01 Kasım 2014, Cumartesi


Türkiye - Spor Toto Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201413:30Gençlerbirliği  İstanbul B.B.  
01.11.201416:00Bursaspor  Sivasspor  
01.11.201419:00Akhisar Bld.  TrabzonsporCanlı Maç Anlatımı 

Türkiye - PTT 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Şanlıurfaspor  Manisaspor  
01.11.201414:00Antalyaspor  Bucaspor  
01.11.201418:30Elazığspor  Adana D.Spor  

İngiltere - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:45Newcastle  LiverpoolCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201417:00Arsenal FC  BurnleyCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201417:00Chelsea FC  Queens Park R.Canlı Maç Anlatımı 
01.11.201417:00Everton  SwanseaCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201417:00Hull  SouthamptonCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201417:00Leicester  W.B.ACanlı Maç Anlatımı 
01.11.201417:00Stoke City  West HamCanlı Maç Anlatımı 

La Liga - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Granada  Real MadridCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201419:00At. Madrid  CordobaCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201421:00FC Barcelona  Celta VigoCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201423:00Real Sociedad  MalagaCanlı Maç Anlatımı 

Almanya - Bundesliga - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:30Mainz 05  W. BremenCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201416:30Hannover 96  E.FrankfurtCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201416:30VfB Stuttgart  WolfsburgCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201416:30Hamburg  B.LeverkusenCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201419:30Bayern Münih  B. DortmundCanlı Maç Anlatımı 

İtalya - Serie A - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00Napoli  AS RomaCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201419:00Empoli  JuventusCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201421:45Parma  FC InterCanlı Maç Anlatımı 

Fransa - League 1 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201418:00Lorient  PSGCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201421:00Guingamp  BastiaCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201421:00Lille  St.EtienneCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201421:00Metz  CaenCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201421:00Montpellier  Evian TGCanlı Maç Anlatımı 
01.11.201421:00Nice  O. LyonCanlı Maç Anlatımı 

Uluslararası Dostluk - 2014

Puan Durumu
01.11.201406:40Filipinler3-0 (0-0) Nepal Maç Özeti

Hollanda - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201419:30Ajax  FC Dordrecht  
01.11.201420:45Feyenoord  Zwolle  
01.11.201420:45Twente  Heerenveen  
01.11.201421:45PSV  Den Haag  

Portekiz - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201418:00Penafiel  Estoril  
01.11.201420:00Guimaraes  S.Lizbon  
01.11.201422:15Porto  Nacional  

Rusya - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00CSKA Moskova  Zenit  

Danimarka - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201418:00FC Vestsjælland  Esbjerg fBCanlı Maç Anlatımı 

İngiltere - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Crawley  Crewe  
01.11.201417:00Leyton Orient  Coventry  
01.11.201417:00Bristol City  Oldham  
01.11.201417:00Bradford  Doncaster  
01.11.201417:00Rochdale  Preston  
01.11.201417:00Sheffield Utd.  Barnsley  
01.11.201417:00Milton Keynes  Swindon  
01.11.201417:00Chesterfield  Yeovil  
01.11.201417:00Colchester  Port Vale  
01.11.201417:00Peterboro  Scunthorpe  
01.11.201417:00Notts Co.  Walsall  
01.11.201417:00Fleetwood  Gillingham  

Bulgaristan - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:30CSKA Sofya  Slavia Sofya  

İskoçya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Celtic  Inverness  
01.11.201417:00Dundee U.  St. Mirren  
01.11.201417:00Hamilton  Partick T.  
01.11.201417:00Kilmarnock  Dundee FC  

Brezilya - Serie A - 2014

Puan Durumu
01.11.201423:30Gremio  Vitoria  
01.11.201423:30Goias  Fluminense  

Arjantin - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201401:30Banfield3-0 (1-0) Olimpo Maç Özeti
01.11.201421:15Godoy Cruz  Belgrano  
01.11.201423:00Gimnasia LP  Racing Club  
01.11.201423:30Quilmes  V.Sarsfield  

Romania 2 - 2. Lig Seri 2 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201411:00Dacia Mioveni  CS Soimii Pancota  
01.11.201411:00Ramnicu Valcea  Fortuna Poiana Campina  
01.11.201411:00Oradea  CS Caransebes  
01.11.201411:00FC Olimpia Satu Mare  Unirea Tarlungeni  
01.11.201411:00ACS Poli Timisoara  Alro Slatina  

Italy 3 - Lega Pro - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00Prato  Forli  
01.11.201417:00Spal  L'Aquila  
01.11.201418:00Teramo  Pro Piacenza  
01.11.201420:30Pisa  San Marino  

Spain 4 - 3. Lig, 8. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00La Virgen del Camino  LA Granja  
01.11.201417:00CD Villaralbo  Real Avila  
01.11.201417:00CF Salmantino  CF Cristo Atl.  
01.11.201417:15Burgos Promesas  SD Almazan  
01.11.201417:15CD Villa de Simancas  CD Beroil Bupolsa  
01.11.201419:00Bembibre  Numancia B  

Spain 4 - 3. Lig, 17. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:30CD Binéfar  Sabinanigo  

Italy 3 - Lega Pro - Grup C - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30Martina  Melfi  
01.11.201416:00Casertana  Ischia Isolaverde  
01.11.201417:00Paganese  Barletta  
01.11.201418:00Juve Stabia  Lupa Roma  

Spain 4 - 3. Lig, 4. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201412:30Portugalete  Pasaia KE  
01.11.201413:30CD Berio FT  Club Bermeo FT  
01.11.201418:00Lagun Onak  Santutxu FC  
01.11.201418:00Beasain  Zalla  
01.11.201418:00Arenas Getxo  C. Durango  
01.11.201419:00CD Basconia  Santurtzi CD  

Spain 4 - 3. Lig, 5. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201419:00Santfeliuenc FC  FC Vilafranca  

Kazakhstan 1 - Premier Lig Şampiyonluk Grubu - 2014

Puan Durumu
01.11.201411:00Ordabasy Shymkent2-1 (2-1) Shakhtyor Karagandy Maç Özeti
01.11.201414:00Lokomotiv Astana  Kaisar Kyzylorda  
01.11.201414:00Aktobe  Kairat Almaty  

Kazakhstan 1 - Premier Lig Düşme Grubu - 2014

Puan Durumu
01.11.201411:00Spartak Semey1-0 (1-0) Atyrau Maç Özeti
01.11.201411:00Tobol Kostanay1-0 (1-0) Zhetysu Taldykorgan Maç Özeti
01.11.201413:00Taraz  Irtysh Pavlodar  

Israel 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Maccabi Petach Tikva  Maccabi Haifa  
01.11.201418:00Hapoel Haifa  Bnei Sachnin  
01.11.201418:30Ashdod SC  Hapoel Raanana  
01.11.201419:30Hapoel Acco  Hapoel Beer Sheva  

Greece 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Platanias  Pas Giannina  
01.11.201417:15Veria FC  Panionios  
01.11.201419:30Asteras Tripolis  Olympiakos  

France 4 - CFA - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00Mulhouse  CM Aubervilliers  
01.11.201418:00Viry Chatillon  Troyes B  
01.11.201419:00Drancy  Raon L Etape  

Moldova 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00FC Budai  Speranta  
01.11.201414:00FC Edinet  FC Sfintul Gheorghe  
01.11.201414:00Zimbru II  FC Victoria Bardar  
01.11.201414:00CSCA Buiucani  FC Sheriff II  
01.11.201414:00CS Petrocub  Gagauziya  
01.11.201414:00Lilcora  Intersport Aroma  

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Lig RS - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30FK Napredak Donji Sepak  Vlasenica  
01.11.201415:30Sloboda Novi Grad  Drina HE Visegrad  
01.11.201415:30Sloboda Mrkonjic Grad  FK Podrinje  
01.11.201415:30FK Leotar  Tekstilac Derventa  
01.11.201415:30Sutjeska  FK Krupa  
01.11.201415:30Kozara  Rudar Prijedor  
01.11.201415:30Proleter  Mladost Gacko  

