16 Nisan 2014, Çarşamba


İngiltere - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:45Everton  Crystal PalaceCanlı Maç Anlatımı 
16.04.201421:45Man. City  SunderlandCanlı Maç Anlatımı 

Turkey Cup 1 - Ziraat Türkiye Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:00Bursaspor  GalatasarayCanlı Maç Anlatımı 

Uluslararası Dostluk - 2014

Puan Durumu
16.04.201413:00Pakistan0-0 Palestine Maç Özeti

Fransa - FA Cup - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201422:00Guingamp  Monaco  

İspanya Kral Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201422:30FC Barcelona  Real MadridCanlı Maç Anlatımı 

Danimarka - Süper Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:00Viborg  AaBCanlı Maç Anlatımı 

Slovenya - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201417:30Triglav  NK Krka  
16.04.201420:00Domzale  Maribor  
16.04.201420:30Zavrc  Ol Ljubljana  
16.04.201421:00Gorica  MIK CM Celje  
16.04.201421:05Rudar Velenje  Koper  

Arjantin - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:00Atl. Rafaela  Rosario C.  
16.04.201423:10Estudiantes  River Plate  
16.04.201423:10Newells Old B.  Colon  

Norway 3 - 2. Lig Grp. 4 - 2014

Puan Durumu
16.04.201419:00Vålerenga 2  Kvik Halden  

South Africa 1 - Premier Soccer League - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201419:00Free State Stars  University of Pretoria  
16.04.201420:30Bidvest Wits  Moroka Swallows  
16.04.201420:30Lamontville G.Arrows  Bloemfontein Celtic  
16.04.201420:30Platinum Stars  AmaZulu  
16.04.201420:30Sundowns FC  Mpumalanga Black Aces  
16.04.201420:30Polokwane City  Kaizer Chiefs  

Argentina 3 - Primera B Metropolitana - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:30Barracas C.  At.Estudiantes  
16.04.201421:30Chacarita Jun.  Colegiales  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201419:30FSV Fernwald  Hünfelder SV  

Germany 4 - Regionalliga Southwest - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201418:00Kaiserslautern II  Waldhof Mannheim  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201419:15FC Pipinsried  SV Pullach  

Switzerland 1 - Super League - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:45Grasshoppers  Thun  
16.04.201420:45Aarau  Luzern  
16.04.201421:30Basel  FC Zurich  

Croatia 1 - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201418:00Dragovoljac  Hajduk Split  
16.04.201420:00NK Lokomotiva  NK Istra 1961  
16.04.201420:00Rnk split  Dinamo Zagreb  

Georgia 2 - Pirveli Liga grp. B - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201415:00Lok.Tbilisi  Dinamo Batumi  
16.04.201415:00FC Samgurali Tskhaltubo  FC Betlemi Keda  
16.04.201415:00FC STU Tbilisi  Matchakhela  
16.04.201415:00Saburtalo  Bakhmaro  
16.04.201415:00FC Kolkheti Khobi  FC Sasco Tbilisi  
16.04.201415:00Dila Gori II  Samtredia  

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 12 - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201419:00Tenerife B  Laguna  
16.04.201421:00Vecindario  Santa Brigida  
16.04.201423:00At. Granadilla  Realejos  

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 15 - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:15Oberena  Pamplona  
16.04.201421:00Izarra  Iruna  
16.04.201421:30San Juan  At. Cirbonero  

Austria Cup 1 - Avusturya Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201419:00Kresta St. Andra  Salzburg  

Germany 4 - Yerel Lig - Bayern - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:00Ingolstadt II  Wuerzburger Kickers  

Burkina Faso 1 - Ulusal Şampiyona - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201419:00Rail Club Kadiogo  US Comoe  
16.04.201421:00AS Faso/Yennenga  Etoile Filante  

Argentina Cup 2 - Arjantin Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:30Def.Justicia  B.Adrogue  

