursland 
17.04.201414:00Svendborg1-2 (1-1) Skive 
17.04.201414:00Skovbakken0-0 (0-0) Odder IGF 

Moldova 1 - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
21.05.201412:00FC Rapid Ghidighici0-3 FC Veris 
16.05.201412:00Costuleni3-0 FC Rapid Ghidighici 
11.05.201412:00FC Rapid Ghidighici0-3 FC Milsami Orhei 
02.05.201412:00Speranta3-0 FC Rapid Ghidighici 
25.04.201412:00FC Rapid Ghidighici0-3 FC Academica UTM 
19.04.201417:00FC Academica UTM2-2 (2-2) Dinamo-Auto 
19.04.201417:00Speranta0-6 (0-2) FC Sheriff 
19.04.201417:00FC Milsami Orhei0-0 (0-0) FC Tiraspol 
19.04.201417:00FC Veris1-0 (1-0) Zimbru 
19.04.201417:00Costuleni2-1 (2-0) Dacia Chisinau 
19.04.201412:00FC Olimpia Balti3-0 FC Rapid Ghidighici 

Austria 3 - Regionalliga West - Bölge Ligi - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00USC Eugendorf2-1 FC Wacker Innsbruck (A) 
19.04.201417:00SV Austria Salzburg6-0 SC Bregenz 
19.04.201417:00Hard2-2 FC Höchst 
19.04.201415:30Altach (A)7-3 St. Johann 
18.04.201420:30Wattens5-1 SV Wals Grunau 
18.04.201420:00TSV Neumarkt2-2 Dornbirn 
18.04.201420:00Seekirchen2-2 Kufstein 
17.04.201420:00Schwaz1-2 Salzburg (A) 

Bosnia-Herzegovina 1 - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201421:00Zeljeznicar2-1 (1-1) FK Mladost Velika Obarska 
19.04.201418:00Zrinjski Mostar4-0 (2-0) Celik Zenica 
19.04.201417:30Radnik Bn2-1 (2-0) Olimpik Sarajevo 
19.04.201417:30Siroki Brijeg3-0 (3-0) Borac Banjaluka 
19.04.201417:30Slavija Sarajevo3-0 (1-0) FK Leotar 
19.04.201417:30Travnik2-3 (1-0) FK Sarajevo 
19.04.201417:30FK Zvijezda0-0 (0-0) Rudar Prijedor 
18.04.201417:30Vitez1-5 (0-3) FK Velez Mostar 

Germany 4 - Regionalliga West - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201415:00Essen2-1 (0-1) FC Koln II 
19.04.201415:00Sportfreunde Lotte2-2 (1-1) Lippstadt 
19.04.201415:00M'gladbach II1-1 (0-1) SC Verl 
19.04.201415:00Bochum II1-1 (0-1) Fortuna Koln 
19.04.201415:00SC Wiedenbrück1-1 (1-1) Velbert 
17.04.201420:30Viktoria Koln 19042-1 (2-1) Wattenscheid 
17.04.201420:00F.Dusseldorf II0-1 (0-1) Oberhausen 

Germany 4 - Regionalliga Southwest - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201415:00Eintracht Frankfurt II1-1 (1-0) Hessen Kassel 
19.04.201415:00Kick. Offenbach2-0 (0-0) Freiburg II 
19.04.201415:00SVN 1929 Zweibrücken1-0 (1-0) Homburg 
19.04.201415:00KSV Baunatal1-0 (1-0) Koblenz 
19.04.201415:00Mainz 05 II2-0 (0-0) SpVgg Neckarelz 
17.04.201420:00Sonnenhof Großaspach4-0 (1-0) Eintracht Trier 