Malta 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Naxxar Lions FC  Pieta  
01.11.201417:15Balzan Youths  Valletta  

Uruguay 1 - Primera Açılış Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201421:30Defensor Sporting  River Plate  
01.11.201421:30Sud America  El Tanque Sisley  
01.11.201422:00Fenix  Nacional  

France 4 - CFA - Grup C - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201418:00St. Priest  AS Beziers  
01.11.201419:00Lyon Duchere  Marignane  
01.11.201419:00Hyeres  Azergues  
01.11.201419:00US Le Pontet  Nice B  
01.11.201419:00Lyon B  Martigues  
01.11.201419:00Montpellier B  Sete  
01.11.201421:00Grenoble  Villefranche S.  
01.11.201421:00Rodez  Monaco B  

Wales 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00AFC Porth  Cambrian & Clydach  
01.11.201416:00Aberdare Town FC  Caerau Ely  
01.11.201416:00Briton Ferry  Ton Pentre  
01.11.201416:00Cardif Met University  Goytre AFC  
01.11.201416:00Garden Village  Pontardawe Town  
01.11.201416:00Goytre United  Monmouth Town FC  

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 3 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Hobro II  FC Djursland  
01.11.201414:30Lindholm  Randers Freja  
01.11.201415:30Brabrand II  AaB II  
01.11.201416:00Holstebro  VRI  
01.11.201417:00IF Lyseng  Viby IF  

Tunisia 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30Stade Gabesien  JS Kairouanaise  
01.11.201415:30Etoile Metlaoui  Zarzis  

Denmark 1 - Kadınlar - Lig 3F - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Ballerup S.  Skovbakken  
01.11.201414:00F.Hjørring  B93/HIK/Ryparken  
01.11.201415:00Vorup FB  OB  

Denmark Junior 1 - U17 Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00HB Køge (J)  Brøndby (J)  
01.11.201414:00FC Midtjylland (J)  FC Kopenhag (J)  
01.11.201416:00Randers FC (J)  Lyngby (J)  
01.11.201416:15AGF/Viby (J)  AaB (J)  
01.11.201416:15Vejle (J)  Esbjerg (J)  
01.11.201416:15Silkeborg U17  AC Horsens U17  
01.11.201416:15Nordsjælland (J)  OB (J)  

Denmark Youth 1 - U19 Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00FC Nordsjælland (Y)  OB (Y)  
01.11.201414:00AGF/Viby (Y)  AaB (Y)  
01.11.201414:00Vejle (Y)  Esbjerg (Y)  
01.11.201414:00Randers FC (Y)  Lyngby (Y)  
01.11.201416:15FC Midtjylland (Y)  FC Kopenhag (Y)  

Serbia 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201418:00Borac C.  Napredak  
01.11.201418:00Cukaricki  Mladost L  
01.11.201420:00Novi Pazar  Radnicki N.  

Northern Ireland 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Ballinamallard United  Portadown  
01.11.201417:00Coleraine  Institute  
01.11.201417:00Crusaders  Warrenpoint Town  
01.11.201417:00Dungannon Swifts  Cliftonville  
01.11.201417:00Glenavon  Linfield  
01.11.201417:00Glentoran  Ballymena  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30SV Spielberg  FV Ravensburg  
01.11.201415:30SC Pfullendorf  Kehler FV  
01.11.201415:30Reutlingen  Bahlinger SC  
01.11.201415:30Freiburger FC  Ulm  
01.11.201415:30Vfr Mannheim  Karlsruhe II  
01.11.201415:30VfR Aalen II  FSV Hollenbach  
01.11.201415:30Freiberg  Germania Friedrichstal  

Denmark 3 - 2. Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Kolding IF  Ringkøbing  
01.11.201414:00Blokhus FC  Skovbakken  
01.11.201414:30Odder IGF  Brabrand  
01.11.201415:00FC Sydvest 05  Næstved  
01.11.201415:00Middelfart  Kolding B  
01.11.201415:30Varde  Kjellerup  

Botswana 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:30Sankoyo Bush Bucks  B.D.Force XI  
01.11.201416:30Gaborone Utd.  FC Satmos  
01.11.201416:30Letlapeng  BR Highlanders  
01.11.201416:30Nico United  Notwane FC  
01.11.201416:30Extension G.  Orapa United FC  
01.11.201416:30ECCO City G.  Township R.  

South Africa 1 - Premier Futbol Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30O.Pirates  Kaizer Chiefs  
01.11.201418:00AmaZulu  Mpumalanga Black Aces  
01.11.201420:15Sundowns FC  Free State Stars  
01.11.201420:15Polokwane City  Chippa United  

F.Y.R.O.M. 1 - Prva Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30Rabotnicki  Pelister  
01.11.201414:30Renova  Shkendija 79  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30TuS Dassendorf  Niendorfer TSV  
01.11.201415:00SV Curslack-Neuengamme  BSV Buxtehude  
01.11.201415:00VfL Pinneberg  FC Elmshorn  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30Blumenthaler SV  Bremerhaven  
01.11.201415:30OSC Bremerhaven  VfL Bremen  
01.11.201415:30Bremer SV  Türkspor Bremen  
01.11.201415:30Werder Bremen III  FC Union 60  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Heider SV  TSV Altenholz  
01.11.201415:00Flensburg 08  FC Dornbreite Luebeck  
01.11.201415:00TSV Kropp  TSV Bordesholm  
01.11.201415:00Preetzer TSV  Union Neumünster  
01.11.201415:00Eutin 08  SV Todesfelde  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30Askania Bernburg  Eisenach  
01.11.201416:00L. Leipzig  Cottbus II  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30SV Lichtenberg 47  Germania Schoneiche  
01.11.201414:30Brandenburger SC Süd  FC Strausberg  
01.11.201414:30Optik Rathenow  SV Waren 09  
01.11.201415:00FSV Luckenwalde  FC Pommern Greifswald  

Switzerland 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201418:45FC Zurich  Luzern  
01.11.201421:00Basel  Grasshoppers  

Chile 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Univ. de Chile  Universidad Catolica  
01.11.201420:30Palestino  Antofagasta  
01.11.201423:00Huachipato  Cobreloa  

Panama 1 - ANAPROF Açılış - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201404:00Independiente de La Chorrera1-2 Tauro FC Maç Özeti
01.11.201404:00Municipal Chorrillo1-1 Alianza FC Maç Özeti
01.11.201404:00CD Árabe Unido2-1 Sporting San Miguelito Maç Özeti
01.11.201404:00Chepo FC2-0 CD Plaza Amador Maç Özeti
01.11.201404:00Atlético Chiriquí1-1 San Francisco FC Maç Özeti

Colombia 1 - Liga Postobon - Clausura - 2014

Puan Durumu
01.11.201422:15Itagui  Deportivo Pasto  
01.11.201400:30Deportivo Cali  Envigado  
01.11.201400:30Independiente Medellin  La Equidad  

Croatia 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00Rnk split  Dinamo Zagreb  
01.11.201420:00Slaven  Rijeka  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Wurzburger  Alemannia Haibach  
01.11.201415:00VfL Frohnlach  TSV Neudrossenfeld  
01.11.201415:00Jahn Forchheim  SV Memmelsdorf  
01.11.201415:00Viktoria Aschaffenburg  TSV Großbardorf  
01.11.201415:00TSV Aubstadt  FC Amberg  

Germany 4 - Yerel Lig - Bayern - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:001860 Münih II  SV Seligenporten  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2014