Portugal Cup 1 - Cup - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201422:45Benfica  Porto  
16.04.201423:15Rio Ave  Braga  

India 1 - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201412:30Mohammedan SC4-5 (2-3) Lajong FC Maç Özeti
16.04.201414:30Churchill Brothers1-0 (1-0) East Bengal Club Maç Özeti

Armenia Cup 1 - Ermenistan Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201415:00Banants Yerevan  Gandzasar  

Barbados 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
16.04.201402:00Brittons Hill  Paradise  
16.04.201404:00BDF  Dayrells Road  

AFC Champions League 1 - AFC Şampiyonlar Ligi Grp. A - 2014

Puan Durumu
16.04.201418:55Al-Rayyan  Al-Jazira  
16.04.201420:35Al Shabab  Esteghlal  

AFC Champions League 1 - AFC Şampiyonlar Ligi Grp. B - 2014

Puan Durumu
16.04.201416:00Bunyodkor Tashkent0-0 Al Fath Maç Özeti
16.04.201416:00Foolad Khuzestan0-0 Al Jaish Maç Özeti

AFC Champions League 1 - AFC Şampiyonlar Ligi Grp. E - 2014

Puan Durumu
16.04.201413:00Cerezo Osaka0-2 (0-1) Pohang Steelers Maç Özeti
16.04.201414:00Buriram PEA1-0 (1-0) S.Luneng Maç Özeti

AFC Champions League 1 - AFC Şampiyonlar Ligi Grp. F - 2014

Puan Durumu
16.04.201412:30Central Coast Mariners0-1 (0-0) FC Seoul Maç Özeti
16.04.201414:30Beijing Guoan2-2 (0-0) S.Hiroshima Maç Özeti

Nigeria 1 - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201418:00Nembe City FC  Warri Wolves  
16.04.201418:00D. P. Harcourt  Giwa FC  

Chile 2 - Primera B Clausura 2nd stage - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201402:00San Marcos3-0 D. Copiapo Maç Özeti

Israel Cup 1 - İsrail Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201418:00Maccabi Petach Tikva  Maccabi Netanya  
16.04.201420:30Ironi Kiryat Shmona  Hapoel Beer Sheva  

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 18 - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:00CD Ciudad Real  Illescas  

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 16 - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:00Villegas  Alberite  

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 4 - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:30Sodupe UC  SD Leioa  
16.04.201420:30Amurrio  Beasain  
16.04.201420:30SD Gernika  Oiartzun KE  
16.04.201421:00Arenas Getxo  Zamudio SD  
16.04.201421:00Lagun Onak  Pasaia KE  

Morocco 1 - Botola Pro - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201419:00FAR Rabat  RCA Casablanca  

Ghana 1 - Premier Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201418:00Inter Allies FC  All Stars  
16.04.201418:00Heart of Lions  Aduana Stars  
16.04.201418:00Liberty P.  Dwarfs  
16.04.201418:00Ashanti Gold  Kessben FC  
16.04.201418:00King Faisal  Amidaus Professionals FC  
16.04.201418:00Hasaacas  Kotoko  
16.04.201418:00Bechem United  New Edubiase  
16.04.201418:00Chelsea  Hearts of Oak  

Trinidad and Tobago 1 - Pro Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201401:00Police FC  Defence Force  
16.04.201401:00St. Anns Rangers  Caledonia  
16.04.201403:00North East Stars  Central FC  
16.04.201403:00San Juan Jabloteh  Point Fortin FC  

Oman 1 - Omantel Professional League - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201416:45Al-Suwaiq  Sur  
16.04.201419:00Sohar  Mjees FC  
16.04.201419:30Al-Shabab  Dhofar  

Russia Cup 1 - Rusya Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201418:30CSKA Moskova  FC Krasnodar  

Spain 4 - Tercera Division - Grp. 7 - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:00Real Aranjuez  Alcorcon B  
16.04.201420:00Alcala  At. Madrid C  