Poland 3 - 2. Lig Batı - 2013/2014

Puan Durumu
07.06.201418:00G.Polkowice0-3 Chrobry Glogow 
31.05.201418:00Rozwoj Katowice3-0 G.Polkowice 
24.05.201418:00G.Polkowice0-3 Ruch Zdzieszowice 
21.05.201418:00Calisia Kalisz3-0 G.Polkowice 
17.05.201418:00G.Polkowice0-3 Bytovia Bytow 
10.05.201418:00Jarota Jarocin3-0 G.Polkowice 
03.05.201418:00G.Polkowice0-3 Zaglebie Sosnowiec 
26.04.201418:00Gornik Walbrzych3-0 G.Polkowice 
23.04.201418:00G.Polkowice0-3 Blekitni Stargard 
19.04.201418:00Warta Poznan3-0 G.Polkowice 
19.04.201417:00Gornik Walbrzych0-0 (0-0) Rozwoj Katowice 
19.04.201417:00Odra Opole1-1 (1-0) Polonia Bytom 
19.04.201417:00TP Ostrovia 19093-2 (2-1) MKS Kluczbork 
19.04.201417:00Rakow3-1 (1-0) Zielona 
19.04.201415:00Bytovia Bytow3-1 (2-0) Gryf Wejherowo 
19.04.201414:00Jarota Jarocin3-1 (1-1) Calisia Kalisz 
19.04.201414:00Zaglebie Sosnowiec4-2 (2-2) Ruch Zdzieszowice 
19.04.201414:00Blekitni Stargard0-2 (0-0) Chrobry Glogow 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201416:30Pirmasens0-0 FSV Salmrohr 
19.04.201416:30SpVgg Burgbrohl4-2 SV Gonsenheim 
19.04.201416:30SV Rochling2-0 Elversberg II 
19.04.201416:30Betzdorf3-3 Pfeddersheim 
19.04.201416:30SV Mehring0-2 TuS Mechtersheim 
19.04.201416:30Hertha Wiesbach3-1 SV Rossbach/Verscheid 
19.04.201416:00Arminia Ludwigshafen3-3 Saarbrucken II 
19.04.201415:30Borussia Neunkirchen0-4 Alemannia Waldalgesheim 
19.04.201415:00SC Idar-Oberstein0-0 SC Hauenstein 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:00Hünfelder SV2-3 TSV Lehnerz 
17.04.201420:00FSV Frankfurt II2-2 TGM SV Juegesheim 
17.04.201420:00SpVgg 1922 Hadamar1-0 Wehen II 
17.04.201420:00Rot-Weiß Darmstadt2-4 Eintracht Stadtallendorf 
17.04.201420:00FSC Lohfelden1-4 SV Wiesbaden 
17.04.201420:00Kick. Offenbach II3-2 Eschborn 
17.04.201420:00FC Ederbergland3-2 OSC Vellmar 
17.04.201419:30Sportfreunde Seligenstadt1-1 Buchonia Flieden 

Denmark 2 - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201417:00Hjørring1-3 (1-0) Hobro 
17.04.201416:00AB1-5 (1-2) Silkeborg 
17.04.201415:30HB Køge2-1 (1-0) AC Horsens 
17.04.201414:00Hvidovre2-1 (1-1) Fredericia 
17.04.201414:00Brønshøj2-1 (1-1) Vejle 
17.04.201414:00Marienlyst0-3 (0-0) Lyngby 

Austria 1 - Bundesliga - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201420:00Sturm Graz2-1 (1-0) Ried 
19.04.201420:00FC Wacker Innsbruck3-1 (1-0) Wiener Neustadt 
19.04.201420:00Adm/Modling2-3 (1-1) Salzburg 
19.04.201417:30Austria Wien3-1 (0-1) Kresta St. Andra 

Slovakia 2 - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Bardejov0-0 Podbrezova 
19.04.201417:00FC ŠTK 19142-3 FK Pohronie 
19.04.201417:00Duslo Sala0-0 L.Mikulas 
19.04.201417:00Dubnica1-2 Sobota 
18.04.201420:30Senec2-2 Trnava juniori 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:00SpVgg Hankofen-Hailing3-1 FC Ismaning 
19.04.201418:00VfB Eichstatt0-2 SpVgg Landshut 
19.04.201417:00BCF Wolfratshausen1-1 Burghausen II 
19.04.201415:30TSV Bogen3-2 TSV Schwabmunchen 
19.04.201415:00Sportbund DJK Rosenheim1-0 SV Raisting 
19.04.201415:00FC Unterfohring0-1 SV Pullach 
19.04.201415:00BC Aichach2-1 VfR Garching 

Russia 3 - 2. Lig Ural-Povolzhye - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201418:00Syzran-20031-3 (1-2) KamAZ 
18.04.201417:30Lada Togliati1-1 (0-1) Soyuz-Gazprom 
18.04.201417:30Spartak Yoshkar Ola0-0 (0-0) Rubin Kazan 2 
18.04.201416:00Dinamo Kirov0-1 (0-1) Volga Ulyanovsk 
18.04.201416:00Tyumen2-1 (1-1) NoSta 
18.04.201415:30FC Chelyabinsk4-0 (2-0) Oktan Perm 