Puan Durumu
01.11.201410:00BKV Elore U21  Budafoki LC U21  
01.11.201411:00Rajnavy Rayong  Bangkok FC  
01.11.201411:00Ayutthaya FC  TTM Phichit  
01.11.201411:00Nakhon Pathom  Sriracha  
01.11.201411:00Saraburi FC  Phuket FC  
01.11.201411:00Nakhon Ratchasima FC  Krabi FC  
01.11.201411:00Osmanlispor FK U19  Alanyaspor U19  
01.11.201411:00Veria U20  Panionios U20  
01.11.201411:30Ergotelis U20  PAOK Thessaloniki FC U20  
01.11.201412:00Lok. Moscow U21  Dinamo Moscow U21  
01.11.201412:00Ruzomberok U19  Senec U19  
01.11.201412:00Panathinaikos U20  Atromitos Ath U20  
01.11.201413:00Dimitrovgrad 1947  Zagoretz Nova Zagora  
01.11.201413:00Csakvari FC U21  III Keruleti TVE U19  
01.11.201413:00Thai Honda  Petchaburi FC  
01.11.201414:00Chernomorets Byala  Svetkavitsa  
01.11.201414:00Dunav Ruse  Botev Novi Pazar  
01.11.201414:00Svaty Jur  FK Stupava  
01.11.201414:00Bahon  Slovan Most Bratislave  
01.11.201414:00OSK Slovensky Grob  SK Lozorno, FO  
01.11.201414:00FK Slovan Ivanka pri Dunaji  SK Bernolakovo  
01.11.201414:00Karpaty U21  Zorya U21  
01.11.201414:00UTA Batrana Doamna  Stiinta Turceni  
01.11.201414:30Maritza  Sliven  
01.11.201414:30Sumadija Arandelovac  Zvizd  
01.11.201414:30Brodarac  GSP Polet  
01.11.201414:30Dinamo Pancevo  Celavero  
01.11.201414:30Sumadija Kragujevac  Sloga Pozega  
01.11.201414:45Nacional SP  Atibaia  
01.11.201415:00Trstenik PPT  Radnicki P.  
01.11.201415:00Simmeringer SC  Wienerberger  
01.11.201415:00Admira Technopool  Gersthofer SV  
01.11.201416:00Kaliakra  Belitsa  
01.11.201419:00Selongey  Andrezieux  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - Bayanlar - 2014

Puan Durumu
01.11.201410:00CFR Timisoara  FC Brazi  
01.11.201414:00Akademik Geo Milev  Ekomet 90 Plovdiv  
01.11.201415:00SFK 2000 Sarajevo  Celik  
01.11.201415:00ZFK Mladost  ZFK Modrica  

AFC Champions League 1 - AFC Şampiyonlar Ligi Finaller - 2014

Puan Durumu
01.11.201419:30Al Hilal  Western Sydney Wanderers FC  

Togo 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201422:00ASKO Kara  Gbikinti de Bassa  
01.11.201422:00Anges de Notse  Dynamic Togolais  
01.11.201422:00Douanes  Maranatha  
01.11.201422:00Unisport de Sokode  Togo-Port  
01.11.201422:00Agaza de Lome  AC Sèmassi  
01.11.201422:00Foadan  Gomido  

Peru 2 - 2.Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201418:45Comerciantes Unidos  Alfonso Ugarte de Puno  
01.11.201422:00CD Atletico Minero del Rimac  Alianza Universidad  
01.11.201422:30Deportivo Coopsol  Jose Galvez  
01.11.201422:30Walter Ormeno  Union Huaral  

Norway 1 - Kadınlar Premier Lig - Toppserien - 2014

Puan Durumu
01.11.201414:00Avaldsnes  Kolbotn  
01.11.201414:00LSK Kvinner  Stabæk  
01.11.201414:00Arna-Bjørnar  Roa  
01.11.201414:00Klepp  Vålerenga  
01.11.201414:00Trondheims-Orn  Medkila  
01.11.201414:00Amazon Grimstad  Grand Bodø  

Malawi 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30Bullets FC  Karonga United  
01.11.201414:30EPAC United  MTL Wanderers  

Belarus 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201411:00Kommunalnik  Zorka-BDU  
01.11.201412:00Isloch  Gomelzheldortrans  
01.11.201412:00Khimik Svetlogorsk  FK Gorodeya  
01.11.201412:30FC Minsk II  Vedrich 97  
01.11.201413:00FC Bereza 2010  Slavia Mozyr  
01.11.201413:00Smolevichy  FK Vitebsk  
01.11.201414:00Granit Mikashevichi  Volna  
01.11.201414:00FC Smorgon  Lida  

Sweden 3 - 1. Lig Güney - 2014

Puan Durumu
01.11.201416:00IFK Uddevalla  Trollhattan FC  
01.11.201416:00Motala AIF FK  Oskarshamns AIK  
01.11.201416:00Kristianstad  Qviding FIF  
01.11.201416:00Norrby  Utsiktens BK  
01.11.201416:00Orgryte  Trelleborg  
01.11.201416:00Skovde AIK  IK Oddevold  
01.11.201416:00Halmia  Lunds BK  

China 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201408:00Chengdu Blades4-1 Xinjiang Tianshan Maç Özeti
01.11.201408:00Shijiazhuang Yongchang3-2 Qingdao Hainiu Maç Özeti
01.11.201408:00Beijing Baxy2-1 Shenzhen Ruby Maç Özeti
01.11.201408:00Hunan Billows3-2 Yanbian Maç Özeti
01.11.201408:00Hubei Orient2-0 Chongqing L. Maç Özeti
01.11.201408:00Anhui Jiufang0-0 Tianjin Songjiang Maç Özeti
01.11.201408:00Guangdong Sunray Cave1-2 Beijing Technology Maç Özeti
01.11.201408:00Qingdao Jonoon4-1 Hebei Zhongji Maç Özeti

Kenya 2 - 1. Lig, Süper A Bölgesi - 2014

Puan Durumu
01.11.201415:00Nakumatt2-1 Oserian Maç Özeti

Kenya 2 - 1. Lig, Süper B Bölgesi - 2014

Puan Durumu
01.11.201414:00West Kenya Sugar  Nzoia United  
01.11.201414:00GFC 105  Sher Karuturi  
01.11.201414:00Finlays Horticulture  Rift Valley United  
01.11.201414:00St Joseph FC  Agrochemicals  

Japan 3 - J3 Ligi - 2014

Puan Durumu
01.11.201406:00Fujieda MYFC2-2 Nagano Parceiro Maç Özeti

Estonia 2 - Esiliiga - 2014

Puan Durumu
01.11.201416:00Levadia Tallinn II  Kivioli Tamme Auto  

South Korea 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201407:00Pohang Steelers1-1 (0-1) Jeju United Maç Özeti
01.11.201407:00Chunnam Dragons1-1 (0-1) Seongnam I. Maç Özeti
01.11.201409:00Ulsan Hyundai0-3 (0-0) Suwon S.B. Maç Özeti

Ecuador 2 - Serie B - 2014

Puan Durumu
01.11.201403:00Dep. Quevedo1-0 Aucas Maç Özeti
01.11.201419:45Dep. Macara  Dep. Azogues  
01.11.201422:00Municipal Canar  Tecnico Universitario  
01.11.201422:30River Plate  Espoli  
01.11.201423:00UT Cotopaxi  Imbabura S.C.  
01.11.201423:00LDU Portoviejo  Delfin  

Angola 1 - 1. Lig Girabola - 2014

Puan Durumu
01.11.201416:30Primeiro de Maio  ASA Luanda  
01.11.201416:30Sagrada Esperanca  Interclube  
01.11.201416:30Kabuscorp Palanca  Petro Atletico  
01.11.201416:30CD Huila  Progresso Sambizanga  
01.11.201416:30Sporting Cabinda  Benfica Luanda  
01.11.201416:30Primeiro de Agosto  Sport Lubango  
01.11.201416:30Onze Bravos  CR da Caala  
01.11.201416:30Recreativo do Libolo  Uniao Sport Clube do Uige  

Kenya 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201413:00AFC Leopards  Sofapaka  
01.11.201413:00Muhoroni Youth fc  Gor Mahia  
01.11.201414:00Ushuru FC  Chemelil Sugar  
01.11.201414:00Ulinzi Stars  Bandari  