Georgia 2 - Pirveli Liga grp. A - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201415:00Chkherimela FC  FC Mesakhte Tkibuli  
16.04.201415:00FC Shukura Kobuleti  Kakheti Telavi  

Romania Cup 1 - Cup - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:30Astra Ploiesti  Petrolul Ploiesti  

Hungary Cup 1 - FA Cup - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201419:00MTK Hungaria  Ujpest  

Senegal 1 - Championnat National - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:00Diaraf  La Linguère  
16.04.201420:00Pikine  Toure Kounda  
16.04.201420:00Stade de Mbour  Olympique de Ngor  
16.04.201420:00Ouakam  ASC SUNEOR  
16.04.201420:00Yeggo  Port Autonome  
16.04.201420:00Niary Tally  Diambars  
16.04.201420:00Casa Sport  DUC  

Bulgaria Cup 1 - Cup - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201416:15Botev Plovdiv  L.Sofya  
16.04.201418:00PFC Ludogorets Razgrad  L.Plovdiv  

DR Congo 1 - Vodacom Super League Group B - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201416:30V.Club  Sanga Balende  

St. Kitts and Nevis 1 - SKNFA League - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201403:00KFC Trinity United  St. Pauls United  
16.04.201403:00Garden Hotspurs  Village Superstars  

Gabon 1 - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201418:00Port-Gentil FC  Union Sportive d´Oyem  
16.04.201418:00AS Pélican  AC Bongoville  
16.04.201418:00CF Mounana  Sogéa FC  
16.04.201421:00Cercle Mbéri Sportif  O´Mbilanziami FC  

Montenegro 2 - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201417:00FK Arsenal Tivat  Bratstvo  
16.04.201417:00FK Cetinje  Jezero  
16.04.201417:00Kom  Berane  
16.04.201417:00Jedinstvo BP  FK Zora  
16.04.201417:00Zabjelo  FK Bokelj  
16.04.201417:00Igalo  Ibar  

Serbia 2 - Prva Liga - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201414:00Bežanija  Proleter  
16.04.201417:00FK Dolina Padina  Teleoptik  
16.04.201417:00FC Smederevo  Mladost L  
16.04.201417:00FK Radnik Surdulica  Borac C.  
16.04.201417:00Timok  Sloga Kraljevo  
16.04.201417:00Indjija  Jedinstvo Putevi  
16.04.201417:00FK Sloga Petrovac  FK Metalac  
16.04.201417:00FK Sinđelic Beograd  BSK Borca  

England 7 - Evo-Stik League Southern - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:45Corby Town  Redditch United  

Wales 2 - Huws Gray Alliance Ligi - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:30Llanrhaeadr FC  Penycae FC  

England 6 - Conference - Kuzey - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:45Stalybridge  North Ferriby United  

England 6 - Conference - Güney - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:45Havant and W.  Boreham Wood  

England 1 - Kadınlar - WSL Lig - 2014

Puan Durumu
16.04.201421:30Birmingham City  Everton  
16.04.201421:30Notts County Ladies FC  Arsenal  

Finland Cup 1 - Finlandiya Kupası - 2014

Puan Durumu
16.04.201415:00Honka0-3 (0-3) KuPS Maç Özeti
16.04.201417:00Inter Turku  MyPa  
16.04.201417:30Jyvaskyla JK  Turku PS  
16.04.201418:30VPS  FC Lahti  
16.04.201418:30Hameenlinna  IFK Mariehamn  
16.04.201419:00Helsinki  Rovaniemi  

Sweden 1 - Damallsvenskan - 2014

Puan Durumu
16.04.201419:45FC Malmö  Vittsjoe GIK  

Sweden 4 - 2.Lig Kuzey Götaland - 2014

Puan Durumu
16.04.201420:00Larje/Angereds  Lerums IS  

Australia 2 - Northern New South Wales - Eyalet Ligi - 2014

Puan Durumu
16.04.201412:00Adamstown Rosebud FC  Broadmeadow Magic  

Brazil State 1 - Piauiense 2nd group stage - 2014

Puan Durumu
16.04.201421:45Barras  Cori-Sabba  
16.04.201400:00Flamengo PI  Caicara  