Russia 3 - 2. Lig Merkez - 2013/2014

Puan Durumu
05.06.201418:00Zenit Penza3-0 Metallurg Oskol 
30.05.201418:00Metallurg Oskol0-3 Avangard 
25.05.201418:00Vityaz Podolsk3-0 Metallurg Oskol 
19.05.201418:00Metallurg Oskol0-3 Spartak Tambov 
13.05.201418:00Dinamo Briansk3-0 Metallurg Oskol 
08.05.201418:00Metallurg Oskol0-3 Spartak Moscow II 
02.05.201418:00Rusichi Oryol3-0 Metallurg Oskol 
26.04.201418:00Metallurg Oskol0-3 Metalurg Lypetsk 
21.04.201418:00Lokomotiv Liski3-0 Metallurg Oskol 

Russia 3 - 2. Lig Batı - 2013/2014

Puan Durumu
05.06.201413:00FC Vologda3-0 FC Rus Saint Petersburg 
02.06.201413:00Spartak Kostroma3-0 FC Rus Saint Petersburg 
27.05.201413:00FC Rus Saint Petersburg0-3 Znamya 
24.05.201413:00FC Rus Saint Petersburg0-3 Kolomna 
19.05.201413:00FC Rus Saint Petersburg0-3 Sever Murmansk 
10.05.201413:00Lok. Moskova 23-0 FC Rus Saint Petersburg 
07.05.201413:00Dnepr3-0 FC Rus Saint Petersburg 
01.05.201413:00FC Rus Saint Petersburg0-3 Strogino 
28.04.201413:00FC Rus Saint Petersburg0-3 FC Dolgoprudny 
22.04.201413:00Tosno3-0 FC Rus Saint Petersburg 
19.04.201418:00Zenit Petersburg 24-0 (1-0) Znamya 
19.04.201417:00FC Dolgoprudny2-1 (1-1) Dnepr 
19.04.201416:00Strogino4-1 (2-0) Lok. Moskova 2 
19.04.201416:00Tekstilshchik0-0 (0-0) Spartak Kostroma 
19.04.201415:00Torpedo Vladimir2-3 (1-0) FC Vologda 
19.04.201413:00Tosno1-0 (1-0) Sever Murmansk 
19.04.201413:00Pskov 7473-0 FC Rus Saint Petersburg 

Switzerland 2 - Challenge League - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201420:45Biel1-2 (0-1) Schaffhausen 
17.04.201420:45Winterthur0-0 (0-0) Wil 
17.04.201420:45Lugano2-1 (1-0) Wohlen 
17.04.201420:45Locarno1-1 (0-1) FC Vaduz 
17.04.201420:45Servette1-1 (1-1) Chiasso 

Switzerland 1 - Super League - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201420:45Young Boys0-0 (0-0) Sion 
17.04.201420:45St.Gallen0-0 (0-0) Lausanne 

Croatia 1 - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201420:00Osijek2-0 (1-0) Rijeka 
19.04.201416:00NK Zadar0-1 (0-1) Rnk split 

Slovakia 1 - Süper Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201420:00Myjava2-0 (0-0) FK Senica 
19.04.201418:30Trencin3-0 (2-0) D.Streda 
19.04.201418:30Zilina3-0 (2-0) Nitra 
19.04.201416:00Kosice0-2 (0-0) S.Bratislava 

Germany 4 - Yerel Lig - Bayern - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201415:00SpVgg Bayern Hof2-2 (2-0) SV Seligenporten 
19.04.201415:00Greuther Furth II2-4 (0-3) SV Heimstetten 
19.04.201415:00Ingolstadt II0-1 (0-1) TSV 1860 Rosenheim 
19.04.201415:00Viktoria Aschaffenburg3-3 (1-0) FC Memmingen 
19.04.201415:00Eintracht Bamberg1-1 (0-0) FV Illertissen 
19.04.201415:00SV Schalding-Heining1-0 (0-0) 1860 Münih II 
17.04.201420:30FC Schweinfurt5-2 (3-0) TSV Rain/Lech 

Russia 2 - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
15.05.201415:00Alania V.0-3 Dinamo Ufa 
15.05.201415:00FC Salyut Belgorod0-3 SKA-Energiya 
11.05.201415:00Khimik Dzerzhinsk3-0 Alania V. 
11.05.201415:00Metallurg Krasnoyarsk3-0 FC Salyut Belgorod 
05.05.201415:00Alania V.0-3 Shinnik Yaroslavl 
05.05.201415:00FC Salyut Belgorod0-3 S.Novosibirsk 
30.04.201415:00FC Dinamo St Petersburg3-0 FC Salyut Belgorod 
30.04.201415:00Gazovik Orenburg3-0 Alania V. 
25.04.201415:00Alania V.0-3 SKA-Energiya 
25.04.201415:00FC Salyut Belgorod0-3 Mordovya 
20.04.201415:00Metallurg Krasnoyarsk3-0 Alania V. 
20.04.201415:00Arsenal Tula3-0 FC Salyut Belgorod 

