20 Aralık 2014, Cumartesi


Türkiye - Spor Toto Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201413:30Sivasspor  İstanbul B.B.  
20.12.201413:30Gençlerbirliği  Konyaspor  
20.12.201416:00Eskişehirspor  Karabükspor  
20.12.201419:00Galatasaray  Mersin İ.Y.Canlı Maç Anlatımı 

Türkiye - PTT 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201414:00G.Antep Bld.  Altınordu  
20.12.201414:00Şanlıurfaspor  Giresunspor  
20.12.201416:00Antalyaspor  Kayserispor  

İngiltere - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201414:45Man. City  Crystal PalaceCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201417:00Aston Villa  M. UnitedCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201417:00Hull  SwanseaCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201417:00Queens Park R.  W.B.ACanlı Maç Anlatımı 
20.12.201417:00Southampton  EvertonCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201417:00Tottenham  BurnleyCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201417:00West Ham  LeicesterCanlı Maç Anlatımı 

La Liga - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00FC Barcelona  CordobaCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201419:00Levante  Real SociedadCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201421:00Eibar  Valencia CFCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201423:00Rayo Vallecano  EspanyolCanlı Maç Anlatımı 

Almanya - Bundesliga - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:30Schalke 04  HamburgCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201416:30B.Leverkusen  E.FrankfurtCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201416:30Augsburg  M'gladbachCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201416:30W. Bremen  B. DortmundCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201416:30VfB Stuttgart  PaderbornCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201419:30Wolfsburg  KölnCanlı Maç Anlatımı 

İtalya - Serie A - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201419:00Sassuolo  CesenaCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201421:45AS Roma  AC MilanCanlı Maç Anlatımı 

Fransa - League 1 - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201418:00PSG  MontpellierCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201421:00Caen  BastiaCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201421:00Lorient  NantesCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201421:00Metz  MonacoCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201421:00Rennes  ReimsCanlı Maç Anlatımı 
20.12.201421:00Toulouse  GuingampCanlı Maç Anlatımı 

Hollanda - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201419:30Cambuur  Zwolle  
20.12.201420:45FC Dordrecht  Groningen  
20.12.201420:45PSV  Go Ahead E.  
20.12.201421:45AZ Alkmaar  FC Utrecht  

Portekiz - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201422:15Estoril  Guimaraes  

İngiltere - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Bradford  Scunthorpe  
20.12.201417:00Crawley  Port Vale  
20.12.201417:00Barnsley  Leyton Orient  
20.12.201417:00Coventry  Fleetwood  
20.12.201417:00Peterboro  Preston  
20.12.201417:00Yeovil  Colchester  
20.12.201417:00Milton Keynes  Oldham  
20.12.201417:00Swindon  Doncaster  
20.12.201417:00Gillingham  Chesterfield  
20.12.201417:00Crewe  Bristol City  
20.12.201417:00Sheffield Utd.  Walsall  
20.12.201417:00Rochdale  Notts Co.  

İskoçya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Aberdeen  Kilmarnock  
20.12.201417:00Partick T.  Dundee FC  
20.12.201417:00Ross County  Hamilton  
20.12.201417:00St.Johnstone  Inverness  
20.12.201417:00St. Mirren  Motherwell  

Netherlands 3 - Topklasse Saturday - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:00SVV Scheveningen  IJsselmeervogels  
20.12.201415:00Rijnsburgse Boys  HHC  

Spain 4 - 3. Lig, 10. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:30Mairena  Sevilla C  

Senegal 1 - Championnat National - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201418:00Niary Tally  AS des Douanes  
20.12.201418:00ASC SUNEOR  Mbour Petite Cote  
20.12.201418:00Ouakam  Diambars  

AFF Suzuki Cup 1 - AFF Kupası Finaller - 2014

Puan Durumu
20.12.201414:00Malezya  Tayland  

Mali 1 - Championnat National - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00AS Bamako  CO Bamako  
20.12.201417:00Bakaridjan  AS Réal  
20.12.201417:00Onze Créateurs  USFAS Bamako  
20.12.201417:00Stade Malien  Sabana de Mopti  

Guatemala 1 - Liga Nacional Apertura Final Stage - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201400:00CSD Comunicaciones  CSD Municipal  