Slovakia 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:30D.Streda  FK Senica  
01.11.201418:00Myjava  Zlate Moravce  

Spain 4 - 3. Lig, 11. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Campos  Constancia  
01.11.201417:00CD Manacor  Mercadal  
01.11.201417:30Penya Ciutadella Esportiva  UD Alaro  
01.11.201418:00Llosetense  CD Son Cladera  
01.11.201418:00Alcudia  Poblense  
01.11.201420:00CD Atletico Rafal  Collerense  

Spain 4 - 3. Lig, 10. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201413:00Coria CF  Arcos CF  
01.11.201419:00CD Cabecense  CD Alcala  

Spain 4 - 3. Lig, 1. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:15RC Villalbes  Ribadumia CF  
01.11.201418:00Silva SD  Deportivo LC B  
01.11.201419:15UD Barbadas  Alondras  

Spain 4 - 3. Lig, 9. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Atletico Melilla CF  CD Loja  

Spain 4 - 3. Lig, 16. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Agoncillo  CF Ciudad de Alfaro  
01.11.201417:45CDFC La Calzada  Villegas  
01.11.201418:00Oyonesa  Calasancio  
01.11.201419:00Arnedo  CD Calahorra  

Spain 4 - 3. Lig, 12. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Estrella  UD Ibarra  
01.11.201414:00Union Viera CF  At. Granadilla  
01.11.201414:00Las Zocas  Real Sporting San Jose  
01.11.201414:45CD El Cotillo  UD Telde  
01.11.201417:45CD Union Sur Yaiza  Tenisca  
01.11.201420:00CD Santa Ursula  Laguna  

Cyprus 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Doxa Katokopia  Apollon Limassol  
01.11.201419:00Ethnikos Achnas  APOEL Nicosia  

Swaziland 1 - Premier League - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Royal Leopards  Young Buffaloes  
01.11.201415:00Red Lions  Green Mamba  

Morocco 1 - Botola Pro - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:30IZK Khemisset  KACM Marrakech  
01.11.201417:00El Jadida  OCS Safi  
01.11.201421:00MAT Tetouan  KAC Kenitra  

Yemen 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30Al-Helal Al-Sahely  Al Yarmok Sanaa  
01.11.201414:30Ittihad Ibb  Al Wahda Sanaa  
01.11.201414:30Al Wahda Aden  Al-Tilal  

Wales 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:30Carmarthen  Bangor City  
01.11.201416:30Connahs Quay  Port Talbot  
01.11.201416:30Rhyl  Bala Town  

Spain 4 - 3. Lig, 15. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201413:00CD Subiza  At. Valtierrano  
01.11.201416:45Pamplona  Osasuna B  
01.11.201417:30Iruna  CD Ardoi  
01.11.201417:30Chantrea  UCD Burlades  
01.11.201417:30Oberena  CD Beti Onak  
01.11.201419:00Valle de Egues  Cortes  

South Africa 2 - Ulusal 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30Thanda Royal Zulu  Milano United FC  
01.11.201415:30Maluti FET College  African Warriors  
01.11.201415:30Witbank Spurs  Garankuwa United  
01.11.201419:30Royal Eagles  FC Cape Town  
01.11.201419:30Cape Town All Stars  Black Leopards  

Wales 2 - Huws Gray Alliance Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00Llandrindod Wells  Flint Town United  
01.11.201416:00Penycae FC  Rhydymwyn FC  
01.11.201416:30Caernarfon  Llanidloes Town FC  
01.11.201416:30Conwy Borough FC  Caersws  
01.11.201416:30Guilsfield FC  Buckley Town  
01.11.201416:30Porthmadog  Mold Alexandra  
01.11.201416:30Rhayader Town FC  Llandudno FC  

France 4 - CFA - Grup D - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201419:00St. Malo  Stade Bordelais  
01.11.201419:00Tarbes  Les Herbiers  
01.11.201419:30Vendee F. F.  Nantes B  
01.11.201419:30Trelissac  Pau  
01.11.201419:30Plabennec  Limoges  
01.11.201420:00Mont-de-Marsan  Concarneau  

France 4 - CFA - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Lens B  Mantes  
01.11.201418:00Paris SG B  Croix  
01.11.201418:00US Ivry  Dieppe  
01.11.201419:00Quevilly  Beauvais  
01.11.201419:00Entente SSG  Roye  
01.11.201419:00Calais  Arras  
01.11.201419:00Lille B  Romorantin  
01.11.201419:00Sedan  Amiens AC  

Serbia 2 - Prva Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30FK Sloga Petrovac  BSK Borca  
01.11.201414:30Macva Sabac  Kolubara  
01.11.201414:30FK Radnik Surdulica  Bežanija  
01.11.201414:30Jedinstvo Putevi  Moravac Mrstane  

Hungary 2 - NB II - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30Szigetszentmiklosi  Bekescsaba  
01.11.201414:30FC Ajka  Soroksár SC  
01.11.201416:00Szolnok  BFC Siofok  
01.11.201417:00Kaposvar  Szeged 2011  

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00B 1903  B.Skovlunde  
01.11.201414:00Greve  Kastrup B.  
01.11.201414:30FC Egedal  Fredensborg BI  
01.11.201415:00Birkerød  Jægersborg  
01.11.201415:00Taastrup FC  Fremad Valby  

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201413:00Slagelse  Ledøje-Smørum Fodbold  
01.11.201414:00Ringsted  Marstal/Rise  
01.11.201414:00Næstved II  Otterup  
01.11.201415:30Dalum  B 1909  
01.11.201415:30FC Skanderborg  Kalundborg  
01.11.201415:30FC Soenderborg  Døllefjelde-Musse  

Costa Rica 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201422:30Belen  Limon  

England 6 - Conference - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Barrow  Guiseley  
01.11.201417:00Boston Utd.  AFC Fylde  
01.11.201417:00Brackley Town  Colwyn Bay  
01.11.201417:00Bradford PA  Tamworth  
01.11.201417:00Gainsborough  Chorley  
01.11.201417:00Harrogate Town  Stockport  
01.11.201417:00Leamington  Worcester  
01.11.201417:00Lowestoft Town  Gloucester City  
01.11.201417:00North Ferriby United  Oxford City  
01.11.201417:00Solihull Moors  Hyde United  
01.11.201417:00Stalybridge  Hednesford  

England 6 - Conference - Güney - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Basingstoke  Chelmsford  
01.11.201417:00Bath City  St.Albans  
01.11.201417:00Bishop Stortford  Hemel Hempstead  
01.11.201417:00Concord Rangers  Weston Super Mare  
01.11.201417:00Eastbourne Borough  Bromley  
01.11.201417:00Farnborough  Gosport Borough  
01.11.201417:00Staines Town  Ebbsfleet United  
01.11.201417:00Wealdstone  Maidenhead U  
01.11.201417:00Whitehawk  Havant and W.  