Denmark Cup 1 - Kadınlar - Danimarka Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201414:00Ballerup S.1-4 OB 
17.04.201414:00F.Hjørring1-2 Brøndby 

Iran 1 - Azadegan Championship Final - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201415:00Naft Masjed Soleyman FC0-1 Padideh Shandiz 

Spain 4 - 3. Lig, 10. Grup - 2013/2014

Puan Durumu
11.05.201417:30Ayamonte0-2 CMD San Juan 
04.05.201417:30Cadiz B2-0 Ayamonte 
01.05.201417:30Ayamonte0-2 Conil FC 
27.04.201417:30Arcos CF2-0 Ayamonte 
20.04.201417:30Ayamonte0-2 CD San Roque de Cadiz 
19.04.201418:30Betis B2-0 R. Huelva B 
17.04.201413:00Xerez1-0 CD Cabecense 

Spain 4 - 3. Lig, 8. Grup - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201418:00CD Becerril2-1 Valladolid B 
17.04.201418:30Racing Lermeno1-3 Numancia B 
17.04.201413:00Marta Tormes4-1 G. Segoviana 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00DJK Ammerthal2-2 SV Memmelsdorf 
19.04.201417:00TSV Großbardorf3-0 ASV Hollfeld 
19.04.201417:00Jahn Forchheim3-0 SpVgg Selbitz 
19.04.201417:00SpVgg Weiden2-1 TSV Aubstadt 
19.04.201416:00Regensburg II1-1 SV Erlenbach 
19.04.201416:00SpVgg Bayreuth2-0 Alemannia Haibach 
19.04.201416:00ASV Neumarkt2-0 FSV Erlangen-Bruck 
17.04.201419:30VfL Frohnlach1-0 SC Eltersdorf 
17.04.201419:15Wurzburger3-2 FC Amberg 

Poland 3 - 2. Lig Doğu - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Radomiak Radom1-0 (0-0) Pelikan Lowicz 
19.04.201417:00Stal Stalowa Wola0-0 (0-0) Olimpia Zambrow 
19.04.201416:00Pogon Siedlce4-0 (1-0) Stal Mielec 
19.04.201415:00Swit Nowy Dwor3-3 (1-1) Limanovia Limanowa 
19.04.201415:00Stal Rzeszow2-2 (1-2) Motor Lublin 
19.04.201414:00Siarka Tarnobrzeg1-0 (0-0) Elblag 
18.04.201419:00Garbarnia0-3 (0-1) KS Legionovia Legionowo 
18.04.201417:00Wigry Suwalki0-0 (0-0) Znicz Pruszkow 
18.04.201415:30Concordia Elblag2-1 (1-0) Wisla Pulawy 

Iraq 1 - Super League - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201416:00Al Shorta1-0 Al Quwa Al Jawiya 
17.04.201416:00Zakho2-0 Arbil 

Georgia 1 - Umaglesi Liga Championship Group - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201415:00Chikhura3-0 (2-0) FC Guria Lanchkhuti 
19.04.201415:00Sioni Bolnisi2-1 (1-1) Zestafoni 
19.04.201415:00FC Metalurgi Rustavi0-2 (0-1) Din. Tbilisi 

Georgia 1 - Umaglesi Liga Relegation Group - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201415:00Baia2-1 (2-1) Dila Gori 
18.04.201415:00Torpedo Kutaisi5-1 (2-1) Merani Martvili 
17.04.201415:00Spartaki Tskhinvali2-0 (0-0) WIT Georgia Tbilisi 

Syria 1 - remier Lig - B Grubu - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201415:00Omyyah0-2 Al-Horiyah 
17.04.201415:00Al-Shorta0-0 Al Jehad SC Qamishli 
17.04.201415:00Al-Wathbah0-0 Tishreen 
17.04.201412:00Al-Majd1-2 Al-Nawaeir 

Yemen 1 - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201416:00Al-Helal Al-Sahely0-1 Ittihad Ibb 
18.04.201416:00Al Saker Taizz3-0 Al Rasheed Taizz 
18.04.201416:00El Ahli Sanaa1-1 Shab Hadramawt 
18.04.201416:00Shab Sana0-3 Al Yarmok Sanaa 
18.04.201416:00Shaab Ibb0-0 AlOuroba 

Malta 1 - Premier Lig Finaller - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:00Hibernians1-4 Birkirkara 

Malta 1 - Düşme Grubu - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:00Tarxien Rainbows7-1 Rabat Ajax FC 
19.04.201417:00Naxxar Lions FC0-2 Floriana 
19.04.201417:00Vittoriosa Stars2-0 Qormi FC 