New Zealand 1 - Premiership - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201403:00Canterbury United2-0 Wellington Phoenix B Maç Özeti
20.12.201404:00Waikato FC  Hawkes Bay United  

Rwanda 1 - Championnat National - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:30APR FC  Kiyovu Sport  

Australia 1 - A-League - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201410:30Melbourne Heart  Melbourne Victory  
20.12.201412:30Perth Glory  Central Coast Mariners  

Italy 3 - Lega Pro - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:30Pistoiese  Spal  
20.12.201416:00Grosseto  L'Aquila  
20.12.201416:00Pro Piacenza  Gubbio  
20.12.201417:00Santarcangelo  Prato  
20.12.201418:00Carrarese  Pontedera  
20.12.201420:30Tuttocuoio  Pisa  

Italy 3 - Lega Pro - Grup C - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:30Savoia  Casertana  
20.12.201417:00Foggia  Barletta  
20.12.201418:00Martina  Paganese  
20.12.201420:30Aversa  Lupa Roma  

Italy 3 - Lega Pro - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:00Lumezzane  Feralpisalò  
20.12.201415:30Pordenone Calcio  Real Vicenza  
20.12.201416:00Propatria  Venezia  
20.12.201417:00Giana Erminio  Sudtirol  

Spain 4 - 3. Lig, 14. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:30Santa Amalia  Don Benito  
20.12.201419:00CD Castuera  At. San José  
20.12.201419:00CA Pueblonuevo  CD Badajoz  
20.12.201419:00Merida  CD Hernan Cortes  

Spain 4 - 3. Lig, 11. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Ferriolense  CF Platges de Calvia  
20.12.201417:00Poblense  Santa Eulalia  
20.12.201417:15CD Son Cladera  CD Atletico Rafal  
20.12.201417:30Montuiri  Collerense  
20.12.201417:30Llosetense  Penya Ciutadella Esportiva  

Spain 4 - 3. Lig, 2. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:45Oviedo B  Atletico de Lugones  
20.12.201419:00CD Roces  L'Entregu CF  
20.12.201419:30CD Covadonga  UC Ceares  

Spain 4 - 3. Lig, 3. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:30Racing Santander B  Siete Villas  
20.12.201417:00CD Arenas de Frajanas  Club Deportivo Colindres  
20.12.201418:00Vimenor CF  Selaya FC  
20.12.201418:15Rayo Cantabria  UM Escobedo  
20.12.201419:30CD Laredo  RS Gimnastica  

Spain 4 - 3. Lig, 4. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:30Amurrio  CD Aurrera de Vitoria  
20.12.201416:30Oiartzun KE  Lagun Onak  
20.12.201418:00C. Durango  Alaves B  
20.12.201418:00Beasain  CD Berio FT  
20.12.201418:00Arenas Getxo  SD Erandio Club  
20.12.201418:00Club Bermeo FT  Pasaia KE  

Spain 4 - 3. Lig, 5. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Pobla Mafumet  Terrassa  
20.12.201417:30Asco CF  Cerdanyola del Valles FC  

Swaziland 1 - Premier League - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:30Manzini Sundowns  Mbabane S.  

Albania 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201414:00Apolonia  Laci  
20.12.201417:00Elbasani  Partizani  

Wales 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:30Aberystwyth  Port Talbot  
20.12.201416:30Carmarthen  Airbus UK  
20.12.201416:30Rhyl  Connahs Quay  
20.12.201419:00TNS  Bala Town  

England 7 - Premier Kuzey - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Ashton United  Belper Town  
20.12.201417:00FC United  Barwell F.C.  
20.12.201417:00Grantham Town  Blyth Spartans  
20.12.201417:00Halesowen  Skelmersdale United  
20.12.201417:00Ilkeston FC  Witton Albion  
20.12.201417:00Kings Lynn  Ramsbottom United  
20.12.201417:00Marine  Curzon  
20.12.201417:00Matlock Town  Trafford  
20.12.201417:00Nantwich Town  Buxton  
20.12.201417:00Rushall Olympic  Frickley Athletic  
20.12.201417:00Whitby  Stourbridge  
20.12.201417:00Workington  Stamford AFC  