Venezuela 1 - Primera Lig Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201422:30Real Esppor  Atletico Venezuela  

Georgia 1 - Umaglesi Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201412:00Kolkheti-1913 Poti0-0 Samtredia Maç Özeti
01.11.201412:00Dila Gori0-0 FC Metalurgi Rustavi Maç Özeti
01.11.201412:00Baia0-0 FC Guria Lanchkhuti Maç Özeti

Latvia 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201412:30Smiltene  Olaine  
01.11.201413:30FK Jēkabpils/JSC  SFK United  
01.11.201413:30Preilu  Valmieras FK  
01.11.201413:30Saldus  Gulbene 2005  
01.11.201413:30Rezekne/BJSS  Rigas Futbola skola  
01.11.201413:30Plavinas/DM  FK 1625 Liepaja  
01.11.201413:30Salaspils  Auda  
01.11.201413:30FK Tukums 2000  Ogres / FK33  

Zimbabwe 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201415:00Harare City  ZPC Kariba  
01.11.201415:00FC Platinum  Chicken Inn FC  

Latvia 1 - Premier Lig - Virsliga - 2014

Puan Durumu
01.11.201414:00L. Metalurgs  Daugava Daugavpils  
01.11.201414:00FS Metta/LU  FK Spartaks  
01.11.201414:00FK Daugava Riga  FK Jelgava  
01.11.201414:00FC Jurmala  FC Skonto Riga  
01.11.201414:00Ventspils  Daugava Daugavpils 2  

South Korea 1 - K Ligi - 2014

Puan Durumu
01.11.201407:00Korean Police FC3-2 (0-2) Gwangju FC Maç Özeti
01.11.201409:00Suwon City2-1 (0-1) FC Anyang Maç Özeti
01.11.201409:00Daejeon Citizen1-0 (0-0) Bucheon FC 1995 Maç Özeti

Estonia 1 - Premium Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201413:00Nomme Kalju  JK Sillamae Kalev  
01.11.201413:00Paide Linnameeskond  Tammeka  
01.11.201416:00Flora Tallinn  Talinna Kalev  
01.11.201419:00FC Infonet  Trans Narva  

İngiltere - Playoff Blue Square Premier - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Telford  Bristol Rovers  
01.11.201417:00Aldershot  Gateshead  
01.11.201417:00Altrincham  Alfreton  
01.11.201417:00Braintree Town  Woking  
01.11.201417:00Eastleigh  Chester  
01.11.201417:00Forest Green  Lincoln  
01.11.201417:00Grimsby  Dartford  
01.11.201417:00Kidderminster  Torquay  
01.11.201417:00Nuneaton  Macclesfield  
01.11.201417:00Southport  Dover  
01.11.201417:00Welling  Barnet  
01.11.201417:00Wrexham  Halifax  

England 4 - 2.Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Northampton  AFC Wimbledon  
01.11.201417:00Portsmouth  Carlisle  
01.11.201417:00Mansfield  Southend  
01.11.201417:00Hartlepool  Newport  
01.11.201417:00Cheltenham  York  
01.11.201417:00Burton  Plymouth  
01.11.201417:00Oxford  Wycombe  
01.11.201417:00Exeter  Luton  
01.11.201417:00Tranmere  Stevenage  
01.11.201417:00Dag and Red  Shrewsbury  
01.11.201417:00Bury  Cambridge  

Northern Ireland 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00Dundela  Bangor  
01.11.201416:00Lisburn  Dergview F.C  
01.11.201416:00PSNI FC  Carrick Rangers  
01.11.201417:00Ballyclare Comrades  Armagh  
01.11.201417:00Loughgall  Harland & Wolff Welders F.C.  

Switzerland 4 - Erste Ligi, 1. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201418:00FC Stade Lausanne-Ouchy  Yverdon  
01.11.201418:00FC Monthey  Terre Sainte  
01.11.201418:00Echallens  FC Azzurri 90  
01.11.201418:00Bavois  Lancy FC  
01.11.201419:00Meyrin  Team Vaud U21  

Switzerland 4 - Erste Ligi, 2. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Solothurn  Zug  
01.11.201417:00Luzern II  Black Stars  
01.11.201419:00FC Bern  Concordia  

Switzerland 4 - Erste Ligi, 3. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00FC Wettswil-Bonstetten  FC Balzers  
01.11.201417:00Baden  Team Ticino U21  
01.11.201417:30FC Gossau  FC Thalwil  
01.11.201418:00FC Seuzach  M.Stabio  

Argentina 3 - Primera B Metropolitana Torneo de Transicion - 2014

Puan Durumu
01.11.201401:35Villa Dalmine1-0 (1-0) Tristan Suarez Maç Özeti
01.11.201402:00Atl.Platense1-2 (1-0) Dep.Moron Maç Özeti
01.11.201416:00S.Italiano  Almagro  
01.11.201418:05CD UAI Urquiza  V.San Carlos  
01.11.201420:30Comunicaciones  Dep.Armenio  
01.11.201420:30Dep.Espanol  Atlanta  
01.11.201420:30B.Adrogue  CA Fenix  
01.11.201400:05Acassuso  Los Andes  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30SpVgg EGC Wirges  SC Hauenstein  
01.11.201415:30SV Rochling  TuS Mechtersheim  
01.11.201415:30SC Idar-Oberstein  TSV Schott Mainz  
01.11.201418:00SpVgg Burgbrohl  FSV Salmrohr  

Belgium 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201420:30Dessel  Lommel  
01.11.201421:00Eupen  Roeselare  
01.11.201421:00St.Truiden  KSK Heist  
01.11.201421:00WS Woluwe  Patro Eisden  
01.11.201421:00Tubize  KVW Zaventem  

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzeydoğu - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30Babelsberg  VfB Auerbach  
01.11.201414:30TSG Neustrelitz  Budissa Bautzen  
01.11.201414:30FSV Wacker Nordhausen  Hertha Berlin II  

Germany 4 - Yerel Lig - Güneybatı - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Elversberg  KSV Baunatal  
01.11.201415:00FCA Walldorf  SVN 1929 Zweibrücken  
01.11.201415:00Freiburg II  Nottingen  
01.11.201415:00Homburg  Koblenz  
01.11.201415:00Wormatia Worms  Waldhof Mannheim  
01.11.201415:00SpVgg Neckarelz  Saarbrucken  

Slovakia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30Nove Mesto  Senec  
01.11.201414:30Samorin  Duslo Sala  
01.11.201414:30Skalica  Nitra  
01.11.201414:30FK Pohronie  Trnava juniori  
01.11.201415:00Zilina B  SKF Sered  

Slovakia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30Sobota  Dolny Kubin  
01.11.201414:30Presov  Kosice II  
01.11.201414:30Lokomotiva Zvolen  FK Poprad  
01.11.201414:30Bardejov  Zemplin Michalovce  

Uruguay 2 - Segunda Division - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:15Miramar Misiones  Boston River  
01.11.201414:15Huracan FC  Canadian SC  
01.11.201414:30Canadian SC  Cerrito  
01.11.201421:00Villa Teresa  Rocha FC  
01.11.201421:00Villa Espanola  Progreso  
01.11.201421:00Liverpool FC  Plaza Colonia  
01.11.201421:00Plaza Colonia  Central Espanol  
01.11.201421:00Cerro Largo  Miramar Misiones  

Tahiti 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201406:30Tefana  Dragon  
01.11.201407:00Tahiti U17  Tamarii F.  
01.11.201409:00Central Sport  Pirae  

Scotland Cup 1 - William Hill İskoç Kupası - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00Hurlford United  Stirling A.  
01.11.201416:00Linlithgow Rose  Raith Rovers  
01.11.201417:00Annan Athletic  Livingston  
01.11.201417:00Ayr  Alloa  
01.11.201417:00Dumbarton  Rangers  
01.11.201417:00East Fife  Berwick  
01.11.201417:00Forfar  Cowdenbeath  
01.11.201417:00Morton  Airdrie  
01.11.201417:00Peterhead  Stranraer  
01.11.201417:00Queens Park  Albion R.  
01.11.201417:00Stenhousemuir  Brechin  
01.11.201417:00Edinburgh C  Brora Rangers  
01.11.201417:00Arbroath  Nairn County  
01.11.201417:00Elgin  Bo´ness United  
01.11.201417:00Spartans FC  Clyde  

Hong Kong 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201411:30TSW Pegasus  Eastern Salon  

Bosnia-Herzegovina 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30Slavija Sarajevo  Olimpik Sarajevo  
01.11.201414:30Radnik Bn  Travnik  
01.11.201414:30Vitez  FK Mladost Velika Obarska  
01.11.201414:30Sloboda Tuzla  FK Velez Mostar  
01.11.201414:30FK Zvijezda  Borac Banjaluka  
01.11.201417:30Zrinjski Mostar  Celik Zenica  

Guatemala 2 - Primera Lig - Apertura - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201423:00Puerto San Jose  Barillas FC  