Argentina Cup 2 - Arjantin Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201403:00Talleres3-0 (0-0) Sarmiento 

El Salvador 1 - Primera Division - Clausura - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201403:00Santa Tecla FC2-0 CD Dragons 
17.04.201400:15Alianza FC0-0 CD FAS 
17.04.201400:00UES1-0 Atletico Marte 
17.04.201404:00Isidro Metapán0-0 Firpo 
17.04.201404:00CD Águila1-1 Juventud Independiente 

Panama 1 - 1. Lig Clausura - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201403:00Alianza FC0-1 CD Plaza Amador 
17.04.201404:00Río Abajo0-1 San Francisco FC 
17.04.201404:00CD Árabe Unido1-0 Chepo FC 
17.04.201404:00Sporting San Miguelito0-3 Municipal Chorrillo 

İngiltere - Championship Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Watford3-1 (1-0) Ipswich 
19.04.201417:00Nottingham F.1-0 (1-0) Birmingham 
19.04.201417:00Middlesbrough1-2 (0-2) Millwall 
19.04.201417:00Barnsley0-1 (0-1) Leeds United 
19.04.201414:15Leicester1-0 (0-0) Queens Park R. 
18.04.201421:30Doncaster0-2 (0-1) Derby 
18.04.201419:15Blackpool0-1 (0-0) Burnley 
18.04.201417:00Huddersfield1-1 (1-0) Brighton 
18.04.201417:00Blackburn0-0 (0-0) Yeovil 
18.04.201417:00Bournemouth2-4 (1-2) Sheffield Wed. 
18.04.201417:00Wigan Athletic3-0 (2-0) Reading 
18.04.201417:00Charlton0-0 (0-0) Bolton 

Ukrayna - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00S. Donetsk2-1 (0-0) Met. Donetsk 
19.04.201414:00Zakarpattia1-2 (0-0) Illichivets 
17.04.201419:00Met. Kharkiv1-1 (0-0) Zorya 
17.04.201416:00Tavriya0-2 (0-1) Sevastopol 

Almanya - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201414:001860 MÜnih2-1 (1-1) Bielefeld 
19.04.201414:00Karlsruhe3-2 (0-0) Union Berlin 
17.04.201419:30Cottbus1-1 (0-0) St. Pauli 
17.04.201419:30Sandhausen0-3 (0-2) F.Dusseldorf 
17.04.201419:30Aue2-0 (2-0) Dynamo Dresden 

Japonya - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201413:00Ventforet Kofu2-0 (1-0) Grampus Eight 
19.04.201411:00Urawa R.D.1-0 (0-0) Kawasaki F. 
19.04.201410:00FC Tokyo2-0 (0-0) Cerezo Osaka 
19.04.201410:00Gamba Osaka2-1 (0-0) Omiya Ardija 
19.04.201409:00Kashima Ant.2-3 (1-1) Vissel Kobe 
19.04.201409:00Kashiwa Reysol0-0 (0-0) Y.F.Marinos 
19.04.201408:00Vegalta Sendai0-3 (0-1) Sagan Tosu 
19.04.201408:00Tokushima Vortis0-4 (0-2) Shimizu S-Pulse 

Finlandiya - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201416:00KuPS1-4 (0-2) FF Jaro 
19.04.201416:00Honka1-2 (1-1) MyPa 
19.04.201416:00FC Lahti3-1 (3-1) Helsinki 
19.04.201416:00IFK Mariehamn2-0 (0-0) Rovaniemi 
19.04.201416:00Inter Turku2-1 (1-1) Seinäjoen JK 
19.04.201416:00VPS1-0 (0-0) Turku PS 

Litvanya Premier Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201416:00Klaipedos Granitas0-2 (0-1) Suduva 
19.04.201412:00Ekranas3-1 (0-0) Siauliai 
18.04.201418:30Banga Gargzdai1-2 (1-1) Z.Vilnius 
17.04.201417:30Traku FK1-4 (0-1) K.Pakruojis 

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2013/2014

Puan Durumu
04.05.201415:30Siirtspor0-3 Tekirova Bld. 
04.05.201415:30Ankara Demirspor3-0 Bld. Bingölspor 
27.04.201415:30Bld. Bingölspor0-3 Adiyamanspor 
27.04.201415:30Yalispor3-0 Siirtspor 
20.04.201414:30Umraniyespor3-0 Bld. Bingölspor 
20.04.201414:30Siirtspor0-3 Bergama Belediyespor 