Malta 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:00Naxxar Lions FC  Tarxien Rainbows  
20.12.201415:00Zebbug Rangers  Floriana  
20.12.201417:00Pieta  Hibernians  
20.12.201417:15Balzan Youths  Mosta  

Wales 2 - Huws Gray Alliance Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:00Llanidloes Town FC  Penycae FC  
20.12.201416:30Buckley Town  Caersws  
20.12.201416:30Caernarfon  Denbigh Town  
20.12.201416:30Conwy Borough FC  Mold Alexandra  
20.12.201416:30Guilsfield FC  Porthmadog  
20.12.201416:30Llandudno FC  Llandrindod Wells  
20.12.201416:30Rhayader Town FC  Rhydymwyn FC  

France 4 - CFA - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Lens B  US Ivry  
20.12.201419:00Quevilly  Paris SG B  
20.12.201419:00Lille B  Entente SSG  
20.12.201419:00Mantes  Calais  
20.12.201419:00Croix  Amiens AC  
20.12.201419:00Dieppe  Arras  
20.12.201420:00Romorantin  Roye  

France 4 - CFA - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:00Sochaux B  Yzeure  
20.12.201418:00Drancy  Montceau  
20.12.201419:00ASM Belfort  Mulhouse  
20.12.201419:00Raon L Etape  Fleury Merogis U.S  
20.12.201419:30Moulins  Jura Sud  

France 4 - CFA - Grup D - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201419:00Tarbes  Vendee F. F.  
20.12.201419:00St. Malo  Bordeaux B  
20.12.201419:00Lorient B  Concarneau  
20.12.201419:00Stade Bordelais  Trelissac  
20.12.201419:00Pontivy  Pau  
20.12.201419:30Les Herbiers  Nantes B  
20.12.201420:00Limoges  Mont-de-Marsan  

France 4 - CFA - Grup C - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:00Nice B  Monaco B  
20.12.201418:00Marignane  Hyeres  
20.12.201418:00AS Beziers  Azergues  
20.12.201419:00US Le Pontet  Rodez  
20.12.201419:00Montpellier B  Grenoble  
20.12.201419:00Lyon Duchere  St. Priest  
20.12.201419:00Villefranche S.  Martigues  

England 7 - Premier Isthmian - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Hornchurch  Tonbridge Angels  
20.12.201417:00Bognor Regis Town  Enfield Town  
20.12.201417:00Canvey  Kingstonian  
20.12.201417:00Dulwich Hamlet  Witham Town  
20.12.201417:00East Thurrock United  Metropolitan Police F.C  
20.12.201417:00Hampton & Richmond  Billericay  
20.12.201417:00Harrow Borough  Lewes  
20.12.201417:00Leiston  Leatherhead  
20.12.201417:00Maidstone  Hendon  
20.12.201417:00Margate  Peacehaven & Telscombe FC  
20.12.201417:00VCD Athletic FC  Bury Town  
20.12.201417:00Wingate & Finchley  Grays  

England 6 - Conference - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Barrow  Boston Utd.  
20.12.201417:00Brackley Town  AFC Fylde  
20.12.201417:00Bradford PA  Gloucester City  
20.12.201417:00Colwyn Bay  Solihull Moors  
20.12.201417:00Guiseley  Leamington  
20.12.201417:00Hednesford  Gainsborough  
20.12.201417:00Lowestoft Town  Chorley  
20.12.201417:00North Ferriby United  Stockport  
20.12.201417:00Oxford City  Hyde United  
20.12.201417:00Stalybridge  Worcester  
20.12.201417:00Tamworth  Harrogate Town  

Cyprus 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201414:30ENAD Polis Chrysochous  AE Zakakiou  
20.12.201414:30Digenis Voroklinis  Anagennisi Deryneia  
20.12.201414:30Aris L.  Ol Nicosia  
20.12.201414:30Nikos & Sokratis Erimis  A.P.E.P.  
20.12.201414:30Karmiotissa Pano Polemidion  Omonia Aradippou  