Guatemala 2 - Primera Lig - Apertura - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201423:00Jocotan  Deportivo Heredia  

Armenia 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201412:40Gandzasar  Shirak  
01.11.201414:10Ulisses  Alashkert FC  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30TB Uphusen  SSV Jeddeloh  

Switzerland 3 - Erste Ligi, Yükselme Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30YF Juv Zurich  Delemont  
01.11.201417:00Rapperswil  Breitenrain  
01.11.201417:00Stade Nyonnais  Sion II  
01.11.201417:00St. Gallen II  Basel II  
01.11.201418:00Old Boys  Tuggen  
01.11.201419:00Etoile Carouge  SC Bruhl  

Chile 2 - Primera B Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201423:00Rangers  S. Morning  

Denmark 2 - Kadınlar - 1. Lig Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201413:00Damsø  Birkerød Skjold  
01.11.201413:45Bk. Rødovre  Raklev  

Denmark 2 - Kadınlar - 1. Lig Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201413:00Vejlby  Fortuna Svendborg  
01.11.201413:30SønderjyskE  Varde  

Venezuela 2 - 2. Lig Açılış - Batı Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201422:00Zamora FC B  Union Atletico Falcon  
01.11.201422:30Yaracuyanos FC  Urena Fc  

Venezuela 2 - 2. Lig Açılış - Doğu Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201421:30Estudiantes de Caracas  Arroceros  
01.11.201421:30Mineros De Guayana B  Margarita  
01.11.201421:30Gran Valencia  Diamantes de Guayana  

F.Y.R.O.M. 2 - Vtora Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30Miravci  Shkupi Skopje  
01.11.201414:30Drita  Mladost CD  
01.11.201414:30FK Gorno Lisice  Vrapchishte  
01.11.201414:30Napredok  FK Skopje  
01.11.201414:30Makedonija GjP  FC FK Rinija Gostivar  

Denmark 3 - 2. Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00B 1908  HIK  
01.11.201414:00Avedøre  Rishøj  
01.11.201414:00S.Vedbæk  Nordvest FC  
01.11.201415:00GVI  Fremad Amager  
01.11.201416:00B 93  Nykoebing FC  

Mexico 2 - Ascenso MX Apertura final stages - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201420:00Lobos de la BUAP  Estudiantes Tecos  

Paraguay 2 - Division Intermedia Championship Final - 2014

Puan Durumu
01.11.201423:30Deportivo Santani  S. San Lorenzo  

New Zealand 1 - Premiership - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201403:00Waitakere Utd.3-2 Wanderers SC Maç Özeti
01.11.201403:00Canterbury United2-0 Waikato FC Maç Özeti

Vanuatu 1 - Premier League - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201402:30Tafea FC0-0 Tupuji Imere Maç Özeti
01.11.201404:00Spirit 08  Ifira Black Bird  
01.11.201406:00Shepherds United1-0 Erakor Golden Star Maç Özeti

St. Kitts and Nevis 1 - SKNFA League - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201400:00Village Superstars  SPD United  

Brazil 3 - Serie C final stage - 2014

Puan Durumu
01.11.201421:00Paysandu  Mogi Mirim  

England Cup 5 - FA Trophy - Elemeler - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Skelmersdale United  Nantwich Town  
01.11.201417:00Sheffield FC  Witton Albion  
01.11.201417:00New Mills  Mossley A.F.C.  
01.11.201417:00Prescot Cables  Goole AFC  
01.11.201417:00Farsley C.  Blyth Spartans  
01.11.201417:00Whitby  Ramsbottom United  
01.11.201417:00Frickley Athletic  Marine  
01.11.201417:00Scarborough Athletic  Darlington  
01.11.201417:00Curzon  Northwich  
01.11.201417:00Buxton  Ashton United  
01.11.201417:00Clitheroe  Workington  
01.11.201417:00Ossett Town  Trafford  
01.11.201417:00St Neots Town  Ilkeston FC  
01.11.201417:00Mickleover Sports  Kettering  
01.11.201417:00Carlton Town  Stourbridge  
01.11.201417:00Corby Town  Redditch United  
01.11.201417:00Loughborough Dynamo  Grantham Town  
01.11.201417:00Belper Town  Histon  
01.11.201417:00Halesowen  Matlock Town  
01.11.201417:00Evesham United  Banbury United  
01.11.201417:00Gresley  Romulus  
01.11.201417:00Stamford AFC  Barwell F.C.  
01.11.201417:00Chasetown  Newcastle Town  
01.11.201417:00Rushall Olympic  Cambridge C  
01.11.201417:00Market Drayton Town  Kings Lynn  
01.11.201417:00Stratford Town  Stafford  
01.11.201417:00Leek Town  Spalding United  
01.11.201417:00Aylesbury  Merstham  
01.11.201417:00Walton Casuals  Peacehaven & Telscombe FC  
01.11.201417:00Dulwich Hamlet  Chalfont St Peter  
01.11.201417:00Thamesmead Town  Three Bridges  
01.11.201417:00Metropolitan Police F.C  Billericay  
01.11.201417:00Whyteleafe  Dunstable Town FC  
01.11.201417:00Maidstone  Walton and Hersham  
01.11.201417:00Bedford  Brightlingsea Regent  
01.11.201417:00Worthing  Chatham Town  
01.11.201417:00Horsham  Ware  
01.11.201417:00Canvey  Leatherhead  
01.11.201417:00Folkestone Invicta  Thurrock  
01.11.201417:00Margate  Slough  
01.11.201417:00Arlesey Town  Wingate & Finchley  
01.11.201417:00Uxbridge  Hythe Town  
01.11.201417:00Brentwood Town  Biggleswade Town  
01.11.201417:00Hampton & Richmond  Grays  
01.11.201417:00Burgess Hill Town  Chesham United  
01.11.201417:00Northwood  Guernsey FC  
01.11.201417:00Lewes  Harlow Town  
01.11.201417:00Cray Wanderers  Faversham Town  
01.11.201417:00VCD Athletic FC  Tonbridge Angels  
01.11.201417:00Hungerford Town  East Thurrock United  
01.11.201417:00Dereham Town  Enfield Town  
01.11.201417:00Bognor Regis Town  AFC Sudbury  
01.11.201417:00Bury Town  Hendon  
01.11.201417:00Royston Town  Witham Town  
01.11.201417:00Burnham  Hitchin Town  
01.11.201417:00Barkingside FC  Kingstonian  
01.11.201417:00South Park  Heybridge Swifts  
01.11.201417:00Leiston  Leighton Town  
01.11.201417:00Hornchurch  Harrow Borough  
01.11.201417:00Mangotsfield United  Bishop's Cleeve  
01.11.201417:00Sholing  Tiverton  
01.11.201417:00AFC Totton  Hereford  
01.11.201417:00Truro City  Egham Town FC  
01.11.201417:00Poole Town F.C  North Leigh  
01.11.201417:00Paulton Rover  Fleet Town  
01.11.201417:00Chippenham Town  Frome Town  
01.11.201417:00Merthyr Tydfil  Cirencester Town  
01.11.201417:00Weymouth  Shortwood United  
01.11.201417:00Dorchester Town  Wimborne Town  
01.11.201417:00Bideford AFC  Didcot Town  
01.11.201417:00Spennymoor Town FC  Bamber Bridge  

Australia 1 - A-League - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201410:30Perth Glory0-0 (0-0) Newcastle Jets Maç Özeti

DR Congo 1 - Super League Group A - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30Saint-Eloi Lupopo  TP Mazembe  

DR Congo 1 - Super League Group B - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:30RCK  Motema Pembe  
01.11.201416:30AS Nika  CS Makiso  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Eschborn  TSV Lehnerz  
01.11.201415:30TSV Steinbach  FC Schwalmstadt  
01.11.201415:30FC Ederbergland  Sportfreunde Seligenstadt  
01.11.201415:30SpVgg 1922 Hadamar  OSC Vellmar  
01.11.201415:30Rot-Weiß Darmstadt  Eintracht Stadtallendorf  
01.11.201415:30FSC Lohfelden  SpVgg Oberrad  