İspanya - LIGA Adelante - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201421:00Mirandes2-1 (1-1) Las Palmas 
19.04.201420:00Barcelona B2-1 (0-1) Girona 
19.04.201419:15Real Madrid B0-1 (0-1) Eibar 
19.04.201419:00Lugo3-0 (1-0) Ponferradina 
19.04.201419:00Hercules0-1 (0-1) Cordoba 

İşveç - Allsvenskan - 2014

Puan Durumu
17.04.201420:05Elfsborg1-0 (1-0) Helsingborg 
17.04.201420:00IFK Göteborg5-0 (1-0) Åtvidaberg 
17.04.201420:00Gefle3-0 (2-0) Brommapojkarna 
17.04.201420:00Falkenbergs FF1-3 (0-1) Kalmar FF 

Amerika - Major League Soccer - 2014

Puan Durumu
17.04.201402:35NY Red Bulls2-1 (0-0) Philadelphia U. 

Belarus Süper Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201419:00BATE Borisov5-2 (2-0) B.Bobruisk 
19.04.201418:00Dnepr Mogilev2-3 (1-1) Neman Grodno 
19.04.201417:00Din. Minsk2-0 (1-0) FC Minsk 
19.04.201417:00Gomel1-0 (0-0) FK Slutsk 
19.04.201416:00N.Novopolotsk1-1 (0-0) S.Soligorsk 
18.04.201417:00T.Zhodino2-0 (0-0) Dinamo Brest 

Brezilya - Serie B - 2014

Puan Durumu
19.04.201422:20Bragantino2-2 (1-0) Nautico 
19.04.201422:20Vasco da Gama1-1 (0-0) America MG 
19.04.201422:20Santa Cruz1-1 (1-0) ABC 
19.04.201422:20Ituiutaba1-1 (1-1) Atletico GO 
19.04.201403:50Ponte Preta1-1 (0-1) Icasa 
19.04.201401:30Sampaio Correa0-2 (0-0) Parana Clube 
19.04.201401:30Vila Nova0-0 (0-0) Luverdense 

Karabağ - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Buducnost P3-1 (1-0) Decic Tuzi 
19.04.201417:00Mornar1-1 (1-1) FK Lovcen 
19.04.201417:00Zeta0-0 (0-0) Sutjeska 
19.04.201417:00Rudar P.2-1 (0-1) Mogren 
19.04.201417:00FK Grbalj1-3 (0-2) M.Podgorica 

Ekvator - Serie A - Apertura - 2014

Puan Durumu
19.04.201420:00Uni. Catolica3-1 (1-0) LDU de Quito 
18.04.201403:30Emelec3-1 (1-0) Liga de Loja 
17.04.201420:30Dep. Quito1-0 (0-0) Mushuc Runa 

Macaristan - Soproni Liga - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201421:00Kaposvar2-0 (1-0) Haladas 
19.04.201419:00Ujpest1-2 (0-0) Videoton FC 
19.04.201417:00Paksi SE0-0 (0-0) Debrecen 
19.04.201417:00Kecskemeti TE3-0 (2-0) MTK Hungaria 
19.04.201415:00Lombard1-2 (0-2) Gyor 
18.04.201420:00Puskas FC Academy1-1 (1-1) Pecsi MFC 

Belçika Ligi - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201421:00Charleroi2-0 (0-0) Cercle Bruges 
19.04.201421:00KV Mechelen2-1 (2-0) Kortrijk 

Belçika Ligi - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201421:30Standard Liege2-2 (0-1) Lokeren 

Belçika Ligi - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201421:00Waasland2-4 (0-2) Gent 
19.04.201421:00Lierse0-2 (0-0) Oostende 

Peru - Primera División - 2014

Puan Durumu
19.04.201421:00U.Comercio1-1 (0-1) S.Cristal 
18.04.201421:15Inti Gas Dep.2-0 (2-0) Real Garcilaso 

Peru - Primera División - 2014

Puan Durumu
18.04.201400:00Deportivo Los Caimanes2-3 (0-1) U.C. Vallejo 

Çek Cumhuriyeti 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201421:15M Boleslav3-2 (2-2) Jablonec 
19.04.201417:00Liberec2-1 (0-1) Slovacko 
19.04.201417:00Znojmo0-4 (0-2) Ostrava 
18.04.201421:15Jihlava1-1 (1-1) Bohemians 1905 