Sierra Leone 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
16.04.201419:30Central Parade  Bo Rangers  

USA 3 - USL Pro Ligi - 2014

Puan Durumu
16.04.201403:05FC Dallas Reserves1-0 (0-0) OKC Energy FC  Maç Özeti

Japan Cup 1 - Lig Kupası A Grubu - 2014

Puan Durumu
16.04.201413:00Vegalta Sendai  Kashima Ant.  
16.04.201413:00Vissel Kobe  FC Tokyo  
16.04.201413:00Sagan Tosu  Gamba Osaka  

Japan Cup 1 - Lig Kupası B Grubu - 2014

Puan Durumu
16.04.201413:00Omiya Ardija  Kashiwa Reysol  
16.04.201413:00A. Niigata  Ventforet Kofu  
16.04.201413:30Urawa R.D.  Tokushima Vortis  

Argentina 3 - Argentino A Relegation Group A - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:00C.Cipolletti  Deportivo Maipu  

Brazil State 1 - Acreano - 2014

Puan Durumu
16.04.201402:00Atlético Acreano1-0 Plácido de Castro Maç Özeti
16.04.201404:00Alto Acre0-2 Náuas Maç Özeti

Brazil State 1 - Amapaense 1. Tur - 2014

Puan Durumu
16.04.201402:00Sao Paulo AP0-1 EC Macapa Maç Özeti
16.04.201402:30Ypiranga AP0-0 Sao Paulo AP Maç Özeti

Australia 2 - Victorian - Eyalet Ligi - 2014

Puan Durumu
16.04.201413:30Port Melbourne Sharks SC  Northcote City  
16.04.201413:30Bentleigh Greens  Green Gully Cavaliers  
16.04.201413:30Melbourne Knights  Hume City FC  

CONCACAF - CONCACAF Champions League playoff - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201403:05Cruz Azul0-0 (0-0) Toluca Maç Özeti

Japan 3 - J3 Ligi - 2014

Puan Durumu
16.04.201413:00Zweigen Kanazawa  F.C. Ryukyu  

Sudan 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
16.04.201416:30Merreikh El-Fasher  Al Hilal Omdurman  
16.04.201420:00El Nsoor  Al-Ittihad  

Indonesia 1 - Super League First Round West - 2014

Puan Durumu
16.04.201411:30Persik  Semen Padang  
16.04.201415:00Persijap  Persija  

Guatemala 2 - Primera Division - Clausura - Group B - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:00Mixco  Guastatoya  
16.04.201420:00Deportivo Sayaxche  Atletico Jalapa  
16.04.201400:00Carcha  Coban Imperial  

Guatemala 2 - Primera Division - Clausura - Group A - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201423:00Barillas FC  CD Huehueteco  
16.04.201400:00La Gomera  Deportivo Chiantla  
16.04.201400:00San Pedro  Deportivo Petapa  
16.04.201400:00Puerto San Jose  Nueva Concepcion  
16.04.201400:00Deportivo Ayutla  Aurora FC  

Gambia 1 - GFA Premier Lig - 2014

Puan Durumu
16.04.201417:30Brikama United  Real de Banjul  

Guatemala 1 - Liga Nacional Clausura - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:00CSD Municipal  Deportivo Malacateco  
16.04.201400:00Deportivo Heredia  Coatepeque  
16.04.201400:00Iztapa  CSD Comunicaciones  

Costa Rica 1 - Primera - Clausura - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201405:05LD Alajuelense1-0 (1-0) Deportiva Carmelita Maç Özeti

England 7 - Evo-Stik League - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:45Marine  Worksop  
16.04.201421:45AFC Fylde  Blyth Spartans  
16.04.201421:45Whitby  Buxton  