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Hannover II  Lübeck  
01.11.201415:00St.Pauli II  Goslarer SC  
01.11.201415:00Braunschweig II  VfB Oldenburg  

Denmark 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00Brønshøj  Fredericia  

Moldova 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Dinamo-Auto  FC Tiraspol  
01.11.201414:00FC Olimpia Balti  FC Veris  

Mexico 1 - MX Açılış Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201403:30Morelia2-1 (0-1) Monterrey Maç Özeti
01.11.201404:30Tijuana0-1 (0-1) Toluca Maç Özeti

Switzerland 2 - Challenge Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201418:45Winterthur  Lugano  
01.11.201418:45Schaffhausen  Le Mont LS  

Austria 1 - Bundesliga - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Austria Wien  Sturm Graz  
01.11.201419:30Salzburg  Adm/Modling  
01.11.201419:30Ried  Kresta St. Andra  
01.11.201419:30Wiener Neustadt  SV Grödig  

Iraq 1 - Premier league Group 2 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Al Shorta  Al Sulaimaniya  
01.11.201414:00Al Hedood  Al Naft  
01.11.201414:00Naft Misan  Duhok  

Brazil 4 - Serie D Final Stages - 2014

Puan Durumu
01.11.201423:00Londrina EC  Brasil de Pelotas  

Albania 2 - 1. Lig A - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Iliria Fushe-Kruje  Besa  
01.11.201415:00KF Kamza  Adriatiku Mamurrasi  
01.11.201415:00Burreli  Terbuni Puke  
01.11.201415:00Beslidhja Lezhe  Kastrioti  
01.11.201415:00Ada Velipoje  KS Veleciku Koplik  

Albania 2 - 1. Lig B - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Tomori  Din. Tirana  
01.11.201415:00Bylis  Sopoti Librazhd  
01.11.201415:00KS Naftetari Kucove  Butrinti Sarande  
01.11.201415:00Lushnja  Shkumbini  
01.11.201415:00Pogradeci  Luftetari  

Lebanon 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30Al-Nabi Shayth  Al-Ansar  
01.11.201415:30Shabab Sahel  Tadamon Sour  
01.11.201415:30Al-Safa  Trables SC  

Pakistan 1 - Premier League - 2014

Puan Durumu
01.11.201411:30PAF  National Bank  
01.11.201411:30Afghan FC  Baloch FC Quetta  

CAF Champions League 1 - CAF Şampiyonlar Ligi - 2014

Puan Durumu
01.11.201420:15ES Setif  V.Club  

Italy 3 - Lega Pro - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30Pavia  Sassari Torres  
01.11.201416:00Mantova  Feralpisalò  
01.11.201417:00Renate  Novara  
01.11.201418:00Propatria  Bassano V.  
01.11.201420:30Real Vicenza  Cremonese  

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 1 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201421:30Independiente de Neuquen  Alianza de Cutral  

Spain 4 - 3. Lig, 14. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201413:00CP Valdivia  CD Azuaga  
01.11.201419:00UP Plasencia  Extremadura  

Netherlands 3 - Topklasse Sunday - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201420:00UNA  EVV  

Netherlands 3 - Topklasse Saturday - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30Barendrecht  ONS Sneek  
01.11.201415:30Genemuiden  Sparta Nijkerk  
01.11.201415:30SVV Scheveningen  Lisse  
01.11.201415:30Rijnsburgse Boys  Hoek  
01.11.201415:30HHC  Kozakken Boys  
01.11.201415:30GVVV Veenendaal  Capelle  
01.11.201416:00Spakenburg  Excelsior Maassluis  
01.11.201416:00Ajax (A)  IJsselmeervogels  

Spain 4 - 3. Lig, 3. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:30Racing Santander B  SD Revilla  
01.11.201420:00CD Bezana  CD Cayon  

Rwanda 1 - Championnat National - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30AS Kigali  Mukura Victory  
01.11.201415:30Espoir FC  Etincelles FC  
01.11.201415:30Kiyovu Sport  Isonga  
01.11.201415:30Gicumbi FC  Musanze FC  
01.11.201415:30Sunrise FC  Amagaju  
01.11.201415:30Marines FC  Police FC  

Tanzania 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Kagera Sugar  Young Africans  
01.11.201415:00Coastal Union  Ruvu Shooting  
01.11.201415:00JKT Ruvu Stars  Polisi Morogoro  
01.11.201415:00Ndanda FC  Azzam United  
01.11.201415:00Stand United  Prisons SC  

Cyprus 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30AEP Paphos  Ol Nicosia  
01.11.201414:30Omonia Aradippou  A.P.E.P.  
01.11.201414:30Karmiotissa Pano Polemidion  Aris L.  
01.11.201414:30EN Parekklisias  Digenis Voroklinis  
01.11.201414:30Enosis Paralimni  ENAD Polis Chrysochous  
01.11.201414:30AE Zakakiou  Nikos & Sokratis Erimis  

San Marino 1 - Şampiyona - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00SS Pennarossa  FC Fiorentino  
01.11.201416:00Folgore  La Fiorita M.  
01.11.201416:00V.Acquaviva  Juvenes/Dogana  

Malta 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Melita FC Saint Julian  Rabat Ajax FC  
01.11.201417:00Vittoriosa Stars  Zurrieq FC  

India ISL 1 - Indian Super League - 2014

Puan Durumu
01.11.201415:30FC Goa  Delhi Dynamos FC  

Solomon Islands 1 - S-League - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201405:00Hana  Real Kakamora  
01.11.201407:00Malaita Kingz FC  X-Beam FC  

Romania 2 - 2. Lig Seri 1 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201411:00AFC Sageata Navodari  CF Braila  
01.11.201411:00CS Balotesti  FCM Dorohoi  
01.11.201411:00FC Unirea Slobozia  Farul Constanta  
01.11.201411:00SC Bacau  FC Voluntari  
01.11.201411:00ACS Berceni  ACS Academica Arges  
01.11.201414:00ACS Rapid CFR Suceava  Gloria Buzau  

Martinique 1 - dHnonneur Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201402:00Aiglon1-0 RC Rivière-Pilote Maç Özeti
01.11.201402:00US Robert0-6 Golden Lion de Saint Joseph Maç Özeti

Egypt 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:45ENPPI  Al Asyoty Sport  
01.11.201417:00El Hodood  Smouha SC  
01.11.201419:30Al Ahly  Alaab Damanhour  

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Panserraikos FC  Orfeas Eleftheroupolis  

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Trikala  Pyrasos  

Tunisia 2 - 2. Lig Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30Sfax Railways  Olympique du Kef  

Tunisia 2 - 2. Lig Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30AS Oued Ellil  AS Ariana  
01.11.201415:30Croissant S. Msaken  Sporting Ben Arous  

Jordan 1 - Pro Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00That Ras  Al-Faisaly  
01.11.201416:00Ethad All Ramtha  Al Ahli Amman  

Iran 2 - Azadegan League Grp A - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201413:00Shahrdari Ardabil  Moghavemat Sepasi  

Iran 2 - Azadegan League Grp B - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201412:45Foolad Yazd  Parseh Tehran FC  

Iraq 1 - Premier league Group 1 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Al Karkh  Naft Al Wasat  

İngiltere - Championship Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:15Wolverhampton  Birmingham  
01.11.201417:00Charlton  Sheffield Wed.  
01.11.201417:00Wigan Athletic  Fulham  
01.11.201417:00Blackburn  Reading  
01.11.201417:00Brentford  Derby  
01.11.201417:00Huddersfield  Nottingham F.  
01.11.201417:00Rotherham  Middlesbrough  
01.11.201417:00Watford  Millwall  
01.11.201417:00Blackpool  Ipswich  
01.11.201417:00Cardiff  Leeds United  
01.11.201419:15Bournemouth  Brighton  

Ukrayna - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Vorskla  Illichivets  
01.11.201419:30Met. Zaporizhia  Chernomorets O.  