Pakistan 1 - Premier League - 2014

Puan Durumu
20.12.201412:00WAPDA  KRL  
20.12.201412:00Baloch FC Quetta  PAF  

Martinique 1 - dHnonneur Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201402:00Golden Lion de Saint Joseph  Essor-Préchotain  
20.12.201402:00Club Colonial Fort de France  Real Tartane  
20.12.201421:30US Marinoise  Club Franciscain  
20.12.201421:30US Robert  Golden Star  
20.12.201421:30Samaritaine  Aiglon  
20.12.201421:30CS Case-Pilote  Emulation  

Egypt 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201414:30Arab Contractors  Ismaily SC  
20.12.201417:00El Hodood  ENPPI  
20.12.201419:30Wadi Degla FC  Al Ahly  

U.A.E. 1 - B.A.E Körfez Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201414:40Al Fujairah  Ajman  
20.12.201414:45Al-Ahli  Banni Yas  
20.12.201417:30Al-Nasr  Al-Wehda  

England 7 - Premier Güney - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Banbury United  Chesham United  
20.12.201417:00Bideford AFC  Chippenham Town  
20.12.201417:00Burnham  Cirencester Town  
20.12.201417:00Cambridge C  Dunstable Town FC  
20.12.201417:00Corby Town  Poole Town F.C  
20.12.201417:00Hereford  Hitchin Town  
20.12.201417:00Paulton Rover  Hungerford Town  
20.12.201417:00Redditch United  Arlesey Town  
20.12.201417:00Slough  Dorchester Town  
20.12.201417:00St Neots Town  Frome Town  
20.12.201417:00Truro City  Histon  
20.12.201417:00Weymouth  Biggleswade Town  

Saudi Arabia 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201414:00Al Khaleej  Al-Taawon  
20.12.201414:30Al Oruba Club  Al Fath  

South Africa 1 - Premier Futbol Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:30Kaizer Chiefs  Mpumalanga Black Aces  
20.12.201415:30Free State Stars  Platinum Stars  
20.12.201418:00Sundowns FC  Ajax Cape Town  
20.12.201418:00AmaZulu  Moroka Swallows  
20.12.201420:15O.Pirates  Bloemfontein Celtic  
20.12.201420:15Polokwane City  Maritzburg United  

Botswana 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:45Gaborone Utd.  Township R.  
20.12.201416:00B.D.Force XI  Extension G.  
20.12.201416:00Letlapeng  B.M.Commission  
20.12.201416:00Sankoyo Bush Bucks  Orapa United FC  
20.12.201416:00FC Satmos  Notwane FC  

Uruguay 2 - Segunda Division - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201422:00Liverpool FC  Villa Espanola  
20.12.201422:00Central Espanol  Villa Teresa  
20.12.201422:00Canadian SC  Miramar Misiones  
20.12.201422:00Cerrito  Cerro Largo  
20.12.201422:00D.Maldonado  Progreso  

Malta 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:00Gudja United  Msida  
20.12.201417:00Mqabba  Vittoriosa Stars  

Oman 1 - Professional League - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Fanja  Al-Khaboora  

Italy 4 - Serie D Group C - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:30Biancoscudati Padova  Ripa Fenadora  

Spain 4 - 3. Lig, 8. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:45CD Villaralbo  Palencia  
20.12.201416:45La Virgen del Camino  CD Villa de Simancas  
20.12.201417:00Burgos Promesas  CF Salmantino  
20.12.201417:15A.Tordesillas  CD Cebrerena  
20.12.201417:30SD Almazan  La Baneza FC  
20.12.201417:30LA Granja  Arandina CF  
20.12.201418:00Real Avila  Bembibre  

Spain 4 - 3. Lig, 17. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:30Sarinena  RSD Santa Isabel  

Spain 4 - 3. Lig, 7. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Alcorcon B  At. Madrid C  

Morocco 1 - Botola Pro - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:00El Jadida  FUS Rabat  

Spain 4 - 3. Lig, 15. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00CD Ardoi  U. Mutilvera  
20.12.201417:00UCD Burlades  Cortes  
20.12.201417:00At. Cirbonero  Huarte  
20.12.201417:30San Juan  CD Subiza  
20.12.201418:30CD Beti Onak  Valle de Egues  
20.12.201419:00Oberena  Pamplona  