Polonya - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201420:30Miedz Legnica2-1 (1-0) Arka Gdynia 
19.04.201416:00F.Swinoujscie0-1 (0-0) Puszcza Niepolomice 
19.04.201415:00Sandecja N.S.1-0 (1-0) K.Stroze 
19.04.201415:00Wisla Plock0-2 (0-0) Chojniczanka Chojnice 
19.04.201413:30Gornik Leczna0-2 (0-1) Belchatow 
17.04.201419:45Energetyk ROW Rybnik0-4 (0-0) GKS Katowice 
17.04.201418:00Okocimski KS Brzesko0-6 (0-2) Dolcan Zabki 
17.04.201418:00GKS Tychy 710-1 (0-0) Olimpia Grudziadz 
17.04.201418:00OKS 1945 Olsztyn2-0 (2-0) LKS Nieciecza 

Çek Cumhuriyeti Kupa - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201418:30Plzen2-0 (1-0) Brno 

Romanya - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:30CFR Cluj2-0 (1-0) Ceahlaul Piatra-Neamt 
19.04.201417:00FC Vaslui8-1 (4-1) Corona Brasov 
18.04.201419:00G.M.Medias0-2 (0-1) Otelul Galati 

Singapur - S.League - 2014

Puan Durumu
18.04.201414:30Tampines Rov.1-2 (0-1) W.Wellington 
17.04.201414:35B.Khalsa FC1-1 (1-0) Geylang United 
17.04.201414:30Home United FC4-0 (1-0) Tanjong Pagar United FC 

Almanya - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201415:05RasenBallsport Leipzig1-0 (1-0) SV Darmstadt 
19.04.201415:00Stuttgart II3-2 (0-0) Unterhaching 
19.04.201415:00Duisburg1-0 (0-0) Osnabruck 
19.04.201415:00Hallescher FC1-1 (0-1) St.Kickers 
19.04.201415:00Burghausen0-1 (0-1) Hansa Rostock 
19.04.201415:00Wehen1-0 (1-0) Chemnitz 
19.04.201415:00Holstein Kiel0-0 (0-0) Regensburg 
19.04.201415:00Elversberg1-1 (1-0) FC Heidenheim 
17.04.201419:30RW Erfurt3-1 (0-0) Dortmund II 

İrlanda - 1. Division - 2014

Puan Durumu
19.04.201421:30Longford1-0 (1-0) Finn Harps 
18.04.201422:00Wexford Youths0-1 (0-0) Galway FC 
18.04.201422:00Shelbourne2-0 (2-0) Cobh Ramblers 
18.04.201421:45Waterford U.1-0 (1-0) Shamrock Rovers B 

Çin - Süper Lig - 2014

Puan Durumu
19.04.201415:00Guangzhou Evergrande2-1 (1-0) S.Shenhua 
19.04.201414:30Beijing Guoan0-3 (0-1) S.Luneng 
18.04.201414:45Henan Jianye1-2 (1-0) Shaanxi Chanba 

Portekiz - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:00U. Madeira3-0 (0-0) Portimonense 
19.04.201418:00Feirense0-0 (0-0) Trofense 
19.04.201418:00Chaves2-1 (1-1) Aves 
19.04.201418:00Viseu2-0 (1-0) Leixoes 
19.04.201418:00Farense1-1 (1-0) Atletico 
19.04.201418:00Oliveirense3-1 (1-0) Beira-Mar 
19.04.201418:00Moreirense1-0 (1-0) Braga B 
19.04.201418:00FC Porto B4-1 (4-1) Benfica B 
19.04.201413:15Tondela2-1 (0-1) Santa Clara 
19.04.201413:15Sp.Covilha0-0 (0-0) Penafiel 

Hollanda - 2.Lig - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201421:00De Graafschap1-0 (0-0) S.Rotterdam 
18.04.201421:00Den Bosch0-0 (0-0) Eindhoven 
18.04.201421:00FC Oss2-2 (0-2) Volendam 
18.04.201421:00Helmond Sport5-1 (2-1) Jong FC Twente 
18.04.201421:00Jong Ajax0-2 (0-1) Excelsior 
18.04.201421:00Jong PSV2-1 (1-1) Achilles 29 
18.04.201421:00Maastricht3-3 (0-2) Fort.Sittard 
18.04.201421:00Telstar2-5 (2-4) FC Dordrecht 
18.04.201421:00Venlo3-3 (1-1) Almere City FC 
18.04.201421:00Willem II3-2 (2-2) Emmen 

Bulgaristan - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201417:00Vitosha Bistrica5-0 PFK Akademik Svishtov 
17.04.201417:00Dunav Ruse1-2 FC Pirin 2002 Razlog 
17.04.201417:00Haskovo 20091-0 Dobrudzha Dobrich 
17.04.201417:00FC Rakovski 20111-0 Botev Galabovo 
17.04.201417:00Bansko4-0 Spartak Varna 
17.04.201417:00Botev Vraca0-0 Montana 