Almanya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Nürnberg  St. Pauli  
01.11.201414:00FC Heidenheim  SV Darmstadt  

İspanya - LIGA Adelante - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Mallorca  Lugo  
01.11.201419:00Alaves  Alcorcon  
01.11.201419:00Barcelona B  Gijon  
01.11.201419:15Llagostera  R.Santander  
01.11.201421:00Las Palmas  Albacete  
01.11.201421:00Sabadell  Mirandes  

İşveç - Allsvenskan - 2014

Puan Durumu
01.11.201414:00Åtvidaberg  Malmo FF  
01.11.201414:00Brommapojkarna  Elfsborg  
01.11.201414:00Kalmar FF  AIK  
01.11.201414:00Falkenbergs FF  Mjallby  
01.11.201414:00IFK Göteborg  Halmstad  
01.11.201414:00Gefle  Helsingborg  
01.11.201414:00Orebro  Hacken  
01.11.201414:00Djurgaarden  Norrkoping  

Amerika - Major League Soccer - 2014

Puan Durumu
01.11.201422:00Columbus Crew  New England R.  

Belarus Süper Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201413:00Din. Minsk  BATE Borisov  

Belarus Süper Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201413:00Dinamo Brest  Dnepr Mogilev  
01.11.201413:00FK Slutsk  B.Bobruisk  

Boivya - Primera Division - Apertura - Losers group - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201421:00The Strongest  Real Potosi  
01.11.201421:00Universitario de Pando  Sport Boys Warnes  
01.11.201423:00Blooming  Universitario  

Cezayir - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00JS Saoura  CR Belouizdad  
01.11.201417:00ASM Oran  USM El Harrach  
01.11.201417:00MC El Eulma  USM Alger  
01.11.201417:00USM Bel Abbes  MC Oran  
01.11.201419:00MO Bejaia  RC Arbaa  

Karabağ - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:30Zeta  Berane  
01.11.201414:30FK Bokelj  Mogren  
01.11.201414:30Buducnost P  FK Grbalj  
01.11.201414:30Petrovac  Rudar P.  
01.11.201414:30Sutjeska  FK Lovcen  
01.11.201414:30M.Podgorica  Mornar  

Brezilya - Serie B - 2014

Puan Durumu
01.11.201401:50Parana Clube1-1 (0-0) Vasco da Gama Maç Özeti
01.11.201420:20Ponte Preta  Sampaio Correa  
01.11.201421:00Santa Cruz  America RN  
01.11.201421:20Icasa  Nautico  
01.11.201421:20ABC  America MG  

Ekvator - Serie A - Apertura - 2014

Puan Durumu
01.11.201418:30El Nacional  Olmedo  
01.11.201420:30Manta  Dep. Cuenca  
01.11.201422:30Mushuc Runa  Liga de Loja  
01.11.201400:00I.J.Teran  B.Guayaquil  

Macaristan - Soproni Liga - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Gyor  Diosgyor  
01.11.201417:00Nyiregyhaza  Haladas  
01.11.201417:00Dunaujvaros Palhalma  Pecsi MFC  
01.11.201419:00Lombard  Debrecen  
01.11.201421:00Ferencvaros  Paksi SE  

Belçika Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30Anderlecht  Lokeren  
01.11.201419:00Standard Liege  KV Mechelen  
01.11.201421:00Waasland  Oostende  
01.11.201421:00Cercle Bruges  Kortrijk  

Paraguay - Division Profesional - Apertura - 2014

Puan Durumu
01.11.201421:00Guarani  Cerro Porteno  

Peru - Primera División - 2014

Puan Durumu
01.11.201417:30San Simon  Inti Gas Dep.  
01.11.201419:45Real Garcilaso  Uni.Dep. Peru  
01.11.201422:00Dep. San Martin  FBC Melgar  

Çek Cumhuriyeti 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00Dukla Praha  Budejovice  
01.11.201418:00Slavia Prag  Pribram  
01.11.201418:00Ostrava  H.Kralove  
01.11.201418:00Teplice  Jihlava  
01.11.201418:00Brno  Slovacko  
01.11.201421:15Plzen  Sparta Prag  

Romanya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:30G.M.Medias  Uni. Cluj  
01.11.201418:00CS Universitatea Craiova  Botosani  
01.11.201420:30Astra Ploiesti  Ceahlaul Piatra-Neamt  

Almanya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Wehen  Chemnitz  
01.11.201415:00Holstein Kiel  Bielefeld  
01.11.201415:00Dynamo Dresden  St.Kickers  
01.11.201415:00Cottbus  Unterhaching  

Portekiz - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00Braga B  Santa Clara  
01.11.201418:00Maritimo B  Sp.Covilha  

Hollanda - 2.Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:30Den Bosch  FC Oss  
01.11.201420:45Waalwijk  Almere City FC  
01.11.201420:45De Graafschap  Helmond Sport  

Arjantin - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201402:00Instituto0-1 (0-0) Douglas Haig Maç Özeti
01.11.201402:15Guarani Antonio Franco2-1 (1-0) Colon Maç Özeti
01.11.201402:30Gimnasia J0-0 (0-0) Ferro Carril Oeste Maç Özeti
01.11.201402:30Ind. Rivadavia1-2 (0-1) D.Santamarina Maç Özeti
01.11.201419:00Temperley  Atl.Tucuman  
01.11.201420:00Huracan  S.Belgrano  
01.11.201421:00Nueva Chicago  S.M. San Juan  
01.11.201421:30Sarmiento  P.Parana  

İtalya - Serie B - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201416:00Avellino  Catania  
01.11.201416:00Crotone  Perugia  
01.11.201416:00Livorno  Bologna  
01.11.201416:00Pescara  Spezia  
01.11.201416:00Pro Vercelli  Bari  
01.11.201416:00Ternana  Cittadella  
01.11.201416:00Trapani  Brescia  
01.11.201416:00Entella  Virtus Lanciano  
01.11.201416:00Carpi  Vicenza  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201417:00A. Bilbao B  Sestao  
01.11.201418:00SD Amorebieta  Real Union  
01.11.201419:00SD Leioa  Conquense  
01.11.201420:00Real Madrid B  R.Vallecano B  

Ukrayna - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201414:00Desna  Helios Kharkiv  

Fransa - Ligue 2 - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201415:00Niort  Nancy  

Çek Cumhuriyeti - Druha League - 2014/2015

Puan Durumu
01.11.201411:15Trinec0-1 Sokolov Maç Özeti
01.11.201415:00Sigma Olomouc  Pardubice  
01.11.201415:00FC Vlasim  Zizkov  
01.11.201415:00Sezimovo Usti  FK Kolin  
01.11.201419:00Opava  Zlin  

Japonya - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
01.11.201406:00Mito Hollyhock2-2 (1-1) Yokohama FC Maç Özeti
01.11.201406:00Tokyo V. 19690-0 (0-0) C.Sapporo Maç Özeti
01.11.201406:00Okayama FC2-3 (2-1) Kyoto Sanga FC Maç Özeti
01.11.201406:00Kamatamare Sanuki1-1 (0-1) G.Kitakyushu Maç Özeti
01.11.201407:00K. Toyama1-0 (0-0) Tochigi SC Maç Özeti
01.11.201407:00FC Gifu2-3 (0-1) Oita Trinita Maç Özeti
01.11.201408:00Ehime FC0-3 (0-2) V-Varen Nagasaki Maç Özeti
01.11.201412:00JEF Utd. Chiba0-0 Jubilo Iwata Maç Özeti
01.11.201412:00S.Bellmare0-0 Thespa Kusatsu Maç Özeti
01.11.201412:00Avispa Fukuoka0-0 Matsumoto Yamaga Maç Özeti
01.11.201412:00Roasso Kumamoto0-0 Yamagata Maç Özeti
©Copyright 2014