South Africa 2 - Ulusal 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:30Lamontville G.Arrows  Black Leopards  
20.12.201415:30African Warriors  Milano United FC  
20.12.201415:30Vasco da Gama  Maluti FET College  
20.12.201415:30Jomo Cosmos  Highlands Park  
20.12.201415:30Witbank Spurs  Thanda Royal Zulu  

Qatar 1 - Katar Yıldızlar Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:00Al-Shamal  Al-Wakra  
20.12.201415:00Al-Arabi  Al-Garrafa  
20.12.201417:30Al-Ahli  Qatar SC  

Belgium 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201420:30Dessel  KRC Mechelen  
20.12.201421:00Roeselare  Lommel  
20.12.201421:00St.Truiden  Tubize  
20.12.201421:00KSK Heist  Virton  
20.12.201421:00Antwerp  Aalst  
20.12.201421:00Patro Eisden  Mons Bergen  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2014

Puan Durumu
20.12.201408:30Kitchee  Rangers  
20.12.201410:00Lokomotiva Beograd U19  FK IMT Beograd U19  
20.12.201411:00Bangkok Glass  Air Force Central FC  
20.12.201411:00RBAC  Sisaket  
20.12.201411:00Panthrakikos U20  Veria U20  
20.12.201411:30Sivasspor U21  Istanbul Başakşehir U21  
20.12.201412:00Istanbul Basaksehir U19  Sivasspor U19  
20.12.201412:00AO Acharnaikos U19  Apollon Smirnis U19  
20.12.201412:00BSK Borca U19  FK IM Rakovica U19  
20.12.201412:00Thai Port FC  Felda United FC  
20.12.201413:00Chonburi  Selangor Pkns FC  
20.12.201413:00Barcelona U19  At. Baleares U19  
20.12.201413:00Wollersdorf  Tribuswinkel  
20.12.201413:30Eskishehirspor U21  Karabükspor U21  
20.12.201413:30Genclerbirligi U21  Konyaspor U21  
20.12.201413:30AD Union Adarve U19  Real Madrid U19  
20.12.201414:00FK IMT Beograd 2 U19  FK BASK Beograd U19  
20.12.201414:00Fethiyespor U19  Aydinspor U19  
20.12.201414:30Ismaily SC U20  El Raga U20  
20.12.201414:30AEK Athens U19  Fostiras U19  
20.12.201415:00Agrotikos U19  Apollon Kalamaria U19  
20.12.201415:00Anagennisi Karditsas U19   Tyrnavos 2005 U19  
20.12.201415:00Lamia U19  Olympiakos Volos U19  
20.12.201415:00Aiginiakos U19  Pierikos Katerini U19  
20.12.201415:00Ethnikos Gazoros F.C. U19  Iraklis U19  
20.12.201415:00AE Larisa U19  Iraklis Psachna U19  
20.12.201415:30Rennes B  Dinan-Lehon  
20.12.201415:30Juve Stabia U19  Foggia U19  
20.12.201415:30Monza Primavera  Giana Erminio Primavera  
20.12.201415:30Aversa Normanna U19  Pontedera U19  
20.12.201416:00BSK Batajnica U19  Zarkovo U19  
20.12.201416:30Pistoiese Primavera  Ascoli Picchio FC 1898 Primavera  
20.12.201417:00Hanwell Town  Godalming Town  
20.12.201417:30CD El Campello  Benferri CF  
20.12.201417:30Rayo Vallecano U19  Alcobendas CF U19  
20.12.201418:45Benidorm  Hercules B  
20.12.201419:00Dijon B  Gueugnon  
20.12.201419:00Chambery  U.Pont du Gard  
20.12.201419:00Tecnofutbol  Granollers  
20.12.201419:00ASC Biesheim  Colmar B  
20.12.201419:00Mexico U20  Toluca U20  
20.12.201422:00Mountain View FC  Allman/Woodford fc  

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - Bayanlar - 2014

Puan Durumu
20.12.201412:00Neoi Ergoteli  Atromitos  
20.12.201412:30Far Triumph  Eastern District  
20.12.201413:00Sun Hei  Club One   
20.12.201414:30Wofoo Tai Po   Citizen  
20.12.201415:00Chelsea SS  Shatin SA  
20.12.201415:30RES Roma  Graphistudio Pordenone  
20.12.201415:30Paris SG  Montpellier  