İskoçya - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201417:00Cowdenbeath4-0 (1-0) Livingston 
19.04.201417:00Dumbarton0-3 (0-1) Queen of South 
19.04.201417:00Falkirk2-1 (2-1) Raith Rovers 
19.04.201417:00Hamilton2-1 (1-0) Alloa 
19.04.201417:00Morton1-0 (0-0) Dundee FC 

Arjantin - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201422:00Ind. Rivadavia1-1 (0-0) Douglas Haig 
19.04.201421:00A.Brown0-0 (0-0) Def.Justicia 
19.04.201401:10Huracan2-0 (1-0) Atl.Tucuman 
18.04.201423:00Union2-0 (1-0) Instituto 

İspanya 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201419:30Real Aviles Industrial1-0 Marino Luanco 
19.04.201419:00Compostela3-0 Burgos 
17.04.201419:30Caudal Dep.2-1 Gijon B 
17.04.201418:00SD Logrones2-0 Noja 
17.04.201418:00R.Santander0-0 CD Tropezon 

İspanya 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:00A. Bilbao B5-0 SD Amorebieta 
17.04.201419:00Sestao2-1 R.Sociedad B 
17.04.201418:00Sarinena1-4 Fuenlabrada 
17.04.201418:00Tudelano1-1 Pena Sport 
17.04.201413:00Real Madrid C4-1 Conquense 

İspanya 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201413:00Villarreal B0-0 UE Olot 
17.04.201421:30AE Prat2-0 Olimpic Xativa 
17.04.201421:00Espanyol B4-3 Ontinyent 
17.04.201419:00Elche Ilicitanc2-0 Badalona 

İspanya 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201420:00EL Palo0-0 Linense 
19.04.201418:00Lucena0-2 Cordoba B 
19.04.201412:45Ecija0-3 A.Sanluqueno 
17.04.201413:00Cacereno1-0 La Roda 

İtalya - Serie B - 2013/2014

Puan Durumu
17.04.201421:30Juve Stabia2-2 (1-1) Avellino 
17.04.201421:30Cittadella1-0 (0-0) Cesena 
17.04.201421:30Virtus Lanciano2-1 (0-1) Empoli 
17.04.201421:30Bari0-1 (0-1) Latina 
17.04.201421:30Carpi2-2 (1-0) Modena 
17.04.201421:30Brescia1-3 (1-2) Padova 
17.04.201421:30Ternana1-0 (1-0) Pescara 
17.04.201421:30Palermo1-0 (1-0) Reggina 
17.04.201421:30Spezia1-0 (0-0) Siena 
17.04.201421:30Novara3-1 (2-0) Trapani 
17.04.201419:00Crotone3-2 (1-1) Varese 

Ukrayna - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
18.04.201417:00FC Sumy2-0 Olexandria 
18.04.201417:00Stal3-2 Desna 
18.04.201417:00Helios Kharkiv3-1 Dinamo Kiev II 
18.04.201417:00FC UkrAhroKom Holovkivka3-0 Naftovik 
18.04.201416:00Olimpik Donetsk1-2 Zirka 
18.04.201416:00Titan Armyansk4-2 FC Avanhard Kramatorsk 
18.04.201415:00Poltawa2-0 MFK Mykolaiv 
17.04.201419:00Niva1-0 B.Chernivtsi 

Fransa - Ligue 2 - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201415:00Caen1-0 (0-0) Auxerre 
18.04.201421:00Troyes0-3 (0-2) Creteil 
18.04.201421:00Niort1-2 (0-0) Brest 
18.04.201421:00Nimes1-0 (0-0) Istres 
18.04.201421:00Nancy2-1 (1-0) Dijon 
18.04.201421:00Metz1-0 (0-0) CA Bastia 
18.04.201421:00Le Havre2-2 (2-0) Tours 
18.04.201421:00Clermont Foot1-1 (0-1) Angers 
18.04.201421:00Arles1-1 (1-0) Laval 

Çek Cumhuriyeti - Druha League - 2013/2014

Puan Durumu
19.04.201418:00Sezimovo Usti3-2 (1-0) Bohemians Prag 
19.04.201411:15Trinec2-2 (0-0) Zlin 
19.04.201411:15Sokolov0-1 (0-0) Frydek-Mistek 
18.04.201419:00Budejovice4-1 (1-1) Most 

İşveç - Superettan - 2014

Puan Durumu
19.04.201416:00Ostersund1-1 (0-1) Husqvarna FF 
17.04.201420:20Landskrona2-3 (1-1) Syrianska 
©Copyright 2014