Croatia 2 - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201418:00NK Zelina  Cibalia  
16.04.201418:00Lucko  Segesta  
16.04.201418:00NK Radnik Sesvete  NK Zagreb  
16.04.201418:00Solin  NK Dugopolje  
16.04.201418:00HNK Gorica  Pomorac  
16.04.201419:00Inter Z.  Rudes  

Wales 2 - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:30Goytre United  Haverfordwest  
16.04.201421:45Cwmbran Celtic  Penybont  
16.04.201421:45Tata Steel F.C  Ton Pentre  

Switzerland 4 - Erste Liga Classic Grp. 2 - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:00Thun II  Munsingen  

England 7 - Ryman League - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:45Lewes  Wingate & Finchley  

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzey - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201419:15VfB Oldenburg  Cloppenburg  

Austria 3 - Regionalliga Middle - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:00SK Austria Klagenfurt  Sturm Graz (A)  

Latvia 1 - Premier Lig - Virsliga - 2014

Puan Durumu
16.04.201417:00Ventspils  FC Jurmala  
16.04.201417:00Daugava Daugavpils 2  FK Daugava Riga  
16.04.201419:00L. Metalurgs  FK Jelgava  
16.04.201419:00FC Skonto Riga  FS Metta/LU  

Egypt 1 - Premier Lig Grup 2 - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201416:30Telephonat Bani Sweif  Petrojet  

Greece Cup 1 - Cup - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201417:00Panathinaikos  OFI Crete  
16.04.201420:00PAOK  Olympiakos  

South Korea 2 - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
16.04.201409:00Yongin City  Cheonan City  
16.04.201411:00Gangneung City  Gimhae  
16.04.201413:00Incheon Korail  Daejeon H & N  
16.04.201413:00Mokpo City  Busan Transport Corp  
16.04.201413:00Changwon City  Ulsan Mipo  

Ukrayna - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201416:00Met. Zaporizhia0-0 Zakarpattia Maç Özeti
16.04.201416:00Met. Donetsk0-0 Chernomorets O. Maç Özeti
16.04.201418:00Karpaty Lviv  Illichivets  
16.04.201420:00Dinamo Kiev  S. Donetsk  

Litvanya Premier Lig - 2014

Puan Durumu
16.04.201417:00Atlantas  Ekranas  
16.04.201419:00Suduva  Dainava Alytus  

Almanya Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:30Bayern Münih  Kaiserslautern  

İşveç - Allsvenskan - 2014

Puan Durumu
16.04.201420:00Orebro  Malmo FF  
16.04.201420:00Norrkoping  Mjallby  
16.04.201420:00Hacken  Halmstad  
16.04.201420:05Djurgaarden  AIK  

Belçika Ligi - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201421:30Club Brugge  Genk  

Paraguay - Division Profesional - Apertura - 2014

Puan Durumu
16.04.201423:003 de Febrero  Nacional  

Peru - Primera División - 2014

Puan Durumu
16.04.201421:15Cienciano  Sport Huancayo  

Polonya - FA Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201419:30Arka Gdynia  Zaglebie Lubin  

Çek Cumhuriyeti Kupa - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201417:45Jablonec  Sparta Prag  

Singapur - S.League - 2014

Puan Durumu
16.04.201414:30A.Niigata0-2 (0-1) S.Armed Forces Maç Özeti
16.04.201414:50S.Punggol FC0-0 (0-0) Brunei DPMM Maç Özeti

Bulgaristan - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201417:00Marek Dupnitsa  Kaliakra  

Slovenya - 2. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201417:30Bela Krajina  Sampion Celje  
16.04.201417:30NK Dob  Garmin Sencur  
16.04.201417:30Radomlje  Krsko Posavje  
16.04.201417:30Aluminij  AH Mes Tech  
16.04.201417:30Smartno 1928  NK Verzej  

İspanya 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
16.04.201420:00Barakaldo  Real Union  
©Copyright 2014