Guinea 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:00Hafia FC  Sequence  

India ISL 1 - Indian Super League Final Stage - 2014

Puan Durumu
20.12.201414:30Kerala Blasters FC  Atletico de Kolkata  

Haiti 1 - Super 8 - 2014

Puan Durumu
20.12.201423:00America des Cayes  Tempête FC  
20.12.201423:00Don Bosco SC  AS Mirebalais  

FIFA Kulüpler Dünya Şampiyonası Kupa 2010 - 2014

Puan Durumu
20.12.201418:30Cruz Azul  Auckland City  
20.12.201421:30Real Madrid  San Lorenzo  

Albania 2 - 1. Lig A - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201414:30Adriatiku Mamurrasi  Besa  
20.12.201414:30Kastrioti  KF Kamza  
20.12.201414:30Terbuni Puke  Iliria Fushe-Kruje  
20.12.201414:30KS Veleciku Koplik  Beslidhja Lezhe  

Albania 2 - 1. Lig B - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201414:30Din. Tirana  Sopoti Librazhd  
20.12.201414:30Butrinti Sarande  Bylis  
20.12.201414:30Luftetari  Tomori  
20.12.201414:30Shkumbini  Pogradeci  
20.12.201414:30Lushnja  KS Naftetari Kucove  

Antigua and Barbuda 1 - Premier Division - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201422:00SAP  Urlings FC  
20.12.201400:00Parham  Virgin Atlantic Fort Road FC  

Tanzania 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:00Coastal Union  JKT Ruvu Stars  
20.12.201415:00Ruvu Shooting  Kagera Sugar  
20.12.201415:00Azzam United  Mtibwa Sugar  
20.12.201415:00Polisi Morogoro  Stand United  
20.12.201415:00Mbeya City  Young Africans  

England 6 - Conference - Güney - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Bath City  Wealdstone  
20.12.201417:00Bishop Stortford  Concord Rangers  
20.12.201417:00Bromley  St.Albans  
20.12.201417:00Eastbourne Borough  Boreham Wood  
20.12.201417:00Ebbsfleet United  Weston Super Mare  
20.12.201417:00Farnborough  Maidenhead U  
20.12.201417:00Gosport Borough  Basingstoke  
20.12.201417:00Hayes & Yeading United  Chelmsford  
20.12.201417:00Hemel Hempstead  Havant and W.  
20.12.201417:00Sutton United  Whitehawk  

Chile 2 - Primera B Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201401:00Curico Unido1-0 La Serena Maç Özeti
20.12.201402:00Coquimbo2-1 Iberia Maç Özeti
20.12.201421:30Magallanes  Rangers  

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:00TSV Altenholz  SV Henstedt-Ulzburg  

Spain 4 - 3. Lig, 1. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00RC Villalbes  Bertamirans FC  
20.12.201418:00Bergantinos CF  CD As Pontes  
20.12.201418:00Silva SD  Laracha CF  

Spain 4 - 3. Lig, 9. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201414:00Atletico Melilla CF  A.Malagueno  
20.12.201418:00Guadix  CD Ronda  

Spain 4 - 3. Lig, 16. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:45Casalarreina CF  CD Varea  
20.12.201417:00CD Calahorra  At. River Ebro  
20.12.201417:30Oyonesa  At. Vianes  
20.12.201417:30Arnedo  Naxara  

Spain 4 - 3. Lig, 6. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201413:00Levante B  Villarreal C  
20.12.201417:00UD Beniganim  Orihuela  
20.12.201418:00Ontinyent  CF Torre Levante  
20.12.201418:00CD Acero  CD Utiel  
20.12.201418:00CF Cullera  Alzira  
20.12.201418:00Jove Espanol  Novelda  

Spain 4 - 3. Lig, 12. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Union Viera CF  Dep. Marino  
20.12.201417:45CD Union Sur Yaiza  CD Santa Ursula  
20.12.201418:00Laguna  Santa Brigida  
20.12.201418:00UD Telde  Mensajero  

Spain 4 - 3. Lig, 18. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201418:00CF Talavera de la Reina  Toledo B  
20.12.201419:00Almansa  Daimiel  

Wales 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:00Aberdare Town FC  Taffs Well  
20.12.201416:00Briton Ferry  AFC Porth  
20.12.201416:00Cardif Met University  Afan Lido  
20.12.201416:00Goytre AFC  Cambrian & Clydach  
20.12.201416:00Haverfordwest  Caerau Ely  
20.12.201416:00Pontardawe Town  Penybont  
20.12.201416:00Ton Pentre  Goytre United  

Algeria 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:30O Medea  USM Blida  
20.12.201415:30CRB Ain Fekroun  WA Tlemcen  

Northern Ireland 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:00Harland & Wolff Welders F.C.  Dundela  
20.12.201417:00Carrick Rangers  Knockbreda  
20.12.201417:00Armagh  Loughgall  

England 4 - 2.Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Accrington  Wycombe  
20.12.201417:00Stevenage  Exeter  
20.12.201417:00Plymouth  Dag and Red  
20.12.201417:00Shrewsbury  Morecambe  
20.12.201417:00Luton  Newport  
20.12.201417:00AFC Wimbledon  Mansfield  
20.12.201417:00Hartlepool  Oxford  
20.12.201417:00Bury  York  
20.12.201417:00Cheltenham  Portsmouth  
20.12.201417:00Carlisle  Northampton  

İngiltere - Playoff Blue Square Premier - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Telford  Eastleigh  
20.12.201417:00Alfreton  Macclesfield  
20.12.201417:00Altrincham  Dover  
20.12.201417:00Barnet  Chester  
20.12.201417:00Braintree Town  Torquay  
20.12.201417:00Halifax  Nuneaton  
20.12.201417:00Kidderminster  Lincoln  
20.12.201417:00Welling  Aldershot  
20.12.201417:00Woking  Southport  
20.12.201417:00Wrexham  Dartford  

Scotland 3 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Ayr  Stirling A.  
20.12.201417:00Dunfermline  Stranraer  
20.12.201417:00Forfar  Airdrie  
20.12.201417:00Morton  Peterhead  
20.12.201417:00Stenhousemuir  Brechin  

Scotland 4 - 3. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Albion R.  Montrose  
20.12.201417:00Arbroath  Berwick  
20.12.201417:00Clyde  East Fife  
20.12.201417:00Elgin  East Stirling  
20.12.201417:00Queens Park  Annan Athletic  

Northern Ireland 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Ballinamallard United  Glenavon  
20.12.201417:00Coleraine  Warrenpoint Town  
20.12.201417:00Glentoran  Cliftonville  
20.12.201417:00Institute  Ballymena  
20.12.201417:00Linfield  Portadown  

Israel 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201418:00Hapoel Haifa  Hapoel Acco  
20.12.201418:00Ironi Kiryat Shmona  Ashdod SC  
20.12.201418:30Hapoel Petach Tikva  Hapoel Raanana  
20.12.201418:45Bnei Sachnin  Maccabi Haifa  
20.12.201419:30Maccabi Netanya  H. Tel-Aviv  

Greece 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:00Panthrakikos  Veria FC  
20.12.201417:15Platanias  OFI Crete  
20.12.201419:30Kalloni L.  Olympiakos  

Cyprus 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Omonia Nicosia  Nea Salamis  
20.12.201417:00Ermis Aradippou  APOEL Nicosia  
20.12.201418:00Othellos Athienou  Ethnikos Achnas  
20.12.201419:00Ayia Napa  Apollon Limassol  

İngiltere - Championship Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201414:15Derby  Norwich  
20.12.201417:00Cardiff  Brentford  
20.12.201417:00Huddersfield  Birmingham  
20.12.201417:00Reading  Watford  
20.12.201417:00Wolverhampton  Brighton  
20.12.201417:00Blackburn  Charlton  
20.12.201417:00Wigan Athletic  Rotherham  
20.12.201417:00Blackpool  Bournemouth  
20.12.201417:00Fulham  Sheffield Wed.  
20.12.201417:00Ipswich  Middlesbrough  
20.12.201419:15Nottingham F.  Leeds United  

Almanya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201414:00Nürnberg  Greuther Furth  
20.12.201414:00St. Pauli  Aalen  

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201413:30Catalcaspor  Manavgat Evrensekispor  

İspanya - LIGA Adelante - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Girona  Alaves  
20.12.201418:00Ponferradina  Mallorca  
20.12.201419:15Mirandes  Zaragoza  
20.12.201421:00Tenerife  Sabadell  
20.12.201422:00Numancia  Lugo  

Cezayir - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:30USM El Harrach  JS Kabylie  
20.12.201415:30RC Arbaa  CR Belouizdad  
20.12.201417:00MC Oran  MC Alger  
20.12.201417:00MC El Eulma  MO Bejaia  
20.12.201417:00USM Bel Abbes  JS Saoura  

Belçika Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201419:00Waasland  Anderlecht  
20.12.201421:00Oostende  Cercle Bruges  
20.12.201421:00Charleroi  Lierse  
20.12.201421:00Westerlo  KV Mechelen  
20.12.201421:30Mouscron-Peruwelz  Zulte-Waregem  

Almanya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:00Dynamo Dresden  Osnabruck  
20.12.201415:00Duisburg  Mainz 05 II  
20.12.201415:00St.Kickers  Sonnenhof Großaspach  
20.12.201415:00Unterhaching  Regensburg  
20.12.201415:00Dortmund II  Wehen  
20.12.201415:00Hansa Rostock  Holstein Kiel  
20.12.201415:00Stuttgart II  RW Erfurt  
20.12.201415:00Cottbus  Preußen Münster  
20.12.201415:00Bielefeld  Chemnitz  
20.12.201415:00Fortuna Koln  Hallescher FC  

Hollanda - 2.Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:30Jong Ajax  De Graafschap  
20.12.201417:30S.Rotterdam  Eindhoven  
20.12.201420:45Helmond Sport  Volendam  
20.12.201420:45Almere City FC  Achilles 29  

İskoçya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00Hearts  Alloa  
20.12.201417:00Queen of South  Cowdenbeath  
20.12.201417:00Raith Rovers  Hibernian  
20.12.201417:00Rangers  Livingston  
20.12.201419:30Dumbarton  Falkirk  

Arjantin - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
20.12.201401:15Nueva Chicago1-0 (1-0) Gimnasia J Maç Özeti

İtalya - Serie B - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:00Bari  Latina  
20.12.201416:00Catania  Brescia  
20.12.201416:00Frosinone  Cittadella  
20.12.201416:00Modena  Trapani  
20.12.201416:00Perugia  Pescara  
20.12.201416:00Pro Vercelli  Ternana  
20.12.201416:00Varese  Crotone  
20.12.201416:00Entella  Livorno  
20.12.201416:00Vicenza  Spezia  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:45CD Lealtad  UD Logrones  
20.12.201418:00A.Astorga  Leonesa  
20.12.201418:00UD Somozas  Oviedo  
20.12.201419:30UP Langreo  Valladolid B  
20.12.201419:30Murcia  Guijuelo  
20.12.201421:00Compostela  Gijon B  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201417:00R.Sociedad B  R.Vallecano B  
20.12.201417:00Getafe B  Barakaldo  
20.12.201418:00Fuenlabrada  SD Amorebieta  
20.12.201419:00Guadalajara  Real Madrid B  
20.12.201420:00Real Union  Conquense  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201416:45Elche Ilicitanc  Gimnastic  
20.12.201417:30Olimpic Xativa  Sant Andreu  
20.12.201418:00Eldense  Badalona  
20.12.201419:00Villarreal B  UE Olot  
20.12.201419:00Espanyol B  Valencia B  

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201418:00Almeria B  Costa Calida  
20.12.201418:00Cartagena  Jaen  
20.12.201418:30Sevilla B Atl.  Melilla  
20.12.201419:00EL Palo  Granada B  
20.12.201419:30Lucena  La Roda  

Fransa - Ligue 2 - 2014/2015

Puan Durumu
20.12.201415:00Arles  Troyes  
20.12.201415:00Brest  Ajaccio  
20.12.201415:00GFCO Ajaccio  Creteil  
©Copyright 2014